Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

greg benz
#32071
Egyébként van 1/18-as Murcielago roadster-em is eladó

greg benz
#32070
Ennyire nem kellenek senkinek a Lambo-k?<#gonosz3>

BMW FAN
#32069
Nézz Breitlinget is akkor már,azok nagyon jók.

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

kemszi2
#32068
nem 1 helyen lakunk?
gabamano
#32067
jaaa és a gázfutár meg a mozgó tejes,de az tök jó mert a boci boci tarkát játsza.

w77d
#32066
XD

gabamano
#32065
Olyan van itt is hetente, plusz kétféle jégkrémeskocsi, tollfelvásárló,elõnevelt csirke és fagyistricikli naponta kétszer,
És még nincs itt a dinnyeszezon....

w77d
#32064
az kellemes lehet XD

kemszi2
#32063
állattartók figyelem.megérkezett a mozgó takarmány bolt....
na erre ébredtem most....
w77d
#32062
teljesen mindegy, garanciában ki kell hogy cseréljék nekem az órát, vagy visszaadni az árát. Ha visszaadják a árát, akkor is hasonló kategóriájú órát veszek, csak nem biztos hogy Doxát, hanem megnézek pár Rolex modellt...

BMW FAN
#32061
Látod mennyivel jobban jártál volna egy G Shockal az tuti nemázik be és az ára is töredéke a doxának

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#32060
annyira összement, hogy a rajtszáma is csökkent.<#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

gabamano
#32059
de nekem van zanzásított is bebebe

#32058
én elõbb láttam, mint teeee! <#vigyor2><#vigyor2><#vigyor2>

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#32057
nem csak öltönyhöz jó az <#duhos2>

gabamano
#32056

Úszás közben?
Nem öltönyhöz vetted?
Baszod beleestél a vízbe?

w77d
#32055
most kapaszkodjatok meg, a 200k-s vízálló Doxa olyan szinten beázott egy úszás után, hogy kiszárítani sem lehet rendesen. Szerdán sétállok szépen viszza a garanciával, azért menjenek a faszomba már tényleg...

NSTSpider
#32054
A tinta feloldja õket<#eplus2>

gabamano
#32053
Labdacs!
Nézd,autó....

gabamano
#32052
jáááááááájjjjj!!!!!!!
Ez mán fáj.

#32051

http://ferrari18.blog.hu/

Lunatic83
#32050




Xbox Live: Lunatic HUN

gabamano
#32049
Jaaa GLS,
Aszittem depede. De akkor meg HOL VAN AZ ÖTSZÁZÖTVEN EURÓS VONATOM??????

Lunatic83
#32048





"Ha ezt Luna meglátja!" <#vigyor>

Xbox Live: Lunatic HUN

#32047
nekem reggel, amíg be nem bootolok.

http://ferrari18.blog.hu/

#32046
küldtem, pénteken ment el tõlünk. GLS.

http://ferrari18.blog.hu/

gabamano
#32045
Te Labdacs küldtél nekem autót?
Mert várok egy spanyol csomagot is a depedével és még nem jött a kocsi...

Lunatic83
#32044

Xbox Live: Lunatic HUN

w77d
#32043
nekem estefelé szoktak a betûk külön életet élni XD

#32042
így álltak össze reggel a betûk.. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

gabamano
#32041
elsznobosozódik

Na eztetet hol tanultad?<#zavart1>

w77d
#32040
nem, csak tanul XD

Lunatic83
#32039
hétfõ reggel még ne használj ilyen szavakat, alig látok ki a fejembõl.... 😊

Xbox Live: Lunatic HUN

#32038
vagy valami ilyesmi.

http://ferrari18.blog.hu/

#32037
elsznobosozódik ez a Luna gyerek is. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

#32036
OK, majd legközelebb.
látszik, hogy megéri korán kelni. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

Lunatic83
#32035
amúgy most sincs róluk rossz véleményem, mert a Lambo mindig szép, még ha made in china is, DE egymás mellett nagyon elütnek... ég és föld a különbség köztük...

Xbox Live: Lunatic HUN

#32034
szép az a sárga 308-as a háttérben...

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#32033
bocs Labdacs, de "sajnos" Gaba barátom beelõzött téged, elõször most vele indul egy biznisz, oszt majd meglátjuk a következõket 😊

Lunatic83
#32032

Xbox Live: Lunatic HUN

Lunatic83
#32031
a ti hibátok h megváltozott a véleményem.... 😛

Xbox Live: Lunatic HUN

gabamano
#32030
Nem is olyan rég még más volt a véleményed a "kuka" márkákról.

Lunatic83
#32029
a napokban akartam csinálni fényképeket a Lambokról, de annyira lusta vagyok...h hihetetlen 😉

Xbox Live: Lunatic HUN

Lunatic83
#32028
a Mondo Motors oké, fõleg ha kihoz még olyan különlegességeket mint a Concept S ( csak plz a belsõt csináljátok meg szebben, kérlek!) 😉

de a BB és a Maisto, kuka.... kiv. a Reventon 😛

Xbox Live: Lunatic HUN

#32027
és a Mondo Motors, meg a Maisto, azok piskóták? <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

Lunatic83
#32026
és ne feledkezzünk meg a Norev-rõl... <#ravasz1>

Xbox Live: Lunatic HUN

Lunatic83
#32025
a Ricko is jó lenne, de az legyártott két modellt és úgy gondolta ennyi elég a hülye Lambosoknak.... 😞

Xbox Live: Lunatic HUN

#32024
már csak a Kyosho, meg az AA a jó? <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

Lunatic83
#32023
sajnos ezek nem jók, 1/24ben nem érdekel, sorry
a másik ok, a BBurago és a Maisto....

meg most valahogy csak a Countach-ok érdekelnek...


amúgy jóreggelt

Xbox Live: Lunatic HUN

#32022
ilyenem lesz nekem is pár hét múlva.

http://ferrari18.blog.hu/