Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

NSTSpider
#30120
Hát ezaz<#vigyor2>

w77d
#30119
neeeem, ma még nem is ittam XD

NSTSpider
#30118
WEEDnél kezd megváltozni az TINTA-IDÕ kontinuum<#eplus2>

kemszi2
#30117
szét van esve-e?
NSTSpider
#30116
Má most is ittvan<#eplus2>

Willi Betz
#30115
Szarok bele,de nekem most nincs kedvem,majd este kapsz baszki mikor itt lesz a Pók is<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#30114
de hát olyan kötekedhetnékem van XD

Willi Betz
#30113
Jóvan köcsög,mennyél tereprallyra Antaraval<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#30112
200ft XD

Willi Betz
#30111
No ez a darab kb mennyit ér?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#30110
No a mai nap hozzájutottam egy Ferrari modellautóhoz. Mindjárt teszek be képeket és kérlek titeket,hogy saccra mondjátok meg mennyit ér.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#30109
Ilyen volt nekem is csak modellel az eladó baszott visszahívni inkább eladta egy osztráknak pedig meg volt már beszélve az üzlet.....

w77d
#30108
na kuss XD

kemszi2
#30107
az perverzió lenne
w77d
#30106
beszarok XD

kemszi2
#30105
#30104

http://ferrari18.blog.hu/

#30103

http://ferrari18.blog.hu/

kemszi2
#30102
kemszi2
#30101
még csak most nézem... integral totip :
<#idiota>
gabamano
#30100
Szerintem vegyetek a nõvérednek kárpótlásul egy bogarat amit idõnként kölcsönad Harlynak és igy mindenki megvigasztalódik boldog és hepi lesz....
Lálálálá

kemszi2
#30099
nem kicsit
#30098
zajlik az élet kéremszépen.

http://ferrari18.blog.hu/

gabamano
#30097
tyûha!
hogy mikk vannak....
erõszak, bogár eladása az azonnal fizetõ vevõnek....
tiszta csikágó kéremszépen

w77d
#30096
igen, kiugrott a csávó kocsijából, mivel már egyszer betuszkolta oda akarata ellenére és elfutott egy hatalmas mezõgazdasági területen vak sötétben mobil, papírok és elemlámpa nélkül. Hidd el, a frász kerülgetett mindenkit, ráadásul szakadt az esõ. Most elhoztuk Pestre a nõvérem, a csávó a közelébe nem jöhet. Mindenesetr rossz bõrben van a nõvérem, mert õ eddig igazán szerette, eddig tûrt, pedig mint kiderült nem az elsõ eset volt, de ez volt a legdurvább, mivel a csávó azt mondta, hogy most fogja és megöli. Szegényke szinte csak sír azóta, pedig próbáltam én mindenfélével vígasztalni 😞

w77d
#30095
no hazaértem pestre

Harly18
#30094
Nem tudom, valahol nem is érdekel. Igy is elintézte a rossz kedvemet több hétre...Dumálgatok vele, hogy pontosan hogy is gondolta ezt a dolgot, de "ne haragudj" dumával le vagyok tudva...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

autoszimulator
#30093
érdekfeszítõ téma<#wow3>

.: mobilize.hu :.

kemszi2
#30092
lehet valami rokonnak ismerõsnak adta le nem?
Harly18
#30091
Nem, itt csak arról van szó, hogy egy hazug szemétláda, aki nem tartja be a szavát...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

BMW FAN
#30090
Akkor meg nagyon kellett neki a lóvé ennyi

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Harly18
#30089
Úgy néz ki...Ha drágábban adja el ok, de olcsóbban???? Ennél dühitõbb nincs, mikor megbeszéltük, hogy hiv mindenképpen, erre én hivtam, mert õ nem tette és lerázott, miközben épp egyezkedett a vevõvel...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

BMW FAN
#30088
Vasárnap van 1 napot nem bírt várni?

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Harly18
#30087
Nem, csak idõközben kitalálta, hogy annak adja el, aki kifizeti rögtön, engem meg megnyugtatott, hogy elég jövõ héten...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

BMW FAN
#30086
Akkor Téged nem nagyon szeretett

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Harly18
#30085
Tudjátok mit tudtam meg?

Az eladó olcsóbban adta el a BOgarat ráadásul saját költségén trélerezte el 550 km-en át....

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Lunatic83
#30084

Xbox Live: Lunatic HUN

BMW FAN
#30083

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Lunatic83
#30082

olcsobb mintha téglából készítette el volna a tartó oszlopokat,... 😉

Xbox Live: Lunatic HUN

BMW FAN
#30081
http://forum.index.hu/Article/showArticle?na_start=0&na_step=30&t=9166659&na_order=

Nézzél itt szét hátha

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Lunatic83
#30080
<#gunyos1>


<#vigyor0>

Xbox Live: Lunatic HUN

#30079
Szerintem jó lett!A g-portal-os oldalak nagyon szarok.
De mostmár akkor kérek pénzt,amiért reklámozom az oldalad<#vigyor2>

Lunatic83
#30078
ja, az én kis (***) oldalam, de még mindig jobb mint a G portal-os oldalak..😉

Xbox Live: Lunatic HUN

#30077
Ja,te csinálod az oldalt?

Lunatic83
#30076
semmi, sõt, ingyen reklám nekem 😉

Xbox Live: Lunatic HUN

kemszi2
#30075
elviszlek a bankik meg a szalonig a deltavbal oks,<#vigyor>
#30074
Mi a baj a "teszt"-el?

Willi Betz
#30073
Na azzal nem biztos,dee Lambo terepjáróval valszeg😄
De nem értem,csak fogta magát és elindult a pusztába?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Lunatic83
#30072
akkor én mit mondjak?... esélyem se...
90 évesen bedurran majd az agyam, kirabolok egy bankot és ..... 😊))

Xbox Live: Lunatic HUN

autoszimulator
#30071
és még él az a fasz aki képes megütni egy nõt?

.: mobilize.hu :.