Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lunatic83
#29970
<#nyes>

Xbox Live: Lunatic HUN

Harly18
#29969
Persze csak viccelek, mert irígykedõs smile nem volt <#wilting>

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#29968
Mi meg itthon, ezért rohadj meg a Balatonon<#mf2><#vigyor><#kacsint>

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

RoR zsozso
#29967
Itt vok a balatonon!!:-)

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Willi Betz
#29966
Na én ezt nem tudtam,hogy az Anker az milyen.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#29965
Az Anker az régi mûanyag autókat csinált....

Barkas 1:43-ban létezik, annál nagyobb nincsen...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#29964
Ja...azt hittem,hogy fémbõl van.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#29963
Nem egy Minichamps, ha a részletességet nézzük, de egy ritka darab, talán a 70-es, 80-as évekbõl...


1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#29962
Barkasról nyomsz be képet nekem? Kiváncsi vagyok rá.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#29961
ELADÓ modellek!!!!!

Vw Golf Plus (fekete metál, bézs belsõvel) 1:43 Minichamps
Vw Golf IV Variant (fekete, fekete belsõvel) 1:43 Minichamps
Vw Golf V Variant (ezüst, fekete belsõvel) 1:43 AUTOart
Vw Touareg (fekete, bézs belsõvel) 1:43 Minichamps
Vw 1303 Cabriolet Word Cup '74 (sárga, fekete belsõvel) 1:43 Minichamps
Vw Bogár (1953-1957) (piros, világos belsõvel) 1:43 Minichamps
Vw Karmann Ghia Coupe (1957) (firnblau metallic) 1:43 Minichamps
Vw 1200 (1948) (sötétkék, fekete belsõvel) 1:43 Minichamps
Vw Golf II (ADAC-Strassenwacht) 1:43 Schaback
BMW 3ER COUPÉ (fekete metál, bézs belsõ) 1:43 Minichamps
Renault Mégane Sport (zöldeskék metál) 1:43 Universal Hobbies
PORSCHE 911 R Tour De France 1969 - 1:43 VITESSE
Toyota Rav4 (kék) - 1:43 VITESSE
Toyota Rav4 (piros) - 1:43 VITESSE

Vw Karmann Ghia Coupe (1970) (ezüst, mindene nyitható) 1:24 Minichamps
Barkas B1000 (világoskék, piros belsõvel) 1:24 Anker
Vw Golf GTI (~1:20, mûanyag, zöld távirányitós autó) Joustra
Vw 1303 Cabriolet (hiányos) 1:25 Polistil
Vw T3 Westfalia (összerakott mûanyag makett) 1:24 Revell(?)
Vw 1300 (piros) 1:24 Maisto
Vw T1 (tuningolt - kék-ezüst) 1:24 Jada

Vw Golf V (fekete metál, fekete belsõvel) 1:18 Welly
VW New Beetle Safari Beetlemania 1:18 KIT (Új)
Peugeot 206 CC (ezüst, lenyitható tetõvel) 1:18 Welly
WILLIAMS F1 BMW Ralf Scumacher 1/18 Hot Wheels

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Lunatic83
#29960
mert Espada van, de 1:43 és Minichamps

Xbox Live: Lunatic HUN

Willi Betz
#29959
Na azt nem tudom.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Lunatic83
#29958
1:18?

Xbox Live: Lunatic HUN

Willi Betz
#29957
Új Autoart modellek:

Mercedes-Benz C63 AMG<#finom>
Lamborghini Espada
Lamborghini Gallardo LP560-4
Lamborghini Reventon
Nissan GT-R (R35)
Citroen C4 Plain Body
Porsche 356 Speedster
Porsche 997 GT3 RSR 2008 Presentation Car
Porsche 997 GT3 Promo Cup

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#29956
Szép fehér wazze<#szeret>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Lunatic83
#29955
<#boxer>

Xbox Live: Lunatic HUN

Willi Betz
#29954
Na ez elég ronda.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Lunatic83
#29953

Xbox Live: Lunatic HUN

Lunatic83
#29952
ja... ne tûnik fel ha meghúzza a felrakásnál az autót... 😉

Xbox Live: Lunatic HUN

NSTSpider
#29951
De legalább sárga a bilincs<#eplus2>

Lunatic83
#29950

ha xar Suzuki állt volna ott, akkor arra nem rakott volna bilincset... XD

Xbox Live: Lunatic HUN

NSTSpider
#29949
A börtön ablakában.....<#eplus2>

Lunatic83
#29948
<#buck>

Xbox Live: Lunatic HUN

kemszi2
#29947
de azért még is csak a ferrarinak köszönhetõ,hogy nem traktorokat gyûjtesz most😊
Lunatic83
#29946

Xbox Live: Lunatic HUN

kemszi2
#29945
ez lol😄
Lunatic83
#29944

Xbox Live: Lunatic HUN

Lunatic83
#29943

Xbox Live: Lunatic HUN

Lunatic83
#29942
megint csak elvágom magam labdacsnál....

Xbox Live: Lunatic HUN

NSTSpider
#29941
Mossnézem 1:12<#wow3>

kemszi2
#29940
ja sermmi én vagyok a hülye pontos j vel.az elsõ s4-néett ki így...
kemszi2
#29939
ixo s4

amit viszont nem értek,hogy a bú rágó miért az utca s4-t adta ki ralli matricázással.3verzióban is
Lunatic83
#29938
már mentem is.... <#rinya>I

Xbox Live: Lunatic HUN

kemszi2
#29937
na ez már durva
kemszi2
#29936
Willi Betz
#29935
Lunanak 1:12 😉
Had sírjon a sarokba

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#29934
ezt még játékra sem adnám oda mondjuk a gyermekemnek(ha lenne)
kemszi2
#29933
ilyen kis méretben csak a hpi jöhetne szóba
Lunatic83
#29932

csak gyorsan bevágok egy szép Deltát is, még mielõtt kiábrándulnánk belõle.. 😉

Xbox Live: Lunatic HUN

Willi Betz
#29931
Kereke nagyon bent van,biztos sínre készült a nyomtávja<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#29930
egyú jabb szépség...
kemszi2
#29929
ez meg engem arra emlékeztet,mintha 1 szappanból faragták volna ki
Willi Betz
#29928
1:12

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#29927
WEED wazze egyik nap belestem a VH-ba és láttam Májkül KITT-jét egybõl te ugrottál be<#eplus2>

kemszi2
#29926
ez a mondo motors új márka?vagy csak nekem új?
Lunatic83
#29925
nekem tetszik, de gondolom nem én lennék ha nem ezt mondanám... 😉

Xbox Live: Lunatic HUN

kemszi2
#29924
én igazán a maketteket várom,mert jelenleg csak õket ismerem,akiktõl jó festék sprayket lehet rendelni.
kemszi2
#29923
csak 349 ft....volt ilyenem kettõ is.már csak 1 van meg.meg két 1/24-es😄
Lunatic83
#29922
szerintem azok nem is fognak diecast-ot árulni, csak Rc-t és társait...

az egyik nagy bevásárlóközpontban van egy kyosho World nevû hely, ott is csak rc-k vannak...

mindenhol vagy rc van, vagy makett , modell 0....

Xbox Live: Lunatic HUN

Willi Betz
#29921


Ronda a hátulja

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?