33479
12316971501353788406.png
  • Roger6
    #15646
    Ezekkel az idézetekkel a falra tudtok kergetni. Fejezd be légyszíves. Nem érdekel a statisztika, hiszen tudjuk mindannyian, hogy is készülnek.

    "a lakosság kb. 80-90%-a az idő 80-90%-ában jobban fog reagálni a teljes testes edzésre" - na ne mond. Én meg nem. Ja, és még vagy 15 másik ismerősöm. Biztos mi vagyunk az a 10-20%, aki nem így reagál, hiszen mi eljárunk edzeni. A maradék meg biztos otthon mereszti a seggét, hát még jóhogy a teljes testes edzésre jobban reagál (egy ideig).
  • Tibi7
    #15645
    Ja bocs, elírtam.
  • Lazarus
    #15644
    igen és ez nem osztott edzés, hanem teljes testes. Amit eddig csináltál az az osztott
  • Tibi7
    #15643
    Hmmm. Moost elgondolkodtattál. Lehet h megpróbálom ezt az osztott edzést. Csak valami jó tervet kéne összeállítani. Meg akkor ez arra megy, h egy edzés alkalmával akár minden izmot átmozgassak, de egyiket se terheljem le túlságosan? Tehát pl minden izomcsoportra csinálok két sorozatot éskész?
  • Redvin
    #15642
    nem vagyok maniakus, csak egyet ertek ezzel:

    "És én viccesnek találom azt, hogy az emberek 90%-a azt gondolja magáról, hogy ők a 10%-ot képező haladó kategóriába tartoznak. Ahogy dr. John Berardi egyszer mondta, még az elit szinten lévő sportolóknak is csak a 10%-a kell, hogy a legkisebb részletek miatt is aggódjon. Szóval a legtöbb ember el van tévedve és meg kell tanulniuk, hogy a 90%, vagy a 10% csoportja az igazi helyük!"

    És a sajat tapasztalataim is ezt igazoljak. Persze ettol meg nektek mukodhet az osztott edzes, lehet hogy ti a maradek 10%-ba tartoztok, de szerintem a tobbseg nem oda tartozik.
  • jazzy
    #15641
    mániákus vagy
  • Redvin
    #15640
    Vagy inkabb csinalhatsz egy normalis teljes testes edzest minden alkalommal, amivel nem edzed tul izmaidat es igy gyorsabban fogsz fejlodni. Két idézet:

    " a lakosság kb. 80-90%-a az idő 80-90%-ában jobban fog reagálni a teljes testes edzésre. Emellett a lakosság valószínűleg 90-95%-a az idő 90-95%-ában jobban fog reagálni vagy a teljes testes edzésre, vagy egy alsótest/felsőtest bontásra."

    " Én a következő módon közelítem meg a kérdést: több izmot akar az illető az egész testére felpakolni, mint 4-5 kiló? Mert ha igen, akkor a teljes test edzést választanám, mert azzal sokkal több izomrostot lehet stimulálni edzésenként, mint egy osztott programmal. Ez az állítás nem vitatható!"

    forrás
  • jazzy
    #15639
    Mell, hát, láb??

    Hát ha ezt mind a 3at normálisan megcsinálod ( nem bírod ), de ha megbírnád is kb 3-4 órát venne igénybe.

    Láb 1 full külön edzés, a mell és hátat sem raknám egybe..

    pl:

    - Láb
    - Hát, váll
    - Bicepsz, tricepsz
    - Mell

    Vagy a hátat egyedül, a vállat a mellhez, vagy ha 3 napod van akkor a mellhez bedobod a bicepszet a háthoz a tricepszet, vagy ahogy tetszik. De lábat, hátat, és mellet mind külön napra raknám biztosra. Mondjuk a sima mellnapot ( az én példám szerint) feldobhatod hiperhajlítással, hassal, vádlival, persze ezeket berakhatod akármikor amikor van még rá erőd..
  • SeanJRRussel
    #15638
    Inkább Attackot nyomj,creabomb régebb fajta az attack meg hasonló abban is van creatin.
  • Tibi7
    #15637
    Nekem biztos nem azzal van baj:D Na mind1. Ezen a héten kicserélem a rizst másra.
  • Stelk0
    #15636
    Crea-bomb ot valaki használta már?(vélemények eredmények?)
  • Lazarus
    #15635
    Előfordul, nekem hamburger repült ki. Miután felmostam nem öblítettem le rendesen a felmosórongyot és beleszáradt. Következő felmosás után volt egy bukéja a háznak.

    Bezzeg ha saviorra hallgattam volna
    "Újra meg kell enni."
  • Jamirofan89
    #15634
    én is így vagyok/voltam vele.tegnap akaratom ellenére legyűrtem a nagy adag rízst oszt visszajött minden
    mielőtt még kijelentettem volna,hogy ez az egész NEM nekem való megnéztem ismét a minta étrendet amin az általam is alkalmazott étren 80 kilós testépítőnek
    szánták vagyis ő már párszor letolt a gyomrába 1-2 mázsányi rízs+hús kombót velem (kezdő) ellentétben.most már kiszámoltam miből mennyit is kell pontosan és nem rettenek el ám egy könnyen :D
  • plck
    #15633
    oké.kösz:)
  • Roger6
    #15632
    Húbameg, én nem tenném össze a hátat a mellel, ráadásul még pénteken egy lábat is beraksz mellé? Nekem maga a láb egy egész edzés. Szerintem ne rakd össze a hátat a mellel, de persze majd a nagyok megmondják.
  • Tibi7
    #15631
    Az lehet h jobb köret a húshoz, de nekem most megint kijött a "nem bírom a rizst letolni a torkomon" betegség, így akkor zabpelyhet fogok enni, az úgyis könnyen megy :D
  • plck
    #15630
    Hali.Lenne egy olyan kérdésem, hogy az úgy rendben van hogy heti 4* járok konditerembe(Hétfő,Kedd,csüt,péntek)
    Hétfő-Bicpesz,Tricepsz,Váll,Has
    Kedd-Mell,Hát,Láb
    Csütörtök-Bicpesz,Tricepsz,Váll,Has
    Péntek-Mell,Hát,Láb


    Tehát ez így jóez?
  • Panzermeyer
    #15629
    Hehe, igen :)
    Egyébként a rizs azért terjedt el, mert a testépítőnek nagyon sok ch-ra van szüksége. A legnagyobb és még elfogadható minőségben a rizs tartalmazza a ch-t.
  • MEdievil
    #15628
    Jó az is. (csak momentán szvsz elég vacak a csirke pulyka mellé köretnek)
  • Tibi7
    #15627
    Sziasztok. Melyik jobb szénhidrátforrás: a rizs vagy a zabpehely. Mert ugye a rizst hangoztatja mindenki, de papíron mindkettő ugyanazokkal az energiaforrásokkal rendelkezik. Miért rosszabb a zabpehely?
  • SeanJRRussel
    #15626
    Itt van tessék képek
  • SeanJRRussel
    #15625
    2 hónapja toltam fel,keress vissza.
  • TVelvet
    #15624
    jó nektek hogy híztok "rendesen" az én anyagcserém kurvagyors, és pénztárcával nem bírom a sok zabálást (minőségi kaja).

    de majd rakok be én is képet, de egyenlőre egy darabot nem csináltam még :D majd teremből...
  • sapkafej
    #15623
    az kemény. képt!
  • SeanJRRussel
    #15622
    én is 190cm vagyok csak mostmá 100kg.Két éve még 85 voltam.
  • sapkafej
    #15621
    biztos h nem színtiszta izom, hülye nem vagyok azé
    viszont 70 kilósan úgy néztem ki a 190 centimhez mint egy holokauszt
  • SeanJRRussel
    #15620
    ha az színtiszta zsír akor nem,márpedig nem tiszta izom az tuti.
  • sapkafej
    #15619
    ha heti fél kilót hízok akkor gecijó vagyok nem?
  • Redvin
    #15618
    Hát, azert 4 honap alatt ha rendesen kajal, es edz, akkor azert mar eredmenynek is kene lennie! Ha 4 honap alatt alig hiztal, akkor vagy rosszul kajalsz, vagy rosszul edzel, vagy a ketto egyutt :)
  • SeanJRRussel
    #15617
    Ha szarul eszel nem is fogsz látni semmit.A másik meg, 4 hónap azé nem egy hű de nagy idő....
  • csuszi
    #15616
    4 hónap. wow...
  • 30yFan
    #15615
    sziasztok!
    van olyan hogy akármennyit is edzel, nem lesz látványosan több izmod?
    már 4 hónapja csinálom, de eddig nem sok minden látszik. pedig direkt edzővel csinálom...
  • csuszi
    #15614
    placebo.
    kreatin ételekben is van. lazactól is szétrohad a fejed? meg tököm tudja még mikben...és a szervezet is elő tudja állítani.
  • TVelvet
    #15613
    izével semmi, csak szétrohad tőle a fejem :D
  • csuszi
    #15612
    ja és még 100g lenmag.
  • csuszi
    #15611
    tegyél hozzá fél kiló túrót, és én ennyivel heti 1kg-ot fogyok:)
  • Roger6
    #15610
    Dögöljek meg, nem értem. A kreatinnal mi a gond? Mármint az ízével? Hát nincs is. Belerakod fél liter vízbe, semmit nem érzel, és máris nem jön ki a szádon.
  • MEdievil
    #15609
    Bontsd több részre a csirke rizst és akkor észre sem veszed már is többet tudsz enni ha növeled az adagokat. Fokozatosan növelve az adagokat simán meg lehet oldani szerintem. Napi 6 teljes étkezés alap kell hogy legyen a csak tojás és az sem túl sok szerintem nem elég főleg tömegeléskor.
  • TVelvet
    #15608
    Az igazság hogy napi 40-50 deka csirkemell, rizs, napi 3x aztán 2x tojás (3-4) változó. ennyi megy egy nap. viszont semmiféle turmixos okosságot nem, se kreatin, se semmi. Mivel kijön a pofámon mind. :S
  • MEdievil
    #15607
    Csak hiszed hogy tiszta izom jön csak fel.. illetve nagyon kezdő szinten még igaz de akkor nem valami hatékonyan tömegelsz.
    Ha majd komolyan gondolod akkor elsőnek talán az étrendet kellene átnézni mert lefogadom közel sem tökéletes.

    A szálkásításnak igen az a lényege hogy elégesd a meglévő zsírt amihez mondjuk aerob edzés és diéta kell. Attól hogy 8 ismétlés helyett 20-at csinálsz az nem szálkásítás. Amúgy pedig diéta alatt is a meglévő edzésedet kell folytatni hogy megtartsd az izomtömeget ill. ne veszíts sokat.

    A fahéj tényleg jó de hogy nem lesz tömegeléskor valaki szálkás tőle az is biztos hülyesége ellenére legalább valami egészségeset tesz még ha gondolom egyáltalán nem is ez a szándéka.