33479
12316971501353788406.png
  • Tyler1
    #19859
    hát mindig az megy ilyen pumpálós feszülős videókban, és így filmek után a 3x-oros hangerőn maradt hangfalammal majdnem kiszakad az ajtó is az ilyentől.
  • csuszi
    #19858
    the winner is michelin baba
  • Vaxi
    #19857
    atomgyökérszarmetálrokk?
  • Tyler1
    #19856
    Cutler or Green, én Greenre szavazok de Cutler lesz.


    (imádom az olyan weblapokat, aminek vhol az alján 1x1-es rublikába elindul egy autoflash video atomgyökérszarmetálrokkal-.-)
  • Vaxi
    #19855
    Mr. Olympia 2010 Preview, avagy a "lufiemberek" versenye
    Szerintetek? Győztes?
  • Solt
    #19854
    Általában csak olvasom ezt a topikot, viszont most lenne egy közölni valóm! Egyre biztosabb vagyok benne, hogy a bannerban szereplő csajsziba fülig szerelmes vagyok! :D :D
  • jazzy
    #19853
    Nem hiszem, hogy én voltam, vagy csak nem emlékszem rá, mindenesetre én ezt ismerem:



    Magyart nem ismerek ilyenből.
  • Vaxi
    #19852
    húúú nekem megvan az első 9 összegyűjtve videón :DDD
    egyébként most jöttem edzésből, elég szar ez a nap, mivel nem nagyon tudok normálisan zabálni :|
    faszkivan az ilyen helyzetekkel ám.
  • Panzermeyer
    #19851
    Hello mindenki!

    Jazzy! Azt hiszem, te voltál az, aki egyszer belinkelt egy képet az emberi izomzatról pár hónappal ezelőtt. Rajta volt minden izom elölről és hátulról is. Megtennéd, hogy megteszed újra? Ha más volt, akkor legyen olyan szíves és linkelje be újra! Ezer köszönet! :)
  • plck
    #19850
    Go hardcore bickó-trickó train!!!:D
  • Különc
    #19849
    Nekem, buta lufiembernek ez nem mond semmit
  • jazzy
    #19848
    Offtopic, ha valaki szereti a snookert:

    Megszületett Ronnie O'Sullivan 10. 147es breakje.

    Belökött egy pirosat, egy feketét, aztán megkérdezte a játékvezetőt, hogy mennyit fizet a 147 és aztán megcsinálta pár perc alatt.. :D
  • plck
    #19847
    Ebben az esetben ha lusta dög lennél égész életedben beteg lennél?
  • Tyler1
    #19846
    hasazást itthon simán megoldom, de mozognom muszáj mert bekattanok. nálam a forró tea, keksz meg fekvés lószart sem ér, ha nem mozgok vmit akk nem is gyógyulok :)
  • jazzy
    #19845
    Ne menj betegen edzőterembe.. emberek közé mész betegen használod a gépeket aztán más meg faszán elkapja..
  • Különc
    #19844
    Pihi és kaja, nem lesz gond
  • Viktorr
    #19843
    Kajával nem volt baj,38 foknál nem volt több a hőmérsékletem.Csak tiszta takony vagyok,meg húz előre a fejem,és így nem akartam lemenni edzeni.
  • Roger6
    #19842
    Azt írta, hogy betegség miatt. Az azért durván számít. Nem az van, hogy elment nyaralni 1 hétre, hanem beteg volt. Gondolom betegség alatt alig kajált (én alig tudok enni ilyenkor), ha láza volt, az sem túl jó a testnek... Szóval sok is tud lenni az az 1-1,5 hét.

    Te meg ha beteget jelentettél, maradj szépen otthon, kúráld ki magad. Betegen soha nem edzünk, nem csak magad miatt, gondolj másokra is, nehogy elkapják tőled pl. Persze, ez magánvélemény.
  • Tyler1
    #19841
    másfél hét az aztán marha sok :)

    mára én is beteget jelentettem basszameg. remélem csak 1 napos dolog, gáz ott van se kedvem, se erőm még zabálni se. na mind1 azért ma bedobok egy hasazást, hátha kiizzadom ezt a szart magamból.
  • Viktorr
    #19840
    Hello

    Ki kell hagynom kb másfél hetet betegség miatt.Ezután érdemes kicsit nagyobb intenzitással edzeni a kihagyás miatt,vagy folytassam ahol abba hagytam?
  • Roger6
    #19839
    Én most egy hetet hagytam ki, de már pezseg a vérem, hogy mikor mehet el melóhelyről végre. Csak nincs zseton kajára, úgyhogy fizetésig napi 200 gr csirkemell lesz csak. Rizs az van mint a picsa, de a hús...
  • MaRee
    #19838
    Na jelentem megvolt az első edzésem hosszúúúú idő óta, szerencsére sikerült délkörül elszabadulnom így nem is voltam olyan fáradt :)
    Annyit hálistennek nem gyengültem amennyit gondoltam, ilyen 3. sorozatoknál már igen csak remegett a karom :) De amjd visszaszokok, jó lesz az
  • plck
    #19837
    Amúgy szerintem azért nagyobb mint 34
  • Tyler1
    #19836
    igen az van, h most vettem 10 db Ryan Reynolds nevével fémjelzett zsírszegény túrórudit, és hát 2 után ez az eredménye :D de nem mertem bevallani, mert mindenki féltékeny lett volna a borotvált farkamra, mint ahogy most ti is :DD
  • Vaxi
    #19835
    gyanús :DD
  • MaRee
    #19834
    Te leszel az Tyler csak vetitesz itt hogy véleményt mondjunk jól nézel-e ki v nem :DD
  • Vaxi
    #19833
    nekem nem ilyen kockás a hasam :DDD
  • Tyler1
    #19832
    hát olyan Vaxis a faszi :D neki is biztos ilyen zöld faszságos logója van vmilyen fórumon :D
  • Vaxi
    #19831
    miért pont én?:D
  • dragon11
    #19830
    Kösz szépen.:)
  • MaRee
    #19829
    Nem arról van szó, hogy soha, csak hogy hozzá kell szokni mert eddig kb 2* voltam úgy és szar volt :)
  • Különc
    #19828
    34-re saccolom
  • Roger6
    #19827
    Hát akkor te soha nem fogsz meló mellett edzeni? Gondold át mégegyszer...
  • dragon11
    #19826
    Lehet most hülyének nézel, de kb hanyas lehet az a kar? ugye nem befeszített állapotban:)
  • Tyler1
    #19825
    na melyik kis huncut ez? fogadjunk Vaxi :D
  • Tyler1
    #19824
    sajnálunk :( :D
  • plck
    #19823
    Nekem is elég szar most..:/
    Idén érettségi+ most jogsi meg edzés meg minden ááááááááá
  • dragon11
    #19822
    Én gimnazista vagyok és 7-8órám van átlagban..:) mégis csinálom..:)

    sőt, mikor foci edzésre megyek akkor méghúzósabb :)

    ez a sport a kitartásról szól, idővel mindennek meg lesz a gyümölcse, csak csináld!
  • Tyler1
    #19821
    belekalkulálsz egy szombatot meg 2 gyengébb napot és kész :) minden csak motiváció kérdése. meló mellett sem lesz könnyebb.
  • MaRee
    #19820
    Hát nekem emg épp az hogy kb 2 évig reggel 9re jártam edzeni, most meg végzek ilyen 4 körül a suliban reggel 8-tól és a francnak van már ereje még leállni a teremben vergődni mikor alig várom hogy haza érjek