Autómodellek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
még csak ennyi van a neten az esetbõl, de tényleg döbbenet az a nagy autó így összeroncsolódva...
#32156
tessék:


http://ferrari18.blog.hu/
na most értem haza...
nem kis balhé van a belvárosban: egy fekete 760Li az oldalára dõlve a járdán. Az egyik oldala keményen be van nyomódva, telibe kapott egy fát. Vagy 100méteren keresztül tarolt a járdán. Most már le volt takarva a sofõr...
nem kis balhé van a belvárosban: egy fekete 760Li az oldalára dõlve a járdán. Az egyik oldala keményen be van nyomódva, telibe kapott egy fát. Vagy 100méteren keresztül tarolt a járdán. Most már le volt takarva a sofõr...
a csomagolás rendben, de a kocsi túl színes, nekem egy full fehér autót mutass.... <#idiota>#idiota>
Xbox Live: Lunatic HUN
nekem még van olyan kb 1000 Ft-os elmaradásom, de nagyon nem akarják számlázni...
egyszer avval volt gond h még meg se kaptam a számlát,már lejárt a befizetési határidõ... de nem érdekelt, befizettem és tsá, nem zaklattak...
egyszer avval volt gond h még meg se kaptam a számlát,már lejárt a befizetési határidõ... de nem érdekelt, befizettem és tsá, nem zaklattak...
Xbox Live: Lunatic HUN
#32149
ha valaki gerjed még Ferrarira, ezek eladók:
http://ferrari18.blog.hu/
#32148
http://ferrari18.blog.hu/
Mobil az egész.
Éjszakára 1-1,5 méterenként fel lehet szedni.
Rézbõl van a sín, és nem hiszem hogy reggelre maradna egy szál is belõle.
Éjszakára 1-1,5 méterenként fel lehet szedni.
Rézbõl van a sín, és nem hiszem hogy reggelre maradna egy szál is belõle.
#32144
a vatera tuti. bár néha jókat lehet velük levelezgetni mindenféle félreszámlázási ügy miatt. most pl 2005-ben lezárt és rég kifizetett tranzakciókat számláztak ki nekem újra.
http://ferrari18.blog.hu/
Tegnap estve ilyet vettem ángliában, vagyis kettõt egyet ángliábúl egyet meg honykongbúl:
#32142
<#eljen>#eljen><#eljen>#eljen>
http://ferrari18.blog.hu/
Már a lábai megvannak a hídnak....
Még a tetejét kell legyártanyi.
Meg elkészült a Fûtõház is a hétvégén a két kis mozdonyomnak.
De ami most jött az nagyon állat ollan hangja van mint egy rendes mozdonynak.
Még a tetejét kell legyártanyi.
Meg elkészült a Fûtõház is a hétvégén a két kis mozdonyomnak.
De ami most jött az nagyon állat ollan hangja van mint egy rendes mozdonynak.
Na ez mán döfi! Grat!
Figyelem! Figyelem! A harmadik vágányra paradicsomszállítmány érkezik!
A vágány mellett kérjük vigyázni!<#integet2>#integet2><#wave>#wave>
Jó viaduktgyártást kívánok! <#hehe>#hehe>
Figyelem! Figyelem! A harmadik vágányra paradicsomszállítmány érkezik!
A vágány mellett kérjük vigyázni!<#integet2>#integet2><#wave>#wave>
Jó viaduktgyártást kívánok! <#hehe>#hehe>
Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!
#32133
este
http://ferrari18.blog.hu/
#32130
Lajos most tudta meg, hogy a Kyosho Ferrari 308 GTB QV ára hú-hú-hú-húszezer forint. <#vigyor4>#vigyor4>
http://ferrari18.blog.hu/
#32128
hú-hú-hú-húszezer... <#vigyor2>#vigyor2>
http://ferrari18.blog.hu/
#32126
ha valakit érdekel valamelyik:
mindekettõ 1:18, Kyosho
mindekettõ 1:18, Kyosho
http://ferrari18.blog.hu/
#32125
privi ment
http://ferrari18.blog.hu/
az még jobb😊akkor majd utalni fogom a pénzt,mert nem tudom elõreláthatólag,hogy mikor járok legközelebb pesten.mennyi lesz a vége?
#32123
megjött a Lancia.
http://ferrari18.blog.hu/