33479
12316971501353788406.png
  • A Kaszas
    #25784
    kipróbáltad?
  • Neoncsoves
    #25783
    lehet, főleg hogy allergiás és a tejtermékek arra ráraknak még egy lapáttal nálam.


    most jön majd az a sztori, hogy csökkentek az adagomon / lecserélem a reggelit és elkezdek szálkásítani, mert ez a pocak nem tetszik ... tudom a tömegelés hasonlóval járhat, de úgy érzem hogy nem "edzem el" az összes tápanyagot amit beviszek és rengeteg felesleget tárol a szervezetem
  • Fbn Lx
    #25782
    igazából a joghurt tejtermék, enyhe laktózérzékenység lehet bejátszik, próbáld meg reggel kivenni a joghurtot, csak hogy kizárhasd
    én magam az vagyok, nem vágtam, mitől vagyok felfújódva, bár én ha tejeset ettem a hasam is elég gyakran csikart
  • Neoncsoves
    #25781
    szerintem a brokkoli lesz a ludas, ugyanis most direkt nem ettem csak ebédkor, és furcsamód semmi bajom nincs :D


    de egyébként inkább délelőttönként jellemző rám a felfúvódás, pedig reggel csak zabpelyhet eszem joghurttal :\


    egyébként visszaveszek a kaja mennyiségéből picit mert túl sok, pocakosodok... vagy csak a szénhidrát miatt több vizet tárol a szervezet?
  • jazzy
    #25780
    De esetleg a mogyoró is besegíthet, de tény, hogy a brokkoli fingat rendesen.
  • Neoncsoves
    #25779
    lehet. még ami van belőle azt elfogyasztom aztán utána átállok paprika/paradicsomra, aztán meglátom. köszi a választ
  • jazzy
    #25778
    Brokkoli miatt vagy felfúvódva.
  • Neoncsoves
    #25777
    Napi 1100Ft-os étrendet állítottam össze magamnak, igazából tömegeléshez...


    Reggeli:
    100g Zabpehely
    Joghurt 125g (1 pohár)


    Sulis
    Változó, igazából sajtos perec/sós rúd


    Ebéd
    150g csirkemellfilé
    70g rizs
    +valamennyi brokkoli


    Uzsonna
    150g csirkemellfilé
    70g rizs
    +paradicsom / brokkoli
    ill. 50g földimogyoró


    Vacsora
    150g csirkemellfilé
    70g rizs
    opcionális (ha kajás vagyok): 3db tojás / vagy valami gyümölcs (barack, dinnye, szilva...)




    a problémám az lenne (értem hogy tömegelés, de...) hogy egy kiadós szálkásítás után, jelenlegi tömegelésem mellett ismét pocakosodok, pedig minden felesleges dolgot hanyagolok (se csoki, sör se túl sűrűn...). Gondolkodtam rajta hogy visszaveszek a rizs mennyiségéből.


    A pocak még nem is probléma, de napok óta fel vagyok fújódva... ötletem sincs mi miatt (túl sok CH?).

    valaki ötlet?

  • Roger6
    #25776
    Okés, még jöhetnek vélemények ha vannak, mindent szívesen fogadok.
  • Breki33
    #25775
    Formáld a combot és a popsit hatékonyan!

    http://www.biotechusashop.hu/your-body/2012/08/27/Form%C3%A1ld_a_combot_%C3%A9s_a_popsit_hat%C3%A9konyan/

  • Breki33
    #25774
    egylábas lábtoló illetve guggolás gépen váltott lábbal a legjobb
  • 5m0k3sh0w
    #25773
    http://lifetilt.blog.hu/
  • Vaxi
    #25772
    fenékre kitörés a legjobb :)
  • DarkHorSe
    #25771
    guggolas, kitores
  • Roger6
    #25770
    Egyik ismerős csajszi szeretne eljárni velem edzeni, mivel szerinte nem elég feszes a combja meg a popsija. Heti 3 alkalommal jönne velem. Tudtok tanácsot adni arra, hogy milyen gyakorlatokat ajánljak neki?
  • A Kaszas
    #25769
    én rizst eszek zsírszegény túróval és édesítőszerrel.néha kis citromot facsarok még bele:D
  • tigeroo
    #25768
    én szoktam bele kókuszt is rakni.
  • Vaxi
    #25767
  • Retsu
    #25766
    Sértegetni mersz? OK CUNT SETTLE THIS!
  • Sephirot T
    #25765
    Amúgy hogy témánál maradjunk találtam egy érdekes cikket a szénhidrátokról,biztos nektek is tetszeni fog,bár angolul van,emiatt elnézést kérek:Szénhidrátok
  • Tyler1
    #25764
    Isten ments, hogy összerúgjam a port az SG maffiával

  • Sephirot T
    #25763
    Adj még hozzá gyümölcsöt és/vagy mézet
  • MEdievil
    #25762
    Tej helyett víz :P
  • Roger6
    #25761
    Vigyázz vazzeg, mindjárt kapod a fenyegető privátot te is.
  • Tyler1
    #25760
    Röhejes vagy komolyan mondom. Értelmes dolgot még nem írtál ide, de ha tényleg komolyan is gondolod, akkor én is csak szakembereket tudok ajánlani(igen, többesszám, mert rajtad 1 nem segít).

  • DarkHorSe
    #25759
    Van valakinek valami jo zabpehely recepje reggelire? A feherje, zabpehely, tej kombotol mar a faszom kivan :D
  • Attila8805
    #25758
    Tessék egy kis motiváció!
  • DarkHorSe
    #25757


    csak hogy a rinyan kivul mas is legyen, mekkora arc mar :DDD
  • Roger6
    #25756
    Aki egy fórumon sírja ki gondjait, vagy vár megoldást a hasonló jellegű problémáira, annak a fejével súlyos gondok vannak.

    "Lehet örülni ha ilyen dolgok miatt végem lesz." - Akkor annyi eszed van, mint egy marék szárított molylepkének. Fordulj szakemberhez.
  • jazzy
    #25755
    Ha komoly amit írsz akkor a problémádat mi nem fogjuk tudni megoldani. Vagy magadban lerendezed, vagy elmész orvoshoz. Az nem segít ha ilyeneket írsz 1 fórumra.
  • Retsu
    #25754
    Van ha kíváncsi vagy rá. De akik nem tudják megérteni mi folyik itt, azok... na nem írom mit csináljanak! Ha tudni akarod, sok hozzád hasonló kezdőnek segítettem itt pl., erre ez a ála ezektől! #25753ra nem is mondok semmit...
  • jazzy
    #25753
    Menjél pszichológushoz, ne itt legyél emos.
  • Fec papa
    #25752
    No offense, de neked amúgy van valami bajod, vagy csak trollkodsz? :D
  • Retsu
    #25751
    Nem tudom mi értelme van az ilyen agyontámogatott állatokról betenni dolgokat, ja hogy engem még jobban elkeseríts? Köszi! Nekem fehérjén kívül más kiegem nincs! De jól van, ha azt akarod, hogy kárt tegyek magamban, akkor lehet h eléred, gratulálok! Ha csak erről szólhat a topik, akkor hajrá, jó volt veletek beszélgetni! Lehet örülni ha ilyen dolgok miatt végem lesz.
  • Renjike
    #25750
    gondoltam beírom mert még is ki volt gyúrva : Michael Clarke Duncan nyugodj békében.
  • Vaxi
    #25749
    hajrá
  • Fec papa
    #25748
    Yay megvolt az első napom a kondiba, meg egy 20 perces lépcsőzés levezetésnek. Ha holnap tudok járni akkor meglesz a 2. napom is. :D
  • tigeroo
    #25747
    a selejt magatartásotokért!, az üdítős, naturál fegyencek is lenyomnak titeket
  • ps7a
    #25746

  • Tyler1
    #25745
    Neki készült :)