Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Willi Betz
#30320
Gabi a Mercire milyen árat írjak majd?
Az a lényeg igazából,hogy te mennyiért vetted.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

gabamano
#30319
Nekem ez kõne:
Lotus Elise GT1, gelb/schwarz, Nr. 50
Maßstab: 1:18 - Metall / Kunststoff - Fertigmodell
Sun Star - Nr. 117890

De csak ez a szín és rajtszám!

Willi Betz
#30318
Köszi! Most semmi sem.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#30317
760Li OD XD

#30316
MCW-bõl valakinek valami? ma, vagy holnap menni fog egy rendelésem.

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#30315
Owl Design<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#30314
az is igaz XD

Willi Betz
#30313
Mert a tied Weed Edition!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#30312
miért ne lenne? Kyosho mindkettõ XD

gabamano
#30311
Hát annyiban hogy ez természetesen nem olyan szép jó és tökéletes mint a tiéd....

w77d
#30310
rakj föl róla majd képeket, kíváncsi vagyok mennyiben más mint az enyém 😊

gabamano
#30309
Most jött meg a 7-es béjemvé is. Azér megmutatnám a parasztyának hogy kell valamit becsomagolni

gabamano
#30308
hát ez az a jóannyát

Harly18
#30307
Megtaláltam a Review your purchase menü alatt (Insurance : Included in Shipping & Handling), én csak azt az e-mailt néztem hirtelen, amit küldött, abban meg nem volt róla szó...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#30306
attól függ, hogy oda van-é írva, hogy with insurance...

http://ferrari18.blog.hu/

NSTSpider
#30305
Ez tényleg levehetõ ajtós<#zavart2>

Harly18
#30304
Ebben benne van már a biztositás is, ugye? (Szerintem igen, de nyugtasson meg valaki 😄)

Shipping and handling via TPG Post / TNT

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

gabamano
#30303
talán.....

#30302
OK, az jó lesz.

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#30301
Huh, hát ez nem túl biztató 😊 Vettem 1-2 modellt valakinek, de olyan, ha már a külsõ papir csomagolása sem hibátlan, akkor nem kell neki. És amiket vettem azokra mind az volt irva, hogy új, hibátlan, de kaptam én már ilyen cimszó alatt kutya szájából kitépett dobozú modellt is, ami ép volt ugyan, de a doboza az nem 😞 Talán jobb lett volna még az elején rákérdeznem :S

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

gabamano
#30300
A hülye igénytelen állatja bevágta ujságpapírba csomagolva a dobozba.
.

gabamano
#30299
Ekkor kérhetsz kártérítést:
- ha a külsõ csomagolás sérült, jegyzõkönyv a postán és csomag felbontása.
-ha a terméklapon originált állapot szerepel,és az amúgy sérülésmentes külsõ csomagban sérült a modell.
Mondom kérhetsz.... Én is kértem a 70 öjrós összetörött Skodáért.Aztán azt kaptam amit ama Szent Pál a kaszálásért.....

Harly18
#30298
Egyébként ha ebay-ról jön cucc, és megsérül a postázás során vagy nem tökéletes alapból (plexi doboza karcos, papir doboza szakadt,....stb), akkor mit lehet tenni? Gondolom érdemes biztositva kérni, de ez esetben pénzt adnak vissza úgy, hogy saját költségen küldjem vissza? Vagy törõdjek bele? 😊 Gondolom magán ember nem küld helyette másikat :S

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#30297
akkor megpróbálom fél2 és 2 közé belõni...

Dofekné
#30296
Ez úgy összevam mixelve, mintha legalábbis kínából jött volna, mint anno az ütött-kopott VW-d. <#szomoru1>
Roppant bosszantó az ilyenekbe belenyúlni.

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

#30295
Weed, mikor jönnél holnap?
mert déltõl egyig és háromtól négyig nem jó nekem. (az ebéd, meg egy megbeszélés akadályoz)

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#30294
Nem ismertek olyan helyet, ahonnan nem túl drágán 1:43-as Minichamps-okat lehet rendelni? Érdekelne pár darab, de ebay-on nem nagyon találtam, csak olyat, ami a világ másik végén van, igy a posta és a kockázat, hogy megsérül sokkal nagyobb...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#30293
Akkor tényleg nem kap pozitívat.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

gabamano
#30292
UT-Minichamps

gabamano
#30291
A feladás dátumáról ennyit:û

Egész egyszerûen egy jellemtelen gyökér. Mikor tegnap megfenyegettem hogy szólok a vatrának belekúrta egy dobozba két újságpapír közé és feladta.

Willi Betz
#30290
Egyébként ki a gyártója ennek a Mclarennek?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#30289
Basssssz...ezek után ne várja el,hogy pozitív értékelést kap.
Ajtó karok fogadok,hogy fémbõl vannak és nem lehet megragasztani.
Csoda basszus,hogy az antenna ép maradt rajta...

Na most,lehet ám,hogy tényleg feladta akkor amikor mondta,csak a postán vergõdött,de akkor is kitömhette volna egész nyugodtan valami puha anyaggal.
Ugy utálom az ilyen hülyéket,akik szarnak arra,hogy milyen állapotba kerül el a vevõhöz a termék amit megvásároltak tõle.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

gabamano
#30288
Gabi!
Nézd végre megérkezett a várva várt Legó Mclaren.

NSTSpider
#30287
Ez legalább nem bmp<#eplus2>

kemszi2
#30286
de tintás...
NSTSpider
#30285
Kis polír és minden ok<#eplus2>

w77d
#30284
apró esztétikai hibával XD

w77d
#30283
külföldre távozás miatt...

amúgy az autó nem dohányzó, a kasztniba beépített farönköt ingyen adom XD

NSTSpider
#30282
Hölgy tulajtól, garázsban tartott ,nemdohányzó<#eplus2>

kemszi2
#30281
családi okok miatt amúgy?
kemszi2
#30280
ez még így is kéne<#hehe>
w77d
#30279
Megkímélt Lancia sûrgõsen eladó XD

kemszi2
#30278
de legalább védekezel
NSTSpider
#30277
Választhaccc<#hehe>

w77d
#30276
hát van ott egy pár gumi XD

NSTSpider
#30275
Gumicsere a levegõben<#hehe>

w77d
#30274
meg a kurva anyját XD

NSTSpider
#30273
Megcsúszott a tintán<#hehe>

w77d
#30272
a pia száááárnyakat aaaad XD

kemszi2
#30271
tényleg?<#merges2>