33479
12316971501353788406.png
  • Aquir
    #13169
    az első probléma hogy miért itt teszed fel a kérdést másodjára?
  • jazzy
    #13168
    hadd élvezkedjen én élvezem
  • Frayer
    #13167
    A teszto.hu -t meg mindig kifelejted.


    Emberek, én még mindig egy várok dizájnereket akikkel együtt dolgozhatok a web oldalunkon.
    Tényleg nincs itt senki aki csinálna web grafikákat?
  • SeanJRRussel
    #13166
    body.builder.hu oldalon mindent megtalálsz amire szükséged van.
  • SeanJRRussel
    #13165
    ember már nem tom hányszor írtuk le.Izmod nem lesz egyik napról a másikra,ahhoz meg h legyen egy normális alap izomzatod ami látszik is legalább 2 év.HA SZARRÁ CUCCOLOD MAGAD AKKOR KÚRVA HAMAR MEGNŐSZ MAJD ANNÁL IS KEVESEBB IDŐ ALATT LEERESZTEL!!!!!

    A STRANDRA nem most kell elkezdeni gyúrni!!!!
  • uiztu
    #13164
    Helo!
    Akkor tudna nekem mondani valaki testedzést, amivel minél hamarabb izmokat növeszthetek. Mert nekem nincs nagy izmom szinte semmi. Meg olyan étrendet mellé. Olyant szeretnék amivel minél hamarabb nagy izmokat növeszthetnék. Mindenféle szteroid meg ilyesmi nélkül. Tudom, hogy nem lesz gyors, meg, hogy nehéz lesz,d e mindegy. Csak minél gyorsabban nagy izmaim lehessenek. Légyszíves segítsetek.
  • csuszi
    #13163
    kurva élet törlöd a hsz.-ait és mindig ezért ússza meg a bant.;)
    azért milyen frusztrált lehet a csávó ahogy ide bekeveredik 3 hetente. vajon 3 hetente kosarazza ki egy csaj? vagy 3 hetente veri el valaki a sötétsége miatt? stb stb:)
  • FOXX supreme
    #13162
    De az is feltűnt, hogy időről időre betérnek ide a genetikai hulladékok, akik kartondobozba laknak, és nem tudnak normálisan beszélni....
  • FOXX supreme
    #13161
    Júújj ne is mond, rendesen özönlenek, de azért még ha szépen megkérem őket, beszállhatok hozzájuk, csak mindíg a súlyokat kell felpakolászni utánnuk
  • jazzy
    #13158
    De azért az "izmos bárki lehet, ilyen fegyvere már senkinek nem lesz " az tetszett ezt megörökítem az utókornak
  • jazzy
    #13157
    Savior legyél kedves eltakarítani magad innen, vagy próbáld megütni az emberi intelligencia alapvető szintjét.
  • OPM
    #13156
    :DD

    ONTOPIC

    fetűnt nektek is hogy az utóbbi időben a nyár közeledte miatt, hirtelen mennyi kis fiatal focistaformának jutott eszébe hogy lejárjon a terembe? az egyikükön még sportszárat is láttam
    elég lehangoló tud lenni számomra amikor az ilyen divatemberek miatt kell hosszú perceket várni a szerekre...
  • Roger6
    #13153
    Megnéztem a galériádat kicsi. Jó fegyver: Mester Ívfényes Fúziós Karabély. De azért tudod mi van az ablakon túl, nem? Kicsi kocka... Neked sem lehet sok közöd az élethez.
  • Frayer
    #13151
    Szerinted én ilyen vagyok?
    Nagyon nem ismersz te itt senkit.

    Nagyon messze vagy te még tőlem kisapám.
    Az itt lévő emberek élete nem a testépítés körül forog.
    Nekünk az emberi kapcsolataink, hivatásunk szerintem fontosabb mint az ,hogy egész nap azon járjon az agyunk, hogy milyen edzést végezzünk és mit együnk a következő hónap 18. án.

  • Sequoyah
    #13149
    Igen sokan közülük azok. Van ezzel probléma?:)
  • Frayer
    #13144
    kússzá be a M2 metró alá, és hagyd hogy megbasszon, akkor majd te is megtudod mi az a metroszexualitás. muhahaha
    A száj karate az látom megy neked.
  • Frayer
    #13142
    Már megin becsúszott ide egy fíreg.
    Jazzy, ragadj seprűt, van egy kis takarítani való munka számodra.
  • Sequoyah
    #13140
    Én az vagyok. A csajok imádják:)
  • csuszi
    #13136
    mármint a 90 alá:) nem a 76alá:)
  • csuszi
    #13135
    :D az fasza en most szenvedtem be alá magam...
    20kg mínusz:)
  • OPM
    #13134
    +1

    kissé elszomorodtam, mikor karácsony után a kondiban méreckedve csak 76 kilót mutatott a mérleg, de most úgy tűnik nyárra simán meglesz a kitűzött cél: 90kg!
  • DaemoonHunter
    #13133
    Fehérjére mindenképp szükségem van kiegészítésként, a húst egyenlőre nem én vásárolom, szóval az marad annyi, amennyi most, viszont mint írtad utána nem hagyhatom abba, mert arra szükség van azért veszem, de gondolkoztam azon is, hogy egyenlőre turmixba betolok 6 tojásfehérjét, csak ugye a szalmonella...:S
  • Sequoyah
    #13132
    Rossz hír: a táplálék kiegészítőket is 'enni' kell.

    Olyan amúgy nincs, h nem tudsz hízni evéssel, csak olyan, h nem eszel eleget.
    Én is azt hittem régen, hogy sokat zabálok, aztán amikor rendszereztem a dolgokat, kiderült, h lehet annál sokkal többet is:)
  • BoDubb
    #13131
    Üdv mindenkinek. Nemnagyon vagyok otthon a testedzésben éppen ezért fordultam ide. Eléggé vékony vagyok, régebben sportoltam, de most szeretnék egy kis izmot felszedni. Hízni nemn agyon tudok evéssel, valamilyen ilyesmi táplálékkiegészítőt javasolhatnátok ami segít hízni is. Köszönöm.
  • Retsu
    #13130
    Nemhogy nem okoz gondot, a külön kreatint csak kúrában van értelme nyomni. A fehérjére azért vigyázz, számold ki milyen formában éri meg jobban neked, mert azt nem kéne lecsökkenteni!
  • DaemoonHunter
    #13129
    71kg-nál tartok, de a hasamon, ill a derekamon megjelent némi felesleg, de folytatom a tömegelést, sőt nyáron is.
    Tömegnövelőt nem vettem, viszont 1 szűk hónap múlva vennék fehérjét, illetve kreatint, és menne bele dextróz is. Nyáron dolgozok, szóval fehérje utánpótlás lesz, kreatinnal kapcsolatban úgy olvastam, hogy nem okoz gondot, ha abbahagyom, persze a kajálásom "normális", bár a fehérjével gondok vannak néha.
  • ChuckyHUN
    #13128
    Köszi!
  • SeanJRRussel
    #13127
    Kis súllyal sokat nyomkodás az egy nagy hülyeség.Ugyanúgy edzel mint eddig ha nem keményebben és mellette diétázol.
    Én 2 hét alatt fogytam így 6kilót anno,nem kell ide kis súly.
  • slime001
    #13126
    diéta
  • ChuckyHUN
    #13125
    Skacok mi a módszer a mellen levő zsíír égetésésre?
    Fekvenyomás kis súllyal sokat?
  • SeanJRRussel
    #13124
    Amúgy a kreatin kúrámat most kezdem.Akkor én is hardcore arc vagyok?
  • iko
    #13123
    mert a hardcore arcok mind tömegelnek nyár előtt :)
  • Frayer
    #13122
    de elfajzott ez a topik
  • sandor8206
    #13121
    Sziasztok

    Tudtok ajánlani valami szert, kenőcsöt (ha van ilyen) ami a "szétszakadt" bőrre, tehát a csíkokra van! Ami vagy eltünteti vagy csökkenti az esztétikai "borzalmat". Előre is kösz! Ajánlották, hogy a terhességi csíkokra való kenőcsöt használjam, valakinek tapasztalat (ezt lehet recept nélkül kapni?)
  • Mike at home
    #13120
    úgy van
    de válaszolhattok neki nyugodtan
    (addig sem ír oda)
    ha nem megy ps-ben akkor majd magán
    vagy ilyesmi

    :)
  • Mike at home
    #13119
    és mi lesz a hatalmas pénisszel (vagy az már adott vagy ilyesmi)?
  • uiztu
    #13118
    Én megértem amit írnak, nem vagyok hülye. És javaslom először tanulj meg írni. Amúgy minden segítséget szívesen veszek. Kivéve az ilyeneket, mert ezek a kommentárok nem érdekelnek.
    Köszönöm!!
  • evilscorpio
    #13117
    Hy all!Segítséget szeretnék kérni, én sosem voltam egy angy vastag gyerek, sosem sikerült, híznom akármit ettem,és akármennyit. most az utóbbi 3-4 hónapban elkezdtem hízni, és szeretnék kicsit rágyúrni, karra vállra, meg mellkasra. konditerembe nemnagyon járnék el, itthon van pár súlyzó, ezekkel megoldható e, és a leföbb kérdés, hogy ha nem lefogyni szeretnék ezzel az edzéssel, akkor kisebb súlyokkal többet vagy inkább nagyobb súlyokkal kevesebbet? olvastam a húst hússal enni tanácsokat, mindenhez kenyeret sok tésztát, fehérjét stb, ezek is megvannak, elő lépéseknek mivel kezdjek? nem a gyorsaságra hajtok, és nem is a nagy izmokra, inkább hogy ne fogyjak le de azért látszódjon hogynem zsír van rajtam...ezeket kiegészítők, és konditermek nélkül szeretném, ien itthon is elvégezhető dolgokat. akinek van egy kis ideje, léci irjon pár jó tanácsot. még egy apróság, lehet butaság: imádom a coca kólát, rengeteget iszom, szinte állandóan, 2 hónapja leálltam vele, gyümileveket ittam, tejet, sok tejet. elképzelhetö ez is befolyásolta hogy hízni kezdtem? én arra gondoltam a koffein miatt lehet nem sikerült, vagy csak a gyümilé meg a te segített nem tudom... szal egy prá sorban ha segítene valaki megköszönném.
  • Metwork
    #13116
    Azt hiszem ez a csávó jár be a ps topicba, hogy egy színész izmait nagyobbítsuk meg neki és hatalmas duzzadó pénisze legyen.
    Szóval nem érdemes válaszolni neki, mert ötvenszer megkérdezi ugyan azt és nem érti meg amit válaszoltok neki :D
  • Sequoyah
    #13115
    Nincs olyan, h "izomnövelő". Táplálék van, meg edzés van. Ha nem kajálsz megfelelően akkor nem nagyon fogsz nőni. Ez pénzbe kerül, akár tápkieggel oldod meg, akár hagyományos kajával.
    Ha nem edzel rendesen, szintén nem fogsz nőni.

    Amúgy én is azt mondom, h a semmiből egy izmos ember faragása, az 2 év. De az, hogy egyáltalán látszódjon valami, is fél év.