33479
12316971501353788406.png
  • Frayer
    #13210
    Jól van, kezdjétek el összegyűjteni az anyagokat.
    Én majd segítek a szteroid rovatban is, meg a többiben is.
    És ha már lesz grafikusunk, akkor összeülök vele megbeszélni, hogy mi hogy legyen.

    A fejlesztés nagyjából úgy néz ki, hogy kell egy web grafika, amit felszabdalunk Photo Shoppal, azokat a képeket egy Html kód jeleníti meg, a html kódot meg egy php program generálja le.
    Szóval előbb szerezni kellene egy grafikust, mert az oldal megjelenése, elemei gombjai, az alapja a lapnak.
  • Roger6
    #13209
    Van itt az sg-n web-es topic, szerintem ha megkértek valakit, szívesen fog segíteni nektek egy oldal összedobásában.
  • Frayer
    #13208
    Nem az edzésterv a lényeg barátom. Hanem az edzés elmélet. Amelyre már magad építed az edzési gyakorlataidat.

    Az a szomorú igazság, hogy senki nem tud neked látatlanban edzéstervet készíteni. A legtöbb amit tehetsz, hogy szánsz rá egy kis időt, pár napot, és utána olvasol a neten a dolgoknak.

    Szerencsés helyzetben vagy, mert tömérdek információ áll a rendelkezésedre, magyarul. Ma már, a régi időkben nem így volt.

    Olvasgasd a tesztoszteron.hu -t body.builder.hu-t és mindent amit fellelsz a neten.

    Annyit még mondok, hogy mivel fiatal vagy, neked még nincs szükséged intenzív edzésre. A gerinc terhelő edzésekre meg végképp nincs szükséged. Mivel még alakulóban van a csontvázad. Meg is állhatsz a növésben ha rendszeresen intenzíven megterheled a csont fugáidat.

    Heti 2-3 laza teljes test edzés jót fog tenni.
    Guggolást azt hanyagold, helyette inkább comb hajlító és egyéb gépes gyakorlatokat csinálj.

    Mellezni lehet teljes erőbedobással, az nem fog megállítani a növésben, karozni szintúgy, hasazni vállazni hátazni szintén.
  • SeanJRRussel
    #13207
    Frayer attól elkezdhetnénk az anyagot össezgyúűjteni h addig se álljon az egész project.
  • DeerHunter01
    #13206
    Sziasztok!
    Vettünk tegnap egy ilyen súlyzókészletet.
    14 vagyok.
    Leirnátok egy edzsétervet ?
    Mit csináljak , mennyit, hányszor egy héten, ilyenek.
    Előre is köszönöm.
    nyári szünet előtt lesz valszeg egy ilyen gépem ,rúddal és súlyokkal.
    remélem tudtok segiteni.
  • Frayer
    #13205
    Egyáltalán nem.
    Grafikust keresek hozzá. Önkéntest.
  • Danny1987
    #13204
    Azért irtok mostanában keveset mert megcsináltátok azt az oldalt amiről múlt hónap elején beszéltetek?
  • Aquir
    #13203
    az egyetemen erre nincs lehetőség
    mert te akkor dolgozol és alszol amikor akarsz? :)
  • Roger6
    #13202
  • Frayer
    #13201
    Gyártani akarsz JÓ shékert?
    Bárhol gyárthatsz ahol fel tudsz húzni egy arra alkalmas gyárat.
    Felveszel néhány fröccsöntő szakembert, és a gyártáshoz alkalmas gépeket, berendezéseket megveszed, majd elkezdesz gyártani.

    Milyen márkanéven tervezed forgalomba hozni a shékerjeidet?

    Nagyon lol
  • Igros
    #13200
    Helló!
    Nem tudjátok,hogy jó shakert hol lehet gyártatni?
  • Frayer
    #13199
    Nekem az alvással nincs semmi problémám.
    Gyakorlatilag akkor fekszek, kelek amikor óhajtok.
    Nem cserélném el semmiért.
    Van akit egész életében egy csörgő óra kelt, és nehezen tudja ott hagyni a meleg puha ágyikót az ember.
    Sokat veszítenek ezek az emberek.

    Ott van egy élet előtted, tegyél érte, hogy akkor kelhess amikor akarsz.
    Ha megoldottad, akkor megváltozik az életed, azt garantálom.

    A következő amit meg oldhatsz, az az, hogy munka nélkül szerezz jövedelmet.
    Sokan megtudják oldani.
    Egy tipp: a kereskedés. Mondjuk akár nemzetközi szinten, nagyobb piac, nagyobb haszon.
  • ezrael
    #13198
    Köszi srácok, egyébként az alvás-vitamin kombót én is előtérbe helyezem, csak rossz alvó vagyok sajnos.
  • Panzermeyer
    #13197
    Én próbáltam a Bioteches CEE-t. Nekem bevált. 5-6 kilót hozott stabilan a 2 doboz, amit vettem. Napi 3 adagot fogyasztottam belőle. Vigyázat, extrém keserű íze van, nem kislányoknak való! :)
  • SeanJRRussel
    #13196
    Teljesen egyet értek!
  • Roger6
    #13195
    Én csak annyit mondok, hogy vitamin + alvás nagyon fontos, így elkerülheted a legtöbb betegséget/vírust, az alvástól meg lesz energiád edzeni. Ezt a kettőt sokan lebecsülik, pedig eléggé fontosak...
  • ezrael
    #13194
    A koffeintabi szimpatikusabb, mert alapvetően tartok a sok vegyi anyagtól...sőt tegnap kb. 2cl kávétól úgy pörögtem, még a víz is levert;) a CEE mehet akkor(mondjuk olcsó biotech-es)?

    Érdekes ez a "cabergoline", de hála istennek (még)nincs gondom a szexuális életemmel, de egyébként ha itt lenne előttem kíváncsiságból én is kipróbálnám azt az 1mg-ot, vagy csak inkább 0,5mg-t.
  • Frayer
    #13193
    Inkább több és jobb kaja.

    Tejsavót még vehetsz, az nem árt ha van rá pénzed.
    Xplode helyett meg jobban jársz a forintokért vesztegetett, 18 ft kb egy tabletta 200 mg koffein.
    Ugyan az a hatás, ha meg kettőt veszel be, még a szemeid is kiugranak, annyira izgatott leszel.
    Ha már energizálót akarsz, simán jó az olcsó koffein tabletta, a többinél meg a marketing szöveget fizeted meg, de semmi pluszt nem tudnak nyújtani.

    Explode még annyit csinál mivel teli van vágva drága argininnel, hogy kieresedsz arra az 1-2 órára, meg szikla kemény lesz tőle a rudi.
    Az argininnek érfal tágító, NO kibocsátó hatása van.

    Egyébként nem rég kipróbáltam egy új cuccot, mert nagyon kiváncsi voltam.
    Az a neve hogy "cabergoline", amit a testépítők, az erős kox kúrák után szoktak újabban szedni, a tesztoszteron szint mielőbbi gyors visszaállításáért.

    A cucc olyan szinten hatásos "1 mg", hogy beveszed, és kb pár óra múlva kezdődik érződni a hatás, és folyamatosan a szexre tudsz csak gondolni, és altájékon is folyamatosan harcképes vagy, menet közben meg majd elájulsz, kb kétszer érzékenyebb, jobban érzel mindent.
    De olvassatok utána. Nagyon ütős a dolog. De azért mivel ez is gyógyszer, csak saját felelősségre próbáljátok ki. Én is csak egy szemet szedtem be kíváncsiságból és csak 1 mg, de már az is elég volt.

    http://www.cabergoline.org/
    http://www.sexanddrugs.info/cabergoline.htm
  • OPM
    #13192
    ok.
  • berto17
    #13191
    elkezdtem felhuzást csinálni, én madárfogást használok és szélesen fogok, de sztem így is jó.
  • ezrael
    #13190
    Értem. Nemrég voltam túl egy 10 napos vírusos hasmenésen, ugye izomtömegem jócskán lecsökkent(a zsír kevésbbé, kb. 4/1kg arányban)és hát a lendületem is megtört...bár az utóbbi 3 hétben 2 nap edzés -1nap pihenés beosztással csinálom szépen. Nem szedek semmit, csak kajálok és WPC 80-at iszok mellé. Arra gondoltam, hogy itt az ideje újra "szuperintenzíven" edzeni és olvasgattam a termékleírásokat, ekkor akadtam erre az No-xplode-ra. (jónak tűnt) Azt terveztem( előtte azonban szükségem van a tapasztalataitokra), hogy veszek xplode-t ezt edzés előtt tolom, éhgyomorra és edzés után CEE-t(nem kapszulát), hozzá edzés után és este WPC80 és valami jó tömegnövelő(vagy inkább több és jobb kaja!!!) Ami az edzéseket illeti, szintén tanácsokat kérek! Most így nyomom: 1.nap: Hát-has, 2.nap: Bicepsz-tricepsz-alkar-has, 3.nap pihen, 4.nap: Láb-has, 5.nap: Mell-has, 6. nap pihen és ez ismétlődik, illetve minden héten egy másik gyengébb izomcsoportból plusz egyet iktatok be(pl. alkar, csuklya)
    Vélemény?
  • Frayer
    #13189
    Nekem most van itthon belőle egy 800 grammos dobozzal.
    Csak akkor használom, ha le vagyok eresztve, nincs motiváció, nincs kedvem edzeni, másra nem alkalmas mivel izmot nem növel.
    Szénhidrát forrásnak meg drága.
  • ezrael
    #13188
    Sziasztok!

    Van valakinek tapasztalata az No-xplode (BSN) termékkel kapcsolatban???
  • Lazarus
    #13187
    lábemelés, hasprés
  • poruljartal
    #13186
    srácok lehet hülye kérdés, de ha a hátam miatt nem felülésezhetek, hogyan izmosítsam a hasamat?
  • Met
    #13185
    én szóltam
  • DaemoonHunter
    #13184
    Olvasgattam a kreatinnal kapcsolatban, de nem tudom eldönteni hogyan szedjem.
    Pl Frayer írta, hogy szerinte egyszerre érdemes, edzés után. Illetve még olvastam a bodybuilder.hu-n is a kreatinról szóló cikket, ott van külön feltöltés illetve szintentartás, úgy mint a dobozon javaslatként.
    Még nem most kezdeném a dolgot, de jó lenne megtudni hogyan érdemesebb.
  • Roger6
    #13183
    És ott a pont!
  • Hector Troy
    #13182
    Na ja, végülis a forma számít, nem a számok ;)
  • csuszi
    #13181
    ja és kurva egyszerű miért jött ki az edzőre a 35%. mert relatíve alacsony magasságához kurva nehéz. ha esetleg valakinek nem esett volna le:)
  • csuszi
    #13180
    elhiheted hogy nem 1-2%on pattogok. csak ennyire szarok:
    én 90kg. halványan hasizom, keresztszálkás mell, ütőeres bicepsz, szálkás vádli és comb. spanom ugyanolyan magas mint én (ez fontos), 1-2kg-al könnyebb, most kezdett gyúrni, pocakos, kicsit túlsúlyos mindenhol. soehnle mérleg (20eft), én szar mérlegem (5eft) eredmény: én vagyok a zsírosabb. érted;)
    edző a teremben, 170cm 110kg igazi állat, comb eres, has látszik rendesen, keresztszálka mindenhol. és 30%-35%:D:D:D orvosnál, drága testzsírmérő műszerrel. na ennyit erről. amiket ti közöltök, az nem más, mint hogy nagyjából a magasságotokhoz képest mennyire vagytok "elhízva". ha fele ilyen zsírosak lennétek, de 10kgal nehezebbek, akkor a mérlegek szerint faszán 10-20%al több testzsír. na ezt nem akartam leírni, mert kurvára lusta vagyok, de látom nem kerülhettem el:)
    ha jól működnének mi a fasznak kell neki hogy férfi vagy-e vagy nő? az elv annyi, hogy a zsír és az izom eltérően vezeti az áramot. mi köze van ehhez annak hogy te férfi vagy-e? és hogy hány éves??? teljesen szar adatok...
  • Hector Troy
    #13179
    Jó, akkor közelítsünk mérnöki szempontból. Mérd le az összes mérlegen, és mérőn amihez csak hozzájutsz, és átlagold a kapott eredményt. Így már kisebb lesz az eltérés a mért és valós adatok között.
  • csuszi
    #13178
    ezek a mérleges testzsírszázalék mérők remélem világos hogy baromságokat mérnek. sőt az orvosiak is. szal ennyit erről. és nem azért mondom, mert nekem überszar. hanem mert többet teszteltünk, és gecire tré még a legdrágább soehnle mérleg is. csak a magasságod meg a súlyod alapján okoskodnak. a tolómérő meg szintén a vicc kategória. szal nem hiszem hogy itt bárki tudná pontosan a százalékát, max tippel egyet. az egyetlen hiteles mérés, amire itt senkinek se pénze, se ismerőse az a test keresztmetszetét vagy mr-ezik vagy ct-ézik erre már nem emlékszem és abból kiszámítják. nem olcsó vizsgálat:)
  • Lazarus
    #13177
    16 volt a balesetem előtt, most így gipszelt lábbal nem tudom megmérni mert a mérlegem a 2 lábon keresztül méri :)

    16-al hiába edzettem hasra a picipoci eltakarta az eredményt :P pedig még most is kitapintható a kocka a zsírszövet alatt -_-'
  • Hector Troy
    #13176
    hi!

    On topic: Kinek mennyi a testzsírszázaléka? Nem kell két tizedesjegy pontossággal :D Kezedem én: 14-15 között.
  • Roger6
    #13175
  • Aquir
    #13174
    na látod megmondtad hogyan csinálja minél gyorsabban
  • Roger6
    #13173
    De figyelj ide! Szerinted mi nem ezért dolgozunk hetente 3-4-szer, hogy izmokat növesszünk? Nincs ennél gyorsabb, évek kemény munkája majd meghozza gyümolcsét. Vagy ismersz olyat, aki azt mondta, hogy lassan szeretne nagy izmokat?!
    Mi is azon vagyunk, hogy minél gyorsabban minél szebb/nagyobb izmokat formáljunk magunkon. A legfontosabb a kaja, ennek nézz utána. Edzéstervet meg ezerfélét találsz a neten, és képzeld el, mindegyikhez azt írják, hogy ez aztán a legjobb terv! Én meg abban hiszek, hogy magadnak állíts össze tervet, te érzed, mi kell a testednek.
  • uiztu
    #13172
    Tudom, hogy nem lesz gyors, meg, hogy nehéz és lassú lesz. Nem nyárra akarom. Szeretnék minél hamarabb nagy izmokat, de tudom, hogy jó pár évbe belefog telni. De valami gyorseddzést és étrendet nem tudnátok mondani?(a gyors azt jelenti, hogy minél előbb, de nem egyik napról a másikra.)
  • SeanJRRussel
    #13170
    Ém már mondtam h miben tudok segíteni de grafikát nem tok csinálni sajna.