33479
12316971501353788406.png
  • sapkafej
    #19211
    csuszi stílusa adja. főleg amikor csuszi csinálja
    :P
  • dragon11
    #19210
    azapali:D
  • MEdievil
    #19209
    "Csak az válaszoljon aki tényleg segít"

    Mert különben? Na nézd milyen jószívű vagyok. Kezdésnek ajánlott megtanulni olvasni ha ezzel megvagy akkor a topik fejlécében vagy egy nagy vörös felirat. Amennyiben rákattintasz egy csomó hasznos linket kapsz amin elkezdheted az alapismeretek tanulmányozását. És mire a végére érsz talán rájössz hogy ez nem 2 nap alatt megy így vagy van türelmed évekig (évtizedekig) űzni a sportot vagy jobb ha bele sem kezdesz mert ez nem megy kitartás és akaraterő nélkül.
  • MaRee
    #19208
  • cargame
    #19207
    Hjaj ,h te mit fogsz most kapni :DDD
  • MEdievil
    #19206
    Focihoz és testépítéshez mindenki ért. Annyira "aranyos" hogy sose tudnak elmenni a téma mellett muszáj valami okosságot hozzáfűzni a témához.
  • uiztu
    #19205
    Bocs. Nem küldte el előbb. Szóval:
    Helló!
    Én is edzek, de nekem nem sikerült közel sem ilyen gyorsan megnövelni az izmaim méretét. Én valami ilyesmi alakot szeretnék, fél éve kezdtem el a testépítést, úgyhogy még sok nem látszik meg. Ilyen szeretnék lenni:
    http://cdn3.ioffer.com/img/item/102/489/203/ybxcE8G3Z7y77IS.jpg
    ÉS szóval, valaki valami edzéstervet tud mondani, amitől ilyen gyorsan izmosodhatok:
    http://c4.ac-images.myspacecdn.com/images01/54/l_b3a9faea005883f0b2056ebf9da72c83.jpg
    Azt mondták nem szedett semmi szteroidot. Hanem ő is neten kért segítséget, meg edzőtől. ÉS különleges edzéstervet végzett. Valaki tudna ilyen edzéstervet mondani, amitől ilyen gyorsan lehet megerősödni? ÉS csak az válaszoljon aki tényleg segít. A fotó igazi, nem retusált!!
    Csak az válaszoljon aki tényleg segít.
    Ha, lehet, akkor még iylen képeket raknátok be? Ami némely híres testépítőről ad előtte utána, fejlődés képeket? Amúgy kinek mi az ideális testépítő méret?
  • Vaxi
    #19203

    csak tudnám, hogy hogy a faszomba eszik húst... vagyis igazából BÁRMIT :DDDD
  • oliwwer
    #19202
    Jaja én is jót röhögtem rajta. " fehérje allergia " :D szar porok.. jahj:D
  • jazzy
    #19201
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1019331381

    #220387 és fölfele, de inkább ne is postoljatok :D
  • jazzy
    #19200
  • jazzy
    #19199
    Személyes Kedvencem Branch Warren, korrekt szerintem, beteg erezettsége van..

  • Vaxi
    #19198
    Bocsi, ha már itt tartottunk, akkor ez
  • Tyler1
    #19197
    csirkének nincs szemét része. tömegeléskor meg főleg ehető minden. szív, máj, rengeteg ásványi anyagot tartalmaz úgyhogy egyed csak.
  • Különc
    #19196
    60 kilósan egyél mindent, majd visszatérünk erre később
  • cash888
    #19195
    üdv srácok!
    tolom a tömegnövelést rendesen, ahogy illik, nemrég kezdtem komolyan, 60 kg vagyok. Étrend rendben (főleg csirkemell és rizs + zöldségféle), heti 3 edzés megvan, + tolom a Jumbo!-t is finoman. (kb. 3 hete csinálom, és már van látszat! :P )
    A kérdésem az lenne, hogy csirkemell helyett a hal és a csirkecomb is van olyan jó táplálék? És mi a véleményetek, csirkezúzát, szívét és máját ehetek, vagy az már "szemét" kaja?
  • Tyler1
    #19194
    az szép munka akkor. én most vagyok 85 körül, de nem tudom mennyivel kezdtem, mert nekem a testsúly annyira nem lényeg. én a vizualitásban hiszek :)
  • Különc
    #19193
    Frayer miatt nem merek rakni képet ám
  • SeanJRRussel
    #19192
    3 éve és 7 napja.85kg val kezdtem és most 100 vagyok.
  • SeanJRRussel
    #19191
    3 éve és 7 napja.85kg voltam mikor kezdtem és most 100 vagyok.
  • Vaxi
    #19190
    finom az
  • Különc
    #19189
    Kukorica? Te disznó
  • MaRee
    #19188
    főleg a csuklya tetszik :)
  • Tyler1
    #19187
    mikor kezdted? súlyod akk és most?
    :)
  • Vaxi
    #19186
    Mustáros tejszínes csirke kukoricával és lenmaggal. Kimaradt valami?:D
  • SeanJRRussel
    #19185
    Itt egy pár kép h én se maradjak ki.Az elsőn picit ferdén áltam a telóval szembe de ez már így marad.




  • oliwwer
    #19184
    Pont én is valamelyik nap néztem VinDiesel-ről képeket. Azért egy kis diéta ráférne még. Ronnie-ról baromi jó ez a kép, ami bannerba van.

    Egy ilyen kinézettel már megelégednék: /Sean William Scott/

  • SeanJRRussel
    #19183
  • SeanJRRussel
    #19182
    igazából nem lehet a 2 korszakot összehasonlítani,nekem inkább a maiak jobban bejönnek bár igaz h 1,5-2X akkorák mint anno.Látszik h az izomzatuk a versenyzőknek merőben más minőségű és formája szálkásságú volt mint ma.Végülis minden kornak megvan a maga szépsége de nekem akkor is az örök favorit az Lee és Ronnie lesz.

    Btw én se akarok 130kg szálkás kolosszus lenni egy Vin Diesel forma megfelelne.
  • Vaxi
    #19181
  • csuszi
    #19180
    nálam a 70-es évek az ideál. ez van lufik:)
    hasonlítás
    és az ilyen csini alak a tetszetős:
    Frank
    frank
  • Vaxi
    #19179
    most ez olyan, hogy egy gátfutó, aki olimpiára készül, nem fog csak azért kisebbet ugrani, mert hülyén néz ki a lába amikor átugorja a gátat :D
    minden élsport megkívánja az áldozatokat, és nekem akkor is szilárd véleményem, hogy az élsport bizony elég egészségtelen dolog. :)
  • Panzermeyer
    #19178
    Én azt nem szeretem, amikor a méretek az arányok és a szálkásság rovására mennek. Ronnie az utolsó aktív éveiben baromi nagy volt, Cutler is nagyon nagy, de szerintem már amorf. A munkájukat, az energiát, az áldozatot, a sport iránti alázatot egyértelműen elismerem, mert emberfeletti, amit csinálnak, de vannak régi képeik, ahol ezerszer jobban néztek még ki, mint ahogyan utoljára láttam őket.

    Vagyis most burkoltan lelufiembereztem őket
  • dragon11
    #19177
    Haverom 1éve mindennap megcsinálta, és nagyon kockás hasa van.:)
  • Tyler1
    #19176
    hát engem inkább a kitartás, és az test iránti maximalitás respektel irántuk, mint a vizuális látvány :)
  • SeanJRRussel
    #19175
    Én imádom a bodybuilder testet és számomra szép,mikor látsz mindent és fasza esztétikus szálkás hatalmas izmai vannak vkinek azért nem vok buzi de nekem bejön.Bodybuilder nőket én is utálom...
  • plck
    #19174
    Nemhiszem hogy bárkitől is kapnál ezért, akitől igen nem idevaló szentem.
  • Tyler1
    #19173
    elég vad. mondjuk nekem ezek a profik már groteszkek. szép egy formásra edzett test, de ezek a négyzetméteres mellek, meg 60-as bicepszek már a ló másik oldala nekem. csajoknál is szép a lapos has, meg szépre edzett fenék, láb, stb, de a testépítő nőktől hányingerem van.

    várom a megkövezést, és a hurrogást :D
  • plck
    #19172
  • oliwwer
    #19171
    Jay Cutler