Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

NSTSpider
#32171
És mûködik minden rendesen a verdán?

kemszi2
#32170
családban marad
w77d
#32169
az..

NSTSpider
#32168
opeltali

kemszi2
#32167
<#wow1>imádom már most<#eljen><#hehe>
w77d
#32166
nem tartott követési távolságot, azt lecsókolt egy Astrát, majd lecsúszott az árokba

autoszimulator
#32165
szép munka, hogy sikerült? rátolatott egy oszlop?😄

.: mobilize.hu :.

w77d
#32164
felhoztam õket pestre 😄

Lunatic83
#32163
a buggy kulcsait elrejteni!😉

Xbox Live: Lunatic HUN

w77d
#32162
szééép, nagyon szééép..

NSTSpider
#32161
WEED deszép ez a nap :S

w77d
#32160
ez is ma volt: a nõvérem kocsit hajt... íme az eredmény






NSTSpider
#32159
Hófehérke és a svéd törpe<#eplus2>

w77d
#32158
még csak ennyi van a neten az esetbõl, de tényleg döbbenet az a nagy autó így összeroncsolódva...

Lunatic83
#32157
<#gunyos1><#bee1>

Xbox Live: Lunatic HUN

#32156
tessék:

http://ferrari18.blog.hu/

NSTSpider
#32155
Valszeg nem 50 nel ment ........

w77d
#32154
remélhetõleg, sztem este a lánglovagokon már fönnlesz...

Lunatic83
#32153
remélem tényleg a sofõr és nem egy ártatlan civil volt...

Xbox Live: Lunatic HUN

w77d
#32152
na most értem haza...
nem kis balhé van a belvárosban: egy fekete 760Li az oldalára dõlve a járdán. Az egyik oldala keményen be van nyomódva, telibe kapott egy fát. Vagy 100méteren keresztül tarolt a járdán. Most már le volt takarva a sofõr...

Lunatic83
#32151
a csomagolás rendben, de a kocsi túl színes, nekem egy full fehér autót mutass.... <#idiota>

Xbox Live: Lunatic HUN

Lunatic83
#32150
nekem még van olyan kb 1000 Ft-os elmaradásom, de nagyon nem akarják számlázni...

egyszer avval volt gond h még meg se kaptam a számlát,már lejárt a befizetési határidõ... de nem érdekelt, befizettem és tsá, nem zaklattak...

Xbox Live: Lunatic HUN

#32149
ha valaki gerjed még Ferrarira, ezek eladók:


http://ferrari18.blog.hu/

#32148

http://ferrari18.blog.hu/

NSTSpider
#32147
Dakota aktivisták.........

gabamano
#32146
Mobil az egész.
Éjszakára 1-1,5 méterenként fel lehet szedni.
Rézbõl van a sín, és nem hiszem hogy reggelre maradna egy szál is belõle.

kemszi2
#32145
jó kis terep😊 de nem félsz a jóakaróktól?
#32144
a vatera tuti. bár néha jókat lehet velük levelezgetni mindenféle félreszámlázási ügy miatt. most pl 2005-ben lezárt és rég kifizetett tranzakciókat számláztak ki nekem újra.

http://ferrari18.blog.hu/

gabamano
#32143
Tegnap estve ilyet vettem ángliában, vagyis kettõt egyet ángliábúl egyet meg honykongbúl:

#32142
<#eljen><#eljen>

http://ferrari18.blog.hu/

NSTSpider
#32141
Na ez nagyon klassz grat !!

gabamano
#32140
Már a lábai megvannak a hídnak....
Még a tetejét kell legyártanyi.
Meg elkészült a Fûtõház is a hétvégén a két kis mozdonyomnak.
De ami most jött az nagyon állat ollan hangja van mint egy rendes mozdonynak.

Lunatic83
#32139

Kongo Prototype Attack Vehicle <#vigyor2>

Xbox Live: Lunatic HUN

w77d
#32138
ülj rá és menj egy kört a kertben XD

Dofekné
#32137
Na ez mán döfi! Grat!

Figyelem! Figyelem! A harmadik vágányra paradicsomszállítmány érkezik!
A vágány mellett kérjük vigyázni!<#integet2><#wave>

Jó viaduktgyártást kívánok! <#hehe>

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

NSTSpider
#32136
Családi hagyomány a buggyzás és a szerencsejáték<#hehe>

gabamano
#32135
Meggyöttek a vonataim!!
a fél falu ott lógott a kerítésemen amikor próbáltam

kemszi2
#32134
okok
addig is gondolkodom,hogy hova kéne rakni,hogy mindig szemelõtt legyen XD
#32133
este

http://ferrari18.blog.hu/

kemszi2
#32132
majd ha tudsz esetleg rakni képet a lanciáról nyugodtan megteheted<#hehe>
w77d
#32131
XD

#32130
Lajos most tudta meg, hogy a Kyosho Ferrari 308 GTB QV ára hú-hú-hú-húszezer forint. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#32129
me-me-me-mennyi??? XD

#32128
hú-hú-hú-húszezer... <#vigyor2>

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#32127
az alsónak mennyi az ára??

#32126
ha valakit érdekel valamelyik:


mindekettõ 1:18, Kyosho

http://ferrari18.blog.hu/

#32125
privi ment

http://ferrari18.blog.hu/

kemszi2
#32124
az még jobb😊akkor majd utalni fogom a pénzt,mert nem tudom elõreláthatólag,hogy mikor járok legközelebb pesten.mennyi lesz a vége?
#32123
megjött a Lancia.

http://ferrari18.blog.hu/

kemszi2
#32122
oksa.na az akkor zsír😊