Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lunatic83
#30070
jaja, ilyen esetben nem számít semmi...

Xbox Live: Lunatic HUN

kemszi2
#30069
ezért "jó" nekem a Deltaval..tudom,hogy sohasem lesz<#idiota>max vagy 10év múlva ha jól fogok keresni,és fenn tudok tartani egy hobby autót is,mert sajnos máshogy nem igazán éri meg...
w77d
#30068
te is kimennél terepre még egy Lamborghnivel is, ha keresel egy családtagod...

Harly18
#30067
Mindegy, csak innen el, komolyan....

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#30066
Hát most hiába sorolnám, hogy ez miért volt olyan kitûnõ vétel és hogy miért van ezekbõl évente 1-2, és azok közül is töredéke az igazán jó, mert nem értitek meg, aki nem bogaras az nem érti meg sosem...

Remélem az eladó majd békésen alszik éjjel, hogy igy átb*szta egy kezdõ bogaras fejét, aki mióta az eszét tudja ilyet akar és akinek ez nem csak autó, hanem sokkal több...Hozátenném, hogy az illetõ is a bogaras életbõl való, szóval sejthette, hogy mit jelentene nekem...

És igen bánkódok, k*rvra és fogok is még nagyon sokáig ez a helyzet...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#30065
Mexikó a te országod😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#30064
ne bánkódj, több, mint 15 millió bogarat raktak össze, egy majdcsak jut egyszer neked

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#30063
Jó, mostmár úgyis k*rvára mindegy....

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#30062
jó, de ez 1:1-es lett volna, ha jól tudom.

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#30061
Nem volt titok eddig se,tudta midenki,hogy bogárról van szó,mimásról mégis.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#30060
Na a titokzatosságnak vége....Bogár volt a dolog igen, de annak ellenére, hogy megbeszéltem a tulajjal mindent, eladta másnak úgy, hogy még szólni is elfelejtett...Mindig tudtam, hogy sok k*csög van a Földön, de hogy ennyi??!! Úgy néz ki túl naiv vagyok, mert hiszek valaki szavában...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#30059
Antara terepre?<#falbav>
Attól,hogy magasított valami az nem azt jelenti,hogy terepre való.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Lunatic83
#30058
azért a biztonság kedvéért rendeljünk 2õt 😉

Xbox Live: Lunatic HUN

NSTSpider
#30057
Ebbe is beférne a testépítõ szakosztály<#eplus2>

Lunatic83
#30056

Xbox Live: Lunatic HUN

Lunatic83
#30055

Xbox Live: Lunatic HUN

Lunatic83
#30054
Bmw M6 AC S T - Norev

leírás utolsó sora...
"Teszt...."

<#vigyor3>

Xbox Live: Lunatic HUN

NSTSpider
#30053
Emellé már csak az usb s papucs hiányzik<#eplus2>

#30052
hu basszus...

w77d
#30051
gyerekek kemény napom volt tegnap. Este a nõvérem keményen összeveszett a barátjával és elszökött tõle. Ezzel nem is lenne semmi baj, csak hogy mobil és minden egyébb nélkül indult el egyedül sötétben a pusztában (eléggé kint laknak). A barátja is megijedt és mondani sem kell, hogy mi is. Végigszáguldottam a környéken, de a rendõrséget is ráállítottuk a dologra, végül Õ maga fogott egy járõrt. A szemét állat barátja megverte... ELindult a feljelentés, de mi apámmal gondolkozunk, hogy el kéne kapni külön is.

Mindenesetre az Antara jól bírja a terepet, pedig tapostam neki nem kicsit........

Harly18
#30050
Nem, nem úgy értettem ezt, csak arra gondoltam, hogy ha még nem biztos valami, akkor ált. nem jó dolog azt továbbadni másoknak, és lehet az ég rájött, hogy emlitettem neked és igy bosszúlja meg, hogy ennyit kell várnom a fejleményekre 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#30049
mondtam én bármit is?

http://ferrari18.blog.hu/

Lunatic83
#30048

h mindig hideg legyen az ital...
USB-s mini hûtõ... ~5000 Ft

Xbox Live: Lunatic HUN

gabamano
#30047
Az...

kemszi2
#30046
én is csak az eb-t meg a vb-t szoktam nézni
Willi Betz
#30045
Na azaz amit nem szeretek.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#30044
ráadásul valamelyik okos környékbeli most találta meg a szilveszteri tüzijátékot,mert már 10perce azt lövöldözi....
kemszi2
#30043
a tegnapi holland francia jó volt.de ez a mai kettõ...hát könnyen felejthetõ
Harly18
#30042
Én a telefonom nézem már 2 napja 😞 Nem túl izgalmas...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

kemszi2
#30041
futballtot nézek.csak azt tudom neten.de minek...<#wow3>
Willi Betz
#30040
Teccik nézni a 24 órás versenyt?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#30039
De legalább eladtam ezt:



Azt hiszem ezért elismerést érdemlek...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#30038
Remény, sajnos tényleg csak az van jelenleg 😞

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

kemszi2
#30037
nagy vicces srácok ezek a kommentátorok....
Willi Betz
#30036
Ugyan már Harly. Mond ki egyenesen,hogy reményeid szerint lesz egy igazi bogarad. Már mindenki rájött itt<#nevetes1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#30035
Én nem fogom összecorsásítani a seggemet az hét szentség 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

kemszi2
#30034
Weed megígérte hogy beülhetsz a Corsaba?<#hehe>
Harly18
#30033
Na látod lehet itt a baj 😄

Igazából egy illetõn múlik, hogy gerinctelen k*csög lesz-e velem és nem állja a szavát vagy állja és minden happy lesz...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#30032
én tudom is <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#30031
Hát, egyesek pedig sejtik szerintem....Csöpögtettem infókat korábban is, amikrõr szerintem lemaradtál, de mindegy is...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

NSTSpider
#30030
Wazze de ennyit mondtál azaz semmit<#hehe>

Harly18
#30029
Na de ennyit sem kellett volna 😊 Ráadásul tegnap is péntek 13 volt minden téren, csak annyi hiányzott, hogy elõbújjon egy bokorból Jason Voorhees 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

NSTSpider
#30028
Nem mondtál semmit<#eplus2>

Harly18
#30027
Talán így is sokat árultam el és a végén semmi sem lesz belõle :S

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

kemszi2
#30026
ez 1/43?
NSTSpider
#30025
eléggé....

gabamano
#30024
jajj harly olyan titokzatos vagy ma....

gabamano
#30023

Harly18
#30022
Majd kiderül 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#30021
Bogarat?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?