33479
12316971501353788406.png
  • Balazs15
    #19699
    császtok

    volt május legvégén egy lapocka törésem (nem nem esett rám suly cangával estem:) ) szerintetek már elkezdhetek ujra kondizni? vagy várjak még?:S
  • jazzy
    #19698
    Veszel 1 kilót, kipróbálod, veszel 1 másikat, kipróbálod, veszel egy harmadikat kipróbálod. Megnézed melyik jött be a legjobban azt veszed voila. Máshogy nem megy.

    Nem az a lényeg, hogy a fehérje "jó"-e.. azonos árkategóriában általában ugyanolyan jók, de lehet olyan fajta amitől te fosol, vagy felfúvódsz, vagy fáj a hasad mert minden ember teste más.
  • A Kaszas
    #19697
    ezt olvastam énis.
  • Különc
    #19696
    Itt egy kommentre a válasz ám 60gból 47,5g fehérje, nem tűnik rossznak, de világ életemben scitec termékeket ettem, így nem tudom. Én maradok a scitec anabolicnál
  • A Kaszas
    #19695
    shop.builderen 15 rongy a 4 kg.
  • A Kaszas
    #19694
    ez
  • Különc
    #19693
    Anabolic Whey pro-ra gondolsz? Mert akkor én igen, de tök mindegy milyen fehérjéd van, nem azon fog múlni a Mr. Olympia címed
  • A Kaszas
    #19692
    na senki nem evett még?:D
  • Panzermeyer
    #19691
    Fekvenyomáskor a mellizomzatodat erősíted. Ha pozitív irányba döntöd a padot, akkor a felső mellizmot dolgoztatod meg jobban, ha negatív irányba, akkor az alsó részét. Szerintem érdemes mindegyik szöget használni, mert kidolgozottabbá tudod tenni a mellizmodat, de ezt nem feltétlenül kell egy edzésen végigedzeni.
  • Különc
    #19690
    Ha fekve nyomsz rajta akkor mell, ha vállból akkor meg váll, nem bonyolult
  • SeanJRRussel
    #19689
    + mell felső rése,sima vízszintes a mell egésze de inkább a középső részen van a hangsúly, - pedig a mell alsó része.
  • bojti
    #19688
    Sziasztok !
    Lehet láma a kérdés , de fekvenyomó padon melyik dőlésszöget válasszam ? Melyik beállítás mely izomcsoportot dolgoztatja meg inkább ?
    thx in advance
  • Roger6
    #19687
    Elég komplex a dolog. Legfőképpen a kaja számít, aztán a gyakorlatok minősége, a pihenés, valamint genetika (meg még ezer dolog). Nem lehet megmondani előre, minden embernél más. Nekem 2 hónapba telt, mire észrevettem változást magamon, vagyis némi izomfejlődést. Csak türelem, és meg lesz a kitartó munka gyümölcse.

    Különc: te egy állat vagy!
  • Különc
    #19686
    3 hét 2 nap 11 óra 39 perc és 55 másodperc múlva onnan számítva amikor az első ismétlés csinálod. Nincs mit
  • killer1203
    #19685
    Sziasztok!

    180cm vagyok és 60Kg szóval elég vékony, sajnos. Hétfőn kezdek el konditerembe járni hogy szerezzek egy kis plusz izomzatot. Kérdésem csak annyi lenne hogy mennyi idő után lesz eredménye a kondizásnak? Szeretnék legalább heti 4-5 alkalommal elmenni edzeni, kiegészítőt nem szeretnék szedni.
  • Vaxi
    #19684
    neked mindenáron a flémkeltés a célod?
    neked semmi sem jó, mindenki hülye. kezdem azt hinni, hogy valamelyik fogyatékos alregje vagy, mint izmos13...
  • csuszi
    #19683
    szerintem meg szimplán a töke tele van a sok faszkalaptól.
  • A Kaszas
    #19682
    Anabolic Proteint vett már valaki? Tapasztalat?
  • poruljartal
    #19681
    ez a DRUGS bunny is csak a butagyúrós sztereotípáját erősíti, kösz, jó példa volt
  • Tyler1
    #19680
    "Ki ez a Bunny??? KI??? Fel vagyok háborodva a válaszaidon,(...) blablabla, tikpikus közlénykényszeres öntudatpicsa vagyok vagyok, blablabla... Ha esetleg válaszolsz is már előre röhögnöm kell majd jön a kemény oltogatás Pffff!!! Üdv: Andi

    nem kell oltogatni hülyepicsa, olvastad volna el a szabályzatot ami mindenkire nézve kötelező - rád is, gyökér! - és a mostani alkalommal nem csináltál volna magadból hülyét."


    itt a példa h nem csak sg-n léteznek mindenkinél okosabb emberek :D
  • Vaxi
    #19679
    Otthoni edzés
  • Különc
    #19678
    Garázsom ez
  • Vaxi
    #19677
    hehe jazzy ismerős?

  • oliwwer
    #19676
    Edzzél rendesen, majd alakul az. Ha a hátad szélesedik, nő a felsőtested, nem fog szemet szúrni.
  • Kornél67
    #19675
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy nekem eléggé széles a csípőm, viszont a tüdőmnek elég kicsi a térfogata, így a felső testem eléggé aránytalan, mien gyakorlattal lehet ezt korrigálni ?
  • plck
    #19674
    HULK:D
  • jazzy
    #19673
    csináljál gyúrós lufiember ződszart
  • Vaxi
    #19672
    Veszek majd vipet valamikor és addig nem akarom törölni a logót :D de végülis visszateszem addig az előzőt
  • jazzy
    #19671
    Csinálj már logót olyan csúnya vagy :D
  • Vaxi
    #19670
    én meg most végzek remélhetőleg :D
    egy cigissel találkoztam én is, bár ő nem edzés közben, hanem utána gyújtott rá. 3 edzést játszott el így, aztán eldöntötte, hogy lerakja a cigit. Azóta nem gyújtott rá. Rólam van szó egyébként :DD
  • Tyler1
    #19669
    legirritálóbb mikor haveri társaság lemegy vadulni. csillámszöveges trikóba meg veszlisznájpsz hajjal hülyéskednek, meg néha vmelyik gépnél "na na na te mennyit bírsz"-ot játsznak.
    indíték nélkül a szájukba tudnék dobni egy 50 kilós tárcsát.

    na ezek az emberek azok akik semmit nem tudnak az egészről, de látszani akarnak vhogy, ezért kokszolnak!
  • MaRee
    #19668
    Ennél már cska az rosszabb mikor egyik ismerősöm tablettás bort ivott edzés közben :DDDDD Gondoltam hallotta hogy szedni kell valami tablettákat, úgy gondolta jó lesz ez is:D
  • Roger6
    #19667
    "edzés közben kimenne elszívnak 1-2 szál cigit" - hááhhhhhhhh!!! az igen, az a komoly. Meg egy medve, az is komoly. Hát ilyet még nem hallottam, edzés közben elpippantanak egy cigit. Na ehhez kell ám ész!
  • SeanJRRussel
    #19666
    Én is egyetemista vagyok mostmár

    Nálunk van egy oylan csapat 3-4 en szoktak lejárni sztem 15-17 évesek lehetnek.Ők edzés közben kimenne elszívnak 1-2 szál cigit majd vissza jönnek és folytatják tovább az edzést.Ennél nagyobb ökörséget nem is láttam/hallottam még hogy edzés közben vki kimennyen pippantani...Hozzá teszem hogy az edzésük egy kalap szart nem ér de pláne így...szabálytalanul végzett gyakorlatok,minden mozgásnál csak dobálják a sólyokat, nem is értem hogy az ilyen minek jár le egyáltalán csak foglalja a gépeket...
  • Roger6
    #19665
    Köszi mindenkinek! Csak félre ne értsétek. Nem az egyetemistákkal van gondom, van közöttük olyan, akit egész évben láttam tavaly is, és mindent frankón csinál, de a legtöbbje... Szóval szánalmas. Persze mindenhol megtalálhatók ilyenek, csak most éppen őket néztem ki. Kíváncsi vagyok, ma lesznek-e.
  • mjanika
    #19664
    Király volt az írás:D Szívemből szóltál:) Még jöhet ilyen több is, ha lesz hozzá hangulatod...
  • Tibi7
    #19663
    2 hónap múlva?? 2 hét múlva...

    Ha van kedved az edzésükról is írhatnál valami kis sztorit :D
  • Tibi7
    #19662
    Igen nekem folyékony kellett, a kaiserben találtam is, és reggel fogyasztom én is :)
  • Vaxi
    #19661
    jó kis hangulatjelentés volt. még! :D
  • Roger6
    #19660
    No hát igen, kéremszépen itt van a csodás szeptember. Sztori.

    Kedd délután, 6 óra körül járhatott az idő akkortájt. Újságszerkesztés kész, a végét kicsit összecsaptam ugyan, mert szívem szerint már réges-régen a vasakat emelgettem volna, mint idióta képeket retusálok, és hülye PR cikkeket tördelek. De mint tudjuk, a fizetésemet nem a konditeremben kapom, így be is fejeztem a panaszkodást.

    Amint kiléptem - természetesen - utolsóként az irodából, szomorúan konstatáltam, hogy elkezdett szemerkélni az eső. Méla undorral feljebb húztam a cipzárt fekete bőrdzsekimen, majd fejembe húztam a sapkámat. Utálom ezt az időt, és utálom az esőt. Közben ismerősöm hívott, s sűrű bocsánatkérés közepette közölte velem, hogy nem ma fog elkezdeni együtt edzeni velem, mert ilyen az idő. Miért? úgy értem miért kér bocsánatot? Ezt a dolgot én magamért csinálom, mert jól érzem magam a teremben, mert mozgok közben, mert egészséges... mert szeretem egyszerűen. Ezt kéne felfogni sokaknak. Majd a havernak is elmagyarázom, hogy ha nem jön, az nem nekem szar, mert én eddig is egyedül edzettem, és tökéletesen jól voltam.

    A telefonhívás utáni elmélkedésem közben látótávba került a terem. Feltűnően sok ember állt előtte, majd pár méterrel közelebbről már a hangjukat is lehetett hallani. Valami buliról, meg gólyatáborról beszélhettek. Ja igen, szeptember, végre itt az egyetem...

    Azért vannak közöttük fura szerzetek. Már a terem előtt rajta a kesztyű, amit majd edzésen fog használni, bár gyaníthatóan már a koleszos szobáját is ebben zárta be. Nagyon fontos ezeknél az egyéneknél - megfigyeléseim szerint - a kesztyűvel azonos márkájú póló / trikó, a shaker, valamint az öv feldobva vállukra. Ez valami presztízs dolog lehet. Ja igen, és persze az elmaradhatatlan csuklószorító. Az fontos is nekik.

    Amikor melléjük értem köszöntem nekik egy hangosat, no nem azért, hogy ezzel mutassam bármilyen nemű testi fölényem, esetlegesen alfa-hím mivoltomat, hanem azért, mert a józan paraszti illendőség ezt diktálta. Az egyik srác visszaköszönt, én lepődtem meg a legjobban! És nem volt rajta sem edzőkesztyű, sem másmilyen megkülönböztető jelzés - biztos véletlenül keveredett oda szegény.

    Felérve beballagtam az öltözőbe, itt már kicsit felgyorsult a szívverésem, éreztem, hogy egy nagyon jó edzés elébe nézek, ma HC leszek de frankón (amennyire tőlem telik). Pár másodperc múlva megérkeztek az igazi gyúrósok az egyetemről, akik az előbb köszönni sem voltak hajlandók. Aztán az egyik leült mellém, és valami jópofa meg menő szöveget akart nyomni. Hát nem jött össze annyira. Észrevette ő is, elkezdett vetkőzni, kibontani a cipőjét, persze mindezt az elmaradhatatlan edzőkesztyűben, amin látszott, hogy kb. tegnap vehette meg, és életében nem emelt meg semmit benne. Ez végülis nem is nagy gond még, ő tudja...

    Aztán egyikőjük elővett egy zacskó szőlőcukrot, feltartva feje mellé kérdezte: na kik kér lúzerek? Persze erre az összes haverja mintha egy istenre néztek volna, majdhogynem lábat csókolva tartották a kezüket, hogy a szent szőlőcukorból egy falatnyit kapjanak. Én úgy döntöttem, hogy a fáslit a térdemre inkább odakint szerkesztem fel, mert ha elröhögöm magam, még nekem esnek ezek itt 10-en...

    Az edzésük megért volna egy külön bibliát, teleírva true story-kal. Másfél órát lábaztam, és volt olyan, aki a fekvenyomásban még csak a második szériát kezdte...

    Szóval ez a szeptember. Szar idő, szar emberekkel a konditeremben, de edzés után rosszalló mosollyal néztem rájuk, s közben magamban mondtam: kíváncsi vagyok, melyikőtöket látlak itt 2 hónap múlva is...


    Na sry a hosszú post-ért, de hát úgysem olvassák el a legtöbben.