33479
12316971501353788406.png
  • jazzy
    #19336
    Vörös Zoli mondta, hogy amit havonta megeszik kieg az 80ezer forint nagyjából. Így ez nem 6 év hanem maximum 2 de talán kevesebb.
  • Vaxi
    #19335
  • iko
    #19334
    Mivel Béla profi testépítő/erőemelő versenyző, gondolom nem 300kg Whey proteint és Multivitamint vittek el hanem egyéb teljesítményfokozót is ami simán lehet 1-2 millió. Nem hiszem, hogy díler lenne, saját fogyasztásra is tarthat annyit. Sőt szerintem így sima tápkieghez lehet hozzá sem nyúltak, mert hát azért azon túladni sem 1xű.
  • dragon11
    #19333
    Ja, jogos.

    Nem célszerű 6évvel előre bevásárolni..

    Eláll az a boltban is ugyanúgy.. azt rabolják inkább ki.:P
  • Vaxi
    #19332
    ezek után szerintem ő sem fog.
    nem nagyon tudom elképzelni egyébként, hogy mik lehettek ott, de ezek szerint kell neki ennyi
  • SeanJRRussel
    #19331
    Nem akakrok szemét lenni de az is hülye aki ennyi kieget tart lakáson...Még ha az órát levonod akkor is 1m-1,5m értékű tápkieg bazzeg mi a fasznak???
  • Vaxi
    #19330
    azigen...
    szomorú, tuti, hogy tudták, hogy most van a felkészülési időszak, és ismerték a kiegészítők értékét és célzottan mentek oda..
    beszarok
  • plck
    #19329
    http://www.youtube.com/watch?v=mjyQX4c8xoY
  • plck
    #19328
    Three Days Grace - Pain nagyon szuper;)
  • MEdievil
    #19327
    Én Three Days Grace - Pain, Sick Puppies - You are goind down, Skillet - Monster és hasonlókra edzek :)
  • Különc
    #19326
    Fit Worldben Rádió 88 vagy ha bent van a tulaj, akkor AC/DC, de az szinte minden teremben megy.
  • Aquir
    #19325
    szegedi gogol u.ban mindig volt zene
  • Vaxi
    #19324
    a szegediben csak akkor van zene, ha valaki telefonon tesz be zenét.
    szolnokon ment a rádió a teremben, teli fos zenékkel, de nem zavart.
    na de amikor valaki kérésére beraktak egy olyan lúdfos "zenét", amiben atom tuctuc alapra valaki böfögött, meg "ahh ahh"-ozott 20 percen keresztül.. na az zavart, jazzy ki is kapcsoltatta hálistennek :D
  • Tyler1
    #19323
    nemtudom, én herótot kapok az olyanoktól akik bedugott füllel edzennek. ha rám száll egy légy én már nem arra figyelek amire kéne, nem majd még bedugdosott füllel. teremben fél halk zene éppen elég, bár engem az se érdekelne ha Mozartra kéne vasaznom.
  • plck
    #19322
    Nálunk általában progressive megy.én szeressem:D
  • sapkafej
    #19321
    escape the fate-et én is nyomom
    guillotine 2-nél jobban semmi másra nem lehet edzeni
  • MaRee
    #19320
    Edzés közben szoktatok zenét hallgatni?Nekünk sajnos a helyi rádió megy a teremben egész nap, meg az aerobikosok idióta zenéje ami 2 éve ugyan az úgyhogy már tudom kívülről :D Én meg ilyenekre nem tudok edzeni, valahogy baby gabitól meg ájm in májámi bííccstől nem jön belém az az érzés hogy szétszaggatnám legszívesebben az egész termet :D
    Általában valami jó kis metált vagy hardcoret nyomok :) (avenged sevenfold, amon amarth, ecsape the fate, stb..) Ti mit hallgattok edzés közben?
  • Különc
    #19319
    Buta gyúrósok nem értik azt meg
  • Panzermeyer
    #19318
    Ha nekem motiváció kell, belenézek a tükörbe és megnézem melyik testrészem van elsatnyulva :)

    Mondjuk 1-1 film hangulata tényleg sokat tud dobni az edzéskedven.
  • SeanJRRussel
    #19317
    Ha nekem motiváció kell megnézek egy Ronnie Coleman vagy Jay Cutler DVD-t edzés előtt és tutira elborul az agyam edzésen.
  • Roger6
    #19316
  • dragon11
    #19315
    uhh, ez nagyon szép..

    grat
  • iko
    #19314
    újra jelentkezem, diéta, 69 kg, melóhelyen...




    Már egy hónapja nem aerobozom, és a diéta sem olyan komoly már. Ez kb a szolid tömegelés esete. pengébb formához sajnos komolyabb diéta meg aerob edzés kell. Tán majd legközelebb sikerül a kockás has...
  • MEdievil
    #19313
    hasprés + lábemelés
  • inter94
    #19312
    hasprés vagy a felülések hatékonyabbak?vagym mind2-nek más a funkciojuk?
  • Vaxi
    #19311
    nekem tetszett. :)
    mivel az eredeti Hannibál 1994-ben meghalt tüdőgyulladásban (!!!), a régi négyest már nem lehetett volna összehozni, ráadásul a maradék 3 ember sem mai csirke :D sztem azt a filmet is jól eltalálták, nekem pozitív csalódás volt =)
    300: háhh erről mindig az jut eszembe, hogy haver közölte, hogy az szar film, mert tuti nem így volt, meg nem voltak ilyen lények régen. mondtam neki, hogy egy képregényből készült a film, erre: jaaaaaaaaa... óóóóóóóó :DDDD
  • Tyler1
    #19310
    de a sorozatnak rajongója voltam, pont azért nem tetszik a film :D Mr.T nélkül? :S ááá
    300 beszt of beszt ;)
  • Vaxi
    #19309
    látom te sem nézted a sorozatot. :D
    mellesleg filmeket nem azért szoktam nézni, hogy motiváljon az edzésben :DD
  • MaRee
    #19308
    Filmekben nálam még mindíg a 300 a top motiváció terén :) Aki még nem látta az sürgősen nézze meg ANGOLUL!!
  • Tyler1
    #19307
    Szupercsapat gyíkfing, 1 hét múlva The Expendables - na az már tesztosz fokozó ;)
  • Vaxi
    #19306
    már láttam, nekem nagyon adta rá az a film. zseniális
    a másik nagyon jó film a szupercsapat lett!
  • jazzy
    #19305
    Nézzétek meg az Eredet-et moziban. Kibaszott jó.
  • SeanJRRussel
    #19304
  • Tyler1
    #19303
    kis apró az saját edzésterv hibáiról
  • SeanJRRussel
    #19302
  • csuszi
    #19301
    legközelebb írd alá
    dr. cuddy
    dékán
  • Különc
    #19300
    Ja, bár tudom hogy Vaxira gondoltál
  • jazzy
    #19299
    nézd már hogy magára vette valaki
  • Különc
    #19298
    Csak a hülyékkel szemétkedek, kikérem magamnak
  • SeanJRRussel
    #19297