Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#30220
mégjobb, köszönöm! <#worship>

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#30219
nem bolt, gratis, azt adom a KP mellé 😊

#30218
vagy mint az Elite és az Elite SE.

http://ferrari18.blog.hu/

#30217
nem tudom, megnézem majd. otthon vannak. esetleg boltolhatunk. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#30216
amúgy írtad régebben, hogy nem tudtad megszerezni mindegyik Ferraris kulcstartót. Melyik hiányzik??

Willi Betz
#30215
Lehet,hogy ez is olyan mint a HW-nek az Elite és a sima "játék" HW.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#30214
😊

#30213
Gabié (Gabec Gabié) azért picit finomabb kidolgozású. elég csak a küllõket figyelni.

http://ferrari18.blog.hu/

#30212
majd kérek róla képet. egyelõre itt figyel mellettem az irodában.

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#30211
Ez olyan mintha az egyszerûbb kiadása lenne annak ami nálam van. Mert az enyémen nem ilyen vastag az ablaktörlõ,meg még pár részletben különbözik.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#30210
ez ugyanolyan mint Gabié???

gabamano
#30209
Én 7600ft ért vettem az enyémet boltban:

w77d
#30208
nnna megvan az FXX helye. közvetlen a TV mellett fog figyelni, plexibúrával védve a portól 😊

#30207
ha mondjuk lenne egy 400 eurós ABC Brianza modellem és fel akarnám tenni a vaterára, biztos nem úgy gondolkodnék, hogy az átlag nem ismeri, ezért csak háromezer forintot kérek érte.

http://ferrari18.blog.hu/

#30206
lehet, hogy te nem ismered, de attól még eléggé ismert.
az átlag meg nem is ilyenre utazik, nekik jó a velliburágó. szóval másodlagos, hogy mit szól hozzá.

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#30205
Biztos van olyan madár aki kiad érte 10-15-öt.
De különben is 4-ért tudod mit vesz? Bburagot.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#30204
Én csak az alapján mondtam, hogy miket látok...És szerintem 15-ért a kutyának sem kéne, max egy õrült gazdag fanatikusnak. Szerintem rögtön benyögnék, hogy 4-ért elivszik.....De én nem értek hozzá, tedd fel vaterára és majd rájössz, hogy mennyit ér... 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#30203
Akkor lehet,hogy még 15-ért is elvinnék?<#miaz><#nemtudom>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#30202
Az más,hogy te nem adnál érte annyit.<#nevetes1> Viszont elég ritka darab és szebben van megcsinálva mint a legtöbb 1:18-as.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#30201
Szerintem 10.000-ret nem kapsz érte. Egy limitált Minichamps-ért sem nagyon adnak ki 10.000-nél többet, ez a márka meg nem annyira ismert az átlagnak. Szerintem nagy nehezen valaki majd 5000-6000-ért megszabadit tõle, bár nem tudom ez a tipusú Ferrari mennyire ritka modellautó formában...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#30200
igazából csak 1:18-ban vagyok otthon, de 1:43-nak nagyon pofás kis jószág, 10ezret vígan megérne nekem, ha 1:43-ban utaznék.
ezért:

175 fontot kérnek.

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#30199
Igen az 1:43-asra.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#30198
az 1:43-as Jouef 250 SWB-re gondolsz?
vagy ez mekkora ez? mert 1:18-ban nem így néz ki a jouef SWB

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#30197
Tehát ehhez:




.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#30196
Labdacs úr ahhoz a Ferrarihoz mit tud hozzászólni?
Megmerjem kockáztatni a 10ezres eladási összeget érte?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

schumimodells
#30195
Jelenleg 201-nel tartok.









http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Harly18
#30194
Ok, de gondolom ráér még, mert addig úgysem cimzi meg, amig nem fizettem ki, szóval ha nem rögtön irok, akkor még elmegy gondolom....Sajnos mig németül összeeszkábálom azt a pár mondatot......:S

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#30193
ékezetek nélkül jobb, mert pl az amerikai ebay nem kezeli õket és olvashatatlan katyvasz lesz belõle. szerintem meg írj egy üzenetet az eladónak a korrekt címmel.

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#30192
Úgy mondták nekem, hogy ékezetek nélkül irjak be cimet és nevet...Gondolom ez nem gond...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#30191
Csak elvileg azt is meg kellett adni. Ha most módositom, akkor újra elküldi? Mert most vettem valamit és gondolom már autómatikusan elküldte az eladónak....De kijavitom, de gondolom ha netán igy cimezné meg a cuccost, azért megjönne, szóval nem veszne el...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#30190
szedd ki a megyét a címedbõl.

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#30189
Ebay-osok!!!!!

Normális ha igy küldi el a cimem az eladónak?

Esztergom Komarom-Esztergom 2500

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

kemszi2
#30188
te most éppen a Gridet szidod<#nyes>
Willi Betz
#30187
Ja várjáááááá! Keverem a kettõt. Asszem van a Dirtben Integrale igen.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#30186
A Dirt az egy szar,semmi normális nincs benne. Az Audi R10-nek nem tudtak egy normális hangot kreálni vagy a WTCC BMW 320si-nek-.-
Egyszóval: FOS!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#30185
a dirty-ben van integrale?
w77d
#30184
a virtuális énem XD

kemszi2
#30183
nem is te vagy a kocsiban-.-
w77d
#30182
ezt lessétek hogy füstölöm a gumit XD

w77d
#30181
XD

autoszimulator
#30180
tuticigány

.: mobilize.hu :.

Willi Betz
#30179
Voltam arra még rajtam is volt<#hehe>
Nem néztek az emberek kicsit sem. Opelbõl száll ki egy Opel dzsekis ember<#nevetes1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#30178
rád küldöm a medvedisznóembert
w77d
#30177
má megint a homopornón jár az eszed.... <#banplz>

kemszi2
#30176
ez félre érthetõ volt...
w77d
#30175
gyere erre, leszedem rólad XD

Willi Betz
#30174
Jah csak halkan mondom! Jött ma nekem egy Opelos széldzseki<#bee1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#30173
hehe, itt fogok körözni XD

w77d
#30172
reklamáltam is, de majdnem kiállítottak XD

Willi Betz
#30171
Na elmászok postára. Weed ha meglátlak addig éltél!<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?