33479
12316971501353788406.png
  • SeanJRRussel
    #13114
    Ha a strandra akarsz gyúrni akkor sztem elkéstél vele me 2 hónap alatt ha nincs kiegészítőd akko nem nagyon lesz látszólagos fejlődés.Különben nem tudsz nagy izmot növelni sőt semmilyet se ha nincs normális kajád.Húst kéne enned hússal és olyat amiben magas afehérjet mint pl a hal és a csirke illetve pulyka mell.Az meg h mennyi idő alatt mennyit izmosodsz ez egyéntől függ.Ahhoz h legyen egy normális alap izomzatod sztem legalább 2 éves munka.
    Lehet jönnek a többiek akik majd kijavítanak engem meg adnak tanácsokat,de ne feledd h ez nem az a sport ahol egyik napról a másikra izmos leszel,vért kell izzadni érte éveken át,egyik estéről a másikra nem megy.
  • uiztu
    #13113
    Hellosztok!!
    Én most szeretném elkezdeni az edzést. Tudom, hogy nem lesz gyors folyamat. ÉS nincs pénzem ilyen kiegészítőkre. Nem tudtok valami edzést amivel a leghamarabb minél nagyobb izomzatot tudnék növeszteni? Mit kell enni, milyen gyakorlat. És otthon, hogyan lehetne készíteni egyszerű anyagokból izomnövelőt vagy ilyesmi fajta dolgot. És, hogy mennyi idő alatt hány kilót izmosodhatnék meg ilyesmi. És ha lehet valami olyan edzésgyakorlatot mondanátok meg olyan étrended, meg ilyesmit amivel normális szép és jó nagy izmot lehet növeszteni a lehető leggyorsabb idő alatt.
  • Roger6
    #13112
    Én mem tudom, mi van velem, talán a meleg miatt, de nem tudok enni. Múlt héten még tonnaszámra nyomtam a rizst, meg csirkét, most meg alig bírom megenni a háromnegyedét az eddigi adagnak. Ez nem jó így...
  • Metwork
    #13110
    20 felülésbe belehalok :DDDD de majd megpróbálom.
    Izomláz nem nagyon van, de eléggé elfáradtam a végére.
  • Retsu
    #13109
    A pontos neve hátsó tolódzkodás. Tricepszre kiváló megoldás, úgyhogy megéri csinálni. Előnye, hogy ahogy erősödsz majd, tudod növelni a terhelést úgy, hogy mondjuk a lábadra raksz vmi súlyt. Az izomláz nincs közvetlen összefüggésben az izomnövekedéssel. Ja, remélem a sorozatokat kifáradásig nyomtad. Csináld így 1 darabig, és majd látod, hogy fejlődsz. Ha pár hét alatt nem válik be ez a terv, változtass nyugodtan! De szerintem menni fog.
  • SeanJRRussel
    #13108
    jah kb annyi
    Met a 6X10 felülés édes kevés.Inkább csinálj 20-25 öt 4X 5X
    A segges dologra visszatérve az meg a börtön tricepsz magyarul meg tolóckodás ami tricepszre megy.Sztem elég jó gyakorlat abból meg próbálj 10-12 nyomni 4X 5X
  • Met
    #13107
    Reggel csináltam 6x10 felülést és 6x10 valamit ( a hátam mögött megtámaszkodtam egy szék ülésén, a lábam felraktam egy másik székre és le engedtem a seggem a föld felé meg vissza) nem tudom mi a neve és mire jó :).
    Ha nem lesz reggelre izomlázam akkor csináljak több sorozatot vagy így is növeli az izmot? A hatodik végére eléggé elfáradt a karom, hasam...
  • Gyúrógép
    #13106
    Egy egész tojásban hány gramm protein van kb ?
    3-4 ?
  • Roman
    #13105
    öö, biológiát nem tanítanak középiskolában? ha igen, akkor senki nem jár be órára?
  • Nauron
    #13104
    válaszotokat előre is köszönöm
  • Nauron
    #13103
    sziasztok!
    még nem használtam semmilyen erőnővelő szert. ajánlottak nekem biotech-nek egy aminosavak tartalmazó termékét és abban kérném a segítségeteket, h ezeknek az aminosavas dolgoknak mik az előnyeik, hátrányaik(ha vannak) és milyen hatással vannak a szervezetre?
  • Retsu
    #13102
    Én csak teljeseket szoktam csinálni, igaz azt úgy, hogy nem engedem le teljesen. Na ott szokta feladni a fogásom. Eddig nem edzettem külön alkarra, de már úgy néz ki muszáj. Nem kap elég terhelést a többi gyakorlattól.

    Igen, vannak ilyen jó kis technikák. Múltkor még messzebbre mentem, nem csak a szorításra figyeltem, még pluszban befeszítettem a hasam, fenekem is. Kétségtelen, hogy nagyobb erőt lehet így kifejteni.
  • FOXX supreme
    #13101
    Van ez a erősember verseny, ahol gumit forgatnak, kőgolyó stb...van egy olyan versenyszám hogy koffercipelés. Én több mint 4 éve edzek, soha nem tudtam még igazi, rendes izomlázat csinálni az alkaromba, a koffercipelést kipróbáltam, 2 db 100 kg kofferrel, olyan szintű izomlázam lett hogy gépelni allig bírok. szóval jó:D
  • Roman
    #13100
    Bárki próbálta már a részleges felhúzásokat? A felső szakaszra gondoltam.

    Tegnap tettem be őket váll-csuklya edzéshez, és hát.. Ilyen izomláz még nem volt középső-alsó csuklyámban, igaz, ekkora súlyt még soha egyetlen gyakorlathoz sem használtam. Plusz, hiszem, hogy ha kurvanagy súlyt fogok gurtni nélkül, nő az alkarom, és így majd a felkar is egy idő után.

    Próbálgattam pl. fekvenyomásnál, hogy ha erősen szorítom a rudat, az kapásból 2 ismétlés. szóval szépen lehet itt adogatni a dolgokat, a mellem meg úgyis bedurran, ilyen kis szar szinten tökéletes izolációra törekedni szvsz baromság.
  • slime001
    #13099
    Nekem is tetszik.
  • jazzy
    #13098
    Szeretnétek, hogy törölgessem, vagy maradjon? Én személyszerint jót nevetek rajta pörög a topic
  • csuszi
    #13097
    te teljesen kész vagy ember
  • Met
    #13096
    köszi, akkor majd kipróbálom mennyit bírok :)
  • Retsu
    #13095
    Ja, ha ilyet látsz leírva pl. hogy 6X10, azt jelenti, hogy 6 sorozat 10 ismétléssel. Tehát csinálsz 10et, pihensz, és ezt még 5X megismétled.
  • berto17
    #13094
    Ha kevesebbet edzek egy testrészre, mint heti két alkalom, akkor nem érek el optimális eredményeket?(1,5 éve edzek.) Egy felsőtest/alsótest bontás hétfő-kedd, illetve csütörtök-péntek beosztással a legtöbb ember számára közel optimális eredményeket biztosít szerintetek?? Kevésbé is leszek izomlázas, és jobban fogok nőni így? A heti egy edzés testrészenként sémát hagyam meg a szteroid használó profi testépítőknek és a genetikai elitnek?:D
    Ezzek egy profi edző tanácsai. Szerintetek?
  • FOXX supreme
    #13093
    jaj már megint atiati:S
  • Roger6
    #13092
    Nem! Ilyen ember nincs! Te most szivatsz, ugye? Csak eljátszottad az egészet, nem? Vagy... Izé... Kezdek meghülyülni, tényleg vannak ilyenek?
  • atiati100
    #13091
    Ugy kombinalod ahogy a rud engedte hoszt betoltik a tarcsak.
    Mondok egy konkret peldat. Egyik oldalt mondom, rajta van 2 5kgs
    1 2.5kgs es szoritoanya. Ezzel pont koppanora kivan az egesz.
    Mi ebbbe a szar az hogyha tovabb szeretnek lepni akkor lekapnam
    a 2.5 eseket es 5osoket raknek ra, de mivel tul koverek a tarcsak
    igy nem tudom felrakni es nagyon duhito.
  • atiati100
    #13090
    Masik ok varom egy cimbim jelentkezeset o 11 eve testepito hatha o tudja hogy melyik markaju suly a legkeskenyebb, addig nem is nagyon akarok boltok utan rohangaszni. Csak tudod o es te kozted az a kulonbseg hogy ha ot megkerdezem mondta hogy szivesen segit szetnez az edzotermekben megkerdezi a testepito havarjait. Itt az alapkerdes a tarcsa vastagsag volt nemaz hogy ki talal hamarabb fitness boltot a neten.
  • SeanJRRussel
    #13089
    Én erre csak azt tom mondani h ember ilyen szerencsétlen legyen már fáj.
    Nem mind1 h miylek vastag a tárcsa?????
    Veszel 2,5 5 10 15 kilósakat oszt úgy kombinálod ahogy akarod.A rudat nem kis szalámikkalkel teleagattani hanem normális súlyokkal 20 kilót ne 2,5 kilósakból tegyél fel.
    ezek után nem értem h minek ilyen fontos a szélessége.
  • atiati100
    #13088
    Szamodra ebbol kar hulyesegeknek kiderulnie mert napi 12x40 26.5kg-val felhuzast csinalok ugyhogy nem kell helyettem edzeni. De azt alairom hogy a varos masik tulfelebe kimenni ahol lehet vagy 3 kulonbozo tipusu sulyzo ahoz semmi kedvem foleg latatlanba hogy meg az araikat sem tudom .Kocsim nincs.
  • atiati100
    #13087
    Biztos figyelmetlen vagyok de ennek a kecskemeti cegnek hol az arlistaja ?
  • Roger6
    #13086
    Na ne szórakozzál már velem! Tényleg nem bírsz elmenni oda egyszer körülnézni? Edzésre is majd mást küldesz magad helyett? Vagy hogyan van ez? Nem kell előttem meghajolni, csak meg akartam mutatni, hogy egy olyan ember, akit nem érdekel ez az egész, még az is képes Kecskeméten boltot találni (kurvára az ország másik felén van hozzám képest). Ebből számomra kiderül, mennyire gondolod komolyan az egészet. Persze a te dolgod, én nem szólok bele.
    Jó hétvégét!
  • atiati100
    #13085
    Igazad van kimehettem volna csak nem reg jottem haza ma nem ertem
    ra bemenni hozzajuk most meg mar bezartak.
  • atiati100
    #13084
    Na ha azt is megmondod nekem hogy ezek foleg a szines sulyok kozul ramegye 3db 5kg os egy oldalra, es 2db 15kg mos szinten egy oldalra,
    akkor melyen meghajlok elotted. Ez rop tarcsa amugy kulsore szep.
    Kerdes milyen vastag ...
  • atiati100
    #13083
    Ja bocs vannak sulyok is
  • atiati100
    #13082
    Mar ismertem ezt az oldalt te ezt meg is nezted ?
    Mer en lehet hogy figyelmetlen vagyok de tarcsakat nem latok csak kondigepeket 1000rel.
  • Roger6
    #13081
    Tudom, hogy állandóan rinyálok (amire még mindig nem emlékszem), de a neten kb. 13 másodperc volt, mire rátaláltam erre. Kapcsolatoknál megtalálod a bolt címét is. Menjél el, aztán nézzél körül, mert azt már nem tudom megtenni helyetted...
  • atiati100
    #13080
    Kecskemeten lakom
  • Roger6
    #13079
    "Rinyálni te szoktál" - kérlek, idézd ezt a részt a hozzászólásaim között, valahogy hiányos a memóriám, és nem ugrik be. Köszönöm.

    Szóval vidéki vagy. Mégis merrefele tengeted napjaid? (Hátha tudok segíteni.)
  • atiati100
    #13078
    Nem sulyzot valasztok hanem tarcsat es kurvara nem mindegy a kombinalhatosag szempontjabol es ebbol kovetkezoen hogy milyen
    gyakran kell nagyobb tarcsat venned.
  • atiati100
    #13077
    Videki vagyok ugyhogy mehetek a boltba fel pestre ott meg azt se tudom merre menjek rinyalni te szoktal.En csak kerdeztem valakit hatha tud seigteni.
  • Roger6
    #13076
    Én nem hiszem el, hogy ennyire bonyolult kiválasztani egy kurva súlyzót! Egész nap itt rinyálsz, hogy ilyen meg olyan legyen, meg mittudomén! Az eszem megáll! Bemész egy boltba, aztán kipróbálod őket! Egyébként meg olyan baromi nagy különbségeket nem fogsz találni a súlyzók között.

    Más: most vásároltam be 30.000 Ft értékben kiegészítőket az akció keretein belül (tömegnövelő, fehérje, Nitrox, Glutamin + vitaminok). Asszem ezt minden hónapban el tudnám költeni, ha lenne ennyim rá...
  • atiati100
    #13075
    ti melyik gyarto kezi sulyzojat hasznaljatok ? vagy linekeld be
    ha noname vagy nme tudom mi
  • Met
    #13074
    őőő, a széri a mit jelent? 6x 10 fekvőtámasz?