33479
12316971501353788406.png
  • Tyler1
    #19170
    elvagy te itt magaddal, nem zavarunk :D lokós fickóról eredeti képet :D
  • oliwwer
    #19169
    Jó a lokód, de ezis csak egy hülye lufiember :D
  • plck
    #19168
    No Pain No Gain-hez nem tud valaki feliratot?
  • plck
    #19167
    Jó a logóóóm?:D

    Írjatok máaar...hogy hülye nyomorék vagyok vagy valamit csak éljetek máár:D
  • plck
    #19166
    Szerk.

    Pontosabban nem minden héten hanem 1.héten ezt, 2. héten azt, 3. héten amazt és így tovább.
  • plck
    #19165
    Ja és képzeljétek, hétfőtől azt fogom csinálni hogy minden héten más gyakorlatokat csinálok a kül. testrészekre.Mondjuk mellnél a 2 alapgyakorlat(fekvenyomás egyenes padon, fekvenyomás ferde padon)megmarad.Lábnál a gugolás.És lineáris periodizáció-t fogok alkalmazni, 1 próbát megér.
  • plck
    #19164
    Na, egy jó hír.
    Meg is érdemli hogy foglalkozzanak vele nem igaz?
  • Vaxi
    #19163
    mi a fene, az index foglalkozik a dologgal :O
  • plck
    #19162
    XD


    "Hová megy a husika?Zolikába!"
  • plck
    #19161
    kb.
  • Különc
    #19160
    TVShop kategória
  • inter94
    #19159
    erről mi a vélemény?hatásos szerintetek?
  • Retsu
    #19158
    Nyilván nem bontja Persze nem szabad túlzásba esni vele, de a profik is isznak néha.

    Amúgy mostanában gondolkozom hogy a kreatint ki lehetne-e váltani ecdysteronnal? Mivel a vérnyomásommal előfordul hogy kicsit gond van, azt hallottam végülis természetes anyag. Jó lenne 1 kicsit megdobni a fejlődést mert ez így már nagyon lassúvízbe megy át sajnos:(
  • MaRee
    #19157
    Az alkohol nem bontja le a fehérjét :)
  • tigeroo
    #19156
    na ez jó kérdés, mert én már 2 hónapja sört sem ittam...

    de tegnap + ma is jól belaktam csirkemellfilével, szóval sztem bőven maradna 1 kis alkohol után is fehérje az izmaimnak :)
  • Tyler1
    #19155
    na örömmel látom, h az alkoholról azért senki nem mondott le :D de ez nem is baj, mert hát a mértékletes sör ivás jót tesz a vesének, és egyébként is férfiak vagyunk :P
  • MaRee
    #19154
    Én csak sört iszok ha iszok, de abból se sokat csak 3-4 pohárral, a töményet meg sem tudom inni mert rosszul vagyok tőle, nem bírja a gyomrom.A fejlődésre nekem nincs semmilyen hatással az alkohol, monjuk az a heti 2-3liter sör nem is nagyon lehetne szerintem :D
  • plck
    #19153
    ja.szeretem ha a "lufik" vicceskednek
  • Különc
    #19152
    Megcsöcsörészte
  • plck
    #19151
  • plck
    #19150
    Nem mert a csillagos ég
  • Különc
    #19149
    A sárga Főd a határ...
  • plck
    #19148
    vanvan..
  • oliwwer
    #19147
    Nem is nagy bűn az, csak legyen határ.
  • plck
    #19146
    Hát én tudok inni a 17 éves fejemmel:D:D:D:D:D:D
  • oliwwer
    #19145
    Amióta kondizok, nagyon ritkán. Most hogy vége lett a sulinak, akkor megittam egy sört. Kb ennyi.
  • Vaxi
    #19144
    én csak sör, de azt szeretem :)
    persze azért nem viszem túlzásba.
  • Tyler1
    #19143
    amúgy alkohollal ki hogy áll? én nem vagyok nagy ívó mióta kondizom, de így nyáron azért haverokkal sikerül párszor felönteni :) persze csak mértékkel, és semmi röviddel.
  • csuszi
    #19142
    én csak a példákat tudom sorolni, tudom mi az AKTUÁLIS elmélet, ne feledjük, hogy 10-40 évvel ezelőtt, teljesen mást mondtak egy csomó dologban. tehát, ezt tapasztalatból mondom, és másokon látom. járt hozzánk házimunkát csinálni egy fazon, 60 éves volt, előtte favágó volt, meg mindenes fizikai csávó, a karja olyan volt mint egy bírkozónak, a lába satnya, a cickója meg lógott a zsírtól. mondhatod hogy genetika, de amiket sorolok és sorolhatok estig annák mindnél? nem beszélve rólam, akinél bringa előtt egyenletes hízás, ma meg szálkás a combom meg eres, és dagi vagyok?:)
  • jazzy
    #19141
    Csak zsírral fedve. Szerintem. De mondom én még ilyet nem láttam, neked van tapasztalatod, szóval neked lehet igazad.
  • csuszi
    #19140
    csak egy kérdés:
    szerintetek ha egy munkás 40 éven át ugyanazt a fizikai munkát csinálja, nem látszik meg rajta, nem csak alak értelemben, hanem ha az alkarját hazsnálja, hiába 130 kg-os dagadt kövér, a karja akkor is olyan lenne mint arnie-nak a t1-ben.
  • csuszi
    #19139
    és évek.
  • csuszi
    #19138
    giant. nem genetika ez, csak extrémen szélsőségesen kell tolni. lásd nálam évi sok ezer km bicaj, edző srácnál heti 5-6 1 óra has. de tudok egy valag példát mondani, minden reggeli törzsvendégnek látom mi a mániája, és aki éjjel nappal húzódzkodik, szálkásabb a háta mint bármi más. aki éjjel nappal karozik, szálkásabb a karja. reggelente előttem fut el egy faszi, cirka 50 éves, kibaszott sok éve. rengeteget fut, a karja pettyhüdt, a hasa picipocak, a lába meg mint egy 20 éves olimpikonnak.
    nem genetika ez, hanem szélsőséges terhelés kell hozzá. lefogadom bármiben.
  • Vaxi
    #19137
    lehetséges :D szerintem ezt, hogy helyi zsírégetés nincsen azért mondják, mert ha azt mondanák, hogy "néhány embernél előfordulhat, hogy beválik", akkor holnap már minden gyökér hasazna egésznap, aztán meg sírna, hogy nem működik :D
    egyébként milyen bicajod van?:)
  • jazzy
    #19136
    Szerintem ez genetika legalábbis haverodnál, lehet igazad van, nálam ilyen nincs..
  • csuszi
    #19135
    régen egyenletesen híztam, mindenhová, kocc ugyanúgy. mióta bringázok, a lábam keresztszálkás amikor pocakom van? karomon ütőér? mellem lesz utoljára zsíros, és az a kiemelt részem. edzőtársnál is mondhatnék hasonlókat. edző srác éjjel nappal hasazik, heti 5-6szor, amikor tömegel látszik a hasizma, akkor is amikor más testrészei kajak zsírosak, és püffedtek. etc.
  • Különc
    #19134
    Kb
  • SeanJRRussel
    #19133
    Hát pl ha a combodról akarsz CSAK fogyni akkor begyújtod és kész a helyi zsírégetés...
  • jazzy
    #19132
    Neked mi a tapasztalatod amire ezt alapozod?

    Nálam nincs helyi zsírégetés, legalábbis eddig nem sikerült..
  • jazzy
    #19131
    Én azt olvastam, hallottam valahol, hogy izmoknak jót tesz a fürdés végén a hideg zuhany, segít regenerálni.. aztán ki tudja, egyszer kipróbáltam, nem lett sokkal jobb, de lehet jobb mintha nem csináltam volna, szóval nem tudom :D