33479
12316971501353788406.png
  • SeanJRRussel
    #19457
    Arra jó h ha neked 200g fehérje kell akko 1kg csirke mellet kéne enned naponta.Kétlem h megbírnád enni ezt a mennyiséget ezért jó az étrend kiegészítő mert ott egy adagban van 20g fehérje amit ha megiszol 2-3dl vízzel nem terheli meg úgy a gyomrod mint mondjuk 100g csirke mell.

    (1 adag por=100g cs.mell dúrván)
  • poruljartal
    #19456
    senki nem hitte, hogy tényleg kiteszed
  • Különc
    #19455
    Csináltam, de fos lett meg tükörben fényképezős, szóval azt ki nem teszem
  • Vaxi
    #19454
    nos?
  • Különc
    #19453
    Ha még nem érted miért jó a fehérjepor akkor nem volt elég a "rengeteg" olvasás.
  • Tyler1
    #19452
    olyan okból, h az esetleges szilárd kaják által bevitt fehérjemennyiséget kiegészítse, ha az nem lenne elegendő. thai-box edződet meg elkapta egy jobbhorog sztem, mert ekkora hülyeséget sem hallottam még. vesét kicsit jobban igénybe veszi, de ez amatőröknél nem jelent semmit.
  • Arnoux
    #19451
    Hello!

    Mi a véleményetek a fehérje porról? Már több, mint 1 éve aránylag rendszeresen edzek, főleg erő edzéseket és metabolic edzéseket végzek. Rengeteget olvastam a témában, de a fehérje port még mindig nem tudom megérteni miért lenne jó. Rengeteg sok fehérjét lehet bevinni természetes források segítségével is (tejtermék, hús, tojás, még kenyér is) Ezenkívül régi thai-box edzőm mondta, hogy a fehérjepor miatt felgyülemlik vlm az izomzatban és az hátráltatja a nagy ismétlésszámú edzéseket. Erről nem nagyon találtam írást, szal kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy aki használ fehérjeport azt milyen okból teszi.
  • csuszi
    #19450
    ez hülyeség, nem hiszem el.
    gágog nem hápog. istenem...
  • MaRee
    #19449
    ÁÁÁ steaket akarok én is :( Életemben egyszer ettem, évekkel ezelőtt, azóta is kívánom! Bár most van helyette jó kis chilis bab, van benne másfél kiló darálthús
  • Tyler1
    #19448
    én meg elkezdtem bogarakat enni, mert Bear Grylls szerint azokban több a fehérje mint a csirkében
  • Különc
    #19447
    Mert puding vagy
  • jazzy
    #19446
    Nem dehogy :D kb a felét se ettem meg
  • Különc
    #19445
    Egy étkezésed volt 1kg hús? xD

    Ma edzőteremben csináltatok telefonnal egy jelenlegi képet, hogy legalább legyen min röhögni.
  • jazzy
    #19444
    Csak akkor nem, ha sütöd, én kemény vagyok és nyersen még élve tépem szét a csirkét és a szürkemarha még hápog odabent.
  • csuszi
    #19443
    ez mindenhol így van a világon, de minden hülye tudja, hogy a csirke rossz emésztése miatt a szürkemarha fontos tápanyagait nem tudod kinyerni a csirkéből...
    te buta.
  • csuszi
    #19442
    "de szép is a fiatalság."
    22 évesen nekem se kellett volna lemennem 200g alá, napi 3 pizza és még mindig fogyok jelige.
    izomvesztés nincs, ha nyomod a csirkét. vagyis nálam elenyésző, de tényleg. de zsír is kell, lehetőleg len vagyés hal vagyés olíva vagyés mogyoró.
  • jazzy
    #19441
    Mifelénk nem él meg a szürkemarha mert a csirkék megeszik őket
  • Vaxi
    #19440
    menjetek már a fenébe :DDD
    nekem elfogyott a hús, szóval rohadt gyorsfagyasztott szart hoztam melóba zabálni :DD
    jazzy viszem a kesztyűdet, ha találkozunk, odaadom =)
  • csuszi
    #19439
    csirke vagy szürkemarha steak?
    na ugye.
    én vagyok a helikoffer.
  • Különc
    #19438
    Azt értem, de nem ehetek egyből 125-150 g szénhidrátot 100 kilósan. Nagyon lassan viszem le, mert nagyon félek a (nyilvánvaló és biztos) izomvesztéstől.
  • jazzy
    #19437
    Örömmel közlöm, hogy tegnap mérges lettem a steakedre kikaptam 1 kiló csirkét a fagyasztóból, fogtam a túrót, összekevertem pici natúr joghurttal, tettem bele kaprot, petrezselymet, snidlinget, sót, borsot, beletöltöttem a csirkébe, kisütöttem, csináltam mellé rizst mostam fodros salátát és beletoltam az arcomba.

    :P
  • csuszi
    #19436
    nekem van before, de majd csak az after-el együtt.:)
  • csuszi
    #19435
    220g ch?:)
    de szép is a fiatalság.
    nekem durván 150-en van, van nap amikor szinte 0 - kis zöldség. cserébe a protein jó sok, és a zsír normál, szigorúan lenmag és olíva. de hamar hozzászoktam, már kifejezetten soknak érzem!! a 125g rizst/nap, régen lefordultam a székről 200után is:)
    ma speciel
    0.5kg sovány túró 80lenmag 0.6kg csirke 200sűrített paradicsommal 100g durum 1 bolero túróba fűszerek, só nem.
    csirke pirít olívában, előtte fűszerezés, utána nyakon baszom paradicsommal, + oregano, bazsalikom, kakukkfű. tészta főz, összeborít, jó8vágyat.
    edzés:
    lassan de biztosan gyengülök:) cirka 5% eddig. kerékpár jobban megy, gondolom a súlyvesztés jól jön.
    jazzy
    sajnálattal közlöm, hogy a tegnapi steak elfogyott és jó volt.
  • Különc
    #19434
    Az van rajta h edzés előtt 30 perccel vagy pihenőnapon étkezéssel, azért eszem akkor
  • SeanJRRussel
    #19433
    monster 100 minek edzés előttre,max utána.
  • Vaxi
    #19432
    Beforeafter képet :D
  • Különc
    #19431
    Újabb update: már 2x3 kapszula adipo, 5g l-karnitin + ami a big bangben van, monster 100 edzés előtt. Napi bruttó 1 kg csirke (mínusz ugye a szarcsimbókok amit a kutyának vágok le róla) és 220g szénhidrát.

    Most vagy soha.

    (Kiegészítés: 2-3 C-1000, 3 kapszula Omega 3)
  • plck
    #19430
    Hanyagoljuk már ezt hogy kinek mi tetszik és mi nem.Kinek a pap kinek a paplan!
  • Különc
    #19429
    Jó reggelt Kocsis, nem volt az este topik, na cső
  • Keroz1n
    #19428
    Nem még,mert nem ismerem..de azért nem kell szépnek mondani pl a fenti palit..és azt a szöveget is hagyjuk hogy azért csinálom hogy magamnak tetszem...
  • Roger6
    #19427
    Ohh... Egy újabb raklap tévedt a topicba? Ignore. Úgysem tudsz megértetni vele semmit, ő már elhatározta, hogy te egy nagydarab, buta gyúrós vagy, akármit csinálsz.
  • Különc
    #19426
    Ő, igen van benne valami, de más napokon nincs baj és folyamatosan figyelem magam, nincs fejfájás, nincs remegés vagy zsibbadás, egyszerűen a lábtolás mindig felforgatja a gyomrom és ugye eleve a Big Bang az pezsgőformula, vagyis igen, pezseg nagyon és szerintem amiatt van. Mire vádlizom már nincs gond, csak az első 3 gyakorlatnál.

    CH lehet kevés, kellene egy csalónap lassan mert nagyon régen volt, lehet jót tenne, mondjuk hétvégén kínaiban enni. 220gon vagyok most, fehérje meg amennyi fér.
  • SeanJRRussel
    #19425
    Jah és a szivednek se mind1 h mennyire pörög feleslegesen.
  • SeanJRRussel
    #19424
    Sztem kevés lesz a CH meg én a big beng et nem tolnám.Lehet h az hajt meg nagyon és érzed h fáradt vagy.
  • Keroz1n
    #19423
    XDDD Abbafejezem lassan..meguntam.
  • Különc
    #19422
    Kösz hogy aggódsz értem, cső Kocsis
  • Keroz1n
    #19421
    Tudod mennyi E betűs van az ilyen szarokban?-.-
  • Különc
    #19420
    Helyzetjelentés: Ahogy sejtettem, adipokill és Big Bang + az alacsony szénhidrát lábazással vegyítve nem egy főnyeremény, főleg h nagyobb súlyokkal toltam mint tömegeléskor, igaz csak gépeken (lábtoló, nyújtás, feszítő). Mivel előfárasztottam a lábam és előbb volt nyújtás, mint guggolás, az utóbbi nem is ment, ezért ment a lábtolás. Nagyon rosszul voltam végig, kellett is innom egy Powerradet, az rendbe rak, már az íze is sokat segít. Kezdek kicsit tompulni már, viszont szerencsére nincs olthatatlan vágyam a cukor iránt. Most már nem baszhatom el, egyszerűen nem.
  • Keroz1n
    #19419
    Ne spameljetek..
  • oliwwer
    #19418
    Igen lehet, csak 15 köhögés után egy tüsszentés, majd utána jókis túró rudi és mustáros kenyér.