33479
12316971501353788406.png
  • Orgi
    #25419
    Köszönöm szépen mindkettőtöknek!
  • Effe88
    #25418
    hali
    én ezt venném a helyedbe
    teljes megfelelő
  • Prince of Máté
    #25417
    Én ezt ahánlanám
  • immovable
    #25416
    Nekem az álló vádli gépen a kedvencem.
  • Orgi
    #25415
    Sziasztok,
    kb 1 éve járok edzőterembe heti 3*. Jópár éve (mivel nem túl optimális és változatos az étrendem) szedek multivitamint (Béres Actival Max, kb 3k 3 hónapra az ára). Olvasgatva itt az alapismeretek részt felmerült bennem, hogy érdemes vmi komolyabbatt venni vagy bőven elég ez? Nem vagyok testépítő, csak igyekszem sportolni... esetleg ha érdemes ezzel foglalkoznom, ajánlhatnátok vmi olcsó és megbízhatót, előre is köszi!
  • KaBuTo666
    #25414
    jack3d-t kipróbáltam...van hozzá egy adagoló, abból kellet egyet beletolni a shakerbe 200 ml vízre...sajnos ezt az egy adagot nem éreztem meg...szóval holnap mehet a dupla adag, és meglátjuk. Rájöttem hogy az ilyen teljesítménynövelőkre mintha nagyon "immunis" lennék...swolexből is 12 kapszula kellett hogy érezzem de az edzés végén viszont szédültem mint az állat, leesett a vércukorszintem úgy hogy nem volt jó ötlet. De nem gáz, nem függök ezektől csak érdekes hogy más meg totál bekattan ezektől.
  • KaBuTo666
    #25413
    úristen, nekem nagyobb lábaim vannak...1 éve se vagyok benne ebbe az egész kondizásba de már 90 kg-mal guggolok. :-)
  • Sephirot T
    #25412
    én ezt a képet más köritésben láttam,volt mellette facebook kommentár is ahol szintén mindenki a lába miatt oltotta és akkor valaki felfedte(haverja vagy vmi rokona nem tudom már),hogy igazából meg volt sérülve a lába és még csak most pár hete sikerűlt újra talpra álljon,hogy mi igaz ebből és mi nem ,nemtudom,annak ellenére illusztrációnak megfelel
  • Tyler1
    #25411
    Mottója:

  • Renjike
    #25410
    te jó ég hogy lehet valakinek ilyen lába? Nekem a lábamon sok nem látszik de alapból vagy 3x ekkora .
  • Vaxi
    #25409
    a guggolás az egyik kedvencem, ki nem hagynám.
  • Effe88
    #25408
    pfff
    az ilyen már nagyon xtrém és k*rva gáz
    terembe is van egy pár ilyen csak ők nadrággal takargatják
    pedig semmiből nem állna legalább héten 1 guggolást meg egy vádlit megcsinálni
  • UltraZord
    #25407
  • center86
    #25406
    Szerintem pedig igen is kezdjen el diétázni. Nyár van, olcsó a zöldség, süt a nap, jobb a közérzetünk, diétára ez a legjobb időszak.
  • Különc
    #25405
    Ne fogyjál sehova, kezdőként egy bizonyos szintig még menni fog a zsírveszteség és erősödés megfelelő intenzitású edzéssel, alapismereteket olvasd el aztán gyere vissza ha kérdésed van
  • DaemoonHunter
    #25404
    Nagyon szépen köszönöm neked is. Megfogadom a tanácsot!:)
  • Csacsi
    #25403
    Sziasztok.

    Jelenleg eléggé el vagyok hízva. 167cm-hez tartozik közel 80 kg, és nem izomból.

    Szeretnék vékonyabb lenni, és közben szeretném, ha picit izmosabb is lennék. illetve ez nem igaz, csak erőnlétileg szeretnék fejlődni.

    Lehet, ezt egyszerre csinálni, vagy inkább előbb fogyjak, majd utána építkezzek?

    Valakinek valami jó diétás étrendje van? Illetve a futás elég a fogyáshoz?
  • Tyler1
    #25402
    1,5 gramm az nagyon kevés, diéta alatt is minimum 2,5-3 gramm kell a normál mértékű fogyáshoz edzésnaptól, pihenőnaptól függetlenül. 2,5 gramm alatt már jelentős lesz az izomveszteség, valamint a szervezet tápanyag hiányában átáll alacsony energiafelhasználásra, ami a diéta végén robbanásszerű visszazsírosodást fog jelenteni(yoyo effektus).
    Én azt tanácsolom, hogy vedd vissza a jelenlegi ch bevitelt 3/4-ére, kardiózz heti 3-4x 30-40 percet, így kicsit normalizálódik a testkompozíciód pár hét alatt, ami után jöhet a tömegelés has nélkül.

    Egyébként a nagy bendő teljesen normális tömegeléskor, 103 kilónál már jelenetős volt nekem is, de most kicsit túl a diéta felén már egész szépen lement :)
  • DaemoonHunter
    #25401
    Köszönöm a válaszokat! Strand zavar a legkevésbé évente 1x járok :D Power proteinre akarok még beruházni, napi 2 adag kiegészítésnek. Azért a tavalyi heti 1kg plusz nagyon sok volt tömegeléskor, most jó ha 0,5 lesz, több fehérjével, kevesebb ch.
  • Roger6
    #25400
    Nekem is van (86 kg), de diétában az szépen lemegy. Meg strandon feszíts rá, hogy ne kapj levegőt.
  • JohnnyNapalm
    #25399
    azaz égess el több kalóriát mint amennyit megeszel, de mégis amit megeszel abban legyen elég fehérje a növekedéshez
  • JohnnyNapalm
    #25398
    a "skinny fat"-re azt az egyszerű megoldást szokták javasolni, hogy több fehérje, kevesebb szénhidrát
  • DaemoonHunter
    #25397
    Még pár hónapja írtam, hogy a gyomrom feltűnően nagy volt, kiderül hogy ez inkább a skinny fat elnevezésű alakomnak tudható be inkább. 180 centi vagyok, 65kg, szóval diétázni nem kéne, amit viszont olvastam, hogy érdemes 1,5gr ch/tskg bevitelt nyomni, edzésnapon 2gr, illetve fehérjebevitelt növelni(mostani házikoszthoz képest), mellé 1 óra futás naponta, bár a mozgással nincs gond az megvan nem az a gép előtt ülős vagyok de azért a plusz futást fontosnak tartom.
    Másik megoldás: tömegelés, vagy 80 kilóig aztán szálkásítás. A gond csak azzal van hogy 75kg körül nekem már akkora hasam van mint egy terhes nőnek:D Nem tudom ezzel ki van még így, bár hozzá kell tenni hogy a célért bármit...
  • Roger6
    #25396
    Teljes mértékben egyetértek veled.
  • Vaxi
    #25395
    annyira imádom, hogy azzal érvelnek, hogy régen a parasztok is kenyeret ettek kolbásszal meg szalonnával és nem voltak kövérek...
    1. akkor még kenyér volt a kenyér
    2. akkor még kolbász volt a kolbász
    3. az ember 12-15 órákat dolgozott kint a földeken, sokszor nehéz fizikai munkákat, nem az irodában meg a TV előtt rohadt egész nap a faszát vakargatva....
  • Effe88
    #25394
    annyi annyi
  • Sephirot T
    #25393
    mi akar ez lenni ketogén diéta reklámköntösbe?
  • Renjike
    #25392
  • Különc
    #25391
    Szerintem próbáld ki Vaxi Norbi parasztdiétáját, szerintem én is elhagyom a termet és nekiállok kolbászt enni töpörtyűvel és pálinkával

    Itt ni
  • Vaxi
    #25390

    :DDDD
  • JohnnyNapalm
    #25389
    pont most volt a bodybuilding.com botránya, 7 millió dollárra büntették őket, mert kiderült hogy a webáruházukban árult táplálékkiegészítők közül néhányban szteroid volt

    habár a nálunk forgalmazott kiegészítők között szerintem lehetetlen hogy ilyen előforduljon
  • immovable
    #25388
    Sokan még azzal sincsenek tisztában mi az a hipertrófia, vagy hiperplázia, olyanról, hogy periodizáció ne is beszéljünk. :) De azért tolják a cuccot.
  • Különc
    #25387
    Híradó a Fazekas ügyről:

    "NEM ZÁRHATÓ KI HOGY A TILTOTT SZER TÁPLÁLÉKKIEGÉSZÍTŐVEL KERÜLT A SZERVEZETÉBE"

    Omg, biztos Scitec cuccot nyomat a fószer, mind veszélyben vagyunk akik eszik
  • Renjike
    #25386
    Nem tartozom egyenlőre a keménymag közé , és kezdő is vagyok . Eddig kisebb megszorításokkal remekül fejlődöm minden nélkül .
  • Vaxi
    #25385
  • Tyler1
    #25384
    Igen, de ez már kis milliószor meg lett itt vitatva, felesleges újból előhozni. Mindenki aki legalább alapokkal rendelkezik a testépítésről, vagy inkább kondizásról, az tudja mik a tápkiegek, és tudja mi a céljuk, előnyük, illetve ésszerű étrend mellett alkamazzák. Aki meg alapokkal sem rendelkezik, de zabálja a tömegnövelőt kolbásszal, illetve tablettázik, mert az 2 hét alatt 20 kiló izmot ad, azokkal nem lehet mit kezdeni 1 millió egyedszerre sem.

    A szar cégek meg szart gyártanak, ez evidens, de nem hiszem, hogy ebbe beletartoznának a Scitec, Biotech, Peak, vagy Full Force cégek, mert nekik egyszerűen nem éri meg olyan szinten átverni a vásárlót, mint ahogy a blogban fel van festve amcsi nevenincs gyártókkal. Hogy megéri-e a fehérje azt döntse el mindenki maga, de manapság meg ne akarjunk megegyező ár/érték arányt semmiben, mert nem létezik.
  • Vaxi
    #25383
  • Vaxi
    #25382
    ja és a parasztvakítást nem a teljes piacra értettem, de azt el kell ismerned, hogy néhány termék kurvára vakuljparaszt kategóriába tartozik.
  • Különc
    #25381
    "Igen tudom, mik ezek, utána is néztem már és igen kezdő vagyok, tolom a csirkét a rizst a tojást a házitejet a müzlit na meg a kreatint és egy megavit nevű tabit, csak a napozim is megfordult a fejemben próbaként és nem tom hogy együtt lehetne-e de aszem hagyom... Köszi!"

    Ha ez nem troll, akkor isten nyugasztalja az agyát, mert halott
  • Vaxi
    #25380
    de te nem is 1 hónapja edzel, meg nem kérdezel olyat, hogy mi a különbség a kreatin és a napozim között... (hallottam már ilyen beszélgetést)
    http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__2155507-kreatin-vagy-napozim-vagy-mindketto <--- mondom rákeresek, tessék. :D