33479
12316971501353788406.png
  • Roger6
    #25339
    Ha elvből nem segítesz egy tanácsadó topicban, mi a jó halált keresel itt?
  • pamparampa
    #25338
    én elvből nem segítenék.mert nem érdemli meg.tipikusan az az embert aki várja hogy a sült galamb a szájába repüljön.nem képes arra hogy elolvassa és felfogja az egésznek az alapját?akkor gyanús hogy nem is akar elérni semmit.

    ez az a dolog amiben egyetértek bunnyval.le van írva.el kell olvasni, megérteni, kipróbálni.ami nem jó azon változtatni.ha van további kérdés, vagy vannak már tapasztalatok, akkor mehet a dumcsi, eszmecsere.de az alap kérdések fárasztóak.és azzal hogy megválaszoljuk őket csak azt érjük el hogy nem olvassa el a kikúrt alapokat és elbasz mindent.alap nélkül nincsen ház.van fal van tető.az alap gyenge a ház összedől->kudarc.kinek jó ez?

    egy nő jutott eszembe, aki néha lejár a terembe.(nem feltétlenül témához kapcsolódó)

    unott pofával, lóbálja súlyzót, ha letolást csinál (szinte súly nélkül) és érzi hogy nézem akkor rám néz.totál össze-vissza végzi a gyakorlatokat.látszik rajta hogy totál nem fogja fel ennek a dolognak a lényegét.aztán csalódott lesz.nagyon csalódott amikor 2 hónap után sem tapasztal változást.abbahagyja.vesz egy "izomrángatót", vagy megpróbál egy káposztadiétát, milka diétát vagy a fene tudja.nem értem miért nem kér segítséget.
  • Effe88
    #25337
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.kephost.com/images4/2012/7/18/tzltrc3vqlilrlzgg0qm.jpg

    ez hány kiló szerintetek?
  • jazzy
    #25336
    Nyomkodjuk igen, pluszt is kaptál már, de ez színvonalon aluli amit művelsz, csodálkozol? Viszont én nem az vagyok, aki minden nap pofára rádnyomja a minuszt, hanem a hozzászólásra.
  • jazzy
    #25335
    Ennyi erőfeszítéssel amit ezekbe a hozzászólásokba tettél 2 alapismereteket elolvasni nem képes embernek segíthettél volna.

    Na mesélj, ki volt az 5 éves reged? Kíváncsivá tettél.

    De képzeld, ha 5 éve itt vagy. Volt idő amikor nem volt alapismeretek linkelve! És képzeld akkor is segítettünk másoknak, mert ezért járunk ide! Ha nem akarok segíteni, akkor nem jövök egy fórumra! MIVEL NEM KÖTELEZŐ.
  • pamparampa
    #25334
    (hozzátenném hogy szart sem ér a pontozás, de azért nyomkodjuk a mínuszt mi?):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
  • pamparampa
    #25333
    volt egy 5 éves regem is.csináltam újat.látod ez szerintem gusztustalan.attól érzed magad felsőbbrendűnek mert te régebb óta baszott itt a rezet?

    erősítem a sztereotípiát?mármint melyiket?azt hogy a testépítők (nem tudom mi az a határ amikortól nevezheti valaki magát testépítőnek) nem tudnak írni? :D

    még mindig kiállok emellett:
    ha valakinek nehezebben bírja a szíve az edzést (40°C melegben) nem azt jelenti hogy "komoly" baja van/volt/lesz a szívének.

    segítőkész emberek?miért kellene (próbálni) segíteni olyannak aki nem tudja elolvasni az alapismereteket.szemeteljük tele a topikot idióta nyomorék kérdésekkel?

    srácok belefér a diétába a reggeli zsíroskenyér császárszalonnával ha nesquik kakaóval öblítem (csak egy kis barnacukrot rakok hozzá mert az nem hízlal)?kicsit kövér vagyok (kb. csak 65kg felesleg) jó ha futok napi 8 órát?
  • jazzy
    #25332
    Képletesen értettem, hogy mondja a szemembe. Mivan megsértődtél azon, hogy idejössz 4 hónapos reggel és valakinek nem vagy szimpatikus? Voltak itt nálad százszor segítőkészebb és jobb emberek, akik azért hagyták itt a topicot, mert ez a színvonal kezdett eluralkodni.

    Igen, találkoztam emberekkel innen már.

    Én leszarom, hogy eszel-e mézet, ezt minek válaszolod az enyémre, nem is írtam róla soha.

    A pontrendszerről már leírtam a véleményemet, ha most csinálok 50 alreget én leszek itt a kibaszott kiskirály napi 50 plusszal. Bizony, ér valamit.

    A szívrohamos jó poén, majd ha átéled a családban, utána megnézem mennyire nevetsz rajta.

    Engem nem zavar, ha tajparaszt vagy, megmondtam nem vagyok kislány és én is tajparaszt vagyok.

    Egyszerűen marhaságokkal töltöd meg többnyire a topicot.

    De tudok jó példát mondani: Itt van csuszi, aki szintén egy tajparaszt néha, lehetne beszélni a stílusáról, mégis egy csomó embert ellátott itt jó tanácsokkal, elindított az úton, segített nekik és akik ismerik a topicban felnéznek arra, amit elért.

    Komolyan veszem a topicot.. igen, itt ha jól tudom emberek vannak, írásban kommunikálunk ugyan nem szóban, de ettől még ugyanazokat a tanácsoakt adom nekik amiket adnék szemtől szembe.

    Neked pedig azt a tanácsot adom, hogy tagold azt a nyomorult szöveget amit beírsz, mert egyébként is érthetetlen, így meg aztán erősíti a sztereotípiát.

    Amúgy is sejtem, hogy valami alreg vagy, csak még nem tudom kié.

    Az meg, hogy kiakadsz azon, hogy beírja, hogy lábazzunk.. vagy nem lábazol ezért akadsz ki rajta, vagy csak simán ennyire primitív vagy. Senki más nem akadt fent rajta, csak te, ez jelent valamit. Másnakszimpatikusamitírokbajnok.

    Egyél mézet.
  • pamparampa
    #25331
    annak kéne hogy nagy szája legyen itt, aki fel tud mutatni valamit.pl. lehet belinkelni képt (sg fórummal a háttérben a hitelesség kedvéért), és akkor máris meglesz az értelmes téma.és még bizonyított is az illető hogy pl. nem csak egy gyíktestű d3 függő az illető.
  • Különc
    #25330
    Én próbálkoztam írni a topikba normálisan, de valami csoda folytán folyton megjelensz és flame van, szerintem a retek helytálló rád ha magadra veszed
  • jazzy
    #25329
    Nem nevezett meg senkit személy szerint egyébként, akinek nem inge ne vegye magára.

    Én írtam le pampa és a te nevedet de más kontextusban, nem kell minket egy kalap alá venni, külön emberek vagyunk külön véleménnyel.
  • Effe88
    #25328
    "retkeknek" neveztél minket engem és pamparampát is
    mondom ne ide írkáld inkább privibe vagy gumiba

    na de mennyél már lábazni ne gépezz annyit:)
  • Különc
    #25327
    Semmilyen személyeskedés nem volt, szóval kár a gőzért megint offoltál egyet a modtopikba, gratulálok

    pampa: mert írtam jazzynek hogy lábazzunk abból hogy jön, hogy felsőbbrendű vagyok?
  • Effe88
    #25326
    Nem éppen:)
    csak nem kéne itt személyeskedni írd le gumiba vagy privátba:) de ne ide
  • pamparampa
    #25325
    :D

    nem lennék az ha tudnám mitől érzi magát sok gyúrós felsőbbrendűnek
  • jazzy
    #25324
    Nem húzom fel magam, nem szoktam idegeskedni, csak így lenne értelme, erre van. Nem is nézem gyakran, csak néha rápillantok.
  • Különc
    #25323
    UltraZord vagy poruljártál alreg vagy, azok a nagy jelentő bajnokok
  • Effe88
    #25322
    na ezek a képek is tök fölöslegesek szerintem
    na mindegy
  • Különc
    #25321
  • pamparampa
    #25320
    így van irány lábazni okoska, most dicsekedsz hogy te lábazol?jajj de zorall gyerek vagy te.
  • pamparampa
    #25319
    "mondja a szemembe" nyád p*csáját...majd ha ideutazol, elég messze vagyok tőled.az a baj veled hogy egy kikúrt fórumot úgy használsz mintha az életed múlna rajta.fogadjunk hogy az sg logora rejszolsz.a pontrendszer igenis ér valami.méghozzá azt hogy lehet látni hogy ki az akit így látatlanban is utálnak mint a szart mert olyan a hozzáállása a dolgokhoz amilyen.szerintetek biztos tajparaszt vagyok mégis többeknek szimpatikusak a hozzászólásaim.na vajon ez miért van?lehet hogy te vagy itten a nagy gyuri, de nem kell véresen komolyan venni mindent.a tescos lárvás tej nem is annyira vicces, de az hogy mi ilyenkor kezdjük a fasságokat hogy FREEPROTEIN, az igenis az.nem vagyunk egyformák, a szájbavert nagykönyvben az van hogy nem eszünk cukrot edzés előtt?és akkor mi a retek van?nekem bejött és ezentúl minden edzés előtt beverek egy csoki vagy pár kanál mézet, mert NEKEM bevált.a szívrohamos is poén, egyből rohanjon orvoshoz mert azt mondta hogy kevésbé bírja a szíve.röhej.ez aztán a tanács egy testépítő topikban.mennyé orvoshoz.nem az omega3, lenmagolaj, tökmagolaj, meg mennyé' futni/mozogj többet, akármi.telepatikus hiperérzékelőitekkel megjósoljátok egy távoli juniverzumból hogy holnap meghal súlyos szívelégtelenségben...
  • Effe88
    #25318
    Ezzel a plus minusz dologgal pedig nem értem miért foglalkozol?Szerintem nem ér annyit, hogy ezen felhúzd magad sőt semmi értelme...de te tudod ha neked ez számít.
  • jazzy
    #25317
    Ha jól emlékszem valami irtózatosan nagy képet raktál be, privátra pedig szoktam válaszolni, főleg a moderálással kapcsolatosra, ha nem tettem, akkor most elnézést kérek, lehet rossz passzban voltam. Nem szokásom sunnyogni.

    A letiltás pedig azért fura, mert 2 oldalnyi anyázó privátom van és senkit nem tiltottam le, valami nagyon nyomós indok lehetett a háttérben, vagy mint mondtam, menstruáltam, de azt is írtam, már leszedtem, mert nem látom okát, hogy fent legyen.
  • jazzy
    #25316
    Nem vagyok ideges, úgy nézek ki? :) Gyere át westre, megvárlak..
  • Effe88
    #25315
    privátba írtam neked
    de ott se semmi rosszat
    csak megkérdeztem, hogy miért törölted a képemet
    erre válasz nem jött illetve mint mint most kiderült letiltottál...
    mindegy nem érdekel:)
  • Különc
    #25314
    Na gyere menjünk le lábazni egyet, mert sajnos megdugni nem foglak hogy lenyugodjá, remélem beéred egy edzéssel, a retkeket meg hagyjad már
  • jazzy
    #25313
    Idézek hszeket:

    #25298
    #25285

    HA elmondod, hogy ezekben mi a vicces, akkor elismerem, hogy nincs humorérzékem. Semmi bajom a smileval, de ezek arra vannak, hogy kifejezd ha nevetsz. Lefogadom, hogy miközben írtad ezeket 6 smileval fapofával ültél.

    Értelmes képeket sosem töröltem, csak akkor, ha azok óriásiak voltak. Volt aki berakott ilyen 8 képet bmpben, hát azt nyilván nem hagyom bent, átszerkeszteni meg nem tudom.. a tiedre meg nem emlékszem.

    Régen már alkothattál valamit, mert a privátod tiltva volt, egyedül neked, senki másé. Már nem emlékszem miért volt, de nem lehet véletlen, hogy 7 év alatt csak a tiédet tiltottam. Azóta már feloldva mondjuk.

    De mondom, ha mindenki hozzájárul, hogy cristofel, meg rohadt tej, meg ilyen balfaszságok legyenek a topicban, meg szívrohammal viccelődés, akkor csak írjatok, nem törlöm őket többé. Ezeket is benthagyom, olvasgassátok, ha tetszik.

    Lehet tényleg nincs humorérzékem.

    Ami problémád van azt pedig nyugodtan leírhatod, de mondjuk nem feltétlen a szóld le az előtted írót topicban, pl ha elolvasod a topic nevét érthető, hogy az előtted írót szólód le, én pedig nem írtam oda soha, csak kaptam a privátot, hogy ki ez az Effe. Tehát írd le nyugodtan, nem vagyok kislány, fogadom a kritikát, ha valami nem tetszik a moderálással, vagy ide, vagy a moderátori topicba akárki nyugodtan leírhatja, változtatunk rajta, nincs ezzel probléma. Én baromságnak ítélem meg kitörlöm, ha úgy gondoljátok nem kéne, nem fogom. De írjátok le és lehetőleg ne puffogva, én sem vagyok tökéletes, nyilván, vannak bőven hibáim.

    A pontozó rendszert is ezért rühellem, jön a hülye rám nyom egy minuszt, de nem tudom miért. Nem tudok változtatni egy olyan dolgon amit nem tudok. Írja le, mondja a szemembe és ha úgy ítélem meg, hogy igaza van, változtatok rajta. Én most neked / nektek leírtam és ez titeket vagy érdekel, vagy nem.

    Nekem 300 minuszom van lassan és kb 200ról fingom sincs, hogy mi miatt. Kinek és mi baja van. Többiről tudom, hogy valami hülye adta, mert nem úgy szóltam hozzá, ahogy ő otthon anyucitól megszokta. A többit pedig valszeg ugyanezek adják minden nap, ahogy a logóm felvillan, durciból. Okát még egy sem írta le, de van jó pár értelmetlenül anyázó privátom, amiből sok derül ki.

    Bár pluszom is van hálisten majdnem ugyanannyi, többnyire azokat se tudom mire kaptam, mivel ez a csodálatos rendszer nem írja ki csak 5 után.
  • Effe88
    #25312
    Miért baj ha írok smájlikat?
    Nem mindenki lehet olyan merev mint te egy csepp humorérzéked nincs ezek szerint de ha tévednék akkor elnézést kérek.Jó ezeket a celeb híreket meg megértem, hogy kitörlöd de talán spoilerbe esetleg mehetnének ,hogy okuljunk itt sokan , hogy mennyi hülye van stb...ha másért nem...

    A rohadt tejet nem én raktam sőt kicsit érthetetlen is számomra, hogy mondjuk miért nem törölted ki mert pl. anno a schwarzis bodys képem szó nélkül törlésre került sajnos:S
    Na mindegy nem akartam flémelni.Sorry.
  • jazzy
    #25311
    Nem Nők lapja topic vagyunk, nem érdekel minket a balfasz magyar celeb Cristofel akárki.

    Most írtam a színvonalról, Effe csak trollkodni jár ide 500 idióta smileval minden kommentje végén, az előttem lévő pampa kommentet se értem, hogy ez minek, mi értelme, vagy a tescos rohadt tejnek. De nyugodtan folytassátok ha akarjátok, átrakassam a gumiba a topicot?
  • pamparampa
    #25310
    setuh kórházban van mert felállt a farka egy csajra a strandon és szívrohamot kapott!
  • pamparampa
    #25309
    mi a baj a színvonallal?
  • Roger6
    #25308
    Sajnos igazad van.
  • Különc
    #25307
    Leírások alapján elég jó, majd később lehet én is megnézem ezt, de eddig még nem próbáltam ilyen készítményt csak Big Banget, Hot Bloodot és a Pump n' Go-t
  • Effe88
    #25306
    na ugye
  • KaBuTo666
    #25305
    jack3d-t próbáltad már? Vagy valaki? Beruházok egy adagra.
  • Különc
    #25304
    Igen
  • Effe88
    #25303
    pikk pakk mr.o leszel tőlle;)
  • Különc
    #25302
    Holnapi naptól ezt tesztelem: King Creatine

    Majd megírom mi a helyzet
  • jazzy
    #25301
    Színvonal megvan megint.
  • Effe88
    #25300
    edzés természetesen csak elírtam:)