33479
12316971501353788406.png
  • Effe88
    #25459
    nem volt hasznos hozzászólás ezért minuszoltam:)
    hisz ezért van az egész de ha ti ezt nézitek ezzel nem tudok mit csinálni
    kicsit sajnálom , hogy ennyire számít ez neketek
    vannak fontosabb dolgok is mint ezek fel a fejjel;)
    (minuszoljatok le ti is ha nem tetszett a hsz-em én nem fogok picsogni:)
  • jazzy
    #25458
    10 perce visszanéztem szarásig voltunk pakolva minusszal, most hogy írtam effe felplusszolta a maradék hszt, de ez az egész rendszer.. a moderátorok is mit csinálnak ezzel? Semmit.. Azért mert pár sértődött feljár csak minuszolgatni?
  • Különc
    #25457
    "Leírások alapján elég jó, majd később lehet én is megnézem ezt, de eddig még nem próbáltam ilyen készítményt csak Big Banget, Hot Bloodot és a Pump n' Go-t"

    Ezt és még számtalan hozzászólásom minuszoltad, és érdekes módon jazzyét és az enyémet, de azt folyamat, adsz erre magyarázatot, vagy inkább hagyjuk?

    jazz: immot én se tudom mi baja
  • jazzy
    #25456
    Ne hazudj már még pluszban.

    Immo is 2 havonta ír ide de minuszolgat naponta.. minek jöttök ide akkor?
  • Effe88
    #25455
    hát van olyan ami minuszos mert nem tetszik a hozzászólása ja
    de csak úgy nem szoktam
  • Különc
    #25454
    Nem kell sok postot visszanézni és teli van a neveddel
  • Effe88
    #25453
    én nem minuszolgatok
    de mindegy fogd rám
  • jazzy
    #25452
    Akik csak minuszolni járnak ide elmehetnének dolgozni valamit, vagy valami kellemesebb szórakozást találni mert rohadt unalmas. Immonak meg nem tudom mi a baja, hogy egyfolytában minuszolgat mindenkit, meg effe, a többi hülyét még megértem, mert kb 2 idiótának az alregje mind.
  • DarkHorSe
    #25451
    A hozzászólás hasznossága: -100
    Értékelések száma: 6 (0/6)
    poruljartal, gyurokisgyik, Kolonc, tamponka, kvák kapitány, DarkHorSe

    tamponka a kedvenc :D
  • Különc
    #25450
    Kapod már te is keményen az alregektől a minuszt
  • csuszi
    #25449
    - kaja tippek, képekkel stb
    képekről jut eszembe, azért nem toltam képet, mert amikor top on voltam, nem volt aki fényképezzen, külföldiül voltam :). most itthon vagyok, van bari is, de be vagyok hízva, 97 vagyok, éppen próbálok lemenni 86-7-re :)
    amúgy érdekes módon lehet találni a szemét között is aranyat:
    van közte jó pár gyúróskompatibilis cucc

    tigeroo nem tétel, akkor se vettem fel, csak meglepődtem.
    és egy utolsó link a chat-hez...miután meguntam a flamet felmentem indexre:
    hát min múlik ki nagyképű fasz és ki az ügyeletes kiskirály...
    csak vigyázzon szegén gyurta dani, mert 4 év múlva ha 9. lesz akkor megkapja az sg chat-en a magáét :)
  • csuszi
    #25448
    mondjuk pont az ilyenektől mi a faszt várok... - mondjuk legalább felvbasztak annyira hogy holnap széjjel baszom valamelyik izmom, kurvára megedzem magam :)

    már a múltkor akartam Neked írni jazzy, csak egyesek elvették a kedvem:
    több ötletem volt a topic-kal kapcsolatban.
    - most vettem egy one x-et és kegyetlenül ráizgultam az androidos cuccokra.
    lehetne beírkálni, milyen android, iphone vagy win vagy symb stb alkalmazásokat használnak az emberek esetleg és mire jó.
    - power songos tippek (mondjuk a szokásostól elrugaszkodva) én speciel valahogy a filmes score-okra izgulok. pl de tényleg csak egy példa hogy mennyire nem a szokásos rocky meg hc rock vonalon gondolom, a lényeg a libabőr és a plusz egy húzás. nemtom miért, háborús, meg katarzisos, meg sportolós, meg harcművészes filmek adják a jó alapokat :D
    - nem miattam, én be se nyögöm magam, de az jutott eszembe, hogy az sc2 topicban az pörgette az embereket előre, hogy egymással is versengtek, pl a. fasz ennyit guggol sajázt testsúlyba, b. fasz annyit, egymással vetélkednek, virtuális vastársak stb stb...táblázat, x "fogásnem" stb, lehet továbbgondolni.
    - ez pm ben...
  • tigeroo
    #25447
    naa ne csináld már én csak baromkodni mentem fel.
    igen írtam egy szóviccet, de utána írtam hogy amúgy ebben neked van igazad (meg hogy nem cáfol csak ignorál)

    ne haragudj ha másképp jött le, céltalan volt a ma esti csetelésem, nem akartam ebbe belemocskolódni.
  • csuszi
    #25446
    neeeem...én aztán nem pörgetem, de tőled is kaptam ;) mondjuk kurvára leszarom, csak pont nem a topiclakoktól várnám...
  • csuszi
    #25445
    tigeroonak ja.
    feljöttem a "gyúrós topicomba" körbenézni (igen, a látszattal ellentétben minden nap olvasom :) - csak érthető okokból hanyagolom az írást), és szemet szúrt a chat - kb: cseh laci egy nagyképű fasz, aki nem tudják miért nem úszta ki magát a hülye.
    erre én írtam, de nem igazán sikerült megérteniük, hogy a, az úszás ilyen, midnneki taktikázik, lochte is, phelps is, egerszegi is, mindenki, nem lehet bírni a sorozatterhelést, pihentetni kell magunkat. elbaszta, igen, de ez benne van a taktikai sorozatszámokban.
    b, még ha el is bassza, szerencsétlen 20x év lemondó, hajnalban kelő szorgalmas, sokat nyerő úszóként talán nem ezt érdemli...
    c, én a 40.nek is fejet hajtok, sőt annak is aki magának sportol, és felkel 5kor hogy elmenjen edzeni egyet, vagy csak sakkozik a szomszéddal, hogy ne hülyüljön el öreg korára.
    d, több tiszteletet

    igen, a szokásos faszkalap stílusomban - persze ennek is meg volt az oka, érdekes tigristank addig nem kapott egyetlen trágár beírást, amíg értelmesen válaszolt és nem csicskázott...

    erre természetesen jött a szokásos, hogy én biztos nem sportolok, és hülyeségeket beszélek, és egy újabb idióta a chat-en. meg a stb...
    háhogyne...
  • tigeroo
    #25444
    neem, tigristank.

    csatin pörgess vissza
  • jazzy
    #25443
    Ezt kinek írod?

    Tigeroonak?

    Amúgy én nem olvastam csak láttam nagyon írsz, de nem tudom mit vársz az sg chat lakóitól..
  • csuszi
    #25442
    ja és most is bebizonyosodott hogy a nagy átlag idióta, empátia nélküli fos hulladék a társadalom...és azt hiszi hogy mindenhez ért. logikának meg híján vannak. (szövegértésről nem is beszélve).
  • csuszi
    #25441
    igazad van tigris, jó sportemberhez méltóan nekem ugass be chat-en amikor én hülye faszként kiállok minden sportoló mellett, hogy azért nem kellene lenagyképűzni azért mert nem bajnok, pláne nem egy takony szarnak aki az sg-én soztja az észt, egy olyan embert, aki cirka 25 éve él hal a sportért, és a hazájának szállította a dicsőséget. igazad van, a kurva anyját cseh lacinak, és sg chaters for president...
  • jazzy
    #25440
    Az olvasásértést és a banner szöveget össze lehetne vonni.
  • tigeroo
    #25439
    a zsírt meg sztárorvosok szívták le róla.
  • A Kaszas
    #25438
    hát ez iszonyat film lesz
  • jazzy
    #25437
    Újabban egyre hülyébbek tűnnek fel és még van aki ezt el is hiszi. Annyira facepalm, hogy ezt már törölni sem volt erőm, mert nem hiszem el, hogy ezt tényleg valaki elhiszi.
  • Tyler1
    #25436
    Úúú bázzeg Fight Clubban mekkora benga állat volt, ahhoz már nem volt elég a böki, oda már génmódosítás kellett öcsém. Volt vagy 89-es karja, meg 300-as melle...

    Ne röhögtess már a hülyeséggel Megateszten különb formákat szedtek össze a tök amatőrök is 3 hét alatt.
  • Különc
    #25435
    Kész van az, a Dark Knight Rises előtti előzetes eléggé odabasz
  • jazzy
    #25434
    Most, hogy Stallone fia meghalt biztos szünet van a forgatáson.
  • Különc
    #25433
    Csak jönne már az Expendables 2
  • KaBuTo666
    #25432
    2 kupakkal már éreztem. úgy, hogy este a 8 óra alvásomból jó ha 4 órát tudtam aludni....pörgette az agyamat. :D
  • jazzy
    #25431
  • Effe88
    #25430
    Ma 65.éves a hétszeres Mr.O
    Arnold Schwarzenegger
  • UltraZord
    #25429
    dokival mindenképpen konzultálj ami a szívedet illeti, de a kardiora lehet jó megoldás az ugráló kötél, ha van hely a szobában, vagy négyütemű fekvőtámasz.
    De lehet jó a guggolás is. Bukásig semmiképpen, folyamatosan növeld hetente a mennyiséget.
  • Retsu
    #25428
    Hi srácok! Most rohadtul magam alatt vagyok, átlag 2 ism-el kevesebb ment ma mindenben mint legutóbb. Igaz, nem tudtam csak kb. 5 órát aludni, de akkor is. Szinte biztos vagyok benne, hogy mostmár muszáj váltanom 1 jobb multira(Multi Pro-ra gondoltam). Az is gond, hogy szinte semmilyen aerobot/kardiót nem tudok végezni ezköz hiányából kifolyólag. Szerintetek megtenné, ha mondjuk pihenőnapokon súly nélküli sokismétléses guggolásokat csinálnék? Más megoldást jelenleg nem látok erre. Na meg azért óvatosan kell edzenem a szív/vérnyomás dolgok miatt, még ha nem olyan komolyak is. Akkor a kardiót pl. ne csináljam bukásig, csak közel hozzá? Kösz minden segítséget!
  • Attila8805
    #25427
    Ahogy Brad Pityu edzett a Fight Clubra vagy a Trójára :)
    Így :)
  • Vladac
    #25426
    Jack3D erőssen akciós.
  • DarkHorSe
    #25425
    karedzesnel, tricepsz es utana bicepsz vagy forditva
  • Roger6
    #25424
    Pontosan, nagy nincs más dolga szegénynek. De le a kalappal, szép teljesítmény.
  • Tyler1
    #25423
    Van rá elég pénze, elég ideje, saját személyi edzője, saját dietetikusa, meg mindenféle tanácsadója.
  • Különc
    #25422
    A képeken a film bemutatójának évszáma van, hogy azelőtt a forgatás mikor kezdődött és mennyi ideig tartott, nem tudni így kicsit több idő, mint 1 év, de így is elég szép teljesítmény
  • Prince of Máté
    #25421
    1 év alatt hogy szedett fel 30 kilót, amiből nagy rész izom?
  • center86
    #25420
    Merevítő izmok erősítése és nyújtása, help!