33479
12316971501353788406.png
  • Vaxi
    #19537
    Ha most kezded, akkor inkább próbáld meg pár hétig a heti 3 átmozgató edzést szvsz
  • DeerHunter01
    #19536
    Sziasztok.
    Kaptam egy 3 napos edzéstervet(?), de csak az izomcsoportok vannak benne feltüntetve.
    Szóval: Hétfő: mell-biceps
    Kedd: hát-tricepsz
    Csütörök: láb-alkar
    Péntek: Váll-trapéz.

    Ezeket próbálom megcsinálni itthon, fekpad, kétkezes súlyzó, meg két egykezes súlyzó áll rendelkezésemre.
    A problémám az lenne hogy a hétfői nap nem nagyon megy mert eléggé elfáradok a mell edzésben és nem jut erőm a bicepszre.
    Hogyan lenne a legcélszerűbb átrendezni ?
    Mivel párosítsak mit ?
    Nézegettem edzésterveket a body builderen és többi edzéssel foglalkozó oldalon, de sajnos nem tudom teljesíteni a nagy részüket mert mindig olyan gyakorlatokkal van tele, amiket nem tudok itthon elvégezni.
    Kondiba is lejárnék majd valami haverral vagy ilyesmi, de még nincs pénzem se rá ,meg nem tudom hogy jönnék ki az idővel az új suli miatt.
    Előre is köszönöm a választ/válaszokat.

    ui: Ha tudtok ajánlani olyan gyakorlatokat amiket az edzésnapokon érdemes párosítani osszátok meg,köszi.
  • MaRee
    #19535
    Nekünk is ökonetes cuccaink vannak itthon mert jóáron tudjuk őket beszerezni, semmi problémám a termékeikkel.B vitamint, c-vitamin port és kalcium port "szedek" lassan másfél éve, azóta kb 3* voltam összesen beteg, orvosnál sosem voltam és nem szedtem gyógyszert, tehát annyira csak nem szar :)
  • jazzy
    #19534
    Nekem távolabbi rokonok csinálnak ilyen Ökonet baromságot, de árulják stb.

    Mindenre ezt a szart szedik van neki vitamin pakkja fogkrém kézkrém arckrém minden fos amit el tudtok képzelni.. kibaszott drága és nagyon nagyon sokan veszik.. szánalmas.
  • Tyler1
    #19533
    azért mert ez egy külföldi piramiscég, aminek van vmi leánycsoportja itthon, akik azután kapnak százalékot, h a sok hülye mennyi pontyszaros algát rendel. ha megnézed a webshop már egy német oldalra basz ki, tehát azért ingyenes domainen hírdetik mivel itthon nincs ennek kirendteltsége.

    magyarul ha átbasznak(mert ugye átfognak), akk hiába sírsz a magyar fogyasztóvédelemnek, megszoptad!
  • Vaxi
    #19532
    Mai edző válaszolban kérdés:
    "Hi Bunny! Elkezdeném szedni a Wellstar green gold forever young algát (testépítés mellett),csak elötte megkérdezném a véleményedet.! itt mindent leir rola : http://wellstar-csodaalga.lapunk.hu/?modul=oldal&tartalom=339948 elöre is köszi."
    Érdemes meghallgatni amit mond :D a gportal-os beszólásért +10 pont.
    falra mászok minden olyan cégtől, akinek gportálos vagy hasonló izé honlapja van, meg freemailes email címe :D
  • jazzy
    #19531
    Priestem van :D Én békés lélek vagyok.
  • Vaxi
    #19530
    "Nézzed már anya, megöltük a licskinget!!" :DDDD
  • Különc
    #19529
    Molnár Péterről tudom hogy nyomja, orc warriorral, de az régebben volt, nem tudom hogy aktív-e még.

    Én tauren warrior voltam 8)
  • csuszi
    #19528
    áááhhháááá. remélem warrior:D
    valamelyik pro gyúrós is nyomja mint az állat nem jut eszembe a neve. bbtv.
  • jazzy
    #19527
    Nem nekem wowom van :P
  • csuszi
    #19526
    megvetted te is te átok?:D
  • jazzy
    #19525
    Én is felvennélek csak akkor látnád mennyit kockulok
  • Keroz1n
    #19524
    xDD Elnézést.
  • Monoton
    #19523
    Következő flémkeltő, provokáló megjegyzésed után kapsz még pár büntetőpontot.
  • Roger6
    #19522
    Fujj, kockák!
  • csuszi
    #19521
    terra vs terra:) tudod sc2, különc nagyon tolja. :)
  • SeanJRRussel
    #19520
    televíziót tv-t csak baszott kötőjelet írni.Amúgy jogos a kérdés én se tom...
  • jazzy
    #19519
    Mi az a tvt?
  • csuszi
    #19518
    felveszlek:)
  • Különc
    #19517
    Ha elmered fogadni a requestet
  • csuszi
    #19516
    igazad van ne halljon meg, gondolom ő mivel állat, elő tudja állítani az e300-at és nincs szüksége rá. hopp, erre nem gondoltam:(

    jössz tvt-ézni?
  • Különc
    #19515
    Csak aggódik értünk, ne bántsd
  • csuszi
    #19514
    szerintem a te intelligenciahányadosod közelebb áll egy gibbonéhoz mint az átlag emberhez.
    1. bejössz kötekedni, ilyen silány az életed hogy ez nyújt szórakozást?
    2. ha már kötekednél ne adnál magaslabdát te kretén.
    pl a borkősave334 citromsav e330 vagy oxigen e948 etc másik több száz természetes anyag. azért mert az összes kajában fellelhető adaléknak benne KELL lennieg egy adatbázisban te nagyon hülye, nem jelenti azt hogy károsak. van közöttük káros, de ha kérhetném te innentől ne vegyél magadhoz e300-at és halj meg skorbutban. nagy szolgálatot tennél az emberiségnek, de főleg e fórumnak. köszi.
  • Keroz1n
    #19513
    Tele van E betűs szarokkal te ,,egészséges életmódot folytató".
  • oliwwer
    #19512
    Tudtam hogy valaki beleköt majd :D

    Vaxi: Bolti a kaja, most csak így tudtam megoldani, mert pörgős napom volt. Csaba centerben vettem egyébként.
  • Vaxi
    #19511
    a golyók receptjét kérném htx
  • Vaxi
    #19510
    off: jövőhéten váltok mobilszolgáltatót, utána veszek vipet :DDD
  • Különc
    #19509
  • DeerHunter01
    #19508
    és azzal a nagy uborkával mit fogsz kezdeni?
    tudom, zöldség :D
    frayer ha olvassa ezt biztos beizgul
  • oliwwer
    #19507
    Mai utolsó kajám, sült rizs, csirkegolyókkal, zöldséggel. Nyami

  • oliwwer
    #19506
    Veddmáá vissza a vipet:D olyan szar mindig el kell gondolkodnom rajta h ez meg kia gyík. :D
  • Vaxi
    #19505
    22:00-nál :DDD ismerős?:D
  • Tyler1
    #19504
    nálam jó
  • Vaxi
    #19503
    várom
  • DeerHunter01
    #19502
    néha olvasom amit írtok :D
    amúgy nem én vagyok izmos13 , de pm-ben leírom hogy ki az a hülye.
  • Vaxi
    #19501
    te szoktál idejárni?
    akkor tartozom egy bocsánatkéréssel tommygearnek, most már tudom, hogy te vagy izmos13..
  • DeerHunter01
    #19500
    szar az imagerz
  • dragon11
    #19499
    Am nekem direkt linkben sem jön be a kép:S
  • Tyler1
    #19498
    lehet csak elfelejtettem, h ez az alap kijelölős :D