33479
12316971501353788406.png
  • veszelka
    #31674
    az egy dolog, hogy mekkora fehérjetartalmat írnak rá, és megint eg ymásik, hogy vlaójában mennyi lehet benne...
  • veszelka
    #31673
    lehet kapni előrefűszerezett grill kolbászokat (magyaros, barbecue-s, mexikói, stb) pár száz forintért.
  • Roger6
    #31672
    Na ez telitalálat! Egyetértek.
  • Riddick21
    #31671
    Ha az íze és az oldódása jó, plusz az ára is megfelel, akkor felesleges cserélgetni. Persze lehet, de felesleges. Fehérjetartalmat kell megnézni, de azt is figyelembe kell venni, hogy egy gramm eltérés lófasz. Az napi 4 adag fogyasztásánál (ami nem kevés) 4g fehérje különbség. Ennyit jó eséllyel tévedsz a tojások mérete miatt vagy a csirkemell pucolása közben is.

    Illetve a "fúú, nagyon fasza ez a protein, hozott 5 kg izmot egy hónap alatt" birkákból kiindulva van egy tévképzet, hogy ez a cucc bármit "hoz". Semmit nem hoz. Itt írták nemrég: faszán kell táplálkozni, keményen edzeni és sokat pihenni, illetve a pénztárcánk alapján választani egy jó fehérjét (meg amit még akartok).
    De amikor valaki leírja, hogy egy cefréshordónyi protein (kb. 2.2 kg) hozott neki 5 kg izmot, akkor azért elgondolkodok, hogy talán nem lőttek mellé nagyon a "gyúrós" sztereotípiákkal.
  • LocalPatriot
    #31670
    Hát már vettem két csomaggal, remélem beválik. Ha nem, legközelebb más lesz. köszönöm Nektek!
  • Breki33
    #31669
  • Roger6
    #31668
    Az elmúlt két hetem fos volt kajálásban, minden szart összeettem (lett is +3 kg rajtam, aminek köze nincs az izomhoz), szóval mostantól csakis azt eszem, ami belefér a tömegelésbe. Szalonna finom nagyon, de nálam ez nem fér bele, és nem is akarok azt sütni annak ellenére, hogy isteni kajákat lehet készíteni belőle.

    Gondoltam ilyenre, hogy: halfilé, hagyma, citrom, fűszerek bele alufóliába, aztán azt bevágni a parázsba.
  • Neoncsoves
    #31667
    Próbát megér.. :D de a tuti recept a szalonna.. nem halsz bele egyszer. ha meg a tocsogó zsírtól rosszul vagy, akkor válassz soványabb szalonnát :D
  • Riddick21
    #31666
    Bármit. Egyetlen alkalom nem oszt vagy szoroz se diétában, se tömegnövelésben.
  • Roger6
    #31665
    Parázson?
  • Neoncsoves
    #31664
    Sütögess marhahúst, az is k*rva finom tud lenni.
  • Roger6
    #31663
    Hétvégén tervezünk egy 60-70 km-es bringa túrát erdőben, országúton, és szeretnénk sütögetni is. Kinti tábortüzes kajára mit ajánlotok, ami még belefér a tömegnövelésbe. Szalonnát nem fogok sütögetni, ez egészen biztos.
  • batorban
    #31662
    Egyszer probáltam a kondiban, jó volt az íze, de semmi más. Sokkal jobb fehérjéket is ittam :)
  • batorban
    #31661
    Teljesen igazad van :)
  • adam46
    #31660
    Ízre iható, oldódásban viszont a Scitec 100% WPP köröket ver rá. (Ízre is)
  • veszelka
    #31659
    mondjuk azt írta, hét éve tolja. akkor még van időm összehozni :)
  • Renjike
    #31658
    Menni fog ez , hajrá ! :D
  • Tyler1
    #31657
    Megfelelő táplálkozás, edzés, és diéta. Nincs csodamódszer.
  • LocalPatriot
    #31656
    Üdv Mindenkinek!

    Erről a fehérjéről mi a véleményetek?

  • veszelka
    #31655
    amúgy hogy sikerült ilyen páncélnyi mellkast összehozni? nekem a kulcscsontom alatt jóval megszűnik
  • Roger6
    #31654
    Nekem mindegyik tetszik, de minden elismerésem a srácnak itt. Nagyon jó formát hoz, gondolom sokat is tett érte.
  • Breki33
    #31653
    elismerésem szerintem teljesen rendben van, nekem pl. sokkal jobban tetszik az ilyen szálkás izomzat mint egyes nagydarab egybe emberek a termekben

    egy kalappal a versenyen
  • Breki33
    #31652
    mert akkor nekik is kéne képet kirakni :)
  • shaba23 #31651
    Érdekes, a kritikusok ehhez nem szóltak hozzá :D
  • Roger6
    #31650
    Szerintem utálják, tök egyértelmű.
  • The Protector
    #31649
    Sok sikert,erőt,akaratot,kitartást.

    Amúgy lenne kérdésem.Lányok mit szólnak általában a testedhez?Teszik nekik?stb......
  • adam46
    #31648
    Na, helyes-helyes majd kérünk egy beszámolót, kitartás a jó dolgokért meg kell szenvedni, utána meg annyit ehetsz mint egy kis disznó. :D
  • woxder
    #31647
    Köszönöm és tényleg jól esik remélem lesz esélyem.
    Nekem mindegy az eredmény csak egy érmet be szeretnék gyűjteni, hogy lássam, hogy volt értelme.
    Fekve nyomás után nekem a guggolás és a felhúzás kedvenc gyakorlatom lábbal nincs gond :).
    Hát most igazad van ez a divat pedig itt még meg se volt csinálva :D
    Ma vagyok 8 liter víznél és 0g ch-nál áhh hihetetlen, hogy mennyire kívánok már ilyet, hogy paprikás krumpli vagy pizza :D
    Mindent megpróbálok megtenni és elérni a legjobb helyezést amit tudok. :)
    Köszönöm a biztatást.
  • adam46
    #31646
    Ne törődj az itteni agyhalottakkal, csak kiélik a troll hajlamaikat. Szerintem első versenyhez tökéletes lesz a forma, elég száraznak tűnik már most is, de ez még változni fog a versenyig. Amúgy esetleg body.builderen próbáld meg megkérdezni, ott lehet hogy vannak már versenyt megjárt emberkék is. Amúgy nagyon-nagyon becsülendő, hogy a naturál tábort erősíted.

    U.i.: Ugye a láb is rendben van? Nekem a physique kategóriáról van egy ilyen félelmem, térdig érő nadrág, vajon lábaznak rendesen? :D
  • The Protector
    #31645
    Én nem kértem képet de azt elmondhatom,hogy nagyon jól nézel ki,minden rendben van csak ezt a kurva ecsethajat kéne elfelejteni.Nem baj,majd kimegy a divatból ahogyan a tüsi,emo,lófarok stb.....Ne vedd bántásnak ne haragudj.Amúgy max respect a felsőtesthez,szerintem nagyon-nagyon rendben van minden téren.Nekem ez pont az a szint amiért hajtok.
  • woxder
    #31644
    http://www.kephost.com/image/Jox

    Na így már talán jó lesz :)
  • woxder
    #31643


    Itt a kép remélem aki kérte meg tudja nyitni.
    Még a vízhajtás vissza van de remélem utána még szálkásabb leszek.
  • woxder
    #31642
    Persze mutatok képet de előre közlöm Natural verseny úgyhogy ne számíts túl nagy durranásra. Ezt sikerült elérnem még vissza van a vízhajtás és a visszatöltés.
    Én ugyanúgy számolok mindent de a visszatöltéssel nem vagyok tisztába. Azért jelentkezek versenyre mert ki szeretném magam próbálni hol is tartok.
    Legközelebb ha megyek biztos jobban fog menni és tudni fogok mindent.
    De egyenlőre minden információnak örülök és megpróbálom hasznosítani és én kérek elnézést hogy idézzem egy "tech portál sport topikjában próbáltam segítséget kérni.
    Talán annyi esélyem lesz hogy mr.physique kategóriában neveztem és az arányosságot talán jobban nézik mint azt hogy ki mekkora.


  • Breki33
    #31641
    ne törődj velük
    tudsz mutatni képet?
  • Tyler1
    #31640
    Azért is igen, de edzésprogramot és étrendet is végig felügyelet mellett csinálják. Versenyeknél már fontos, hogy ki mire hogyan reagál, és jó pár éves versenymúlttal is lehet rengeteg hibát elkövetni, amit egy komolyabb tapasztalattal rendelkező felkészítő tud korrigálni.
  • Darth Sith
    #31639
    ebben abszolút igazad van, annyi kitétellel, hogy a profik általában nem azért edzővel készülnek fel erre, mert nem tudják maguktól kiszámolni, hogy mikor miből mennyit kéne tolni, hanem, hogy mentálisan bírják, legyen aki rugdossa őket, ne csalják el a vízhajtást, bármennyire is behánynak tőle visszatöltéskor akkor is betolják azt a rizs mennyiséget stb... Itt inkább ilyen szerepe van az edzőknek a végső fázisban tudtommal.

    Pl. birkózóknál volt az, hogy verseny előtti mérlegeléskor durva vízhajtás volt, és az edző napokon keresztül a versenyzője mellett állt, hogy minden grammra stimmeljen. Még a wc-re is kiment velük, mert volt, aki annyira nem bírta, hogy a klotyóban a wc tartály tetejét leszedve akart inni, mert annyira kivolt :) Inkább ilyen mentális támogatás miatt kell az edző, nem a tudás hiánya miatt
  • Dizson
    #31638
    Alapvetően azzal van a probléma, hogy versenyző létedre, egy olyan fórumba jössz tanácsot kérni, ahol az emberek 90% hobbi szinten csinálja a testépítést. Ez a topic nem alkalmas arra, hogy komolyabb kérdésekre választ kapjon az ember.
  • Tyler1
    #31637
    A visszatöltést még a tapasztalt prók is eltudják baszni, rossz visszatöltéssel kuka az egész felkészülés. Abban semmi rossz nincs, ha tanácsot kér, szar helyen tette, mert itt átlagon aluli a színvonal még a magyarokhoz is képest. Az meg, hogy valaki versenyző (főleg ha kezdő), nem jelenti, hogy mindent tudnia kell, GP győztes versenyzők sem maguktól készülnek fel, hanem segítővel.
  • Darth Sith
    #31636
    ez nem rossz indulat kérdése, hanem szimplán vicces, hogy étkezési tanácsot kérsz, miközben versenyre mész. Általában ezt fordítva szokás, az ember összeszedi az elméletet és utána kezd el felkészülni valamire, nem verseny előtt egy héttel próbálja meg kitalálni, a hogyant.
    Ha már olyan szinten vagy, hogy versenyzel, neked kéne ezeket a tanácsokat osztogatni, nem egy tech portál sport topikjában érdeklődni ahol tényleg csak hobbisportlók vannak. Ilyen versenyzési kérdésekben több tapasztalatot gyűjtesz ha bemész 10 percre a Flex-be, Fitness2000be vagy Cutler-be és megkérdezel ott pár embert.
  • oliwwer
    #31635
    Sajnos sok hülye jár ebbe a topikba, ne foglalkozz velük.

    Drugs Bunny edző válaszol rovatát tudom ajánlani, kérdezz rá. Youtube-os videókból tudsz okoskodni (angol), vagy bodybuilder fórum. Ide nem igazán jár full profi, legalábbis én nem tudok róla hogy volna, pedig már régóta követem ezt a topikot.