33479
12316971501353788406.png
  • Vaxi
    #25379
    a sok kis naiv testépítő normálisan edz általában, és nem szarik nagy ívben a kajájára, hanem az utolsó grammig betartja az étrendjét.
    én arról beszélek, hogy sokan basznak még edzeni is, de eszik a fehérjét kiló számra, mert hogy attól jön az izom, aztán meg pislognak, hogy nem fejlődnek lófaszt sem.
  • Különc
    #25378
    Én mindig is úgy éreztem, hogy nálam beválnak a táplálékkiegészítők, mivel meg tudom oldani a szükséges étkezést mennyiségben és minőségben egyaránt, nálam csak preferencia sorrend van, amiben élmezőnyben van az edzés utáni fehérje, az előtte lévő vitamin pack, a vitargo és a BCAA. A többi akkor ha van még rá keret.
  • Tyler1
    #25377
    De jó, hogy ebben a topicban azért napvilágot látnak az igazságok. A sok kis naiv testépítő a nagy világban nem tudja ám, hogy az aminosavak nem természetes anyagok, leghatásosabban a krumplifőzelékkel lehet izomzatot növelni, legfaszább teljesítménynövelő az edzés előtti méz, a táplálékkiegészítő piac kollektíven parasztvakítás, mert Amerikában pár névtelen gyártó bebukott, és hát legjobb a plusz pezsgőtabletta, mert az 100% labor-, és vegytiszta, és semmi marketingfogás nincs benne. J és majdnem kihagytam, hogyha valaki úgy érezné, hogy rakoncátlankodik a szíve, NE menjen orvoshoz, szarjon bele.

    Remélem jövőhéten ki jön egy újabb kutatás eredménye valami végtelenül hozzáértő blogon, melyben kiderül, hogy a Rambo 3 kanapén történő nézése 1,93%-al fokozza az izmok fehérjeszintézisét, mint a súlyzós edzés, és akkor itt újabb elmés viták generálhatóak majd.
  • Renjike
    #25376
    shut up and take my money!
  • JohnnyNapalm
    #25375
  • immovable
    #25374
    Engem még ez a börtön body building/fegyencedzés vagy mi a rák érdekelne amikor kizárólag saját súlyával edz az ember. Csak annyi már nem fér bele az időmbe/erőmbe.
  • Vaxi
    #25373
    Láttam, szép darab vagy baszod :D

    Nyilván, különböznek a vélemények, ebben a témában meg különösen eltérőek lehetnek :)
  • immovable
    #25372
    ? Sok vitamin, meg ásványi anyag tápkieg. tabletta formában van. Hol itt a gond?
  • immovable
    #25371
    Én elfogadom a véleményed, csak nem osztom - mármint nem eszem. ;) Én lelkes amatőrként a sport élvezetéért csinálom amit csinálok, az hogy ennek mellékterméke az erő és izomzat növekedése, csak egy - nagyon - hasznos plusz számomra.

    Tőlem mindenki ehet amit akar, csak ha megkérdez valaki elmondom, hogy SZERINTEM... aztán azt csinál amit akar, pont mint te. :)

    Te láttál rólam képet. Az mind natúr (értsd, csak 300 Ft-os reggeli pezsgőtabletta, meg magneB6) és büszke vagyok rá. :)

    A mi natúr, mi nem vitába meg bele sem érdemes menni, nem-igaz.? :)
  • Effe88
    #25370
    így van!
  • Vaxi
    #25369
    nem feltétlen feleslegesek.
    de az olyan termékek 90%-a drágább, mint amennyit ér :)

    abban egyetértek, hogy hatalmas a parasztvakítás.
  • Effe88
    #25368
    Én azt mondom, hogy fehérje és vitamin azért kell a többi csak parasztvakítás illetve ártani nem ártanak azért de teljesen fölöslegesek...
  • Roger6
    #25367
    Hát ez kurva jó!

    A cikk címe: Táplálékkiegészítők - szükséges vagy felesleges?

    A kép hozzá: kép.

    Ezek után vegyem komolyan a cikket? Na menj már...
  • Vaxi
    #25366
    én használok tápkieget, edzés utáni fehérje, természetesen vitaminok, ízületvédő stb.
    de próbáltam már a kreatint is.
    leírtam már anno, hogy számomra a fehérje jutalom is edzés után, mert kiba finom :) továbbá meg vagyok győződve, hogy pozitívan hat.
    De. amit mondtam, azt tartom, sok ember túlságosan sokat tulajdonít ezeknek a termékeknek. meg kell nézni egy testépítéssel / erőemeléssel komolyabban foglalkozó ember étrendjét, és levonni a következtetést, hogy mire kell jobban figyelni, a szilárd étkezésekre, vagy a táplálék kiegészítőkre.
    szerintem..
  • Roger6
    #25365
    Érdekes hogy sem Scitec, sem BioTech cuccokat nem látok a cikkben. Ha jól emlékszem pl. a Scitec-ben vizsgálat után 99%-ra megegyezett a fehérjetartalom a dobozra írttal. Szart mindenhol találni, még a vitaminokban is. Én arról csináltam volna inkább táblázatot. Zentrum meg a többi ökörség...
  • Vaxi
    #25364
    sehogy, nem izgat a dolog, sok embernek próbáltam már elmagyarázni a dolgot, sikertelenül. minek idegesítsem magam?
    akit érdekel, annak elmondom, amit tudok, aki meg csak fikázódni akar, annak minek jártassam a pofám?
  • immovable
    #25363
    Hát igen. Én amúgy is abszolút tápkieg. ellenes vagyok. Max plusz vitamin, meg magnézium. :)
  • Különc
    #25362
    Én egyszer elkövettem azt a hibát, hogy egy testépítő magazint, - talán Muscular Developmentet vagy egy Scitec katalógust nem tudom már - nézegettem anno középsuliban, és arra jutottak a körülöttem lévők, hogy ha ezt a sok szart eszed, 1 hónap alatt úgy fogsz kinézni, mint az akkor adott képen lévő testépítő az újságban

    Én arra lennék kíváncsi, hogy hogy kezdenél ehhez hozzá Vaxi
  • Vaxi
    #25361
    "Ne felejtsük el azt sem, hogy az a kevés táplálékkiegészítő is ami bizonyítottan hatásos, sem csodaszer: ha a teljesítmény ugrásszerű javulását várjuk, vagy diéta esetén abban reménykedünk hogy néhány tabletta beszedése után nem kell figyelni a bevitt kalóriamennyiségre, rossz helyen keresgélünk."

    Ezt kéne mindenki fejébe beleverni, de olyan mélyen, amennyire csak lehet..
  • immovable
    #25360
    Ezt a kettőt elolvasod, lehet olcsóbb. ;)

    Fehérjekészítmények: marketing és a valóság

    Táplálékkiegészítők - szükséges vagy felesleges?
  • Tyler1
    #25359
    Erről valakinek vélemény, tapasztalat?

    3 kg 8 ezer pénz, nagyon silány lehet? Megszorítások vannak, muszáj valamin spórolni, ez meg nagyon csábítóan olcsó :)
  • csuszi
    #25358
    jut eszembe most láttam valamelyik nap akartam mobilra átrakni a videóm youtube-on és láttam hogy írtál, sry csak most vettem észre egy év után ;) :D
  • csuszi
    #25357
    szerintem a stílusommal semmi baj nincs :) kicsit érdes, de legalább vicces...:)
    ellenben ez a különc fiú nem bír magával - menjél inkább sc2 serverre kisfiam, nagyon béna vagy :)
  • csuszi
    #25356
    :)
  • center86
    #25355
    Hogyan kell elkészíteni?
  • pamparampa
    #25354
  • Roger6
    #25353
    Na látod ez szép mentés a baromságaid után.
  • pamparampa
    #25352
    a rakott kajáknak a mestere vagyok.változatos és gyors
  • Effe88
    #25351
    jól néz ki
  • jazzy
    #25350
  • pamparampa
    #25349
    padlizsános rakott cucc, ha esetleg valakit érdekel.

    meg lehet csinálni diétásan is, meg úgy hogy tömegeléshez jó legyen.
    basszus Roger6, szabad itt ilyenről beszélni?legközelebb kikérem az engedélyed mielőtt kibasznak mert nem ide illő dolgokról irkálok, meg amúgy is.ki vagyok én hogy ezt meg merem tenni?
  • pamparampa
    #25348
    most mit akarsz, legalább nem haldoklik a topik.sokkal izgalmasabb mint a hülye szteroidos kigyúrt csirkezabáló testépítők, fúúúj. :D
  • pamparampa
    #25347
    baszki, de hülye vagy :D:D
    nem csinálnám verseny szinten.szerintem szar dolog ha valaki más dönti el helyetted hogy jól nézel e ki vagy sem.

    nincsen igazad.ez itten nem a segélykérő topig.van még pár dolog amiről lehet beszélgetni az alapismereteken kívül nem?ja, nem bocs tévedtem.én vagyok a szemét. :)
  • Vaxi
    #25346
    na elmentek ti a picsába, berakok testépítős/erőemelős híreket meg képeket, nagy ívben lefossátok, de a trollkodásra ráraboltok, mint gyöngytyűk a takonyra
  • Roger6
    #25345
    Hehe, valahogy éreztem, hogy valami miatt hamar haragra kelsz. Bejött. De tudod a flémkeltés eleve bannolásra alkalmas viselkedés. Ily módon pedig ők simán eldöntik helyettünk, hogy te alkalmas vagy-e az itteni közösségi életre. Láttunk már ebben a topicban pár embert ekkora szájjal elvérezni.

    Hogy is hívták a csávót? Valami S betűs... Bár régen volt, nem emlékszem rá. De mondta, hogy ő lesz a köv. testépítő bajnok, Vörös Zoli meg Tóth Dani elmehet a francba, üzeni nekik. Nem a te előző reged véletlenül?
  • pamparampa
    #25344
    ki vagy te, hogy megmond nekem bejöhetek e ide vagy sem?baromságokat beszélek?mert?mondd már el a baromság definícióját.te is egy kis nyomorék vagy.azt hiszed azzal segítesz hogy elmondasz néhány részinformációt valami kis tudatlannak?
  • Roger6
    #25343
    Mégis te miért jössz be? Segíteni nem akarsz, mindent leszarsz, baromságot beszélsz, aztán még te nyomorékozod le azt, aki segítséget, vagy tanácsot kér?
  • Effe88
    #25342
    hát igen pont az a durva, hogy látszik, hogy nem éppen topp formába van még is elég komoly súlyok vannak a rúdon...durva(szmájlikat már direkt nem írok)
  • pamparampa
    #25341
    várjunk csak!hova van írva hogy "testépítés tanácsadó topik"?
  • pamparampa
    #25340
    régi kép, akkor még nem volt formában