33479
12316971501353788406.png
  • Roger6
    #15163
    Hát ha ez az lesz, összehajtogatom a pultos csávót. De 3 kg-ot lefagyasztok, a többi meg éppen készül a sütőben.
  • jazzy
    #15162
    Remélem szerencséd volt.
    Nem szeretem az ilyen akciókat, veszel egy csomót 2 nap múlva a fele már romlott.. :(
  • Roger6
    #15161
    Ez a hónap igencsak szűkös lesz anyagilag, össze kell húzni magam kicsit, ezért átálltam a csirkecombra. Akció volt: 620 Ft/Kg! Azt hittem rosszul látok, ez nagyon olcsó. Azért bevásároltam 5 kg-ot, a biztonság kedvéért.
  • csuszi
    #15160
    igen
  • redbull0304
    #15159
    Szia! Nem kell feltöltési szakaszt csinálni! Én egy hónapig szedtem 10kg fejlődtem tőle fekve nyomásnál pl. Én 4x-es adagba szedtem (90kg voltam), edzés előtt 10g, edzés után 10g... Szinte semennyit sem "vizesedtem" tőle, úgyhogy nekem nagyon bevált, én csak ajánlani tudom! Van még egy dobozzal nálam, ha érdekel bolti ár alatt oda tudom adni! :)
  • Jamirofan89
    #15158
    ha a grillezett hús helyett rántott húst eszem összedől a Világ?
    úgy értem tömegnövelő étrendnél.
  • Retsu
    #15157
    Több ujkeletű kutatás, megaz én magánvéleményem szerint is felesleges a töltés. Én napi 10-12 g kreatinnal jol fejlődök annyit tudok mondani, állando adagokkal.
  • skygt90
    #15156
    hi ! tri-creatine malat-al kell feltöltési szakszt csinálni mint a sima monohydrate-al ? vagy elég ha napi 2x5 grammot megiszok ?
  • Retsu
    #15155
    hmm, nem rosszak ezek a gyakorlatok. Ezek mellett persze alkargyaksik is jok csuklora. Meg persze a felhúzás is jol megedzi azt is, tulajdonképpen nem tudok olyan fő izomcsoportot mondani, amire ne hatna. Ezért szerintem a gyakorlatok királya(2. helyen a guggolás kicsivel marad le tőle).
  • SeanJRRussel
    #15154
    A második pali a tekerenytűvel az alkarra megy és úgy fáj,zsibbad,szűr az alkarod utána h beszarsz.
  • Jamirofan89
    #15153
    csak most,csak neked!hehe


    de ott van ám a jó öreg gumi gyűrű például
  • Jamirofan89
    #15152
    ööö hallottál már csukló erősítőről? miért nem használod a google-t?
  • Rash87
    #15151
    Nem is Te lennél,ha nem hagytad volna szó nélkül... s Írtál volna valami hülyeséget ismét. Tudjuk,ahogy olvasom neked 100-ból 99 hülye kérdés,ezért hülye választ is kell írnod,mert ez az életcélod.Ehhez csak gratulálni tudok.
    Amúgy azt meghagyom neked meg az olyanoknak,akik egy barátnőt sem tudnak összeszedni :)
  • Gyúrógép
    #15150
    Maszturbalas esetleg ? ...
  • Rash87
    #15149
    Kifejezetten,csukló erősítésére van valamilyen gyakorlat?
  • Sephirot T
    #15148
    Csak kiváncsi voltam,végül rájöttem rossz döntés volt
  • MEdievil
    #15147
    Most te komolyan elolvastad amit írt?
  • Sephirot T
    #15146
    "ennek a modja az, hogy mikozben karral nyomjuk fel a suly, akozben a vallunkat is nyomjuk elore, amennyire csak lehet. leengedeskor pedig a vallunkat lefele kell nyomni, amennyire csak tudjuk"
    Ez baromság akkor a fele terhelés a vállat illeti nem pedig a mellizmodat
  • savior
    #15145
    a hat gyakorlatokhoz nem irtam oda, hogy hajoljunk elore annyira, hogy szinte parhuzamosan legyen a felsotestunk a talajjal.
  • savior
    #15144
    egy nagyon jo gyakorlat hatra: 1db egykezes sulyzo. alljunk oda egy viszonylag magasabb targy melle (fekvenyomo pad vagy szek). ezutan az egyik kezunkkel tamaszkodjunk meg rajta. a masik kezunkkel pedig vegezzunk evezo mozdulatokat. huzzuk fel a sulyt minel magasabbra. a sulyt melyrol kozvetlenul a combunk elol inditjuk, a felso holtponton pedig az oklunknek pontosan a csipocsontunknal kell lennie. ezaltal nagyon jo lesz az osszepreselodes es a megnyulas. az ismetlesszam minimum 15 legyen, kulonben nem a hatizmunkkal fogjuk emelgetni, hanem a bicepszunkkel. ami meg hatasos, hogy emeles kozben a konyokunket probaljuk a testunktol tavolitani, ezzel meg jobban kiiktatva a bicepszet. a gyakorlat az egesz felso hatizmot vastagitja es szelesiti, ezen kivul a csuklyasizom vastagsagat is megdobja.

    egy masik jo hatgyakorlat: elorehajolunk. egy egykezes sulyzot megfogunk 2 kezzel (az ujjainkat osszekulcsoljuk, es koztuk a sulyzo). kis terpeszbe allunk enyhen meghajlitott labbal, a sulyzo pedig a labaink koze log. namost ezutan emeljuk meg a sulyzot ugy, hogy a karunk teljesen kinyujtva marad (nyomjuk meg a vallunkat es a hatunkat felfele amennyire csak birjuk). fontos itt is a magas ismetleszszam es a kis suly, kulonben csak rangatni fogjuk a sulyzot es nem teljes tartomanyban emelgetni. ha tulsagosan terheli a derekat, ugy ugy erzitek, hogy elore akartok bukni, esetleg szimplan csak kenyelmesebben akarjatok kivitelezni, akkor a homlokotokkal tamasszatok meg magatokat, mondjuk egy szeknek a hattablajan.
  • Roger6
    #15143
    "hajlitott kar es kancsobol ontjuk ki a vizet mozdulatra - ez tényleg nagy baromság, én is ki szoktam röhögni azokat, akik így végzik a gyakorlatot. Én annyit tennék hozzá, hogy nem teljesen nyújtott, hanem enyhén hajlított könyökkel csinálom, de még véletlenül sem a kancsóból öntésre gondolok itt ezzel.
  • savior
    #15142
    vagy itt van egy jo modszer csuklyara: 2 db egykezes sulyzo. csinaljunk vallvonogatasokat, de ne egyszerre mindket kezzel, hanem kulon-kulon. egyszer a jobb oldalt emeljuk meg, utana pedig a balt. sokkal nagyobb sulyt tudunk majd hasznalni, magasabbra tudjuk emelni, es a hatas sem marad el.
  • savior
    #15141
    oldalemelest eletemben egyszer csinaltam ugy, hogy az nekem jo volt, de akkor kinevettek es mondtak, hogy azt nem ugy kell. utana attertem a sokak altal favorizalt, hajlitott kar es kancsobol ontjuk ki a vizet mozdulatra. na most ezzel 3 ev edzes alatt se 1 izomlazam nem volt, sem pedig oldalso vallam. aztan eszembe jutott, hogy az elso edzesen milyen jol egett a vallam. elovettem hat az akkor kinevetett modszert, es mit ad isten napokon at tarto izomlaz es izomfaradtsag lett az eredmeny. a modszer pedig baromi egyszeru: egykezes sulyzo. a kar nyujtva a testunk mellett. ezutan szimplan csak nyujtott karral oldalra felemeljuk a suly amennyire csak tudjuk (ugyan ugy mint eloreemeleskor, csak itt a kar nem elore, hanem oldal iranyba mozog).
  • csuszi
    #15140
    fekszel hanyatt, és egy kis rudat leengedsz tricepsz erejével a homlokodhoz. én inkább tovább engedem a fejem mögé, és szettben csinálom csigás tricepsz gyakorlattal. de én mindent szettben csinálok, még a fekvenyomást is.
  • MEdievil
    #15139
    Gépeket én is kerülöm amit lehet azt mind szabad súllyal. Amúgy amit leírtál az nagyjából teljes csak megfigyelésem szerint a többség ennek tizedét ha csinálja. Homlokhoz engedés alatt mire gondolsz? Koponyaroppantó? Az nekem az egyik alap de azt nem homlokhoz hanem inkább áll-fej mellé. (Én így érzem jobban bár ügye ez mindenkinek más lehet)

    Hasprés nekem alap szépen fejlődök tőle + bemelegítésnek szoktam használni a diéta arra kell hogy látszon is az izom ha már ott van
  • savior
    #15138
    ezeknek a tipikus alap gyakorlatoknak (guggolas, felhuzas, fekvenyomas) megvan azert a hatranyuk is.
    guggolas: nagyon terheli a derekat, ezaltal elojohetnek derekfajdalmak. mivel a suly az a nyakban van, ezert fokozodik a serules veszely (eleseskor, elajulaskor a suly az szepen eltorheti a csontokat). van akinel a derek es a farizom sokkal jobban dolgozik, mint a comb. ezaltal szep nagy segg es bevastagodott derek lehet a vegeredmeny.
    felhuzas: szinten derekra durva terheles, amibol serules, fajdalom lehet. ennek is megvan az a hatasa, hogy nagyon vastagitja a derekat.
    fekvenyomas: ez alapvetoen nem lenne rossz, csak sokan homoritanak kozben, hogy nagyobb sulyt tudjanak hasznalni. ez szinten nagy terhelest ad a derekra. ha rajtunk marad a suly, akkor kellemetlen dolgok tortenhetnek. az is megfigyelheto, hogy ahhoz kepest, hogy sokan 100-200 kg kozotti sulyal szeriaznak, de ehhez kepest a mellizmuk nem tul fejlett. ez abbol adodik, hogy a gyakorlatot nem megfeleloen kivitelezik. a gyakorlat celja az lenne, hogy a mellizom megnyuljon (tehat leengedjuk a rudat addig, amig a mellkasunkhoz nem er), utana pedig osszepreselodjon (olyan magasra nyomjuk a rudat amennyire csak lehet). namost a rud nem akkor van a legmagasabban, amikor szimplan kinyujtjuk a karunkat. kuzdjuk fel ennel magasabbra, hogy a teljes osszepreselodes megtortenjen. ennek a modja az, hogy mikozben karral nyomjuk fel a suly, akozben a vallunkat is nyomjuk elore, amennyire csak lehet. leengedeskor pedig a vallunkat lefele kell nyomni, amennyire csak tudjuk. en pl 2 12kg-os egykezes sulyzoval csinalom ezt. igy van olyan mellizmom, hogy alvaskor amikor oldalra fordulok, akkor nyomja a nyakamat es az allamat. (amugy tuti szarra fikazzak majd a modszert, mert ezt is csak en talaltam ki)
  • csuszi
    #15137
    columbo mondta, hogy ha csupán 3 fó gyakorlatot végzett volna egész életében az Olympian mutatott fizikumát 90%-ban elérte volna.
    guggolás, fekvenyomás, felhúzás. én szerintem túl sokat pöcsölnek az emberek a gépekkel, finomító gyakorlatokkal, szeparálással.
    láb: guggolás, vádlizás állva.
    has: hasprés (bár én nem hiszek benne, szerintem diéta és helyes levegővétel célravezetőbb)
    csöcs: fekvenyomás, ferdenyomás, tárogatás, kereszthúzás
    hát: húzódzkodás széles fogással, felhúzás
    bicepsz: állva bicepsz, 21, scott vagy csiga, forgatva a csuklót
    tricepsz: csiga, homlokhoz engedés (nemtom a nevét:))
    váll: oldalemelés

    ennyi, nem viszem túlzásba:) - és ráadásul én nem guggolok, mivel így is tour-osnak néznek:)
  • Roger6
    #15135
    "de amugy mar hozzaszoktam hogy mashol is ezt csinaljak. " - nemár! Na és miért csinálják máshol is ezt veled? Nem? Még mindig nem bírod felfogni?
  • Roger6
    #15130
    Te igenokos, ezt bezzeg nem olvastad mögötte: és volt olyan lúzer, aki már komolyan vette ezeket! Na, te pont ekkora lúzer vagy! XDDD
  • savior
    #15129
    hahaha, a te csorodet se bassza, amikor masok irnak igy rolam. az megfer a forumban. meg az is elfer itt, hogy a hozzaszolasaim felet kitorlod, hogy csak az engem sertoek maradjanak. ez nem bassza a csorodet te gurugeci anarchista. csereld mar le a kurva szemuveged es nezd mar meg miket irtak rolam. amugy meg ki leszel baszva a moderatori szerepkorbol, mert erre sem vagy alkalmas.
  • jazzy
    #15128
    Ne válaszoljatok neki, nem törlöm még, ment a kérelem.
  • savior
    #15127
    lol, roger6 hobby-jahoz irva: Kurvák, drog, motor, gitár, fotózás, piálás, olvasás.
    es ilyen ember szovegel
  • Roger6
    #15125
    Ők soha nem beszélnének ilyen alpári módon velem. Ez azért valamit elárul rólad, nem gondolod?
  • MEdievil
    #15124
    Kellene neki ilyen bohócruha jól állna neki


    Amúgy amit az előbb lehagytam azért érdekelne hányan edzetek a kisebb izmokra is. Vagy csak a "mell-bicepsz" megy?
  • Roger6
    #15122
    Hát most erre mit mondjak? Úgy érzem nem tudok eddig lesüllyedni, kérlek ne haragudj!
  • Roger6
    #15120
    Értem, hogy nem vagy túl okos meg semmi, de legalább egy hsz-be írnád az ökörségeidet, egyszerűbb lenne törölni a hg-nak.
  • savior
    #15118
    annyira jol mukodik koztetek ez a csordaszellem.
  • MEdievil
    #15117
    Ül. Fekszik. Nem árulkodik. Nem trollkodik


    Más téma:

    Vádlim remekül fejlődik pedig nem is viszem túlzásba az edzését Eddig főleg a comb volt a fő irány de most kicsit több figyelmet fordítok az összes izomra, teljesen meg vagyok elégedve a láb alakulásával. Ha már a kar ennyire nehezen (főleg a tricepsz) akkor némi kárpótlást azért kapok
  • csuszi
    #15114
    már nem azért, de mire való a moderátor;):) nem arra, hogy eltakarítsa a szart?:) úgyhogy ez jazzy-re hárul...:( be kár
  • Panzermeyer
    #15113
    Irányítsátok át a Derick fórumra.