33479
12316971501353788406.png
  • dragon11
    #19497
    Spoilerbe akartál képet?:D
  • Tyler1
    #19496
    ennyit a spoilerről
  • Tyler1
    #19495
    azért az a mellizom nem semmi :) (szigorúan spoilerbe, mielőtt megint vkinek a lelkébe taposnék)

  • csuszi
    #19494
    nekem is ez a kedvencem:) láttam sacc vagy 100szor:)
  • jazzy
    #19493
    :DD
  • Tyler1
    #19492
    ja ezt ismerem :D feketék fehérenben alakít még durvát:D
  • dragon11
    #19491
    Én is abból szedtem ki.:)

    kár nincs hozzá magyar felirat, egy részhez sem.. de akkor marad angolul=)

    köszi:)
  • Vaxi
    #19490
    :DDDD
    egy másik:
  • Tyler1
    #19489
    kommentek alapján az lesz elvileg :D Wayanst nem is láttam más sitcom sorozatban :)
  • dragon11
    #19488
    lol, ez mekkora.:D

    nem tudod a sorozat címét?

    my wife & kids ez lenne?
  • Tyler1
    #19487
    pár plusz gyakorlat haladóknak
  • jazzy
    #19486
    Ez kb olyan, mintha 100m-es futáson direkt papucsban mennél..
    Mi a fasznak? Nem azért dolgozott évekig, hogy utána elveszítse a versenyt ilyen marhaságon. Kiemeli az izomtónusokat és a bírók jobban látják a testet.
  • UltraZord
    #19485
    de nem jellemző, hogy valaki csak azért se keni be magát?! erre nem volt még példa?
  • Palinko
    #19484
    a sötétebb árnyalatok jobban kiemelik az izmokat. egyébként nekem sem tetszik, de hát ez van.
  • UltraZord
    #19483
    mi történne akkor,ha egy versenyen valaki nem kenné niggerre magát? komolyan kérdezem, ez miért van így?
    nem nyerhetne akármilyen jó?
  • dragon11
    #19482
    [IMG][/IMG]
  • dragon11
    #19481
    Mert anabolikus szteroidokat használsz, ami megöli a szervezeted!
  • csuszi
    #19480
    hagyjad már, trollkodik a retardált.
  • Roger6
    #19479
    Jézus anyám... És ha kimegy a bokám a foci közben, az mié?
  • LoSA
    #19478
    Köszönöm a segítséget! ;)
  • MaRee
    #19477
    Jajj, ez már nagyon átlátszó és unalmas.
  • Keroz1n
    #19476
    A derékbecsípődés a kox egyik jele.
  • Tyler1
    #19475
    nekem akk szart be a derekam, mikor részegen nem akartam kihagyni az edzést és bemelegítés, meg erő nélkül gondoltam tolok egyet fekve. hát egyszer leemeltem utána a hétre off volt...
  • Vaxi
    #19474
    Mentem ma a tecskóba, gondoltam veszek grillt, hát nem elfogyott?!
  • Vaxi
    #19473
    Mielőtt jazzyvel edzettem kb én is pontlefostam a bemelegítést, aminek meg is lett az eredménye, amikor megmutattam neki az oldalam, majdnem beájult :DDD
    azóta én is ügyelek rá
  • dragon11
    #19472
    Jobbulást jazzy.:(

    vigyázz magadra!
  • oliwwer
    #19471
    Nekem is volt egyszer ilyen. Még amikor kis hülye fejjel 16 évesen 70-be próbáztam bemelegítés nélkül. Már majdnem kiment, mikor éreztem, hogy a hátam egyre jobban meghúzódik. Napokig nem tudtam kiegyenesedni, meg felkelni az ágyból. Diclac kenőccsel kentem. Sok bemelegítés kell, és nyújtás edzés előtt. Gyakran van most is, hogy meghúzódok egy rossz mozdulatnál. Masszőr egy 5-6 alkalom után el tudja simítani a dolgot.
    Jobbulást!
  • Vaxi
    #19470
    ejj, jobbulást!
    2 hét múlva ne legyen már bajod ;)
  • jazzy
    #19469
    Nagy bajom van:( meghuztam a hatam mint allat szerintem becsipodott, alig tudok felkelni. Nem is teremben hanem itthon valahogy, most is agybol fekve telefonrol irok.

    Nagy nehezen megfurodtem bekentem izomlazito, gyulladascsokkentovel remelem reggelre jobb lesz. Ez mar nem az elso ilyen, asszem mostantol minden reggel egy kis gimnasztikaval fogok inditani.
  • Arnoux
    #19468
    Persze, hogy lehet erősödni, sőt szerintem az egyik legjobb test edzés, az egész tartást megerősíti, masszívabb leszel tőle. Gondolom izmosít is ha nagy súllyal csinálsz keveset, bár én mindig közepes súllyal csináltam többet.
  • LoSA
    #19467
    Igen, tudom, csak ez egy ördögi kőr. Tudom, hogy diétáznom kell, szénhidrát nuku, inkább fehérje. Csak olyan rossz, hogy mindenhonnan fogyni fogok. :( Persze, egyedül nem is akartam, majd ha eljárok, akkor egyik edzőteremben vannak ilyen edzések! :) Lehet ezzel a kettlebell-el erősödni, izmosodni? Vagy szálkásítani? Van valaki aki csinálja, vagy ismerőse?!
  • OPM
    #19466
    szerintem senkinek sincsen kedve többezer hozzászólást végignyálazni, ha kiváncsi hogy volt már szó valamiről
    erre találták ki a lap alján keresőt
  • Tyler1
    #19465
    az úszógumikat diétával tudod eltüntetni, maga az edzés nem fogja a zsírt leszedni rólad. kettlebell meg tényleg jó, de egy magadban ne kezdj hozzá, mert ha nem jól sajátítod el az alapokat akk szétbassza a gerincedet. megkell tanulni a mozgásmechanikát és a súlypont áthelyezést.
    amúgy engem 15 perc jobban hazavágott mint egy óra kardió vagy lábedzés.
  • LoSA
    #19464
    Én nem venni akarok, hanem eljárni a helyi edzőterembe, "edzésekre", ha azt mondjátok, hogy érdemes... :)
  • Arnoux
    #19463
    Szerintem nagyon jó edzések vannak, vele én csináltam sok fajtát de sima 1 kezes súlyzóval, mivel a ketlebell eléggé túl van árazva. (tízezer forint felett van a 16 kilós)
  • LoSA
    #19462
    Sziasztok!

    Biztosan volt már róla itt szó, de nincs kedvem elolvasni ezt a több ezer hozzászólást (sorry).
    Szóval a véleményeteket szeretném kérni a Kettlebell-ről?! Kinek, mi a tapasztalata, véleménye?!
    Én most 74kg vagyok, 2 hónapja nem edzek már, és sajnos kezdenek megjelenni az úszógumik (én hibám, szénhidrátot eszek, stb...). Szeretnék egy kicsit "szálkásan izmosodni", ezért gondoltam most arra, hogy kipróbálom ezt az edzésfajtát.
    Köszönöm a segítséget, válaszokat!
  • Tyler1
    #19461
    náluk ez életforma, ha egy egész életet ezzel töltesz akk nehéz elszakadni tőle. Sly, Ferrigno, Nubret, Zane, még Svárci is talán ha nem kényelmesedik a segge egy 100ezer dolláros székben.
  • csuszi
    #19460
    sose ennék lovat. az olyan mint a kutya macska etc. túl értelmes, elegáns, "finom" állat. delfint se. főemlőst sem. stb.
    ergo a topicot nézegetve kannibál még lehetek:)
  • Különc
    #19459
    Ha tudom, hogy így fogok kinézni 70 évesen, akkor már megyek is a lóhúsért és hagyom a csirkét a picsába
  • Freeeee
    #19458
    Ezen a videon már 70 éves. http://www.youtube.com/watch?v=cIPZgmxgg_s