33479
12316971501353788406.png
  • Vaxi
    #19899
    03:50-től :DDD
  • Tyler1
    #19898
    sztem csak nem tud még elég jól magyarul.
    Teljes név: Tony Yaa
  • Vaxi
    #19897
    nem, csak rávilágítottam, hogy egyetlen elbaszott mondatvégi írásjellel poén helyett értelmetlen faszságot kaptunk :)
    Egyébként van egy ilyen Dombóvári poén is :D
  • A Kaszas
    #19896
    :DD
  • Tyler1
    #19895
    mennyit gondolkodhatott a poénon, és még ezt is elbassza. de hát aki a buta gyúrosoknak még egy viccet sem tud leírni, az magára vessen.
  • Különc
    #19894
    Szerintem te most befaileltél egy fail viccet
  • Vaxi
    #19893
    Az első kérdésedet nem értem, mi nem ismerjük a haverod "kondibiciklizési" szokásait, a választ Neked kell tudnod.
    És nem, az nem számít.
  • The Protector
    #19892
    Egyik haverom ha elfárad a kondibiciklin akkor leszáll róla és tolja tovább?Az számít?
  • dragon11
    #19891
    Rendben, köszi.


    akkor ezt csinálom.:)

    csak elég kevés ismétlésszám van mindenből, nem ?
  • Tyler1
    #19890
    el lehet érni, bár értelmét nem látom 1-2 gyakorlatnak. de a lényeg, h a 6 kocka alacsony testzsír mellett lesz látható, ami tömegelésnél elég ritka.
  • dragon11
    #19889
    Ezzel szerinted el lehet érni a 6kockát? Heti 3x edzés, pihenőnapokon.
  • Tyler1
    #19888
    juj azt nem szeretem, miután az egyik részben meghalt a kamerák előtt a kapitány :(
  • MaRee
    #19887
    Legközelebb menj rákhalászni :)))))
  • Tyler1
    #19886
    kajálás meg volt mint atom, de fuckyou fakitermelés, rájöttem h a discovery nem viccelt, ez tényleg szar meló :) na de letoltam utána a maradék edzést, öröm volt a sima fémet tapintani.

    képhez: csávóra rákell nézni, ilyen csajokálma-macsóknak nem lehet festeni a testét, muszáj h meglegyen a 6 kocka, meg a szálkás mell.
  • dragon11
    #19885
    sovány helyett használjuk inkább a szálkás kifejezést.:)
  • MaRee
    #19884
    Nem lehet sehogy "kiugrasztani", godnolom neki genetikailag ilyen "sovány", meg úgy látom épp összenyomja a lapockáit.
  • cargame
    #19883
    Engem a hata fogott meg :P:P Ilyen hatat hogy lehet? :D tudom hulye kerdes. Nade milyen gyakorlatokkal lehet ennyire kiugrasztani? Remelem ertitek mire gondolok :D
  • dragon11
    #19882
    a sose hátrálj meg című filmben feltűnt a srác kondija, szerintetek festék vagy edzés eredménye?


  • Vaxi
    #19881
    Szerintem nem, sőt, lehet, hogy jobban is jársz vele. Csak a kajálni tudj rendesen :)
    fél-off:
    Mr. Olympia webcast link hajnal 4kor lesz, asszem kihagyom az élő közvetítést :DD
  • Tyler1
    #19880
    az nagy gáz lenne ha a napi edzést 2 részben oldanám meg? egyik izmot délután, a másikat meg később, közötte van egy melóm, úgyhogy egybe nem jön össze sehogy.
    vagy halasszak?
  • Roger6
    #19879
    Vagy inkább nem... :S
  • Tyler1
    #19878
    ja ezek ilyen mazoista faszok, azt szeretik ha Bunny kiakad és leoltja őket a gecibe :D
  • dragon11
    #19877
    Hát, ennyire hülye azért csak nem lehet..
  • plck
    #19876
    szerintem csak poénkodni akart:D
  • Vaxi
    #19875
    "Hi bunny! Az jo, hogyha a zsirbevitelt ugy oldom meg, hogy az edzés utáni turmixomat viz helyett lenmagolajjal oldom fel ? Köszi a válaszodat előre is. dybo"
  • jazzy
    #19874
    :DDDDDDDDDDDD
  • Vaxi
    #19873
    Áhá! Megvan a köhögős hasazó testvére:
    "Szia! Van egy számomra furcsa kérdésem, ami elsőre hülyén hangozhat. Azt tudom (remélem jól), hogy az izom feszítése edzi az izmokat akkor is, ha súlyt nem használnak. Azt nem tudom, hogy ez az edzés az izmot milyen szempontból edzi. De nem is ez a kérdésem. Ha az izom görcsbe van, akkor asszem feszül is egyben. Na most az ilyen folyamatos görcs edzi-e az izmot? Ezt csak azért kérdezem, mert a vádlimat akár mikor be tudom göröcsöltetni, és kibírom. Szóval ha időnként begörcsöltetem a vádlimat és úgy haqyom, az ezdi e a vádlit. Az elmúlt 4 hónapban nagyon nagy fejlődésnek idult a vádlim, és ezt a görcsöltetést is kb azóta csinálom. Igaz, felhúzást is fél éve végzek, lehet, hogy annak hatására nőtt meg."
  • MaRee
    #19872
    Na, Hot Blood élménybeszámoló:

    Edzés előtt kb egy félórával ittam meg egy 3/4 tasakkal (nem mertem elsőre az egészet, nehogy rosszul legyek mint egyik ismerősöm), először semmit nem érzékeltem, majd oylan 10 perc után enyhe szédülés kezdődött, de szerencsére el is múlt.
    Bemelegítés után már éreztem hogy itt valami most más, aztán úgy a 3-4. sorozat után már határozottan jobban éreztem magam és nagyot dobott a kedvemen a cucc.Mivel hónapokig semmit nem csináltam nem akartam megerőltetni magam(mint tegnap:D) így csak 3 gyakorlatot csináltam mellre és jöttem is haza.Sajnos erőben nagyon sokat estem vissza(legjobb formámban ilyen 85 kilóval nyomkodtam fekve, most a 60 is alig ment), de viszont a hot blood rengeteget dobott a tegnaphoz képest, még most sem vagyok fáradt, legszívesebben visszamennék még szaggatni a súlyokat :)

    Tehát nekem így elsőre bejött, mindenképp megéri a pénzét, nekem most újra motivációt adott az edzéshez :)

    Ja, és már így bemelegedev a karom se fáj :)
  • TVelvet
    #19871
    Hali!

    Milyen kreatin-t ajánlotok mostanság? Úgy gondoltam elkezdem szedni most, de nem vagyok otthon a tápkiegekben.

    Csak tapasztalattal rendelkezőtől kérnék tanácsot, aki már használta, milyen hatást gyakorolt rá, stb.

    Köszi:)
  • MaRee
    #19870
    Fáj.
  • Vaxi
    #19869
    Na most konkrétan fáj, vagy csak érzed, hogy megdolgoztattad?
  • Vaxi
    #19868
    Nem tudom mennyire célszerű a hotblood, majd írjál róla mennyire vált be. Én szerintem ha meginnék egyet, felrobbanna a fejem :DD [ magas vérnyomás ]
  • MaRee
    #19867
    Ja, kérdés hogy az ilyen jellegű fájdalmakra van-e valami jó kenőcs vagy valami amitől hamarabb gyógyul?Fájdalomcsillapítót nem fogko szedni :)
  • MaRee
    #19866
    Ehh srácok úgy tűnik mégis megerőltettem magam hétfőn a karozásnál, a bicepszem alatti hajlat úgy fáj, hogy ki sem tudom nyújtani a karom rendesen. :( Reggel is arra keltem hogy elfeküdtem az egyik karom behajlítva, hát csodláatos volt :DD Most viszont nem akarok többet kihagyni úgyhogy valahogy elmegyek mellezni, vettem is tegnap egy Hot Bloodot kipróbálás képpen, meglátjuk mennyire pörget fel ;)
  • Vaxi
    #19865
    Esetleg itt találsz egy nagyobb képet
  • Panzermeyer
    #19864
    Köszi szépen!
  • Solt
    #19863
    Igen, de a másik is Istennő!

    Csak azért nekiállok 3 év kihagyás után újra edzeni, hogy ne legyek off, és láthassam őket! :D
  • dragon11
    #19862
    Van 2 csaj is a bannerban.;)

    a fekvőtámaszosra gondolsz? ő télleg ott van :)


    hajjaj, holnap láb edzés..:D:D

    de már aludnom kéne, csak még van tanulni való:\
  • Vaxi
    #19861
    én jay atyánkra tippelek
  • Vaxi
    #19860
    jaa :DDD