33479
12316971501353788406.png
  • Vaxi
    #19417
    Köhögéssel lehet hasizmot erősíteni?
  • Keroz1n
    #19416
    És most hogy mondod..azt is kijelenthetjük hogy agressziót vált ki az emberből,xD ha nem "edzenél" akkor nem keresnéd a bajt,de mivel te gyúrós ember vagy,ezért meg kell mutatni hogy milyen erős is vagy valójában xD.
    Ez kb olyan szinten van,mint mikor volt haverom minden nagyobb tárgya rámutatott és ,,húú hallod..azt fel tudod emelni?" XDDD
  • Különc
    #19415
    Spekuláció, ám légy szíves próbáld már ki, legalább annál hamarabb eltakarít innen téged egy moderátor. Irj be mindegyikbe valami okosságot és nézzük meg igaz-e amit mondasz. Kíváncsian várom
  • Keroz1n
    #19414
    Mert ha úgy írom h ,,nagyon ronda" akkor mást kaptam volna HA-HA:).
  • Keroz1n
    #19413
    Mért nem így van? xD Menj be egy motoros topikba,a válasz ,,köszi puszi" lesz ,nem pedig ,, mikor megfordultál apád gecijében" :)Mondjuk egy focis topikban is hasonló választ kapnék,szal még nem jelenthetem ki 100%-ban hogy faszarc minden ,,edző ember".
    Egyébként ezt fel lehet fogni egy egyfajta tesztnek is,hogy 10 emberből 10-nek szép volt az a gorilla a képen és 10/10 ugatni kezdett.:D
  • jazzy
    #19412
    Ha már itt tartunk én mint agresszív primitív gyúrós ilyet kijelentenél az arcomba ebben a stílusban nyakon is basználak és elküldenélek a picsába.

    Még neked áll feljebb, hogy a megnyilvánulásodra ugyanabban a stílusban kaptál választ?
  • Különc
    #19411
    Na menj aludni most már, kocsis

    Szerk:
    1. Pont: tény
    2. Pont: nem lehet belekötni
    3. Pont: tény

    Nincs itt semmi probléma, továbbiakban első mondat
  • csuszi
    #19410

    1kg:)
  • Keroz1n
    #19409
    "mellesleg ez az ember már akkor legenda volt, mikor te még csak kosza ötlet sem volt apád farkában."
    Stílus - 2pont

    "Lerí rólad, hogy egy [insert random vulgáris melléknevek] se.kiházi i.ióta vagy, de szerintem nem mondtam újat, főleg neked nem."
    -Stílus 2 pont

    "hadd élvezkedjen, hülye aki felidegesíti magát egy retardált, kisebbségi komplexussal küszködő, kamasz vagy kamaszos paprikajancsin:)" "nem te isten barma"

    -Stílus 2 pont

    Ha már itt tartunk.:)
  • jazzy
    #19408
    Dehogy idegeskedek. 1 dolgon idegeskedek, azon, hogy neked van szürkemarha steaked, nekem meg nincs :D

    Pörögjön a topic vitatkozzatok, de ezen tényleg kiakadok amikor idejön vérpisti primitív idióta megnyilvánulással aztán közli, hogy tipikus gyúrós válaszokat kapott.. eszem megáll.
  • csuszi
    #19407
    kész a steak-em, elmentem, további jó diskurzust kívánok az új "topickabalaállatkánkkal". vigyázzatok a pocijára, nehogy elrontsa, óránként sétáltassátok meg, figyelek ám...:)
  • Különc
    #19406
    Én is tök jókat szoktam szórakozni velük, ha hagytok

    ON
  • csuszi
    #19405
    egyértelmű, de hülyéken ne idegeskedj. :) én csodálatos, lekezelő, humoros, fölényes énemnek vetem oda táplálékként.
  • jazzy
    #19404
    Én kértem mert kurvára unom a trollkodást. Ebbe a topicba mindig betéved valami hülye akinek semmi köze az egészhez és fikázódik, direkt flamet kelt aztán meg törölgethetek.

    Szívesen látnék még a neve mellett 3 büntetőpontot, ha folytatja még írok modtopicba. Ha meg normális hangnemre vált akkor nyugodtan lehet vitázni, de aki egy Serge Nubretet így leszól az nézzen magába, hogy önmaga mennyit ér és utána trollkodjon.

    Kösz Monoton a gyors reagálást.
  • csuszi
    #19403
    "Egyébként pedig az elég furán festene,ha bemennék egy terembe és mindenkinek mondanám h degecirondaleszel...de az is elég fura ha bemegyek egy motoros boltba és elkezdem anyázni a motorosokat,vagy egy autósba motorosként.:)"

    most is éppen ezt teszed te nagyeszű

    "Nah kommenthez.: Két ismerősöm van aki ,,gyúr" megkérdezem már h minek,pontosabban hogy miért csinálja?Válasz mindkettőnél ugyanaz,csajoknak ez tetszik"
    hogy is jön ez ide?:)

    igazából egy minimális olvasni tudás, tisztelet, logika kellene ahhoz hogy foglalkozzak veled, de épp várok hogy kihűljön a szürkemarha steak-em, úgyhogy jó vagy bohócnak, elütöm az időt. még 5 perced van. aztán mással kell beérned te zseni.
  • Keroz1n
    #19402
    Kigugliztam,abba nem kötöttem volna bele ha egyre gondolunk.
  • Keroz1n
    #19401
    Elakadásjelzőért régen könyörögnöm kellett a modi topikban...aztán kaptam 5-öt is kibasztak xDDD,most csak összejött könyörgés nélkül:D.

    Nah kommenthez.: Két ismerősöm van aki ,,gyúr" megkérdezem már h minek,pontosabban hogy miért csinálja?Válasz mindkettőnél ugyanaz,csajoknak ez tetszik.(hozzáteszem nem majmokról van szó).
    Egyébként pedig az elég furán festene,ha bemennék egy terembe és mindenkinek mondanám h degecirondaleszel...de az is elég fura ha bemegyek egy motoros boltba és elkezdem anyázni a motorosokat,vagy egy autósba motorosként.:)
  • Tyler1
    #19400
    és mindez szegény Nubret miatt? :) ha ezt tudom, akk inkább Ryan Reynold 2010-es képét rakom be.
  • csuszi
    #19399
    persze ezt visszavonom ha te az ápolója vagy, abba nem ugatok bele:)
  • csuszi
    #19398
    hadd élvezkedjen, hülye aki felidegesíti magát egy retardált, kisebbségi komplexussal küszködő, kamasz vagy kamaszos paprikajancsin:)
  • Monoton
    #19397
    Elég lesz a flémkeltésből úgy gondolom!
  • csuszi
    #19396
    nem te isten barma, hanem olyat engedj meg magadnak egy fórumon, amit személyes kontaktus alapján is, vagy egy névtelenül fröcsögő senki vagy:)

    gondoltam rá, hogy blogolok diéta alatt, mit eszem, mennyit, hogy megy az edzés, milyen az edzés, etc. de igazából tudom, hogy akiknek segítene, olvasnák, azoknak a 95% rühellem. úgyhogy nyugodtan dagonyázzanak tespedt testük börtönében és meséljék be maguknak hogy a csajoknak ez nem jön be, undorító és egészségtelen:)
  • Keroz1n
    #19395
    Na ezzel azért vitatkoznék...ha nem tetszenél senkinek akkor is gyilkolnád magad? :D Mert nagyon nem hiszem...

    #392
    Pontosan erről van szó,ebből áll az egész,úgy kell kinézni mint egy gorilla és akkor nem mondanak csúnyákat?Esetleg rosszul bántak veled kiskorodban azért választottad ezt az utat?:DDD
    Ilyen esetet is bőven fel lehet sorolni... ,,majd kigyúrom magam és akkor én leszek a jani":)
    Egyébként akármit is mondtok két verzió létezik,pontosabban 3 de az kb 1%-nak vehetjük .: a.) Azért ,,gyúr" mert tetszeni akar a csajoknak bőven 80% feletti arány b.) Azért ,,gyúr" mert majomként nem fognak belekötni,ezzel ,,tiszteletet" parancsol. c.) Azért ,,edz" mert egészségesen akar élni. Ja és bocs d.) pedig versenyszerűen tolja.
  • plck
    #19394
    Legalább pörög a topic:D
  • Tyler1
    #19393
    kár hogy nincs ilyen hangosan nevető szmájli mert akk beraktam volna már 3mat. vitázni felesleges, sőt hozzászólni sem érdemes az ilyenhez. éljen a kis világában aztán tippmixeljen sokat, mi meg maradunk ilyen majmok izomagyú buzik, felfújt hólyagok, lufik.
  • csuszi
    #19392
    tudnám miért kell betévedni 3 naponta egy retardáltnak?:)
    ennél jobb csak a foci topic lehet, ott is minden hülye mondja a magáét.
    kéretlenül, ostobán, kötekedően.
    szerintem az ilyen menjen le egy edzőterembe, menjen oda egy ilyen "majomhoz", és mondja a szemébe:) a vagány...
  • Különc
    #19391
    Tőlünk nem fogsz ilyet hallani, mert nekünk van egy halvány lila fogalmunk arról mennyi munka, idő, pénz, lemondás van a testében ellentétben veled, irigy, a témához maximálisan dilettáns barátom.

    Na cső Kocsis
  • plck
    #19390
    Lásd az aláírásom:)
  • plck
    #19389
    Nem tudom ki hogy van vele de az biztos hogy én nem azért csinálom hogy a lányoknak tetszek, hanem azért hogy magamnak.Anyám is mondta már hogy ez nem tetszik a nőknek/lányoknak de én pont leszarom.
  • Különc
    #19388
    De nagy szerencse, hogy ők nem akarnak másnak tetszeni, főleg nem neked...

    Cső Kocsis
  • Keroz1n
    #19387
    Ez egy fórum,kíváncsi voltam mik lesznek a reakciók...és csodák csodájára egyikőtök sem írta eddig hogy ,,áh ez szerintem már túlzás-mármint a kép",pontosan erről van szó.
  • Keroz1n
    #19386
    Na azé aki dagadt arra mindenki szokott mondani egy pár szép szót,vagy aki olyan mint egy fogpiszkáló az is kapja a dicséreteket,akkor az ilyen gorilla mért ne kapná?:)
    Itt egyébként most nem az átlagrétegről van szó aki csak ,,dévid bekemes " akar lenni,akikkel semmi baj nincs egyébként..hanem az ilyen majmokról akik azt hiszik hogy kurva szépek,miközben nagyon nem.
  • Vaxi
    #19385
    "mivel ez testépítős topik ezért csak nekem lesz más a véleményem."
    Senki nem kérte, hogy legyen más a véleményed. Csupán annyit kértünk, hogy tartsd magadban, vagy ha mindenképpen el kell mondanod valakinek, akkor azt ne itt tedd.
  • Különc
    #19384
    Ezért került ebbe a topikba és nem másikba, mi nem baszogatjuk az átlagos vagy túlsúlyos embereket (legalábbis a normálisabb réteg) akkor te miért teszed fordítva? Főleg ha nem érdekel?

    Na cső kocsis
  • csuszi
    #19383
    kisebbségi komplexus bejátszik?:)
  • Keroz1n
    #19382
    Hogy írjam le hogy ne vedd sértésnek?
    ,,Na most komolyan kinek tetszik ez a rondaság?"Ugyanúgy jött volna a nagypapis történettel,pusztán azért mert nekem más a véleményem,és mivel ez testépítős topik ezért csak nekem lesz más a véleményem.:)
    De viszont ez fordítva is igaz,mivel ez testépítős topik,ezért több mint valószínű hogy csak "testépítőknek" fog tetszeni a kép(lásd.: #379),mivel mint mondtam az átlagembernek valami majom jut róla eszébe.
  • Különc
    #19381
    "Naggggyon szép!Na most komolyan,kinek tetszik ez a hányás?:S"

    Talán ha kulturáltan teszed, még lehetett volna belőle egy "vita" talán, de egy ilyen tuskó megfogalmazással ne csodálkozz ha "anyázunk" (de még azt se tettük, ehhez is hülye vagy)

    Irjál be bármelyik játék vagy általános topikba és kezdj el bunkó módon viselkedni, szerény összegem van rá, hogy nem csak a "faszfej gyúrósok" oltanának csak le...

    KOCSIS
  • csuszi
    #19380
    mi a faszt törődtök a trollal?:)
  • csuszi
    #19379
    ahhh... tökéletes.
  • Keroz1n
    #19378
    Ok,ilyen módban lehetne ezt folytatni.De úgy hogy beírtam hogy ronda a faszi,aztán a köv kommentbe 6 anyázást találtam ,úgy már nem.