33479
12316971501353788406.png
  • woxder
    #31634
    Köszönöm a reakciódat. Sajnos ilyen a magyar mentalitás, hogy elöbb leszóljuk a másikat mint hogy segítenénk. Ha a kérdésre nem tudsz válaszolni vagy segíteni akkor nem értem minek írsz.
    Natural testépítő versenyre jelentkeztem. Szerintem elég szép eredményt sikerült elérnem egyedül segítség nélkül.
    Csak a visszatöltést nem tudom hogy mit hogyan stb.
    De ezt én sajnos sosem értettem, hogy miért van ennyi rosszindulatú ember.
    Ha segíteni nem tud akkor leszólni miért kell a másikat amikor fogalma sincs arról, hogy a másik mikor mennyit edz, mit tett érte hogy megpróbálja a versenyt, mikről mond le stb.
    Egy kérdést tettem fel, hogy ha valaki tud a visszatöltésbe segítsen.
    De komolyan már bánom, hogy írtam.
    De köszönöm a válaszokat mindenesetre.
  • mjanika
    #31633
    Hát, nagyon szomjas lehettél ha 4 perc alatt ittál 3 sört. (Mivel 0:04-kor írtad a kérdést, és a mai napot mondtad)
  • Neoncsoves
    #31632
    hát abban van CH úgyhogy ha tömegelsz akkor nagyon jó, meg a vesének is jót tesz, sőt a májnak is! brit tudósok szerint a sör a rák ellenszere, úgyhogy ihattál volna többet is!!!
  • Dizson
    #31631
    Srácok ma ittam 3 sört, mennyire fog ez izmot bontani? :DD
  • shaba23 #31630
    Nem írta milyen versenyre megy, miért kell ebből ekkora ügyet csinálni?
    Elképesztően egysíkú gondolkodása van itt néhány embernek...

  • Darth Sith
    #31629
    akkor esetleg először edzeni és táplálkozni kéne megtanulni és utána versenyre menni, nem fordítva. Versenyezni az versenyezzen aki edz heti 5-6xor úgy 5-6 éve, és abból 4 évet legalább kőkeményen patika mérlegen kajált. Majd ezek után lesz annyi rutinod, hogy lesz miért versenyre menned. De ha még az alapokkal sem vagy tisztában, semmi keresnivalód egy versenyen.
  • Riddick21
    #31628
    Vagy Bunnynál, ott most úgyis pangás van :D
  • Mor3llo
    #31627
    én is így vagyok ezzel. hiába ment a kondiban ezerrel a légkondi, 5x jobban izzadtam..
  • Neoncsoves
    #31626
    Egy egyszerű karnapom volt, de úgy leizzadtam mint máskor egy kardiózáskor. Thanks időjárás
  • woxder
    #31625
    Edzeni 7 éve edzek folyamatosan. De hogy odafigyelek az étrendre úgy kicsivel több mint 1 éve. Köszönöm a válaszokat.
  • Tyler1
    #31624
    Rossz fórumot választottál. Itt ilyen kérdésre nem fogsz választ kapni, de vannak fórumok ahol tapasztalt versenyzők, vagy versenyfelkészüléshez értő emberek is jelen vannak és tudnak ebben segíteni, inkább azokon próbálkozz.
  • Neoncsoves
    #31623
    Hány éve edzel? 1? 2? Sok mindennek már utánaolvastam, de még csak meg sem fordult a fejemben a versenyjelentkezés, mert pont az ilyen dolgokat nem tudom, meg jelenleg fizikumban sem állok úgy. Ahhoz, hogy kiálljál a színpadra és a legjobb formádat hozd, a dolog elméleti részével kell teljesen tisztába lenned. Mindenesetre sok szerencsét kívánok a versenyhez
  • woxder
    #31622
    Ezen mi idegel fel? Nincs senki aki felkeszítsen nincs se edzőm se olyan ismerősöm aki volt versenyen.
    Hátha van itt olyan aki már volt ilyenen .
    Egy fórum azért is van hogy ha nem tudsz valamit esetleg kérj segítséget. De köszönöm a hozzaszolasod kitorlom vele a valagam.
  • Prince of Máté
    #31621
    Uhh bazz, ez azért rendesen felidegel az ilyen... Versenyre mész és egy fórumon kérsz segítséget? :D
  • woxder
    #31620
    Üdv ! Sziasztok !
    A segítségeteket szeretném kérni.
    Most megyek először versenyre teljesen amatőr vagyok. Verseny előtt vagyok két héttel. Jelenleg a napi étrendem: Napi 6 alkalommal Jégsaláta plusz csirkemell. Reggel edzés előtt valamint edzés után eszek némi barna rizst. Számokba kifejezve naponta 1 kg csirkemellet valamint egyik nap 100 gramm rizs másik nap 150 gramm megint 100 és megint 150 szénhidrát hintáztatással. Aminosavakat eszek ezerrel bcaa glutamin.
    Az utolsó hétről fogalmam sincs és nem szeretném elbaszni a visszatöltést. Aki esetleg tudna segíteni az kérem írjon. Valamint ha az fentebb leírt étrendbe valami hülyeség van azt is jelezze kérem.
    Köszönöm.
  • Roger6
    #31619
    Ki hogy bírja ezt a meleget? Nekem teljesen faszán megy minden, igaz 3 liter víz lement ma is az 1 órás edzésen. Sikerült magam mellé szerezni egy olyan edzőpartnert, aki teljesen hasonló erőszinten van, szóval ez most megint új löketet adott nekem. Minden hétvégén bringázás, sprint futamok az ismerősökkel, a nyári további részében Fertő-tó, és Balaton kerülés is terítéken van. A diétán gondolkodtam, de erőben most magamhoz képest jól teljesítek, így nem akarom elkezdeni. A 95 kg-os testsúlyt ugyan tartom lassan 1 éve, de mégis formálódok, fejlődök.

    És hát ez most aktuális:
  • Tyler1
    #31618
    Számottevően semmi, AW bármely időpontra alkalmasabb.
  • Darth Sith
    #31617
    javaslom, hogy az össztétel táblázatot olvasd el amely ott van mellette.
    de most megtettem helyetted:
    100% whey pro:
    30gban 22g fehérje ami tiszta tejsavó, és nincs benne növényi fehérje, 3.8g szénhidrát amiből 1.5g cukor, illetve még némi plusz aminosavak vannak hozzá extraként

    anabolic whey:
    30gban 21.5g fehérje, 3.8g szénhidrátból 2g cukor, nincsenek extra aminosavak, valamint nem teljesen tiszta tejsavó így lassabb felszívódású

    tehát az anabolic-ban gyengébb minőségű fehérje van, és több cukor, extra aminok nélkül. ezért olcsóbb.
  • Darth Sith
    #31616
    napközben, étkezés helyett/mellett. Edzés után maradj a turmixnál, max ha épp nincs nálad akkor többnyire pótolhatod vele. De én inkább napközben szoktam magamnál tartani, ha rohanok egyik helyről a másikra közben betolok egyet, vagy ha tudom, hogy meetingen ülök és 3 órára nem jön ki a kajám hanem 4,5 lesz belőle, akkor egy szelet gyorsan lecsúszik és addig kitartasz vele amíg nem tudsz enni. abszolút kiegészítésként, de nem kiváltásként.
  • Fülüke
    #31615
    Sziasztok!

    Megtudnátok nekem mondani, hogy mi a különbség ez a termék:
    100% Whey Protein Professional

    és ez a termék között?
    Anabolic Whey
  • Sippie
    #31614
    még annyit hogy ezt edzés előtt, alatt, vagy után érdemes használni?
  • veszelka
    #31613
    magic
  • Darth Sith
    #31612
    abszolút hasznosak, bár szerintem inkább kardio, hosszútávú mozgáshoz. sima súlyzós edzéshez én jobban szeretem a bcaa+glutamin-os vizet.
  • oliwwer
    #31611
    Én hosszabb bringázás közben szoktam inni, valami 3,x gr cukor van benne/100ml, azt elbírom, és legalább valami ízes folyadékot iszok. Papír szerint nagyon jól hidratál, kitudja.
  • Sippie
    #31610
    tényleg nem olcsó, de végülis heti 2-3 alkalommal azért beleférhet a keretbe. 1200-1800 Ft másnál egy napi cigaretta ára :D
  • DarkHorSe
    #31609
    szerintem faszsag
  • Dizson
    #31608
    Mi a véleményetek a különböző sportitalokról? Powerade, Getarade stb.? Van értelmük, hasznos nem hasznos, vagy "csak" cukor van benne? Érdemes inni?
  • Darth Sith
    #31607
    a protein szeletek sosem voltak olcsók, illetve gazdaságosak. de ha nem napi 3-at akarsz belőle betolni, hanem csak néha-néha egyet kiegészítésnek édesség vagy netán 1 étkezés helyett, arra tökéletesek. Pont emiatt nem szabad csirke-rizshez mérni az árát, mert sosem lesz gazdaságos, de nem is ez a célja.
  • Sippie
    #31606
    köszi, lehet ezeket megnézem. Annyira azért nem vagyok édesszájú, de ha megkívánom legalább értelmesebbet/hasznosabbat fogyasszak.
  • The Protector
    #31605
    Szerintem a kettő egyszerre lehet.Sokat stresszelek,átmegy szorongásba sajnos.A sport,kondi nagyon sokat segít oldani a feszültséget,káros gondolatokat szinte terápiás jelleggel.Egy biztos pont az életemben amit 100%ban szeretek.
  • shaba23 #31604
    Izomrángás lehet szimplán stressz is, nem vitaminhiány. Nekem a bal bicepszem rángott :)
  • hungary27
    #31603
    Valamit valamiért.
  • Prince of Máté
    #31602
    Persze, elég ránézni Vin Dieselre, ő pl annyi kreatint szedett, hogy teljesen kopasz lett
  • Breki33
    #31601
    Én most ezen gondolkozom



    http://shop.builder.hu/vitamincsomagok-sportolok-reszere/body-builder-supplements-builder-pak-30-pak-p10397
  • research00
    #31600
    Kedves Mindenki,

    Egyetemi kutató hallgató vagyok, online felméréseket végzek. Akinek van kedve, töltse ki e két kérdőív valamelyikét, az elsőben divattal kapcsolatos kérdések, a másodikban tájképek pontozása a feladat. Egy tesztet elég kitölteni, ugyanis a tesztek második fele igen hasonló. Köszönöm előre is :)

    https://docs.google.com/forms/d/17PsLNdlgNtsjRao9wIyU2H_5p1kkiwXU9iHMIYEjfn8/viewform?usp=send_form

    https://docs.google.com/forms/d/1Mk3zUZDzuU-HVgaWp-2nVNKBMj98ThIAfIaroaoU6kw/viewform?usp=send_form
  • research00
    #31599
    Kedves Mindenki,

    Egyetemi kutató hallgató vagyok, online felméréseket végzek. Akinek van kedve, töltse ki e két kérdőív valamelyikét, az elsőben divattal kapcsolatos kérdések, a másodikban tájképek pontozása a feladat. Egy tesztet elég kitölteni, ugyanis a tesztek második fele igen hasonló. Köszönöm előre is :)

    https://docs.google.com/forms/d/17PsLNdlgNtsjRao9wIyU2H_5p1kkiwXU9iHMIYEjfn8/viewform?usp=send_form

    https://docs.google.com/forms/d/1Mk3zUZDzuU-HVgaWp-2nVNKBMj98ThIAfIaroaoU6kw/viewform?usp=send_form
  • veszelka
    #31598
    valami forrást, leszel szíves akkor...
  • Darth Sith
    #31597
    ennek az újabb 2.0-ás verzióját linkeltem lejjebb.

    nem hinném, sztem ez kb 13tól 60éves korig normális :D
  • The Protector
    #31596
    Köszönöm a kimerítő választ.Átnyergelek akkor szerintem egy erősebb vitaminra.
    A pénz nem lényeg mert ez az egészségem és a testem.Nemrég vettem sebtapaszt 36ezer ft-ért szóval ilyenre nem sajnálok anyagiakat.

    Anno ilyet szedtem.Azt hiszem 30db os volt és 6kapszula volt egy kis csomagban.


    Tudod eléggé idegesítő,hogy minden ok nélkül rángatózik mindenem,csöcsöm,vádlim,meg megfeszülnek,mintha bedurrannának az izmaim.

    Egy olyan eléggé személyes kérdésem lenne.Eléggé erősen rámjön mindig a nemi vágy naponta többször is,persze ennek a bnőm örül.Ez a fokozott tesztoszteron termelés miatt van?
  • Darth Sith
    #31595
    Ha csak úgy begörcsölnek az izmaid az több vitamin hiánya együttesen, de legfőképp a magnéziumé.

    ne iszogass pezsgőtablettát meg külön vitaminokat szedj, hanem egy komplex, gyakorlatilag teljes spektrumú multivitamin csomagot szedj. Egy ilyen csomagból a belépő szintű kb minden szükséges vitamint és ásványi anyagot lefed és olcsóbban jössz ki belőle mint többféle pezsgőtabletta meg külön vitaminokból. Illetve ha picit hajlandó vagy többet áldozni az egészségedre, ez 5 rongy / 30 nap, akkor erősebb multivitamin csomagot ajánlanék így első körben. Mivel általában nem vagyunk gyógyszerészek vagy profi, rutinos orvosok, ezért nem valószínű, hogy összetudjuk magunknak legózni az összes szükséges vitamint, ásványianyagot a különböző termékekből, pláne nem egymáshoz viszonyított optimális mennyiségben. Míg a gyártóknak vannak gyógyszerészei, vegyészei stb.. akik értenek ehhez és összeállítják megfelelően, neked csak be kell venni.

    Ez egy olcsóbb fajta. Egy kapszulába komplexen bele van préselve minden, de kisebb mennyiségben, ezért a testsúlyodtól függően kell adagolni. Egy 50kg-os nem mozgó lánynak elég belőle napi 2 szem, míg egy 80-90kgos átlagos férfinak 3-4, ha sportolsz még több. Ez inkább keveset mozgó, átlagosabb testalkatú emberek számára készült. Mindent tartalmaz, csak kisebb dózisban, mivel ha nem végzel kemény fizikai, edzés munkát, nincs szükséges olyan nagy mértékű utánpótlásra:
    http://shop.builder.hu/multivitaminok-sportolok-reszere/scitec-nutrition-mega-daily-one-plus-120-kap-p8265

    Ez egy komplexebb csomag, kicsit többet tartalmaz mindenből. Annak ellenére, hogy ez már inkább aktívabban sportolók számára van, én kb mindenkinek kötelezővé tenném legalább ezt a mennyiséget. Szerintem ez az az árkategória amely számodra jó lehet, más gyártók hasonló árkategóriában lévő termékei szintén megfelelőek, ezt most példaként linkelem. Beltartalmat hasonlítsd össze
    http://shop.builder.hu/vitamincsomagok-sportolok-reszere/scitec-nutrition-multi-pro-plus-30-pak-p6891

    ha pedig nem gond a pénz, és keményen sportolsz, akkor pedig ezek a brutál pakkok
    http://shop.builder.hu/vitamincsomagok-sportolok-reszere/scitec-nutrition-jumbo-pak-44-pak-p8193