Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Harly18
#30020
Hát, ha minden jól megy, akkor pár napon belül mutatok olyan autót, ami még ennél a Mercinél is szebb 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

kemszi2
#30019
<#hehe>
Willi Betz
#30018
Igen ez szép!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#30017
Ez meg egy szép W220 belsõ.


kemszi2
#30016
ettõl szebb nem létezik:
NSTSpider
#30015
<#szeret>

Willi Betz
#30014
Még szép,hogy nem a legszebb!
Ez a legszebb autó a világon:

<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#30013
én is ebben bízok.írásbelin bejött.remélem szóbelin is.
Harly18
#30012
Nyugi, mindenki így csinálja, csak a lányok vagy a nyalógépek tanulnak ezerrel...Én írásbelikre szinte semmit, szóbelikre meg elõzõ este tanultam egy keveset és elég is volt (4-es átlagom lett 😄)

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#30011
Azért a Bogárnál nem pofásabb 😄 Tudom ezzel most sokan vitatkoznának, de ez a Lancia nem a világ legszebb autója, persze kinek mi...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#30010
A fehér Lancia<#nevetes1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#30009
azé nem csak én nem kapkodom el a tanulást.haveorm most kérte el irodalomból a tételek címét XD
kemszi2
#30008
pofás kis gép
meg hát<#idiota>
Harly18
#30007
Na, õ volt Herbie szerelme 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

NSTSpider
#30006
Ez mind mû cucc tablettás.

Harly18
#30005
Az egyik Herbie filmben Herbie ezzel a Lancia-val kavart 😄

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#30004
Max kiwi aroma, de hogy semmi természetes dolog nincs benne a vizen kívül, az is biztos 😄

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

kemszi2
#30003
most hogy mondod...tényíleg van benne 1 kis kiwi
kemszi2
#30002
plusz ezeket is nagyon keresem modell/makett formában:
Lancia Montecarlo

és Beta montecarlo turbo
Harly18
#30001
Viccelsz? Teljesen kiwiszörp íze van 😊 Komolyan ez az almás fanta olyan sz*r, hogy már jó 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

kemszi2
#30000
igen de a 88,89,90,91 karosszéria között nincs számottevõ különbség
'87 elsõ deltát gyártott valamelyik cég?
#29999
mire gondolsz? gyártott 8V-t, 16V-t is.

http://ferrari18.blog.hu/

kemszi2
#29998
a sunstar csak ezt az egyet szériát gyártotta?
kemszi2
#29997
pl egy ilyet is szeretnék:
kemszi2
#29996
elõbb még a kyosho-t tudjam le.aztán szeretnék még 1-2 sunstar-t is
#29995
nagyon szépek tényleg, de megkérik az árát is.

http://ferrari18.blog.hu/

kemszi2
#29994
hú...akkor az ott is marad a hpinél😄
#29993
ez a bordó csoda 10ezer pénz

http://ferrari18.blog.hu/

gabamano
#29992
Sorozatban gyártott kisszériás Resin...

Willi Betz
#29991
Az is lehet<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#29990
vagy feltette a corsa-t a meccsre,és most izgul,hogy ne veszítsen
Willi Betz
#29989
Homoerektusz Owlus merre lehet? Biztos bugyizik<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#29988
ritka szar ez a zõdamás fanta...
kemszi2
#29987
legközelebbi alkolomnál ha ilyen kerül a kezedbe és a dobozban delta van akkor gondolkozás nélkül küldheted nekem😄 mennyibe fájnak amúgy?
#29986
nekem néha kerül ilyen a kezembe. hmm.. finom.

http://ferrari18.blog.hu/

kemszi2
#29985
pofásak ezek a hpi-k
Harly18
#29984
Igen, most hogy mutatod valahol láttam is ezt. De ez valami nagyon limitált nem? Talán 1 darab van belõle? 😄

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

gabamano
#29983
Azért én mutatnék neked egy 1/18-as Barkast
Egy hónapja volt a kezemben:

#29982
a lényeg, hogy nézd meg az eladó minõsítéseit, mielõtt licitálsz. ebbõl viszonylag könnyen el lehet dönteni, hogy érdemes-e vele kezdeni.

http://ferrari18.blog.hu/

#29981
pontosan mi érdekel?

http://ferrari18.blog.hu/

kemszi2
#29980
nem változtatnak a "jól bevállt módszereken"
autoszimulator
#29979
ezt a hülyeséget nem változtatják má meg? 3 éve is így volt, hétfõn bementem, hogy megmondják, hogy keddre menjek, majd szerdán a bizonyítványért megint-.-

.: mobilize.hu :.

kemszi2
#29978
hát már1 pár napja tanulgatok.csak valami mindig adódik ami érdekesebb <#hehe>
Harly18
#29977
Jaaa, értem...😊 Sajnállak 😄 Azért tanulj egy kicsit majd 😛

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

kemszi2
#29976
hétfõn reggel derül,ki hogy melyik csoportba leszek beosztva😊
Harly18
#29975
legalább azt tudd meg, hogy hétfõn vagy kedden 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

kemszi2
#29974
ááá de nincs kedvem tanulni...pedig hétfõn vagy kedden szóbeli...
kemszi2
#29973
o sry
weed remélem fogadtál az esti meccsekre
Willi Betz
#29972
Dehogynem fog fogadni. Szerencsejáték mániás és beteg is.<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#29971
weed remélem nem fogadsz az esti meccsekre