Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

BMW FAN
#32121
<#eljen>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#32120
Jóóregg😊

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#32119
hehe XD

#32118
valahol Purmerend és Szentendre között. csütörtökön lett postázva, Hollandiából 3-4 nap alatt meg szokott jönni az áru.

http://ferrari18.blog.hu/

Dofekné
#32117
Weed! Azt nem mondtad, hogy a nagyanyád is buggyzik!!! <#hehe>

Balatonparti
Buggys
Betyár
Bagoly
Bagázs


Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

w77d
#32116
szépjómadárszarosreggelt mindenkinek

Dofekné
#32115
Azért ez már durva! Hogy egyes modellgyártók mire képesek! Az még csak-csak elmegy, hogy egy Lambo lakókocsit húzzon, de miért egy '60-as évek belit? Megvette az ipse a Lamborghinit és már nem telik neki egy újabb lakóra? Mondjuk egy ilyenre?


Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

gabamano
#32114
jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóreggelet!

Lunatic83
#32113

<#szomoru1>

Xbox Live: Lunatic HUN

Lunatic83
#32112
igen - igen a vatera az egyetlen megoldás, én ott nemrég eladtam két gallardot,
csak lusta vagyok fényképet csinálni, meg szerkeszteni hozzá szöveget...stb...stb..
de elõbb utóbb csak erõt veszek magamon, mert kell a zseton a normális modellekre...


a teszvesz, nálam szóba se jöhet, ott jelenleg 2 db lambo van eladó, a vaterán ~18 db van általában, igaz már azok se érnek semmit, selejtek, számomra...múltkor hál'istennek sikerült megvennem egy sárga csodát, de egy piros Polistil Miuráról lemaradtam.... szóval résen kell lenni, mert néha azért kerülnek fel jó dolgok is

Xbox Live: Lunatic HUN

kemszi2
#32111
a delta merre jár?😊
greg benz
#32110
Vaterára kéne felraknom,ott talán elmenne... Csak oda meg nem tudok regizni,mert a lakcímemmel van vmi gondja...hogy már regisztráltam ezzel a lakcímmel vagy mi a szar,és törli a regisztrációt...és a régi usert persze már nem tudom mi volt:S:S:S

Lunatic83
#32109

Xbox Live: Lunatic HUN

Lunatic83
#32108
én is így vagyok vele, már már ingyen kéne adnom, de úgy se vinné l senki...

Xbox Live: Lunatic HUN

kemszi2
#32107
nem kellett volna úgy lelakni õket,meg széthajtani mindegyiket
greg benz
#32106
A faszom az egészbe nemigaz,hogy nem lehet semmi pitiáner áron megválni ezektõl... itt van vagy 5 modell nekem dobozban,és inkább pénzt szeretnék helyette,de ember fiának nem kell<#falbav><#falbav><#falbav><#falbav><#falbav>

autoszimulator
#32105
jóság

dobjál ki rá pár reklámfelület kiadó cuccot, hátha valamelyik shop rákap...
Vagy már nem lehet ilyet az új startlapnál?

.: mobilize.hu :.

Lunatic83
#32104
vagy mégse... kicsit megtévesztett a "kárpitozás" a kocsiba,
már megijedtem h AA-t fikázok 😉
annak ellenére h láttam h nincs "rendszámtábla", de az üveg akkor is hiányzik...

grat, jól fényképezel 😊

//legközelebb jobban megnézem a képeket, nem csak így kutyafuttába//

Xbox Live: Lunatic HUN

Lunatic83
#32103
áájjjjj

TÉVEDTEM

Xbox Live: Lunatic HUN

Lunatic83
#32102
láttam, s sajnos ez is kiesik az érdeklõdési körömbõl, három ok miatt
- maisto
- maisto
- maisto

de viccet félretéve, az egyik ok tényleg ez, a másik az h nekem is van egy pont ilyen fekete szörnyem, utoljára, de nem elhanyagolva, h az ajtókról hiányzik az üveg... bár megértem miért, ilyen gusztustalanul felrakott ablaküveget még nem láttam sehol se csak a maisto murcielago roadster-én... még egy 1/43as modell is átférne azon a résen... szörnyû.... a BBurago 100x szebben megcsinálta az üveget ennél az autónál...



sorry

Xbox Live: Lunatic HUN

greg benz
#32101
Lunatic,a Murcielago-t láttad?

#32100

http://ferrari18.blog.hu/

#32099
köszi!
látom, átnézted alaposan.

http://ferrari18.blog.hu/

Lunatic83
#32098
a lényeg h sikerült...

közben küldtem link ajánlókat és egy hibabejelentõt 😉

Xbox Live: Lunatic HUN

#32097
nagy nehezen.

http://ferrari18.blog.hu/

Lunatic83
#32096
ezek szerint sikerült elmagyarázni nekik h mi a különbség a modell és a makett között 😊

Xbox Live: Lunatic HUN

Lunatic83
#32095
<#eljen>

Xbox Live: Lunatic HUN

#32094

http://ferrari18.blog.hu/

#32093
az innen is látszik, hogy nincsenek egy súlycsoportban.

http://ferrari18.blog.hu/

gabamano
#32092
Ez az ecto nem szép. Egyszer hoztam egyet megrendelésre hát nem egy Precision Miniatures Mentõ

#32091
és ez hogy mutatna KITT mellett?



http://ferrari18.blog.hu/

BMW FAN
#32090
<#hehe>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#32089
De lehet hogy csak meszebb ment a parttól mint 200 méter a vízben,és ettõl ázott el mongyuk 202 méternél<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

NSTSpider
#32088
A DOXA az bOWLi <#eplus2>

BMW FAN
#32087
De a doxa nem OIL OF ELÁZ álló,sõt szag álló sem<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

NSTSpider
#32086
Pedig mindig betartja a szagát<#eplus2>

BMW FAN
#32085
A szagra nincsen garancia,csak ezt õ még nem tudja<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

greg benz
#32084
Maisto😊




NSTSpider
#32083
Hiányol a majomketrec<#eplus2>

w77d
#32082
nnna má megint a szagomon elmélkedsz... ennyire hiányolsz soklábú? XD

NSTSpider
#32081
OIL OF ELÁZ<#hehe>
Akko ázottbagolyszagod lehet.<#hehe>

#32080
nincs mit, máskor is. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#32079
aztakurva XD

Lunatic83
#32078
labdacs, sikeresen megjött a csomagod, köszönöm...





egyedül sajnos nem ment, a kicsomagolás...

köszi, h ennyire óvatosan csomagoltad 😉




ez most nem a méretarányról szól 😉

Xbox Live: Lunatic HUN

w77d
#32077
ezt de elfogadnám..

Lunatic83
#32076
gyártó? szín? stb...

Xbox Live: Lunatic HUN

#32075

http://ferrari18.blog.hu/

#32074

http://ferrari18.blog.hu/

#32073

http://ferrari18.blog.hu/

#32072

http://ferrari18.blog.hu/