33479
12316971501353788406.png
  • Tyler1
    #19577
    neem. a szép és okos lány, aki jól nézki, eltudsz vele beszélgetni, intelligens, már-már lelkitársad lehetne, de sajnos kiderül hogy multiba nyomja :D
  • poruljartal
    #19576
  • Roger6
    #19575
    OK, jogos, én értelmeztem félre. Elmondom, hogy én hogyan értettem:
    "szép nő, biztos van faszija --> ezért oda sem megyek". Nekem valamiért ez jött le. De nem ezt írtad, igazad van, bocs.
  • Különc
    #19574
    Kiderült megint, hogy mindenki mekkora nőcsábász
  • Tyler1
    #19573
    rosszul látod, engem nem érdekel ha van nekik, de őket gyakran igen
  • Roger6
    #19572
    Miiii???? Én lány? Az komoly...

    #19571: konditeremben még soha.
  • jazzy
    #19571
    Nem kaptál még soha negatív választ? Hol élsz te csodaországban?
  • csuszi
    #19570
    jó de te lány vagy...
  • Roger6
    #19569
    "az okos és szép csajoknak úgy is van faszijuk" - ez a legjobb példa, hogy miért nem lesz soha jó nőd. Sry, no offense, de én biza odamegyek egy szép lányhoz bármikor, akár edzés közben is. És hidd el, negatív választ még nem kaptam, pedig nem vagyok sem izmos, sem jóképű.

    Na off vége.
  • Tyler1
    #19568
    a teremben ismerkedés 3 szabálya:
    1. ki a fasz csajozik a hideg acél csattogása és állatias nyőgések közepette egy izzadtságszagú teremben?
    2. aki mégis csajozni jár, annak semmi keresni valója ott
    3. az okos és szép csajoknak úgy is van faszijuk, a dögös de buta csajoknak IS van faszijuk de pechedre ők a közeli kartelfőnők testőrei, az okos de nem szép lányokat meg hagyni kell a futógépen hadd szépüljenek.
  • SeanJRRussel
    #19567
    Van benne igazság.
  • jazzy
    #19566
    :DDDDDDDD
  • MaRee
    #19565
    Néhánynál magamra ismertem :D::D
  • Különc
    #19564
    Kár hogy nekem a terem egyik nője se vall szerelmet 8(
  • csuszi
    #19563
    gyúrós alapigazságok by én

    akármilyen régóta jársz edzőterembe, a kezdők mindig tudnak új "érdekességet" mutatni.

    nem azért gyúrok hogy jól nézzek ki, hanem hogy ne nézzek ki kurva szarul.

    gyúrhatsz 100 éve, a függönyt akkor is vállizomlázzal rakod fel.

    level1: kieg. boltos keres rajtad. level2: hentes keres rajtad.

    első években ch sose elég, később ch mindig sok.

    akármennyit római padozol, a mosogatás akkor is kifog a törzseden (kurva mosogató mér van mindig 20 centivel lentebb?).

    ha éppen meztelen vagy az öltözőben amikor rádnyitnak, garantáltan sose volt még ilyen kicsi a farkad, nem voltál még sose ilyen dagadt és izomtalan. ha éppen felöltöztél vastag téli cuccba, sose voltál még ilyen szálkás, eres, izmos, a farkad pedig akkora mint egy anakonda.

    a terem második legjobb nője akkor vall szerelmet, amikor az elsővel összejöttél. miután szakítottatok, tárgytalan (ez terem-, edzés- független, életigazság).

    :)
    áramszünet volt ma itthon, és egy kicsit beindult az agyam:)
  • plck
    #19562
    Undisputed 3 a best:D
  • Különc
    #19561
    Kiváló film, kiváló zenével
  • Tyler1
    #19560
    mire itt menni fog, amicsba már kijön a dvd is :D

    #19558: láttam azt is párszor.
  • SeanJRRussel
    #19559
    Ha menne a moziban...
  • oliwwer
    #19558
    Nézd meg a Never back down-t. Azonnal a konditerembe vágysz majd. Nagyon adja.
  • Tyler1
    #19557
    the expendables-t nézzétek meg, nincs egy földhöz vágós sztorija, de az akciójelenetek hát bazz... :D
  • oliwwer
    #19556
    Ma én is így voltam. Pedig a második jókis sültkacsa volt rizzsel.
  • Viktorr
    #19555
    Nemtudom,nem szoktam levest enni,mert akkor nem bírom megenni a második félét:S
  • Viktorr
    #19554
    Inkább tüsszenteni szoktam,olyankor úgy berándul a hasizmom,olyan lesz mint swarcinak fénykorában.
  • sapkafej
    #19553
    de köcsögök a többiek, ne foglalkozz velük
    komolyra véve a szót

    attól függ köhögsz-e eleget. hiszen a hasizom mindennek az alapja
  • Tyler1
    #19552
    szted jobban laksz ha a tányér levest merőkanállal eszed 5 merésből, mintha evőkanállal 12 merésből?
  • Viktorr
    #19551
    Köszönöm szépen,megfogadom a tanácsodat.
  • immposible
    #19550
    szerintem pontosan 3nap 12óra és válthatsz nagyobb súlyokra.
  • Viktorr
    #19549
    Hello

    Februárban kezdtem el komolyan kondizni heti háromszor 4*10-12 ismétlés,3 fajta edzés minden testrészemre.
    Mennyi idő kell még ahoz,hogy nagyobb súllyal kevesebb sorozatokat csináljak?
  • SeanJRRussel
    #19548
    5x10-16
  • plck
    #19547
    Puszta kíváncsiságból nektek melyik az az ismétlés illet sorozatszám ami "bevállt"?
  • Vaxi
    #19546
    anyám :DD
  • Különc
    #19545
    Erre haverom bölcsességét mondanám: Ne eddzél ősszel, télen mert a kabát alatt úgysem látszik!
  • DeerHunter01
    #19544
    Köszi a válaszokat.
    Kb 1 évet csináltam itthon, kisebb kihagyásokkal, de nyáron most nem nagyon volt edzés, ezért kezdem ősztől megint el.
  • Vaxi
    #19543
    Helyedre kerültél...
  • Vaxi
    #19542
    Nyilván embere válogatja, hogy ki hogy tud edzeni. Ezért javasoltam az átmozgatót első körben :)
  • Különc
    #19541
    Soha az életben nem edzettem 2 izmot egy nap, nekem be se vált és nagyon elfáradok
  • Vaxi
    #19540
    Én is hasonlóan csinálom, csak nekem a hát az ami bizonyos problémák miatt teljesen off decemberig, helyette láb van, az jól jön a bicajhoz :D
    nyakazni meg segglyukszorítóizmot edzeni naponta 4x.
  • jazzy
    #19539
    Első körben annyi, hogy a hétfő kedd csütörtök péntek nem 3 hanem 4 napos edzésterv.

    Ha nagyon kezdő vagy akkor valóban azt amit vaxi ajánlott. Egy héten 3 nap jól bemelegítesz csinálsz 1 fajta gyakorlatot minden testrészre.

    Ha haladóbb, akkor én kivenném az alkar edzését külön, meg a trapézt, mi a fasznak? Ha nem fejlődik eléggé azt később veszed észre. Ha meg olyan alkarod van, hogy kurvajól fejlődik akkor fölösleges külön megedződik majd az eléggé a többiben.

    Ha kifáradsz a mellezésben, akkor rakd a mellet külön napra. Edzheted a bicepszet tricepsszel. Hátat vállal, lábat meg vagy külön napon ha 4re akarod bontani vagy berakod a kar mellé.

    De tetszés szerint variálhatod a dolgot, ha a lábazásban nagyon elfáradsz akkor azt is rakhatod külön napra, vagy csak mondjuk bicepszet bedobod mellé és akkor hát váll tricepsz.
    Ahogy a neked legkényelmesebb.

    Én így szoktam:

    Láb ( mostanában az nincs egyáltalán, egyéb problémák miatt, majd lesz. )
    Mell
    Hát-váll
    Bicepsz-tricepsz

    Bicepsz tricepsz nekem bejött 1 napon. Így kényelmes, ez a hét végi ilyen levezető szerű nap, van, hogy annyira elfáradt a hét végére a bicepszem, hogy csak kicsit kell neki adni. De mindenképp azért hagyom a hét végére, mert ne azért ne tudd megedzeni a hátad rendesen, mert fáradt a bicepszed.. Vagy ne azért ne tudj fekvenyomni mert fáradt a tricepszed.

    Hasat, vádlit (esetleg alkart, trapézt, NYAKATugyecsuszi) dobáld be azokra a napokra amikor nem fáradsz el annyira és viszonlátásra.
  • Különc
    #19538
    Meghíztál az Xbox előtt