226
Office XP
  • wattafaka
    #226
    javítok, delete-tel töröl, de a backspace-re is működnie kéne, szal bitzos valami beállítás... sztem
  • wattafaka
    #225
    ugyanaz, ergo semmi :/
  • gergely1991
    #224
    és ha a backspace helyet lenyomnád a delete billentyűt?
  • wattafaka
    #223
    sziasztok.
    egy olyan problémám van Word-ben, hogy van mondjuk egy nagyobb szöveg, és ha az egészet kijelölöm és nyomok egy backspace-t, akkor nem töröl, nem történik semmi, csak ha a szöveg végére kattintok és egyenként törlöm visszafelé a karaktereket. (ami nagyobb szöveg esetén rém hosszú és idegesítő..)
    mit állíthattam el, vagy mi állítsak be, hogy jó legyen?
    előre is köszi
  • gergely1991
    #222
    2003-as esetében Diavetítés>vetítési beállítások majd a diáknál a mind-et jelöld be
    2007-es menürendszerét nem ismerem:S
  • jaki88
    #221
    nem tudom itt tudtok-e segiteni, de olyan gondom van, hogy power point-al csináltam egy diavetitést képekből, 130 db dia kb. és a vetités közben a 99 diánál leáll a vetités és azt irja, hogy vége van. Ezt miért csinálja? mert még lenne vagy 30 kép és nem vetiti le őket. vagy 100 diánál többet nem tud lekezelni, bár ezt nem hiszem. ha rossz helyre irtam akkor bocsi
  • CattiBrie
    #220
    Hello!

    2007-es Word-ben hogy lehet olyat (ha lehet), hogy két például Címsor2-es közötti részt összecsukni, mint a jobbfajta kódszerkesztőkben (notepad++)? :)

    Köszi,
    Catti
  • gergely1991
    #219
    igen (talán) megoldható:)
    fájl menü > oldalbeállítás
    ezután a papírméret fülön (kb. így emlékszek rá)
  • Hit Man106
    #218
    üdv!
    az lenne a kérdésem, hogy az Office XP-ben hol tudom átméretezni a lapot? olyan regény méretű lapokra szeretnék írni, megoldható ez?
  • Shiwo
    #217
    keress valakit, akinek van Off Xp-je, és kérd meg, hogy mentse le úgy neked.. (nincs nagy dolga, megnyitja és menti..)
  • #216
    Sajnos nem úgy lett elmentve :(
  • Shiwo
    #215
    elvileg ha mentés máskéntre mész az off xp-ben és a fájltípusnál lejjebb görgetsz, kéne lennie olyan .doc típusnak, ami régebbi verzióval kompatibilis
  • #214
    Sziasztok!

    Azt szeretném megtudni, hogy az Office Xp-ebn elmentett .docx kiterjesztésű fájlokat hogyan tudom megnyitni 2003-as Office-ban?

    Előre is köszi!
  • Dj Faustus #213
    Minden szóközt cserélj ki sortörésre.
    Szerkesztés/Csere menüpontban nézelődj a Speciális gomb környékén
  • mateos
    #212
    HI!
    kicsit furcsa kérdés lesz
    Meglehet csinálni azt, hogy van egy szövegem és én szeretném ,hogy minden sorban csak egy szó legyen?
    fontos lenne kösz
  • psg5
    #211
    Hi!

    Hogyan tudom elővarázsolni a képet mely egy excel fájl cikkszámaihoz van rendelve, vagyis ha rákattintok akkor meg kéne hogy jelenjen, de ehelyett azt írja hogy nincs hozzá program rendelve?

  • grigorij
    #210
    érdekes, lementem, meg akarom nyitni, és eltűnik a progi. de szőrén szálán. :) nem vírus, vagyis nem hiszem, mert azt felismerte volna az AVG virusirtom. most mi legyen? :$ bocsi a szenvedésért de nam vagyok nagyinfós. (azért mentem infosuliba :) )
  • grigorij
    #209
    köszi, kipróbálom.
  • zserrbo
    #208
    Én még nem próbáltam ki, de valószínűleg működikez a progi.
    Rar jelszó: http://n7.wrz.hu

    Próbáld kiés kiderül, hogy működik-e!
  • grigorij
    #207
    Hi!
    Tudna nekem vki segiteni? gondban vok és a cinikusságra nem vagyok kiváncsi. (bocsi attól aki nem akart az lenni) Nos a problémám a következő: lekódoltam egy Word docomat és nem elfelejtettem a kódomat :$ és most meg meg akarom nyitni egy olyan progi kéne amivel fel leehet törni a kódot. gondolom a társaság nagy része nem hacker de az kinézem a legtöbbötökből h sokmindenhez ért az informatika terén. nos ha vki tudna nekem segiteni és netalántán egy oldalt talál ahonnan le lehet szedni ilyet attól kérem h linkelje be nekem.
    előre is köszi!
  • once
    #206
    Microsoft Office World 2003 a neve pontosan.
  • once
    #205
    hi! Leszedtem torrentel a Microsoft Office 2003at örültem h van, és erre nem jó a serial amit adtak hozzá:GWH28-DGCMP-P6RC4-6J4MT-3HFDY tudna valaki mást adni?megköszönném
  • Shiwo
    #204
    nem tom, azóta még nem jött be..mondjuk elég kevesett Wordoztem is..
  • ffxi
    #203
    És..műxik?
  • Shiwo
    #202
    köf..remélem jó lesz így :)
  • m66
    #201
    eszközök->beállítások->megjelenítés->indítás munkaablakkal (szedd ki a pipát)
  • NecroGRINDER
    #200
    ez jó XP sp2-höz is?
  • Shiwo
    #199
    hogy ne tegyen ki X dolgot a vágólapra, csak mindig 1-et
  • Shiwo
    #198
    Nah, ott jobb oldalt, az a vacak..azt hol lehet letiltani ?
  • Basic
    #197
    Nem lehet sehogy sem telepíteni a magyar Office Xp-re a kézírás és beszédfelismerést?
  • Shiwo
    #196
    jah :D nondtam hogy van mikor bejön..nem mindig :) majd akkor fog mikor nem kéne és zavar :D
  • ffxi
    #195
    Egyből nem jön be, mi?
  • Shiwo
    #194
    nekem se mindig jön be...ha újra bejön, leprintscreenelem..
  • ffxi
    #193
    Mi az ami bejön? Nálam nem jön be semmi.
  • Shiwo
    #192
    word*
  • Shiwo
    #191
    office xp-s world-be mikor kimásolok vmit vágólapra, van hogy bejön vmi szarság, hogy 2 dolog is van a vágólapon..azt lelehet vhol tiltani ?
  • geri15
    #190
    köszi, így már sikerült! :)
  • arsene
    #189
    beszúrás->objektum->új létrehozása->microsoft excel diagram
  • geri15
    #188
    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudok koordináta-rendszer alapú diagramot csinálni a Word-ben? Olyan kéne hogy mondjuk egy mozgó járműre vonatkozó sebesség-idő grafikon, pl ilyen:



    Meg lehetne rajzolgatni paint-ben biztosan, de az kicsit hosszadalmas lenne, remélem van erre egyszerűbb mód is :) Előre is köszi a helpet!
  • Axl Rose
    #187
    Köszi mindenkinek, sikerült rájönnöm.

    Kép beillesztése, utána kép formázása -> elrendezés ->
    körbefuttatás stílusa -> a szöveg mögé