33479
12316971501353788406.png
  • jazzy
    #15112
    Mondom én, hogy jó rajta nevetni 1 idő után csak nem szabad felkapni a vizet! :)
  • MEdievil
    #15111
    Én benne vagyok de szobatisztaságra nem én fogom megtanítani!
  • csuszi
    #15110
    és hogy ne legyek off és jazzy nehogy törölje az ötletem, az a javaslatom, hogy vannak igen magas fehérjearánnyal ellátott állateledelek, szerintem azt adjunk neki. láttam olyan kutyatápot, aminek a fehérjetartalma legalább 60%.
  • csuszi
    #15109
    neeeeeee
    én javaslom hogy a topic fogadja örökbe. ő lesz a mi kis kabalaállatunk.
    nem tisztességes, hogy nem törődünk vele, a fejlett társadalmakban a fogyatékosokat nem hagyják magára. sőt, valahol nagy becsben tartják az őrülteket.
    vállalom hogy két hétben egyszer megsétáltatom, megetetem, megitatom, letörlöm a nyálat a szájáról.
    de kéretik nem elkomolytalankodni, mert ha nem törődünk vele, teljesen magára marad, magányos, persze hogy sérült a lelkem.
  • SeanJRRussel
    #15108
    Miért nem bannonlják vagy vmit csinálhatnának má ezzel a bohóccal!!!!
    SAVIOR menj már innen a búsba és hagyál minket.Ilyen perverz állatot aki ezen éli ki magát h egy topicot így lesüllyeszt.Mondtam már h nyissál magadnak egyet és azt szísz akit akarsz.
    Akinek meg kérdése van és segítséget akar ne zavard el és osszad észt meg fingod sincs semmiről.

    Itt nem a body.builder oldal majmolása megy!!!!!!!!!
    tapasztalatokat osztunk meg és aki akarja megfogadja aki meg nem nem.
    Nem tehetünk arról, hogy neked semmi nem tetszik és a nézeteink nem azonosak.Ha ez így lenne a világban is akkor világbéke lenne nem hábórú!!!!Kapjál az agyadhoz és térjünk már vissza a BODYBUILDING & FITNESS témához.
  • csuszi
    #15107
    savior kezdelek megszeretni, te vagy az én kis fogyatékos háziállatom. kis fórumtrollocskám:)
  • csuszi
    #15106
    mit vársz egy olyantól aki szerint a kövérek csak a stressz miatt betegek? aki napi 4-8 óra kerózással akar fogyni? aki szerint vitaminok nem kellenek, aki szerint a vega étrend a nyerő, aki szerint a modern élet miatt emelkedett az átlagéletkor (aki gyalázza bujtort holtában; rasszista, antiszemita), aki az élőlényeket minden gondolkodás nélkül egymáshoz hasonlítgatja táplálkozás szempontjából, aki szerint a testépítés nagyjai ész nélkül, elavult edzésmódszerek szerint edzenek - majd ő megmondja a frankót a napi 8 óra aerobbal:), és aki túlsúlyos mégse vonja le a megfelelő konzekvenciát hogy ő a hülye. kihagytam valamit a szenzációs savior dossziéból?:):):)
    teljesen idióta...
    ezt ne töröld jazzy légyszi, kell a magvas összefoglaló saviortól, jó olvasni;):):)
  • slime001
    #15105
    Nem a mennyiség, hanem a minőség a lényeg. Igyál vizet és ne alkoholt.
    btw saviort mikor tüntetik már el innen? Baromira idegesít már ez a sok hülyesége és egyáltalán nem tudok rajta nevetni.

    #15100: Csak a pénztárcád szab határt. Ha erre van pénzed akkor persze ez is jó csak igazítsd hozzá az étrendedet. Szerintem minőségben a Jumbo, Volumass jobb.

    Ja és savior te nyugodtan csinálhatod a saját hülyeségeidet meg biciklizz egész nap, de egy nyilvános fórumra ilyeneket ne írogass már. Egyébként egyértelmű, hogy a célod az hogy veled foglalkozzanak és botrányt kelts, de a feltűnési viszketettségedet ne itt éld ki.
  • Tibi7
    #15104
    Én azért megvárom mit mondanak.
  • Tibi7
    #15100
    Hali! Bioteches híper mass 5000-ről valaki tud véleményt mondani? 100g tartalmaz 25g fehérjét, és 68g ch-t. Tömegeléshez jónak tűnik.
  • sapkafej
    #15099
    diéta /= nemevés, nagyonkeveset evés
  • SötétBarom
    #15098
    Diéta az túlzás, most se vagyok egy zabagéb.. Reggelire szoktam feltankolni rendesen, ebédre tolok valami teljesen átlagos kaját, aztán lehet, hogy aznap már nem is eszem..

    Folyadékbevitel játszik? (teszemazt este ha hazamegyek melóból és nem egy üveg sört iszom, hanem mondjuk egy fehér hosszúlépést :DDD)
  • slime001
    #15097
    Válasz 'SötétBarom' üzenetére (#15093)
  • slime001
    #15096
    1. Nincsen helyi fogyás. Nem tudsz célirányosan egy bizonyos testrészről fogyni (de szép lenne)
    2. Diéta nélkül nem fogsz semmit se elérni.

    Kezdj el mozogni (Ha már ebbe a topciba írtál akkor menj el egy konditerembe:)
    Állítsd össze a napi kajamennyiséget a saját testsúlyodnak megfelelően. Szerintem kiindulásnak a szénhidrát legyen 150g (nem biztos, hogy neked ez ideális, de majd kijavítanak ha hatalmas baromság.)
    A fehérje pedig simán lehet 250-300g is. Mellé ehetsz salátát is. Most már csak szépen össze kell állítanod ezeknek az értékeknek megfelelően egy étrendet. Pl napi 20dkg rizs az kb 150g ch (tisztán mérve), napi 1kg csirke meg kb 250g fehérje. Persze nem fontos ezeket az értékeket tartani, lehet hogy neked csirkéből elég kevesebb is (főleg ha a pénztárcád nem engedi) Próbáld ki, méricskélj aztán majd úgyis meglátod mennyi elég. Ezek mellé szerintem mindenféleképpen vegyél valamilyen multivitamint és nagy dózisban mehet a c-vitamin is. Röviden ennyi.
  • dronkZero
    #15095
    Persze, csak másznak. Illetve mindenféle finger-, campus-, meg system-board nevű izéken lógnak, de nem súlyzós edzés.

    Csak reméltem valami párhuzam azért akad, meg mittudomén, kaja, tápkieg, ilyesmi. Pl azzal van gondom, hogy ha csak mászok, akkor a kaját inkább tömegelés, vagy inkább szálkásítás irányba lőjem be?
    Vagy ez totál más jelleg? (Azt azért nem hinném, csak közelebb van ehhez, mint mondjuk a maratoni futáshoz...)

    Tudom, húzzak a hülyeségeimmel a picsába, nem testépítés, de a falmászó topikban rohadtul tökegyedül vagyok, azért rontom itt a levegőt... :P
  • Sephirot T
    #15094
    Szerintem ezek nem edzenek,a sok mászkálástol lettek ilyenek.Vagy tévedek?
  • SötétBarom
    #15093
    Na viccet félretéve, mi a legcélravezetőbb módszer, ha a has/derék hadszíntérről szeretném eltüntetni mzárolt tartalékaimat? Miképp fogjak hozzá? Ilyesmi érdekelne. (mellesleg igen flémes a topik :/ )
  • dronkZero
    #15092
    Na ja, itt jön az vissza, hogy én nem feltétlen nőni szeretnék, inkább formálódni, szarral töltött zokniból valami emberszabásúvá. Egyébként kb 9 hónapja tolom, heti kétszer, illetve mostanában ha sikerül, akkor háromszor, és látom magamon a változást. De hogy ehhez hogy kéne kajálnom...? Újabban elkezdtem erőltetni a rizscsirke kombót, nemtom ér-e valamit... :P

    Szal valami ilyesmi lenne a végcél, nem a 100 kiló. (Tudom, évekbe fog telni)
  • sapkafej
    #15091
    szarul csináltad! ne állíts be vmit szarként csak azért, mert neked nem működött. gecibuta hozzáállás az ilyen
  • csuszi
    #15090
    hm...szerintem anaerob, azért gondolom nem menne 10percnél tovább. de lehet addig se egy combosabb falon.
    de sajna mivel saját testsúllyal dolgozol, olyan mint a fekvőtámasz, hiába anaerob, tömegelésre nem jó. de fogyásra igen, olyan hiit-es beütése van. egy erős falsprint, aztán 2min pihi, aztán megint és ezt 3x4-szer.
  • dronkZero
    #15089
    Aerob-anaerob témában világosítsatok már fel legyetek oly szívesek! Falmászás hová tartozik?
  • csuszi
    #15087
    nem ismered az előzményeket. a topic idiótája szegény savior. de nem veszi észre magát.
  • csuszi
    #15086
    :D:D analfabéta. nem a kerósokat kreténeztem le, hanem téged. mert a 4-8 órás aerob gyakorlat nem való fogyasztásra. de ugathat neked az ember, mintha egy ceruzának magyaráznék.
    előbb tanulj meg olvasni, aztán gyere fórumozni.
  • SötétBarom
    #15084
    Grat.
  • Gyúrógép
    #15083
    Van egy jo megoldas mikent lehetne a zsirt atkonvertalni izomma...
    Fogsz egy baseball utot , barhol lehet kapni ocso pezert, es ossze vissza vered magad tetotol talpig.Ezt ismeteld meg naponta 3x.Attol majd jo bedagadnak az izmaid es talan zsir is csokkenni fog...tovabbi sok sikert
  • savior
    #15082
    mellesleg ezzel egyutt lekreteneztel egy csomo olyan embert, aki biciklis sportot uz.
  • savior
    #15081
    tudod en veszem a faradtsagot hogy leteszteljem magamon a kulonbozo modszereket. ezert van az hogy en megtapasztaltam azt hogy mi mukodik es mi nem, illetve hogy mi mennyire hatasos.
  • csuszi
    #15080
    megérdemled. pont úgy cselekedtél amit kinéztem belőled. ész nulla, hozzáértés nulla. kerózás napi 4-8 óra.:):):)kretén.
    és senki nem mondta hogy itt utálják a dagadtakat te faszkalap, csak senki nem terjeszti az igét hogy egészséges. veled ellentétben. de tőled megszoktul, te vagy a topic udvari bolondja. táncolj maki.
  • savior
    #15079
    1 tanacsot tudok adni: a szobabiciklizest felejtsd el. 2 honapon keresztul csinaltam napi 4-8 oraban es semmit nem fogytam tole.
  • SötétBarom
    #15078
  • savior
    #15077
    rossz helyre jottel. itt utaljak es lenezik a dagadtakat, akarcsak schobert norbi.
  • SötétBarom
    #15076
    Na uraim, jónapot.

    Dagadt vagyok, mit csináljak? (diéta kizárva)
    Még annyira nem vészes (mi vészes, mi nem ugye..) 185cm, kb 100kg.

    Arra gondoltam, hogy kéne veszítenem mondjuk 10kg-ot a súlyomból, a zsírt pedig némileg konvertálni valamiféle izomtömeggé, hogy szexi legyek..

    Can U help?
  • savior
    #15075
    a moderatortol kerdeznem: teged az utcan szajbavagnak ha megszolalsz? csak mert itt te most pont ezt csinalod.
  • dronkZero
    #15074
    Na ez az első helyes megállapításod az itteni ámokfutásod során.

    Bizony, a punnyadt zsírmalac és a testépítő(illetve bármilyen sportoló) közt a leglényegesebb különbség gondolkodásmódban van, nem külsőben.

    Ha a gondolkodásmód változik, előbb-utóbb a test is követi. Fordítva nem megy.
  • Roger6
    #15071
    " profi testepitok napi 1-2 orat edzenek" - te mi a faszról beszélsz? Profiknak naponta több edzése van, és nem 1-2 óra... És tényleg sajnálom, hogy 4:30-kor kellett kelned, de ezt te választottad magadnak, ez nem elhivatottság kérdése.

    "a profi testepitok napi 1-2 orat edzenek es ennyi a dolguk, az nem elhivatottsag " - akkor csináld te is, mert hát ugye szerinted ez lófasz, ezt bárki meg tudja csinálni. Tessék, akkor csináld, ha szerinted ennyi a profi testépítő dolga.
  • csuszi
    #15070
    és megnéznélek én egy kiadós diéta után mennyi energiád lenne, nem egy ilyen átlagemberes diéta bazdmeg hanem egy ér a hasfalon diéta, amikor az a cél hogy minden kibaszott izomrost látszódjon, mennyi enrgiád lenne és mennyire lennél kész idegileg. garantálom hogy embert ölnél. nem kell őket sajnálni, ők választják, de hogy ez kényelem. te kész vagy ember...
  • csuszi
    #15069
    innentől kezdve ignorállak, egyszerűen hülye vagy, ez a 20. baromságod, és ráadásul hiába írja le neked valaki a valóságot, képtelen vagy felfogni:
    -kétszer edzenek egy nap (osztott edzésterv) összesen cirka 3 óra. ebben nincs benne az odajutás
    -aerob 2-3óra
    -kajálnak 1.5óránként
    -pihenés, alvás délután
    -sérülések kezelése
    -masszőr

    és a legtöbb dolgozik mellette te észkombájn mivel ezt a sportot lófasz se támogatja.

    innentől részemről írhatod a hülyeségeid egyszerűen klinikai eset vagy, faszom se ír egy ilyen kreténnek.
  • savior
    #15068
    nekem volt olyan munkahelyem, ahova busszal kellett utaznom es muszakolnom. reggel 4:30-kor keltem es delutan 3-kor ertem haza. ezutan 30-60 percembe kerult eljutni a teremig, 1-1,5 orat edzettem, majd haza ismet 30-60 perc. 4:30-tol talpon voltam este 6-7 -ig es mindossze a munkamat es az edzest tudtam megcsinalni. na ez elhivatottsag. az, hogy a profi testepitok napi 1-2 orat edzenek es ennyi a dolguk, az nem elhivatottsag, hanem kenyelem.
  • savior
    #15067
    nem ertem mielyen alarendeltsegrol beszelsz. egy testepitonek napi 1-2 orajat veszi el a sport. hol van itt az alarendeltseg?
  • slime001
    #15066
    Aki nem rendeli alá az egész életét (és egészségét) a testépítésnek abból nem lesz versenyszintű testépítő, csak egy hobbi testépítő. Ezzel mi a gond?