33479
12316971501353788406.png
  • Tyler1
    #19819
    én eddig este edzettem mindig, most szoktam rá a délutánira. az még szarabb volt, h előtte szóltak mindig h menjek már iszogatni meg stb...
    állandóan csúszott minden edzés.
  • Vaxi
    #19818
    nem, még mindig nem bírálták el a dolgot, de remélhetőleg jövőhéten már lerendezem ezt a szart. :)
  • jazzy
    #19817
    Sikerült már fizetni?
  • Vaxi
    #19816
    nekem is elég hülye az órarendem és a beosztásom, de hál'istennek van szombaton meg vasárnap is terem, így meg tudom oldani a heti 3 edzést :)
  • MaRee
    #19815
    Motiváció + kedv hiánya, bulik.
    Egyetlen gondom hogy sajnos reggel vannak óráim és igy nem lesz valami jó, még soha nem edzettem délután :\ Köszi dragon :)
  • Tyler1
    #19814
    sérülés?
  • dragon11
    #19813
    Sok sikert és sok jó edzést kívánunk, de ügyelj a visszaszokásra!
  • MaRee
    #19812
    Na ha minden jól megy holnaptól én is kezdem újra így pár hónap kihagyás után, már nagyon hiányzik.. :)
  • dragon11
    #19811
    ok, köszi.


    kitartóan csinálom:)
  • Tyler1
    #19810
    fontos az h mennyit nyomsz fekve? a lényeg nem a számokban van, hanem h megfelelően dolgoztasd az izomzatot.
    15 évesen még bőven lesz időd, h megfelelő ütemben növeld az erőt, ez nem pár hét, és pár hónap. kitartás kell hozzá.
  • Vaxi
    #19809
    Sok videóban láttam, hogy úgy nyomnak.
    Na majd kipróbálom, köszi.
  • Különc
    #19808
    Egy bizonyos súlyig nekem mintha a tolóerőm jobb lenne tőle
  • dragon11
    #19807
    Értem. Köszi szépen!!


    Én 1hónapja lettem 15 és 30kg+rúddal tudok 3x10es szériát tolni..

    ez nagyon gáz?[tavaly január óta edzek kb]
  • poruljartal
    #19806
    te, 40 kilóig, kösszcsá

    képek a nagyongyúrósoktól még mindig nincsenek
  • Vaxi
    #19805
    Erről semmit nem tudok, mi az értelme neki? köszmá
  • Különc
    #19804
    70 kilóig én
  • Vaxi
    #19803
    Csinálja valaki a fekvenyomást "madárfogással"?
  • Tyler1
    #19802
    hát nekem megdolgozza a hasam, de az relatív h kinek milyen sorozat-, és szériaszám jó. neked kell érezned.
    ha érzem h ez nem volt elég akk megküldöm még x szériával amig ki nem szakad a belem.
  • dragon11
    #19801
    Értem.

    akkor a pihenőnapokon elég sima mezei 2x25 felülés, 3x25 sima hasprés, 3x10lábemelés és 2x15 térdfelhúzás?

    Így a középső kockák is dolgoznak?
  • Tyler1
    #19800
    sima mezei. törzsfordítós felülés a világ legnagyobb faszsága, és a legjobb módszer a gerinc szétkúrására.
    csak hasprést kombinálom törzsfordítással.
  • dragon11
    #19799
    Köszi szépen!!

    a felülés rendes felülés, nem törzsfordítós..?
  • Tyler1
    #19798
    fuck! végig se néztem. nálam így kezdődnek a rémálmok...
  • Roger6
    #19797
    Tudod ki halál menne oda ki vazzeg...
  • Freeeee
    #19796
    Extrém húzódzkodás:) http://www.youtube.com/watch?v=qxjDWWpYfNI&feature=related
  • jazzy
    #19795
    Szintén bal vállam gyenge, recseg ropog néha fáj
  • SeanJRRussel
    #19794
    Nekem a balvállamban vannak megnyúlva a szalagok,párszor ki is ment.
  • Roger6
    #19793
    Látom sokaknak gyenge a válla. Csatlakozom, nekem is. Ráadásul hétvégén pálinka fesztivál volt, és úgy 5-6 órán keresztül ültünk az esőben pálinkákat kortyolgatva, természetesen megfáztam. Héten az edzés OFF asszem, inkább kipihenem magam, és jövő héten újult erővel folytatom majd.
  • Panzermeyer
    #19792
    Én május óta szenvedek egy vállsérüléssel, most kezd lassan, nagyon lassan gyógyulgatni. Azonnal érdemes kezelni, én ezt sajnos elmulasztottam. Flector, Voltaren, masszírozás, pihentetés, kisebb súlyok.
  • Tyler1
    #19791
    az is lehet, h gyenge a vállad, nem bírja a nagyobb terhelést(nálam ez a helyzet sajnos). vagy az elején még túlterhelted ami most jön ki.
  • Tyler1
    #19790
    2-3 napot hagyjál ki a mell és váll edzés között. nekem is előfordul néha, ilyenkor pihentetni kell nincs mese.
    egyébként a bemelegítéssel simán elkerülhető, nekem is akkor jön elő mikor szar napokon neki esek lófasz bemelegítéssel.
  • plck
    #19789
    Tegnap óta fáj a vállam(tárogatásnál fájdult meg):S
    Ezért a mai vállazást ki is hagytam mivel majd be szartam mikor elkezdtem.
    Mivel tudnám ezt megszüntetni illetve meggyorsítani a megszünést?
    Gondolom pihentetni kell egy darabig ami nem is baj mert utálok vállazni
    Válaszokat előre is köszi.

    Üdv.
  • Vaxi
    #19788
    edző válaszol első kérdése :)
    "lesőre azt gondolom hogy tökhülye vagy és húzd ki a kezed a biliből, másodszorra medig írjuk már le nomrálisan a kurva szex szót, mert sex, xex és társaitól még akkor is behányok, ha a gépelési tudásom elég fogyatékos."
  • jazzy
    #19787
    Nem kajálsz helyesen ha nem hízol ez ennyire egyszerű. Egyél többet.
  • jazzy
    #19786
    Válasz?
  • killer1203
    #19785
    Félig már el olvastam alapismereteket.

    Kajálni meg kajálok rendesen, de egyszerűen nem hízok, pedig mindig mondják hogy milyen sokat eszek. Pedig faterom se vékony, nem az a nagyon kigyúrt de van vagy 120kg, szóval csak én vagyok ilyen vékony. Ezért is járok el konditerembe.

    Ja és köszönöm a segitségeket.
  • Vaxi
    #19784
    "Szia D.Bunny :-)) ! Ismét 1 hülye p...csa kérdés.A heti min.3x-i intenziv 2-3 órás xex ,amikor csurog a verejték onnan is ami nincs,és alig kapsz levegőt,aerob edzésnek számitható-e? Vagy jobb ha még + 3x kerékpározom. ui. Én csipem a stilusodat, nem gond válaszollj ahogy elsőre kijön. Ne foggd vissza magad :-) ! üdv. : X.L. cupp. X.L."

    :DDDDDD a xex-szen felröhögtem, így még nem láttam leírva :DDDDDD
  • Vaxi
    #19783
    Még egy linket javasolnék akár mostanra, akár a későbbiekre, érdemes tanulmányozni :)
  • Vaxi
    #19782
    ja hogy ja! :D
    my bad :)
  • Roger6
    #19781
    Szerintem rosszul értelmezted. A teremben nem próbálta ki, MAJD mikor hazament, utánanézett, s most már tudja mi az. :)
  • Vaxi
    #19780
    "nem mertem kipróbálni :D" ebből a mondatból megkockáztatom, hogy közel sem olvastad el az alapismereteket :) Tedd meg, és máris látni fogod, hogy miről van szó.
    Egyébként pedig: kreatin