Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kemszi2
#29920
nem kapkodják el az árufeltöltést a modellfutáron...egy hét alatt csak pár tank,helikopter ekrült fel az új szekciókba...
Lunatic83
#29919
én már egy ideje vaterázok, hazudnék ha azt mondanám h nem szoptam be 1x 2x 3x... 😉 DE most már talán már elkerülöm a kezdeti hibáim...
tegnap is szereztem egy olyan szép kis Lambot... occsó is volt, szép is volt...tökéletes...


én a vaterát ajánlom, jobb mint a teszVesz, átláthatóbb, több a kínálat...

Xbox Live: Lunatic HUN

Lunatic83
#29918
a modellbolt.hu egy nagy rakás fos, már januárban kiraktak egy Norev Lamborghinit... és igazából még most se kapható...

autómánia modellbolt - az egész jó, csak ahogy elnéztem az nem diecast cuccokra van, hanem más (kisebb) modellautók...

autómodell szalon - 10 gyûjtõbõl 9 azt ajánlja , az az egy pedig még nem tud róla 😉

Újpesten is van egy bolt.. címet nem tudok, de a 14es villamossal kell menni 2 megállót kifelé... a külvárosi kávéháznál van...
//Bp. 1042 Görgey Artur u. 4. Tel: 370-4008 Nyitva tartás: H - P: 10 -18-ig Sz: 10 -13-ig ///
---------

ezen kívül maradnak a privát beszerzõk....

Xbox Live: Lunatic HUN

#29917
Azért tartok kicsit a vaterától,mert ugyan rendeltem már ezt-azt interneten,de még sosem vettem semmit licitálós oldalakon.De valamikor úgyis el kell kezdenem 😊
A börzére szeretnék kimenni,de mivel Debrecenben vagyok elég nehézkes a feljutás...😞
Lunatic83
#29916
az autómodell szalon az egyetlen üzlet, ami kimondottan a modellautókra van specializálódva...a többi inkább játékbolt is... mert a modell mellett még 1000 féle más cuccot is árulnak...
ha ott nincs, nemtudják beszerezni..stb... máshol még jobban nem lesz...


nemtudom miért határolódsz el a vaterától...
H 61 modell - az eladónak 696 pozítiv értékelése van, biztos kiváló modellt adna... a másik h ez a személy árulja az amcsi autók 80-90%át a vaterán, ha nem is ez a Hudson Hornet kellene, de vedd fel vele a kapcsolatot... írj neki , hátha tud segíteni...stb..


esetleg ha még aktuális lesz akkor is, néz ki majd szeptemberbe a börzére...



de nem pofázok bele, mert én ehhez nem értek 😞

Xbox Live: Lunatic HUN

#29915
Hello!

Nem tudja vki,hogy itt M.o-on honnan lehet beszerezni Ertl(AmericanMuscle) és Highway 61 modelleket??
Az ebayt és a vaterát már ajánlották,de nincs valamilyen üzlet,akik esetleg forgalmaznának ilyen modelleket?
Az autómodell szalonnál,az autómánia modellboltnál,a modellbolt.hu-n és még számos helyen próbálkoztam,de mindenhol csak az volt a válasz,hogy:nincs,volt,lehet h lesz,már nincs...<#szomoru1><#conf><#wow1>
Elõre is köszi😊
Lunatic83
#29914
"Kisz drágaszágom!!! Drágaszágom, asz enyimé lessszel! .... Drágaszágom..."<#idiota>

Xbox Live: Lunatic HUN

Lunatic83
#29913
nekem nagyon bejön ez a Lambo, az a fekete alsó rész nagyon megvadítja.. és az a piros szín.... áááhhhh... bármelyik Ferrari megirigyelhetné!!!!

persze van ilyen Countach hófehérben , az se semmi...
na meg persze van világoskék, sötétkék
nem beszélve a zöld prototípusról....

<#finom>

Xbox Live: Lunatic HUN

kemszi2
#29912
a lesz a<#vigyor>
Willi Betz
#29911
Lamborghini Countach Outback<#nevetes1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#29910
jóreggelt!
hehe ezzel a kétszinü fényezéssel leginkább úgy nézz ki mint valami terepjáró😄
NSTSpider
#29909
Pókok reggelét<#vigyor2>

Willi Betz
#29908
Lovak reggelét<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Lunatic83
#29907

Xbox Live: Lunatic HUN

Lunatic83
#29906

így kell(ene) modellautókat gyûjteni.... 😊

Xbox Live: Lunatic HUN

Lunatic83
#29905

Xbox Live: Lunatic HUN

Lunatic83
#29904

Xbox Live: Lunatic HUN

Lunatic83
#29903
uff, jóreggelt


utólagos engedelmeddel.....


még találtam egyéb 3-4 tesztet, majd azokat is felrakom, elõbb utóbb

Xbox Live: Lunatic HUN

#29902
jóregg'

http://ferrari18.blog.hu/

autoszimulator
#29901
jah 😄 Hát az no comment volt, arra nem is tettem, mer románok manapság.. majdnem megnyerték, de mostmár jussanak is ki <#gonosz1>

.: mobilize.hu :.

w77d
#29900
nem a hollandon buktam, hanem az Olasz-románon..

autoszimulator
#29899
hát egyértelmû volt meccs elõtt a holland gyõzelem, ha elsõ forduló meccseit nézted <#rolleyes> ingyen 2,5es szorzó volt..

.: mobilize.hu :.

w77d
#29898
jah, a faszom kivan, abbahagytam a fogadásokat erre az elbaszott eb-re...

kemszi2
#29897
már megint?
w77d
#29896
bezzeg a rohadt macskazabálók (dühös mert bukott)

RoR zsozso
#29895
Weedtõl jobban félek mert nem akarok gázmérgezésbe kimúlni... <#vigyor3>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

kemszi2
#29894
ááá ezek a hollandok elnyomtak 1-1 spanglit a mecs elõtt
BMW FAN
#29893
Bagolyfibaszó<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Willi Betz
#29892
Weedowlfil<#hehe>
Ezt nem lehetett kihagyni a történetbõl

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#29891
Mostmár elmentek a faszomba tényleg XD

Willi Betz
#29890
<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

BMW FAN
#29889
Nem pedó csak türelmetlen<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

NSTSpider
#29888
Cukrosbácsi, PedOWLfil<#eplus2>

BMW FAN
#29887
Viszont tõlem máriafürdõ kb 5 perc úgyhogy még kaphatsz<#hehe>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#29886
2 autó is a rendelkezésemre áll, hogy felkutassalak XD

RoR zsozso
#29885
Az északi part hálisten 😊)
Én messze leszek tõled szerencsére 😄

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

NSTSpider
#29884
EHHE<#eplus2>

w77d
#29883
Balatonudvariban, Tihany mellett

BMW FAN
#29882
😄Marharépa😄

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

RoR zsozso
#29881
Ez lehetségesnek bizonyul <#nevetes1>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Willi Betz
#29880
Agya,az imént volt is szó róla<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#29879
Vagy csak beakart hatowlni<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

BMW FAN
#29878
Én inkább úgy kérdezném milye nincsen<#hehe>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#29877
Valami volt igen,nem adott pénzt modellre vagy ilyesmi<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

RoR zsozso
#29876
hot owl <#idiota>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Willi Betz
#29875
Áháá,tehát rámászott apukára<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

RoR zsozso
#29874
"amikor kedvem szottyan" Neked is van nyaralód??

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

w77d
#29873
aztakurvaéletbedeirigyellek XD

RoR zsozso
#29872
Ezt akartam mondani épp <#nevetes1>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#29871
Nekem meg 29 mp a strand bicóval <#duhos2><#vigyor>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"