33479
12316971501353788406.png
  • Roger6
    #19779
    180cm és 60kg-nál elég, ha ránézel a kajára, és máris fejlődsz, "izmosodsz". A kajád rakd rendbe, a kreatin sokadik dolog csak a sorban.
  • plck
    #19778
    Első sorban szerintem olvasd el az ALAPISMERETEK-et és utána kérdezz ha nem tiszta valami:)
  • killer1203
    #19777
    Szevasztok!

    Hétfőn elkezdtem konditerembe járni, és ajánlottak nekem hogy szedjek kreatint, mondta egyik haverom hogy igyak én is egy "adagot" de én nem mertem kipróbálni :D azóta el olvastam róla néhány cikket és úgy gondolom hogy ki is próbálnám, de nem tudom hogy melyik lenne jó, én ezt néztem Kre-Alaklyn | AMX 10db kapszula van egy csomagba 630.-ért, ez jó lenne nekem? Vagy milyen kiegészítőt tudnátok ajánlani ezen kívül ? 180cm és 60kg vagyok :/
  • Vaxi
    #19776
    Faszom, ha lenne vipem odaírtam volna, hogy nem sértődés volt, mert tudtam, hogy rákapsz, új posztot meg nem akartam írni :DDDDD
    rohadnálmeg. :DD
  • Különc
    #19775
    Azért vagy sértődős mert nem volt még meg a mai tribulus adag?
  • Vaxi
    #19774
    Szerintem amíg van olyan, aki úgy gondolja, hogy a fehérje = koksz, addig minden ilyen link értékes.. Ám ha zavaró, lehet törölni, és nem rakok be többet.
  • Különc
    #19773
    Köv postod az lesz hogy igazából csak megint értelmetlenül spameltél 8)
  • Vaxi
    #19772
    Na jó, meg a tejes cikket sem kell szentírásnak venni :DDDD
  • Vaxi
    #19771
    a cikkek olvasásakor azért azt vegyük figyelembe, hogy általánosságban beszél a sportokról, így pl. a fehérjeigény nem feltétlenül egyezik a testépítéssel foglalkozó oldalakon leírtakkal :)
  • Vaxi
    #19770
    Találtam még egy oldalt, ahol jól össze van szedve minden. Bár a sportika cikkek kicsit részletesebbek, szerintem ez is jól össze van szedve :)
  • Tyler1
    #19769
    minek rá golyóálló mellény?:O létezik fegyver ami átlő azokon az izomcsöveken?
  • Vaxi
    #19768
    bárki félrelöki ezt a lufit
  • Roger6
    #19767
  • csuszi
    #19766
    lófaszt, tegnap láttam a villamoson, jegyeket bérleteket bla bla...
  • Vaxi
    #19765
    :DD
  • jazzy
    #19764
    Ilyenkor te is mekkora hirónak érzed magad amikor egy ekkora ember mellett a nagy kemény bűnözők nyuszikák.
  • jazzy
    #19763
    Rendőr :)
  • csuszi
    #19762
    :D:D
    amúgy valami rendőr vagy kaller nemtom.
  • Vaxi
    #19761
    :DD
  • jazzy
    #19760
    Nem hagyja abba. Ez a kép ami a bannerban van nem edzés közbeni. Ő így néz ki civilben. Mindenhova így jár.
  • Vaxi
    #19759
    A négerre gondoltam. Fogadok, hogy ha abbahagyja az edzést úgy 20 évre, akkor összemegy.
  • jazzy
    #19758
    Valami csaj, nem tudom a nevét
  • Vaxi
    #19757
    Ki ez a lufiember a bannerban?
  • jazzy
    #19756
    Nekem is megmondták 20an, hogy mit kellett volna csinálnom :) Több félét, hogy ők ezt meg azt csinálták volna. Én meg leszarom. Így döntöttem ott hirtelen, nem jutott jobb eszembe. Azért hidd el, akármennyire is kemény vagy a jogaiddal, egy rendőr meg tud szopatni ha meg akar. Már csak azért is, mert te egyedül vagy, ők meg többen, és amit ők állítanak az lesz az igaz, nem pedig amit te.. HIÁBA mondogatod el 500x, ha te igenis kapálóztál és hasraestél a betonon azért tört be az orrod az úgy lesz és kész ha 3an mondják.
  • csuszi
    #19755
    nem nem tévedsz különc:)
    a robotzsaruban az is benne van, aki csak szimplán tanú volt valaha bármiben. ;) ezért fail az egész rendszer, mert azt már nem tudja a drága, hogy te tanú voltál vagy gyanúsított vagy bűnös. csak ott vagy, és annyi:)
  • Roger6
    #19754
    " vajon élesben is így eszeskedne-e a jogokkal...azt már nem hiszem :)" - a jog van, megillet, nem kell eszeskedni vele. Ha nem élsz vele, buta vagy. És ha kiállsz a jogaid mellett, az nem menő, az nem királyság, meg rajság, meg faszomtuggyamiafaszomaz, hanem az a TERMÉSZETES. És most utálhatsz nyugodtan.
  • Tyler1
    #19753
    felülés 2x25, kombinált hasprés 3x20, lábemelés 3x10, térdfelhúzás 2x15.
    heti 3x csinálom "pihenőnapokon" vagyis mikor semmi mást nem kell edzenem aznap.
  • dragon11
    #19752
    Hasizomról volt szó végig. Köszi a felvilágosítást!

    Abból Te mennyit tudsz csinálni? mármint milyen széria és mennyit..
  • Tyler1
    #19751
    törzsfordításnak hívják, és igen annak van szerepe a hasizmok igénybevételhez, de a fejnek semmi.
    nem kötekedés :)
  • dragon11
    #19750
    fordulsz*
  • dragon11
    #19749
    Akkor oldalra hajolsz, kötekedj.
  • Tyler1
    #19748
    igen, az oldalra nézés kurva fontos egy hasizom gyakorlatnál nehogy a bicepsz vegye át az energiát.
  • dragon11
    #19747
    De a középső "kockákat" is edzened kell, azt pedig csak úgy tudod, hogy a térdedig húzod föl magad, viszont oldalra nézel.. nem tudom jobban elmagyarázni:S
  • Vaxi
    #19746
    lábemelés és hasprés.
    a teljes felülést én nem csípem annyira. :)
  • dragon11
    #19745
    Rendben, megemberelem magam.


    többször is meg fogom próbálni, köszi szépen.


    Jah még annyit, hogy heti hányszor eddzem a hasam?
  • Különc
    #19744
    Pedig erőltesd meg magad, mert nekem is ugyanez a problémám volt/van és nagyon lemaradt a hasam erőben és méretben is!
  • dragon11
    #19743
    Most lehet ugatni, de valahogy nem bírom a felüléseket.

    A haspréssel semmi bajom, de a lábemelést EGYÁLTALÁN Nem tudom csinálni illetve a felülést de oldalra mozdulást egyáltalán nem bírom.


    Így hogy erősítsem a hasizomzatom?
  • Különc
    #19742
    Rendőröknek azon személyek adatai vannak meg, akik ellen eljárás-nyomozás folyik, körözés van kiadva a ami elévül x év után. (balhédtól függ) és kikerülsz belőle. Robotzsarunak hívják a rendszert egyébként. (Vagy Netzsaru)
    Pl. amikor a kocsihoz viszi a személyid, akkor is csak azt nézi hogy sáros vagy-e ha nem adod oda, soha a büdös életben nem tudja meg ki vagy, max ha bevisznek, mert ugye bevihetnek, hiszen aki nem tudja igazolni magát, azt kötelesek, de hát ki a tököm akar vesződni egy bliccelővel, kiröhögnék őket...
  • DaemoonHunter
    #19741
    Na 75 ről most 60 ra sikerült lemenni, kicsit elégedetlen voltam a hassal, pontosabban a tehéngyomorral, szóval most szép lassan megint a 75 a cél, legalább is egyenlőre. /miniblog off/
  • csuszi
    #19740
    feljöjjön a kabát:D:D