33479
12316971501353788406.png
  • plck
    #19739
    Egyszer volt hogy elkaptak minket mert átugráltunk a kerítéseken hogy elérjük a vonatot.Persze nálam nem volt semmi, de egyáltalán nem szemétkedtek.Megkérdezték a nevem a többit meg lekérték a központból azt ennyi:D
  • jazzy
    #19738
    Minek diéta? Tél jön eltakarja a kabát!
  • csuszi
    #19737
    most lettem szerelmes, akkor diéta se kell. repülök.
  • jazzy
    #19736
    :DD

  • csuszi
    #19735
    :D
    csak neked árulnám cicus:)
    amúgy létezik elévülés is a világon, olyan 4-5 év, de tuti nem 8..., úgyhogy marad a hobbiból testárulás, majd jelentkezem diéta után, csak a tied vagyok csak a tied vagyok pomopompompom.
  • jazzy
    #19734
    Majd megkapod a csekket, hogy elmaradási díjjal együtt 5millát kell fizetned aztán majd árulhatod a tested
  • csuszi
    #19733
    én semmi joggal nem eszeskedtem, csak tudtam hogy blöffölnek. az adatbázis meg scifi. van/volt egy 35ezres radar büntetésem, 8 éves, azt képtelenek voltak behajtani, szerintem már el is évült...
  • Tyler1
    #19732
    lehet a rendőrök megtévesztésében az vagyok, nem sokat gyakoroltam életem során :)
    de nem is vitatkozni akarok, h ki okos ki buta, csak furcs h pár ember egy székben gép előtt milyen okos tud lenni, de kiváncsi lennék vajon élesben is így eszeskedne-e a jogokkal...azt már nem hiszem :)
  • csuszi
    #19731
    nagyon naív vagy:) engem már basztattak rendőrök és a zseniális adatbázisuk szernt ott laktam ahol sose laktam, és benne voltam a rendszerben mint...és ezt nem tudták miért:) mikor kérdeztem hogy ez azseniális adatbázis mégis mi merre, akkor csak röhögtek, hogy egy kalap szart sem ér.
    velem meg többször fordult elő (kb 5-6szor), hogy na akkor előállítjuk (villanyos, busz) mondom ok, ez van, sajnálom... na fiatalember elő a személyit, mondom ember otthon hagytam ez van, vigyenek be. najó, mondja a nevét, de kiderül ha sumákol...mondom ok.
    mielőtt valaki gyökérkedne, 10 év alatt volt ennyi, nem vagyok egy nagy bliccelő...
    hol élsz te? 24 jack bauer?:) örülj ha tudják a rendszám alapján hogy lopott-e!!! ugyanis néha ez se megy...
  • Roger6
    #19730
    Jaja, semmi gond, hétvégente én is mindig a rendőrség KÖZPONTI SZÁMÍTÓGÉPÉ-be szoktam belépni, ott játszadozom passziánszt meg aknakeresőt, hiszen mindenki számára elérhető a gép, meg az adatok rajta...
  • Tyler1
    #19729
    sry elfelejtettem h a rendőrség még papiruszt és libatollat használ adattárolásra.
    hiába, újat mindig tanul az ember :)

    my gracious god...
  • Roger6
    #19728
    "bekerül a központi szám.gépbe" - mi? Milyen központi számítógép? C64? Vagy mi? Hagyjad már...
  • Tyler1
    #19727
    hidd el, ha lehetőség van az emberből pénzt csapolni, akk megteszik. rendőrökről meg annyit, h lehet van 1-2 hülye akit le lehet szerelni az otthonhagytam dumával, de mifelénk bebasznak a kocsiba és azt mondják h "oké akk elkisérjük hazáig". ez konkrétan velem előfordult.

    más hogy biciklin elkapnak, mert épp 6 óra kocsiban ülés után unalomból rászállnak a bicajosokra, de mikor hívják őket, akk már készülnek rá, h egy kötekedő köcsögöt szopassanak.
  • csuszi
    #19726
    hogyne, ez a mese:) én ugyan 99%ban cangázok, de ha elkaptak mindig jött ez a duma, én meg mondtam boci szemekkel hogy tudom, elhiszem, sajnálom, de akkor sincs nálam. és felírták az adataim. meg olyan dumával hogy 1 sec alatt kiderül ha hazudik, lekérjük a bmből az adatait fiatalember. mondom oké. meg fbi nem?:) bioscan van?:) hagyjuk már, azt se tudnák ha én lennék oszama bin laden.
  • csuszi
    #19725
    otthon felejtetted.
    gecire érdekes, ezzel eddig egy rendőr se tudott mit kezdeni. megkérdezték hogy akkor is otthon felejtettem ha ezért megbüntetnek és előállítanak? válasz igen. najó akkor mondja az adatait. úgyis blöffölnek, szerinted van kedvük egy faszkalap miatt vesződni az előállítással?
  • Tyler1
    #19724
    kallernak nincs, de mivel szabálysértés szépen felírják az adadaidat, bekerül a központi szám.gépbe, onnan meg lekérheti a máv, volán, akárki. aztán azonkívül h faszán megmondtad a zsaruknak még direkt geciznek majd pár órát veled az őrsön, a csekk meg szépen kimegy házhoz így is úgy is.
  • Különc
    #19723
    Elzárást mindkettőtöknek, rohadékok
  • Vaxi
    #19722
  • Roger6
    #19721
    "valszeg nem jut eszedbe májerkodni, hogy neked jogaid vannak :D" - hát hogy a picsába ne jutna eszembe! Félre ne érts, nem májerkodok, bérletet is veszek mindig, de lehet ott 100 rendőr is, jogaim bizony vannak. És hidd el, őket is kötelezik a jogok, nagyon jól tudják...

    De legyen vége az OFF-nak.
  • Vaxi
    #19720
    Én is vidéki vagyok, pesti stílus az az, hogy közlöd az ellenőrrel, hogy nem vagy köteles megmutatni neki az igazolványaidat, mert nem hivatalos személy. Na ott nem hívnak zsarut, itt igen. És gyorsan odaérnek :D Láttam már ilyet, és amikor 3 zsaru les rád, valszeg nem jut eszedbe májerkodni, hogy neked jogaid vannak :D
    Egyébként meg pont lefosom az egészet, én veszek bérletet, vagy kapok a sulitól, oszt csók.
  • MaRee
    #19719
    Én ilyenkor inkább futottam :D
  • Roger6
    #19718
    "mert 2 másodperc alatt ott teremnek a rendőrök, akiknek köteles vagy kiadni a személyes adataidat." - remekül mondtad. Azt tudod, hogy a rendőrnek meg nincs jogában kiadnia az adataidat? Tehát ő hiába kéri el, a kaller nem kaphatja meg a beleegyezésed nélkül. Jog. Ez van.

    Egy másik: mi az a pesti stílus? (mint VIDÉKI, kérdezem)
  • Vaxi
    #19717
    Ha szegeden jártok, ne próbáljatok meg bliccelni, pláne a pesti stílusban ne, mert 2 másodperc alatt ott teremnek a rendőrök, akiknek köteles vagy kiadni a személyes adataidat. Na meg minden 2. járaton ott az ellenőr
    Szóval ha erre jártok, vegyetek jegyet. Ami kurvadrága, 340 ft. :D
  • Roger6
    #19716
    Itt Győrben meg nincs metró, nincs mitől félnem. Buszon a kallerek? Mik? Hol? 6 éve élek itt, egyet nem láttam eddig. Nem is bánom.
  • plck
    #19715
    Senki sem szart be egyből...:D
  • sapkafej
    #19714
    engem is sokszor elkaptak, pl metrónál amikor volt jegyem de 1 megállóval többet mentem véletlenól... sose büntettek meg, nem kell egyből beszarni
  • plck
    #19713
    Nekem már nem egyszer volt hogy elkaptak, ilyenkor mindig állnevet, állcímet mondok és ennyi...:D:P
  • Különc
    #19712
    Ó meg elmeséli majd az ismerőseinek hogy mekkora bunkó, kokszos gecit bírságolt meg és hogy tényleg az összes izmos ember egy felfújt, szteroidos butagyerek (ráadásul bliccel mind)
  • jazzy
    #19711
    Igazából legszívesebben arcon köptem volna én mint mintapolgár, nagyon ritkán húzom fel magam, de ezt felháborítónak találom.

    Mindegy, legyen boldog, kívánom neki, hogy törje ki a nyakát rövidtávon és örüljünk az 5k forintjának. Akár úgy is vehetem, hogy a nyomorult kis életét megsegítettem ennyivel, mert ennél szánalmasabb foglalkozást keresve sem lehet találni.
  • Tyler1
    #19710
    na igen, 3 kopasz lila sálas fazont már megszólítani se mernek, sőt egyből mindenkinek a másik irányba van dolga.
    engem még metrón basztak el, de 6 kaller szállt rám 5 mp alatt, úgyhogy a többi 1000 embert leszarták.
    van gond a rendszerrel.
  • Vaxi
    #19709
    Nekem meg eljött az utolsó bsc-s félévem, amit már fizetnem kell. persze van még 6 finanszírozott félévem, de azt "tartalékolják" msc-re. na persze.
    Lényeg, hogy 160k-t kéne befizetnem, kértem rá felezési méltányosságit, hogy csak 80-at kelljen. Amíg a tandíjat nem fizetem be, addig nem leszek aktív hallgató. Mivel az összes kifizetésemet hallgatóként utalják ki, nem kapok fizetést sem, meg semmit, amíg nem vagyok aktív. Persze a kérelmemet nem voltak képesek 2 hét alatt elbírálni, így befizetni sem tudom az összeget. A diákhitel igénylés meg 2 nap múlva lejár, én meg még mindig nem tudom mennyit kellene fizetnem, és még pénzt sem kapok.
    Felsőoktatás, a kurva anyádat. :DDDDD
  • DeerHunter01
    #19708
    cigányokhoz odamenni nem mernek, pedig nekik biztos h nincs bérletük se meg semmi
  • Vaxi
    #19707
    Az igen :D
  • jazzy
    #19706
    Hozzátenném, hogyha nem tudom bemutatni mert otthonfelejtettem, akkor 300 forint "bemutatási" díjat kell fizetnem.. Mondtam a fazonnak, hogy elnézést, otthon hagytam a kitöltöttet, holnap bemutatom, erre közölte, hogy ne nézzem madárnak...
  • jazzy
    #19705
    Megbasztak a buszon 10ezer forintra, mert NEM VOLT KITÖLTVE A BÉRLETEM!!

    Ez a büdös köcsög volán ilyen baromság miatt bírságol hát hihetetlen, ott volt az összes bérletem múlt év júniusig visszamenően kitöltve, de az őt nem érdekli, ez nincs.

    Lealkudtam helyszíni 5ezerre.. szemét banda hát nem hiszem el. Akit kéne nem büntetik mert félnek tőle, aki meg normális adófizető polgár azt meg szivatják.
    Magyarország, én így szeretlek.
  • Vaxi
    #19704
    Ettől függetlenül szerintem inkább menjen el háziorvoshoz is akár, mint hogy "én kemény vagyok, az orvosok meg úgyis hülyék, szarok rá majd meggyógyul" elven később baj legyen :)
  • Panzermeyer
    #19703
    Sportorvos persze, hogy többet tud mondani. A háziorvosok... nagyon kevés "normális" lehet.
  • Tyler1
    #19702
    viszont az orvos tudja, h milyen mértékű a sérülés, és a gyógyulás.

    sztem sportorvos többet tud mondani mint itt akárki is látatlanba.
  • Panzermeyer
    #19701
    Az orvos úgyis azt fogja mondani, hogy ne. Ebben valamelyest igaza is van, de mégsem teljesen. Saját tapasztalatról tudok mesélni, mikor még kisiskolás koromban volt egy felkar törésem Judo edzésen, és a javaslatára abba is hagytam, amit utána nagyon megbántam.

    Bizonyára lehet kezdeni, azonban ésszel és óvatosan. Nem csupán a csont, de az izomzatod miatt is, mert elszoktál tőle. A multit és a Ca-t szedd, mert szükséged van rá.

    Summa summarum: 4 hónap elegendő ahhoz, hogy egy sima törés esetén óvatosan, kellő körültekintéssel elkezdj edzeni. Én bizonyára nem bírnám ki :)
  • MaRee
    #19700
    Orvost midnenképp kérdezz meg.