33479
12316971501353788406.png
  • Vaxi
    #19377
    "Nem kocsis vagyok mondtam már..:)"
    mi pedig nem hisszük el, ezt is mondtuk már.
    "Egyszerűen arról van szó hogy az ilyen ,,testépítő" férgek 99%-a felsőbbrendűnek képzeli magát,amiért ő elolvasta a bodybuilder.hu alapelveit,és 1 éven keresztül heti kétszer elmegy súlyokat emelgetni."
    Hatalmas tévedésben vagy, akikről te beszélsz, azok a szellemi fogyatékosok, akik nem edzeni járnak a terembe, hanem pofázni, aztán a diszkóban feszítenek ezerrel.
    "nem tudom kinek tetszik az ilyen,de akármelyik csajt is kérdezitek meg,mind azt fogja válaszolni h ,,felfújt izomagyú hólyag""
    Esetleg megfordult a fejedben az a gondolat, hogy ezek versenyzők? Egy úszónőnek, például Egerszegi Krisztinának mondanád azt, hogy jó hülye vagy Egér, kicsi a melled, minek úszol?
    "Mellesleg nem feltétlen jobb így 120kg-osnak lenni ,mint hájasan,persze jobb egy pár fokkal sőt..de ugyan úgy megterhelő a szívnek,és ekkor már nem beszélhetünk ,,egészséges életmódról"."
    Kardió edzés... Természetesen az élsport általában nem egészséges, de vannak nem élsportoló emberek, akik 120 kilósan nem zsírosak.

    Egyébiránt nem akarlak meggyőzni semmiről, viszont nem kötelező a topicot látogatni. hozzászólni pedig még annyira sem
  • Különc
    #19376
    Akkor kérlek még önszántadból távozz innét, még nem késő és ne is gyere vissza... kocsis
  • Keroz1n
    #19375
    Egy két szóval nem bizonyítok semmit,ugyanis annyi baromságot szoktam írni mindenhova:P,csak ami érdekel azzal foglalkozom jobban ami per pill a tippmix és a maris topik.
  • Keroz1n
    #19374
    Nem kocsis vagyok mondtam már..:)
    Egyszerűen arról van szó hogy az ilyen ,,testépítő" férgek 99%-a felsőbbrendűnek képzeli magát,amiért ő elolvasta a bodybuilder.hu alapelveit,és 1 éven keresztül heti kétszer elmegy súlyokat emelgetni.
    Aztán meg itt veri a nyálát arra a vén faszira.. (akinek egyébként grat),de ettől függetlenül a véleményem változatlan,ronda és kész.Aki a bannerban van az se semmi..nem tudom kinek tetszik az ilyen,de akármelyik csajt is kérdezitek meg,mind azt fogja válaszolni h ,,felfújt izomagyú hólyag".Mellesleg nem feltétlen jobb így 120kg-osnak lenni ,mint hájasan,persze jobb egy pár fokkal sőt..de ugyan úgy megterhelő a szívnek,és ekkor már nem beszélhetünk ,,egészséges életmódról".
  • Különc
    #19373
    Szerinted Serge Nubret teste hányás, szerintünk meg nem, te ezt nevezed "vitának"? Lerí rólad, hogy egy [insert random vulgáris melléknevek] se.kiházi i.ióta vagy, de szerintem nem mondtam újat, főleg neked nem.

    Pá kocsis
  • Tyler1
    #19372
    neked sikerült bizonyítani már sokat itt sg-n. nem lennék meglepődve ha vmi gyogyóból neteznél szabadfoglalkozás címén.
  • Vaxi
    #19371
    pontosan, ahogy mondod, és most mehetsz is innen nyugodt szívvel.
  • Vaxi
    #19370
    miért kell szétbarmolni minden topicot, amibe beteszed a lábad, kocsis?
  • Keroz1n
    #19369
    Igen valószínű:).
    Mellesleg megint csak sikerült bebizonyítani hogy ,,testépítő= faszarc" fölösleges is ezek után vitázni,mert sajnos ilyen emberekkel nehezen lehet.
  • Tyler1
    #19368
    mellesleg ez az ember már akkor legenda volt, mikor te még csak kosza ötlet sem volt apád farkában.
  • Tyler1
    #19367
    hát valószínű te ennyi idősen pelenkába fogsz hugyozni, meg fogatlanul enni a krumlipürét az idősek otthonába vagy a kórházba. aztán örülhetsz ha a kavintont még elbirod majd 1 deci vizzel okostojás, nem ilyen testet felépíteni.
  • Keroz1n
    #19366
    Naggggyon szép!Na most komolyan,kinek tetszik ez a hányás?:S
  • Tyler1
    #19365
    nemtudom mennyire vágjátok Serge Nubret(nekem egyik kedvencem volt a régiek közül), csak így Slyról jutott eszembe, h 63 évesen tényleg nincs lehetlen.
    nem semmi bádit dobott össze ő sem ennyi idősen:

  • Különc
    #19364
    Nem, de majdnem: vettem 5 db pillangót, 2őt a hasfalamra, 2őt a 2 combomra teszek, egyet a herémre. Jól megdolgoztat
  • SeanJRRussel
    #19363
    Akkor én jobbvaagyok...2 nap alatt 2 kiló minusz fosás powa
  • Tyler1
    #19362
    látom magam előtt ahogy tvshop-os relax & faszommal égeted magadról a zsírt sg-zés közben
  • Vaxi
    #19361
    hajrá!! :D
  • Különc
    #19360
    Na sikerült megszabadulni 4 kilótól másfél hónap alatt, most álltam neki az adipokillnek, remélem nekem is beválik. Izgatott vagyok, vagy 3 éve nem volt 2 számjegyű a tömegem Képek hamarosan.
  • Vaxi
    #19359
    addig csinálj otthon fekvőtámaszt, meg pinatárogatást, és meglátod, hogy menni fog-e az edzés :D
    nekem is volt ilyen vészes időszak, na mondom 3 napja kekszet eszek rizzsel bazmeg mos'má megyek bicajozni. nem is volt baj.. az elején... :D
    úgy tekertem haza, hogy füstölt a lábam. :DDD
  • SeanJRRussel
    #19358
    Igaz h most vettem egy Muscletech-es fehérjét de csúnya lenne ha attól ment volna a hasam.Sok energiaitalt iszok és sztem a dobozról összeszedtem vmit mert múltkor haver is így járt.Amúgy sajna nem tom biztosra de úgy látszik hogy kezdek már helyre jönni csak sajna edzenei nem tudok menni.Ma még nem kéne megküldeni a szervezetem,holnap már job lenne,péntek 20.-a és marad a szombat...
  • oliwwer
    #19357
    Új táp? Vagy csak félreettél. Nekem is volt így régen egy tömegnövelőtől.
  • dragon11
    #19356
    okés, köszi.
  • Vaxi
    #19355
    jobbulást :D
  • SeanJRRussel
    #19354
    vmi olyasmi lesz mert már hál istennek alakulgat de mam már em megyek sehová..pihenek meg próbálok kajálni vmit...

    kerozin ha koxon ettem volna akko brikettet szarnék vazz...
  • Vaxi
    #19352
    gyomorrontás?
  • SeanJRRussel
    #19351
    Nah fasza már 3 órája megy a hasam,így nem nagyon lesz ma edzés...
  • SeanJRRussel
    #19350
    Nah ha már stallone sztem ez akár motiválkhat,szöveg nagyon jó angol tudást igényel.
    Stallone training
  • Különc
    #19349
    Az évek folyamán gyorsultak a számítógépek, az autók, az internet és a gyorséttermek, de az emberek anyagcseréje nem, sajnos...
  • SeanJRRussel
    #19348
    jáj fiam jaól beszész
  • Tyler1
    #19347
    nem igény nincs, hanem annyira stresszes és felgyorsult világban élünk, hogy az emberek egyszerűen nem akarnak időtszakítani a mozgásra. mert gyorsabb kocsival eljutni a postára mint gyalog, gyorsabb a valagukon netről rendelgetni mint elsétálni az áruházba, gyorsabb a mikrós kaja mint fél óra a konyhában, stb...
    és ezt is diktálja a társadalom. mindenből a gyorsabb utat keresik, a naívság árán. tv-k, újságok, weblapok, mindenhol csak azt mondják "ez gyorsabb mint az". ezért akarnak 6 hét alatt hálivúdi izmot, vagy lefogyni 30 kilót, vagy apámfasza darálót, apámfasza-abs gépet, sőt ezért kokszol a sok hülye is.
  • Vaxi
    #19346
    hát persze, hülye lenne nem kihasználni.
    az a baj az egészben, hogy annyira nincs igénye az átlagembernek a mozgásra, hogy az hihetetlen. ezért lehet sikeres egy "heti 2 perces torna és réka alakod lesz" videók, és a mozgás nélküli fogyást ígérő betegítő-diéták. szerintem.
  • Tyler1
    #19345
    eszméletlen a faszi komolyan
    de a film is faszántos egyre több ember szerint.

    Norbiról meg csak annyit, h le a kalappal előtte amiért multimilliomos lett az emberi naívitásból. Az update egy nagyon jól kitalált, logikus dolog, bár elég sok helyen vérzik, de az alapkoncepció jó. De amennyi tv-torna címmel ellátott kazettát/dvd-t eladtak, az megérdemel egy külön tapsot, mert nem hiszem el h vki tényleg elhiszi h napi 10 perc " és egy és kett és mégegy"-el kimeríti a napi mozgástartományt és elégeti a kalóriákat. Még a Norbiról elhiszem, h 20 év alatt lekenguruzta magát 70 kilóra, de Réka bazmeg olyan kőkeményen hevíti a vasat, h többünket lealázna itt akármely gyakorlattal. De a lényeg, h tök nyugodtan beadják a sok hülyének h napi 10 perc ilyen alakot fog adni update-el és SÚLYZÓS EDZÉS NÉLKÜL!
    hát double congrats kedves Schobert család, remélem egyszer én is ekkora vagyonra fogok szert tenni hasonló butasággal
  • MEdievil
    #19344
    Ez egy nagyon gyengén végzett hasprés... Itt is a minőség a mennyiség felett és keményen az olyan edzés ami közben tudsz pofázni csak időpazarlás szerintem. De nemrég pont írtam hasprés + lábemelés a legfontosabb azt műveld normálisan aztán lehet trükközgetni a befordulással és a többi.
  • dragon11
    #19343
    raj vagy.=)
  • plck
    #19342
    (mindenből)
  • plck
    #19341
    600at!!
  • dragon11
    #19340
    Szerintetek ez a Norbi hasizom erősítés jó..?

    ha nem, akkor tudnátok linkelni videókat amikkel az összes hasizmot tudnám erősíteni? És esetleg írhatnátok még hozzá hogy mennyit csináljak belőle..:)

    Köszi.
  • Vaxi
    #19339
    kb, nem is tudom már melyik videóban mutatta, hogy mennyi cucca van. :D
    A Béla esethez, meg amit Különc írt, az is igaz lehet. tuti, hogy támogatja valaki, és gondolom nem 2 darab 1 kilós tejsavóval :D

    (jah egyébként hétvégére megyek 'haza', majd fussunk össze, visszaadom a kesztyűd, vagy ha úgy alakul akár egy szombati edzés is játszik)
  • dragon11
    #19338
    Jó, oké mester.:P:P

    hasamra ütöttem.:P

    btw, rég beszéltünk :(
  • Különc
    #19337
    Valószínű hogy ő tudja a legjobban hogy mi,miért és mennyi volt, szponzori termékek, még ki nem adott termékek, akármi lehet.

    dragon11: mindig kardiófázisba ugrik a pulzusom akárhányszor meglátlak itt, szerinted miért lehet?