Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Willi Betz
#30270
Szórja a pénzt,mint bolond a a homokot<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#30269
Én tudom a választ! Mert egy hülye!<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#30268
mér nem az osztrákokra fogadtál.most jót kaszálhatnál
kemszi2
#30267
a tt elkapott 1 dúrva úthibát.felis ütötte a jobb elsõ felnit
greg benz
#30266
😄D

a nõkre jutott mellbimbó,a férfiakra már nem😄

w77d
#30265
A figurák KELLLENEK XD

greg benz
#30264


LOL😄DD

greg benz
#30263






w77d
#30262
az audi hátulján az embléma nem kicsi XD

greg benz
#30261






greg benz
#30260
<#gonosz1><#gonosz1><#gonosz1><#gonosz1><#gonosz1>











w77d
#30259
SSSSSSCCCHHHHEEEEEEEEEEEEIIIIIISSSEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

kemszi2
#30258
ahhoz is vannak módok...nem is tudtam
kemszi2
#30257
hajrá osztrákok<#vigyor5>
w77d
#30256
befogod, mert meglátogatlak!!! XD

Willi Betz
#30255
Nem a németek fognak nyerni!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#30254
Utolsó kettõ megse mozdulna a gépemen. Meg nem is szimulátorok.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#30253
HAAAJJJRÁÁ NÉMETORSZÁÁÁG!!!! XD

w77d
#30252
nekem fönt van a gépen az rfactor a GTR2, GT Legends, Dirt és a Grid is 😊

Willi Betz
#30251
Nem,GTR2.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#30250
rfactor?
Willi Betz
#30249
Én inkább ezzel játszok,ez jobb mint aza rakás szar Grid

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#30248
Meg a bagolyfészket<#hehe>

kemszi2
#30247
csak az antarát ne tedd fel tétnek,meg a lakást<#ejnye1>
w77d
#30246
nna bent vagyok 😊

kemszi2
#30245
elõjel.
w77d
#30244
básszus nem tudok belépni a BWIN-re, egyszerûen kegyetlenül be van lassulva...

kemszi2
#30243
még szerencse hogy tudsz örülni a kicsinek is 😄
w77d
#30242
nem túl sokat, asszem 70 litert.... de egy gólt megérne XD

kemszi2
#30241
sztem te tuti rúgtál volna gólt,ha az osztrák válogatottban játszanál.hány liter sört ajánlott fel valamelyik sörgyár?
w77d
#30240
szép is lenne XD

kemszi2
#30239
weed verdája jobb,mert indítás gátlóval van ellátva,csak alkoholos állapotban lehet indítani,a szponzorok pedig csak is alkholgyártók
Lunatic83
#30238
amúgy van Minichamps szponzor is 😉

Xbox Live: Lunatic HUN

Lunatic83
#30237
Ebay Motors -a teljes felírat, csak nem látszik itt annyira
a Momo is elég jó, s szépen fizet...

Xbox Live: Lunatic HUN

Willi Betz
#30236
Ebay felirat tetszik😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Lunatic83
#30235
csak h OFFoljunk még egy kicsit...
az én drágaságom...

Xbox Live: Lunatic HUN

kemszi2
#30234
árkádosok között sztem nem rossz.
NSTSpider
#30233
Épp most van a bagolyvadászati szezon<#eplus2>

w77d
#30232
csapom is lefele.... XD

NSTSpider
#30231
Itt a PÓK<#hehe>

w77d
#30230
XD

autoszimulator
#30229
apukám 10 magos prociján és 84 gigás ramján nem késik

.: mobilize.hu :.

Willi Betz
#30228
Biztos,hogy nem ttól van,különben az én gépemen else indulna. Egy 4 magos gépen néztük tegnap amiben volt 4 giga ram és egy kurvaerõs videókártya is.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#30227
lehet a géped nem elég erõs hozzá, ezért késik az irányítás?? nézted hány FPS-el döcög??

Willi Betz
#30226
Neeeeeem! Tegnap próbáltam,még szarabb mint billentyûzettel.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#30225
kormánnyal sztem tûrhetõ..

w77d
#30224
jah, beetetés XD

Willi Betz
#30223
Ja csak irányítás lehet ne sokkal jobb is.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#30222
Ezek a kis trükkjeid az emberek elrablására mi? Szemét bagoly!<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#30221
azé nem rossz game ez 😊