226
Office XP
  • horza
    #186
    Axl Rose:
    Ha mindenképp rá akarsz a képre írni - nyisd meg szerkesztésre...
    helyi menü...
  • arsene
    #185
    be tudod állítani, talán a kép eszköztárban, hogy a kép a szöveg mögött legyen
  • Axl Rose
    #184
    Sziasztok.
    Hogyan lehet úgy beszúrni képet/clipartot a Word XP-be, hogy utána lehessen rá írni ?

    Mert csak alá/fölé lehet írni.
  • horza
    #183
    hmmm - roppant gyors vagyok :-)
  • horza
    #182
    Átlagember:
    Kapcsold be a rajzoló eszköztárat -> ott lenn rajz -> rács -> vizszintes köz
    0,25 vagy a kívánt, s lőn...
  • kisfigi
    #181
    Honnan lehet ezt az egészet letölteni?
    (az EGÉSZET!!!!!!)
  • atlagember
    #180
    Átnéztem a súgót, az összes menüpontot, minden panelt, de semmi.

    (A vonalzón lévő háromszögekről van szó, amit nem lehet folyamatosan húzni, hanem csak bizonyos lépésenkénti értékekre. A régi wordben jó volt az alapértelmezés, mert ott 0,25 cm-enkénti értékekre lehetett húzni, így ami dokumentum eredetileg abba készült, annál ez a beállítás van, de az újabb wordök már a süket amerikai inches mértékrendszer szerint igazítják a háromszögeket, ami ugyebár egy centiméteres beosztású vonalzón soha sem fog pontos értékre kerülni, így ezt mindíg a bekezdés menüben kell beírni.)
  • Tomicsek
    #179
    A Word sugójában nincs erről valami, régen használtam, valahogy be lehet állítani, de nem emlékszem.
  • ffxi
    #178
    nem értem a kérdésed?

  • atlagember
    #177
    Bocs, rosszul fogalmaztam. Az első mondat vége helyesen:
    ...az alapértelmezett tabulátorhoz hasonló módon az alpértelmezett behúzásértékeket.
  • atlagember
    #176
    Szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehet Word 2002-ben beállítani az alapértelmezett tabulátortávolságot és behúzásértékeket?

    A helyzet az, hogy egyes dokumentumoknál a vonalzón lévő háromszögeket húzva negyedcentinként tudok beállítani értéket, másoknál pedig 0,32 mm-enként. Sajnos ez utóbbi az üres dokumentumnál az alapértelmezés, ami nem igazán jó a mi metrikus mértékrendszerünkhöz. Sajnos nem találom sehol a beállítási lehetőséget, úgyhogy legyen szíves valaki elárulni, hogy hol van ez a funkció!
  • ffxi
    #175


    Microsoft

  • janos666 #174
    A pront page is kéne és az a problémásabb mert el sem indul. Az egész officet reinstaláltam már de nem jó. Más nem tultogatja le a felesleges szolgáltatásokat? Vagy nem találkozott hasonló hibával. Amúgy komolyan nem tudom ez-e a gond csak jobbra nem tudok gondolni.
  • ffxi
    #173
    Nemtom, de re-install-kor csak a word-et pipáld be, ha csak azt akarod használni.

  • janos666 #172
    Nem tudja valaki hogy az OfficeXP programok, mint például a FrontPage milyen Microsoft szolgáltatásokat használnak? Nemrég nekiestem és találomra letiltottam minden szolgáltatást amit első olvasatra hasztalannak találtam. Az officen kívül minden tökéletesen fut és felszabadult vagy 60Mb RAM, de a FrontPage meg nem hajlandó elindulni hanem kifagy "Microsoft Visual C++ Runtime Library" hibával, a World pedig fut ugyan de induláskor azt mondja hogy "A dokumentumot nem lehet bejegyezni így más dokumentumokból nem lehet hivatkozni rá.
    Iskolai dolgozat félét kéne csinálnom officeban így nem ártana ha futna.
    Nem 100% hogy egy szolgáltatást hiányol, csak sejtem, mert az reinstall nem segített.
  • ROEL
    #171
    Megvásárolható több Training DVD is magyar nyelven, köztük a Windows XP-hez, valamint az Office Word 2003-hoz készült RO&EL Training DVD.
    Homepage:

    www.windowsxp.roel-filmproduktion.de
  • karizsan
    #170
    Hi mindenki!
    Hogyan/honnan tudnék a "MS-Office XP" WORDjébe Angol-Magyar szövegfordítót szerezni, mert csak a Német-Angol, Angol-Német funkciót lehet választani és a neten sem találtam.
    Kösssssz"(:-)
  • csingacsguk
    #169
    Mi az, hogy nem "LESZ"!
    Ugytodom, hogy már van Office!
    ( a 2003-as kiadásra gondoltam :) )
  • betty20
    #168
    lehet, hogy csak egy szilveszteri pezsgőbe :))
  • betty20
    #167
    Szia! épp most olvastam róla, de még pontos árat nem írtak, csak annyit, hogy nem lesz nagyon költséges. DDDDD --- kérdés mennyi az a költséges ?
  • csingacsguk
    #166
    Mennyibe kerül az eredeti Office csomag?
  • betty20
    #165
    Sziasztok, Segítséget szeretnék kérni: Ujra kellett telepítenem a gépem és az office programom is eltünt. Honnan tudnám letölteni az Office 2003-at. Köszönöm. Betty
  • Jgilbert
    #164
    Office 2003 hun-hoz keresek sürgősen serialt. Minden alkalmazásnak külön setupXXX.exe-je van.

    Maxxx Thx!
  • ffxi
    #163
    Jó! Az mind megvan. Csak begépelni hogyan kell? Be kell gépel nem képleteket, hogy beadjam a dogáT!!!!!

  • Impi
    #162
    Úgy emlékszem, már a telepítéskor kikell választani az ilyen igényt.
    Tedd be a telepítő CD-t, válaszd a részletezett telepítési módot és rátalálsz.
    Ha mégsem, akkor fogalmam sincs :(
  • Impi
    #161
    FM9FY-TMF7Q-KCKCT-V9T29-TBBBG
  • ffxi
    #160
    Hogyan lehet begépelni a gyökvonást és a törtvonalat ill. ehhez hasonló matematikai műveleteket?

    THX!!


  • NecroGRINDER
    #159
    leci irjatok nekem office xp hun-hoz serialt! fontos lenne, koszi szepen!
  • [Walaki]D`Lair
    #158
    Na ilyet még nem láttam...8-O

    az Excel nem tudja megnyitni a file-t ha magát az xls file-t nyitom meg....a társítás stimmel, ha rábökök elindul az excel de azt írja ki hogy kész és háttérben a windows commander, hogy nincs meg a file...ha meg az excel-ből megnyitom akkor tökéletes...és az összes xls-nél ezt csinálja...office újratelepítés már megvolt így első blikkre az jutott eszembe...
  • Laky
    #157
    kaphatnék egy működő linket, ahonnét le tudnám tölteni?
  • wiseguy
    #156
    Próbáldd ki ezt:

    VXKC4-2B3YF-W9MFK-QB3DB-9Y7MB
  • Anfara
    #155
    Plz adjatok windows 2000 professional hun cd kulcsot mert sehogy nem tom felrakni a gépre mert elvesztettem a kulcsot PLZ HELP!!!!!!
  • Me Ga
    #154
    Skacok, lécci segítsetek.
    Elkezdtem használni a Outlook 2002-őt az Office XP-ben.
    Eddig Outlok Express-t használtam.
    Hogy a jó fenébe lehet azt beállítani, hogy az a X!%&@%%X Outlook jelenítse meg a levelekhez csatolt pl. 5 db jpg-t úgy mint az Outlook Express a levél szövege alatt?
    Miért kell egyesével rákattintani és megnyitni őket???
    Köszi.
  • ChuckNorris
    #153
    Tudna valaki windows 2000 HUN verzióhoz tutira működő serialt?
    Van 1 lent, de nem vagyok biztos benne, hogy magyarhoz is jó.
    Köszi!
  • shogun1
    #152
    hi tud vki segíteni? office xp install után,program indításakor még egyszer kéri a cd kulcsot, beírom ilyenkor azt az üzenetet kapom, hogy csukjak be minen futó programot és kezdjem előlről, nem történik semmi. Ilyenkor mi van???
  • ZSUZSIKA
    #151
    sziasztok!
    Erre varjatok gombot: van egy windowsos szerver amit használunk itt a cégnél. ez tök jól ment volt 2 hálózati meghajtóm... szal eccer elvittem a gépet és csatlakoztam egy ftp szerverhez és annyi történt hogy megváltozatattam az ip-t fixről automatikusra...
    másnap próbáltam csatlakoznni a munkahelyi szerverhez és amikor visszaállítottam a fix ip-címet már nem láttam a szervert...és tök ideg vagyok me csak ezt csináltam és kész
    ja és a ráadás ha megpingelem akkor látja!!!!!
    szal ha valaki találkozott ilyennel az lécci írja meg hogy a hiba kinek a készülékében van!! kkkkkkkköszi!!
  • pedestrian
    #150
    Office 2003 Pro Enterprise Hun
    GWH28-DGCMP-P6RC4-6J4MT-3HFDY
  • Bandeeka
    #149
    Hali!
    Segitsetek pls office 2003-hoz kéne nekem seriál. Thx bye
  • rushman
    #147
    ezt nagyon elnézted...
  • marsu
    #146
    Suzuki Swiftet vennék kizárólag tulajdonostól, csak jó állapotban, 93-94-es évjáratút, max. 600 000 Ft-ig! Válaszát a következő e-mailra várom: [email protected]