33479
12316971501353788406.png
  • savior
    #15065
    ti nem a fizikumotok miatt nem lesztek testepitok, hanem a mentalitasotok miatt.
  • SeanJRRussel
    #15064
    Biztos van,különben nem lenne az egyik sima a másik meg professional.Lehet más az amino sav elosztás vagy kitudja...
  • Milka
    #15063
    van valami külömbség a scitec 100% whey protein és a 100%whey protein professional között? azt tudom hogy a pro az aszpartám mentes,de más valami?
  • dragon11
    #15062
    Hát, focizom.. de mostanság nincs időm, mert gci sokat kell tanulni.. nem tudom mi lesz.^^
  • slime001
    #15061
    Csak csinálj is helyette valamit.
  • dragon11
    #15060
    Értem.. hát köszönöm a válaszokat..^^

    Sokan azt ajánlják, hogy hagyjam a testépítést egyelőre, így hagyom..:)

    Köszi.:)
  • Sephirot T
    #15059
    Én néhány hónap múlva leszek 18 (szeptemberbe volt 1 éve hogy elkezdtem edzeni) és még igy is azt ajánlották hogy csak visszafogottan edzek,persze ezt nem könnyű betartani hisz ha már a terembe vagyok akkor már szeretem odatenni magam és nem ellötyögni az edzést :)
  • Lazarus
    #15058
    Mint láthatod úgyis mindenki mást fog mondani :) Inkább döntsd el te, ha késznek érzed magad a testépítéshez akkor csináld. De egy átlagos szabadtéri sporttal szerintem is jobban járnál pubertás korban. Kosár, röpi, foci stb. Megmozgatja az egész testet, nem lehet annyira eltoszni mint a súlyzós edzést.
  • slime001
    #15057
    17 évesen korai?! Inkább késő!:) Egyébként jó hamar feladtad. 14-15 évesen szerintem simán el lehet kezdeni edzeni. Nem kell agyon hajtani magad, de eddzél keményen.
  • sapkafej
    #15056
    takarodj má innen
  • Jamirofan89
    #15055
    a gorillás dolog elgondolkoztatott... aztán utánanéztem:
    nem csak növényt eszik,az összes energiáját az izomzatra használja fel nem úgy mint az ember (lásd: tanulás,amikor fizikailag is ki tudsz merülni ha úgy megerőlteted az agyad)
    az emberi izomzat kitartásra lett 'tervezve'.az övék kifejezetten az erő igénylésre.
    egy felnőtt gorilla napi 18 kg-nyi növényt is elfogyaszthat.

    a hegyi (ezüsthátú) gorilla étrendje:
    86%-ban levelek,hajtás
    7% gyökerek
    3% virágok
    2% gyümölcs
    2% hangyák,csiga stb.

    és nem kell nekik húst enniük,mert amiket fogyasztanak abban van számukra elég fehérje.
    szóval ennyit a zöldséges növényes dologról.
    a medve is komoly fizikummal és izomzattal rendelkezik.
    4-5x erősebb az embernél.halakat zabál ami teli van fehérjével és ott a gorilla ami növényt és 10x erősebb az embernél :D
    ezt csak így érdekesség képpen írtam ^^
  • csuszi
    #15054
    és hülyeségeket ír. be is bizonyítottam, de arra már nem tud reflektálni csak elbeszél mellettem, és ontja tovább a baromságait. az meg tényleg más kérdés hogy halottakat meggyaláz, hogy náci, és gyűlölködik más topicocban, csak éppen egy szánalmas szerencsétlenség akinek reflektálni is kár.
  • SeanJRRussel
    #15053
    Aki ebbe a közösségbe tartozik illetve ír,annak több éves tapasztalata van a bodyzás terén.Te olyan témát erőltetsz ami nem BODYBUILDING & FITNESS.
  • savior
    #15052
    furcsa, hogy kirohogitek amiket irok, mikozben tobben is le dagadt szaroztatok(pont errol irtam).
    azt se ertem, hogy miert ez a topik az, ahol nem turnek meg senkit. honnan szarmaznak a szentirasaitok, amikkel tilos szembeszallni?
    miert van az, hogy itt nem lehet ertelmesen semmit sem megvitatni, mert egy kis csoport egybol a "takarodj innen" felszolitassal ugrik nekem?
    az meg hogy masik topikokban mit irok az en dolgom. miert van arrol barki is meggyozodve, hogy nem az en allaspontom az igaz?
  • jazzy
    #15051
    De ha már itt tartunk.

    Ha gondoljátok, bent hagyok pár marhaságot hadd nevessetek, de ha ennyire véresen komolyan veszitek őket, moderálom teljesen. Lehet választani a kettő közül.

    Jelen pillanatban úgy gondoltam jót fogtok nevetni, mivel savior néha betér ide és mindig hülye, én már csak kinevetem és ennyi, jó olvasni a hülyeségét.
  • csuszi
    #15050
    jogos...teljesen igazad van. csak sokszor nem bírom megállni:)
  • MEdievil
    #15049
    XD Szóval te is egy dagadt vagy akinek nincs annyi akaratereje hogy diétázzon meg mozogjon egy kicsit naponta ezért neten éled ki magad. De ha még nem is így van akkor is SZÁNALMAS vagy.

    Remélhetőleg majd Jazzy benéz és kidob innen.

    csuszi minek állsz le vele tudod hogy:
    „Ha ki szarral birkózik, akár ő bírja le a szart, akár a szar bírja le őt, így is, úgy is szaros lesz. ..."

    És itt én le is zártam több időt öltem rá amit szabadott volna
  • jazzy
    #15048
    Tartsuk már meg a szintet légyszi.

    Egyébként gondoltam meghagyok nektek párat hadd nevessetek de látom tényleg kicsit beszűkülünk..
  • dragon11
    #15047
    17évesen elkezdhetek, vagy még akkor is korai lesz?:-s

    Hanyagolom, nem vittem eleve túlzásba!:-) de most már semmiképpen nem fogok kondizni.

    Köszi.
  • csuszi
    #15046
    teljesen hülye...
  • SeanJRRussel
    #15045
    Házigazda cselekedjen már!!!
    Savior ez meg nem ide tartozik amiket írkálsz,sztem is faszságojkat írsz és minek jössz mindig ide állítani a hülyeségedet.
    Nyissál külön topicot és ott arcoljál,mi meg ilyen "beszűkült agyú" társaság vagyunk akik nem hisznek semminek csak a bodybuilder.hu-nak és bunnynak.Nah húzz a picsába innen hülyegyerek.
  • jazzy
    #15044
    Elég lesz, nem pszichológia topic
  • savior
    #15043
    amint az elobbi peldam is mutatja, pusztan attol leamortizalodik valaki, hogy elhitetnek vele valami rosszat.
    a koverekkel elhitetik hogy csunyak, ebbol adodoan annak is latjak magukat. nem mennek majd le a strandra, nem mutatkoznak felmeztelenul, meg sem probalnak szepnek latszani. aztan elhitetik veluk, hogy egeszsegtelenek es hamar meghalnak majd. ez ratesz az alabbi dologra egy lapattal. maris kialakult naluk a folyamatos rossz erzes. hol koplalnak, hol bezabalnak, hol hanytatjak magukat, hol csak magukbaroskadva ulnek. a szervezetuk pedig egyre csak gyengul es betegszik.
  • csuszi
    #15042
    reménytelen vagy.
    senki nem mondta hogy nem számít a lélek. de hogy a kövérek azért betegek mert stresszelnek... húzzál már el a baromságaiddal. még hogy te osztod itt nekünk az értelmes dolgokat. akkor baromságokat írogatsz hogy fáj elolvasni.
  • savior
    #15041
    vannak olyan emberek, akiknel tevesen megallapitjak, hogy halalos betegek (egyebkent vegeztek erre iranyulo kiserleteket is). ezeken az embereken megfigyelheto volt, hogy az eset utan nagyon sok ideig rosszul ereztek magukat. gyakran megbetegedtek, legyengultek, az egeszsegi allapotuk sokat romlott. tehat ebbol is latszik, hogy igenis hatalmas szerepe van annak, hogy valaki hogy eli meg a dolgokat, mit gondol magarol.
    egy olyan ember, aki elfogadja azt amilyen, boldogan el es nem stresszel, sokkal jobb egeszsegi allapotnak orvend, mint a depresszios tarsa.
    az elsportoloknal is nagyon fontos a stresszmentes elet, maskulonben a teljesitmenyuk melyrepulesbe kezd.
  • Jamirofan89
    #15040
    azt hittem az én okoskodásaimat nem lehet túlszárnyalni... vagy tévedek?
  • lord nihilus
    #15039
    "Savior nyiss gumiban 1 témát,s ott okoskodj pls." támogatom
  • savior
    #15038
    eleg volt. ne egesd magad tovabb. attol hogy van 10 valamilyen osembercsont, meg nem jelenti azt, hogy az osszes osember olyan testfelepitessel birt. szerinted semmitol nem fuggott semmi, csak szabvanyosan mind 80 kilos volt es izmos? azon kivul a csont sem tul mervado, mivel egy testtomeg sok mindenbol allhat. pl honnan tudjak hogy mennyi kalciumot evett? vagy honnan tudjak, hogy ha 100 kilos volt, akkor abbol 50 kilo volt a zsir vagy csak 20? meg olyan modszer sincs, amivel az elo embereknel meglehetne normalisan allapitani a testosszetetelt, nem hogy egy csontbol.
  • Rash87
    #15037
    Nem lehetne befejezni??
    Azt hittem értelmes hozzászólások lesznek, TESTÉPÍTÉS-sel kapcsolatban...
    Savior nyiss gumiban 1 témát,s ott okoskodj pls.
  • savior
    #15036
    persze, es ahogy te irtad: minden foka, pingvin, elefantfoka, jegesmedve erelmeszesedesben es szivproblemakban hal meg... ne rohogtess mar.
  • csuszi
    #15035
    mivel a több tömeg, más kalciumszint. más csontvastagság. más sűrűség. soroljam még? vagy elég volt az égetésből?
  • savior
    #15034
    alig van osember csont. es amint latod az emberek kozott is van 300 kilos meg 30 kilos is. megis hogy a fenebe tudnanak az osember tomegere es zsirossagara kovetkeztetni?
  • csuszi
    #15033
    állatvilág is tele van kövér egyedekkel. és a te logikád mentén ők a mérvadóak, vagy nem így volt eddig?
  • csuszi
    #15032
    mellé. van még vagy ezer szerepe.
    vitamintárolás (ami szerinted nem kell)
    sérülés elleni védelem és a legfontosabb:

    MÉRGEK TÁROLÁSA...

    és a csontokból lehet következtetni a súlyra. hopp egy újabb tévedésed.
    de ha nem is lehetne, valószínű hogy az ősemberek kövérek voltak. bazdmeg melyik elmegyógyintézetből írsz te?
  • savior
    #15031
    csak ovatosan vele. lehet hogy csunyan megfosat majd.
  • savior
    #15030
    nem tudni milyen felepitesuek voltak az osemberek, mivel csak a csontjaik vannak meg.
    a zsirnak 2 fajta szerepe van: tapanyagraktazozas es melegen tartas. ennyi szerepe van a zsirnak. tehat minel jobban raktarozza valaki a zsirt, annal inkabb eletkepesebb a termeszetben. ebbol kovetkezik, hogy a zsirfelhalmozas fontos szerepet jatszik a tulelesben. marpedig igy nehez elhinni hogy egeszsegtelen lenne, hiszen maga a szervezetunk akarja ezt.
  • skygt90
    #15029
    Sziasztok ! Eggyik haver adott egy doboz Biotech-es Tri-Creatine Malat-ot...és azt olvastam hogy ebből nemkell feltöltő szakaszt cisnálni mint a sima monohydrate-ból , hanem elég napi 3X5 grammot szedni egy 75 kilós testsúlyhoz ?

  • csuszi
    #15028
    ezt ugyan honnan vetted? mert olyan sok kövér ősember volt? az elhízás civilizációs betegség. 20. századig nem is nagyon volt. annyira ezt a tudományos dolgot ne erőltesd, nem neked lett kitalálva, maradj csak a frusztrált állat-ember párhuzamnál, vega kövér stressz vonalon, abban jó vagy...
  • savior
    #15027
    na jo, akkor nezzuk a tudomanyos oldalt.
    az emberi szervezet ugy lett kitalalva, hogy nagyon sok zsirt raktarozzon. azert, mert keves volt az elelem. tehat a szervezet szamara az az idealis allapot, ha jokora zsirreteggel rendelkezunk. meg a profi testepitok is elismerik, hogy a zsirszegeny allapot egy egeszsegtelen allapot es hosszu tavon nem fenntarthato.
    tehat: ha egyszer a szervezetunk arra torekszik, hogy zsirosak legyunk, akkor ez megis hogy lehetne egeszsegtelen? hogy okozhatna az ideallis allapot betegsegeket? sehogy. es akkor megint visszajutottam a stresszhez.
  • csuszi
    #15026
    aztán beleesik a bilibe a kezed...