33479
12316971501353788406.png
  • pamparampa
    #25299
    mi az az edzsé? :D
  • Effe88
    #25298
    igen 10x olyan jól megy az edzsé:D:D:Dpersze:D:D:D
  • pamparampa
    #25297
    jó ötlet e?persze hogy az ha 2x olyan jól megy az edzés tőle.nem érdekelnek a tudományos magyarázatok.én magamon tapasztalom hogy ez nekem totál jó

    nekem még a diétába is belefér
  • Sephirot T
    #25296
    Egyébként sem jó ötlet a cukor edzés előtt
  • Különc
    #25295
    Nekem az most nem fér bele a diétába
  • pamparampa
    #25294
    én meg beverek 3 kanál mézet edzés előtt.tegnap sokkal jobban ment a gyurma ezzel a módszerrel.
  • center86
    #25293
    http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/20401107.jpg
  • Különc
    #25292
    Pump n' Go: ugyanaz szinte mint tegnap, kitolta a fájdalomérzetet, tovább bírtam az ismétléseket, egy jó kis bukásig végzett kar nap volt, de inkább a kezdőknek jó cucc ez, vagy aki tényleg nem szeretne koffein tartalmú készítményt enni

    Ha elfogy, visszatérek a Bangre vagy a HB-ra
  • Effe88
    #25291
    képt!
  • pamparampa
    #25290
    igen.160g/adag
  • pamparampa
    #25289
    nem mutassa a képet e

    sokat olvasgattam mostanában, és az igazság az, hogy rendkívül sok hozzáértő "komolyabb gyúrós" fikázza a scitec-et.kicsit elgondolkodtam a dolgokon amiket írtak.úgy néz ki hogy kipróbálom más gyártók termékeit is (na nem ilyen biotek meg többi agyonhájpolt tápot).következő vagy egy twinlab 100% whey vagy egy myofusion lesz.ezek a termékek fellelhetőek a teremben ahova járok, gondolom nem véletlenül nem árulnak biotech meg scitec cuccokat.majd meglátjuk.
  • Tyler1
    #25288
    Úgy kell adagolni ahogy Kathi Béci mutatta :D
  • center86
    #25287
    Érdemi hozzászólás +1!

  • Különc
    #25286
    ok
  • Effe88
    #25285
    minek ezek???:D:D
    fehérje kell+vitamin+jó kaja
    de ilyen kamukat venni:D:DD:
  • Különc
    #25284
    Csak nem bírtam ki, ma ettem egy Pump n' Go-t, a séta a teremhez elég érdekes volt, valamiért kapkodtam a levegőt, mintha fél órája már aeroboznék kb olyan érzésem volt, beszélni is alig bírtam nővéremmel, anélkül hogy ne vegyek nagyobb levegőket, bár ezt betudom az újdonság és a placebo hatásának.

    Az edzés csak átmozgató volt, szóval abban nem tudok érdemben nyilatkozni, abban majd holnap délután.

    Adagolókanál nincs benne ezért szemmértékkel toltam bele 2 gyerek evőkanálnyit, holnap lehet kenek bele kicsit többet.

    Íze olyan, mintha Sió almalevet innál rostok nélkül persze, szóval az kiváló.
  • Tyler1
    #25283
    Egyik spanom is dolgozott Tescoba még diákként, ő is mesélte, hogy akarta lecserélni a tejeket, aztán furcsán hullámzott a doboz, hát ott is hasonlóan kedves lárvafélék voltak az elkövetők. De nem hittem el, hogy a tejre rámehetnek, elvégre az víz.
  • pamparampa
    #25282
    most mivan?mi ezt free proteinnek hívjuk :D
  • Különc
    #25281
  • pamparampa
    #25280
    megnövelt fehérje?ugyanmá'...


    na ez...ez aztán az igazi fehérjével dúsított tej

    forrás

  • Különc
    #25279
  • Vaxi
    #25278
  • pamparampa
    #25277
    és te a rendőrök vagy a bűnözők közé tartozol?
  • Különc
    #25276
    Mondjuk nem nagyon van alapom összehasonlítani őket, lévén csak FW-ben meg Szegiben edzettem ill. Pesten Kiss Jenő termében
  • Vaxi
    #25275
    javult valamennyit, de délután elviselhetetlen...
    mi reggel járunk 7re, nyitásra ott vagyunk, mire megjönnek a népek már végeztünk is.
  • Különc
    #25274
    EHÖK egyetlen előnye a 2k HUF, egyébként már a szagtól ami kijött sarkon fordultam, nem hiszem hogy oda járnék, 4k felárat megér nekem a FW
  • Vaxi
    #25273
    az fasza. valamikor megnézem, bár egyelőre biztos maradok az ehökben, ez a 2000 forintos havidíj eléggé csábító
    na meg hogy 5 percre van munkahelytől
  • Különc
    #25272
    Közel 10 éve járok oda, nővérem 13, eléggé benőttük oda magunkat, mert a fele rendőr, másik fele bűnöző ám ja, nem olyan rég jöttek új gépek, szerintem célnak bőven megfelel, sok papucsos van meg kicsit Wellness/Fitness, de lehet edzeni normálisan
  • Vaxi
    #25271
    jó hely?
  • Különc
    #25270
    Fit World
  • Vaxi
    #25269
    hova jártok edzeni?
    szerintem még betolhatod, de ha tényleg szagos, akkor hagyd a vérbe
  • Különc
    #25268
    Hétfőn próbálom ki, akkor lesz majom edzés, partnerrel, kar, majd mondom történt-e valami

    Egyébként van egy 2012 júniusi lejáratú big bangem, az a baj h emlékszem a szagára, de valahogy mintha rosszabb lenne, szerintetek az megehető? Fél doboz kb
  • Vaxi
    #25267
    tapasztalatokat tolhatod is
  • Tyler1
    #25266
    Nálam is tervben van.
  • pamparampa
    #25265
    egyé almahéjat hogy lefoggyá.nem számít a napi 26L kóla meg hogy nem mozogsz.a lényeg az ALMAHÉJ!"képes arra, hogy megnövelje az izmok mennyiségét" mától csak almán fogok élni
  • pamparampa
    #25264
    creator: napi 8 szem (reggel éhgyomorra 2, edzés előtt 4, edzés után 2.pihenőnapon reggel éhgyomorra 4, majd 3. kaja előtt 4) 2 hete.kicsit élénkebb vagyok.ennyi.felesleges pénzkidobás volt.
  • Különc
    #25263
    Ma vettem kipróbálásra egy Pump n' go-t, megnézem má mi ebben annyira sláger
  • pamparampa
    #25262
    meg amúgy sem olvasok ilyen szennylapokat.sőt, még tv-m sincsen.volt aki emiatt űrlénynek nézett...
  • pamparampa
    #25261
  • Effe88
    #25260
    ja igen mert különben elfelejt inniD:D:D::D:D
    elég prosztó:D:D:D