33479
12316971501353788406.png
  • jazzy
    #25824
    Kinek hogy jön be, nekem mindig jobban bejött a bicepsz-tricepsz egy napon edzése, láb mindenképp külön, a vállat meg bepasszintani a háthoz, vagy a mellhez, attól függően, hogy melyikre kell jobban odafigyelned. Én mellezés után általában hulla voltam, így hátazás utánra raktam be. De ez változó.
  • Roger6
    #25823
    Neki meg respect: Soha nem késő!
  • DarkHorSe
    #25822
    Allitolag nagyon ossze van esve
  • Roger6
    #25821
    Akkor te a mell edzés mellett mit csinálsz még? Amellett, hogy fenyegetsz persze mindenkit itt SG-n.
  • Retsu
    #25820
    Kalapácsról válts csak 1 kis időre a Gironda-féle súrlódó bicepszre fordított fogással! Lehet, hogy eleinte a súlyok kicsik lesznek, de ez hatalmas gyakorlat a brachialisra.
  • Retsu
    #25819
    Ugyebár a tricepsz és a bicepsz antagonista izmok. Ebből következően a teljes karedzés tűnik jobb választásnak. Arról nem is szólva, hogy mell után a tricepszben 1szerűen nem marad annyi h rendes intenzitással tudd edzeni! Ez még a penge állóképességgel rendelkezőkre is igaz, hiába mondják de ők bírják utána a tricepszet is. Na persze, csak közel sem olyan intenzitással.
  • Solt
    #25818
    Na ez az a hozzászólás amit érvként nem fogok a páromnak megmutatni! :DD

    Egyébként köszi mindkettőtöknek, asszem teszek egy próbát... ha nem bírja ki, akkor majd a Blikk címlapjáról értesültök róla... :D
  • Solt
    #25817
    Hát ebből nekem nem az jött le,

    "Leszakadni biztos nem fog hiszen erre tervezték :)"

    Szerintem az ajtótokot nem erre tervezték, de ezen nem fogunk összeveszni! :D Gyakorlatilag csak egy műanyag díszítés van a kereten, ez a fő gond...
  • A Kaszas
    #25816
    nekem is van és oldalt a takarólécet kicsit benyomta továbbá lekoptatja a festéket az ajtó felett.de azért simán jó:D
  • Attila8805
    #25815
    Én is az ajtóra gondoltam XD
  • Solt
    #25814
    Nem a rudat féltem, hanem a gagyi szar ajtótokunkat... műanyag a lelkem virága, és már attól nyikorog, recseg-ropog ha egy picit ránehézkedek...

    Hónapok óta nem jutok le terembe, és valamit most már kezdenem kell magammal, mert kezdek úgy kinézni mint egy teleszart zokni! :D
  • Attila8805
    #25813
    Nekem ilyen van itthon.
    87 kilómat simán bírja.
    Szerintem nem nagyon terheli mert majdnem végig a peremen ül így eloszlik a súly.
    Leszakadni biztos nem fog hiszen erre tervezték :)
  • Neoncsoves
    #25812
    Ez igazából nálam helyzetfüggő hogy miből mennyit csinálok, valamikor nagyon formában vagyok és letolok 5x10et, aztán ugyanennyit koncentrálttal, valamikor meg lenyomom a 4x10 és utána már csak 3x8ra van erőm koncentráltból... igaz egyelőre nem túl nagy súllyal (11-12 kilóval) csinálom ezeket, ha lesz pénzem beruházok még súlyokra mert nincs több. Vagy veszek súlyokat, vagy lemegyek terembe, de a terem felé húz a szívem.
  • Solt
    #25811
    Urak!

    Ilyen cuccal van valakinek tapasztalata? Mennyire terhelheti a felső peremet vajon?
  • Renjike
    #25810
    Én 4X10-t csinálok mindenből jelenleg állva bicepsz 16 kiló de mehetnék 18ra is de nincs több súlyom sajnos ,francia rúddal 30től amennyi még nem esik rosszul és végén kalapácsoztam 14 kilóval, a végére kalapácsból alig tudnék csinálni 16 kilóval 14től meg nem igazán érzem hogy hú de adtam a szájukra , ezért kérdeztem . De bármely más tanácsot szívesen meghallgatok :)
  • Neoncsoves
    #25809
    én úgy tapasztaltam, hogy kalapáccsal kezdem és utána csinálom a koncentráltat, akkor annak ellenére hogy a kalapácsból már szinte egyet sem tudok megcsinálni, a koncentráltba bele tudok nyomni még 3x8at :)
  • Renjike
    #25808
    Eddig úgy edzettem bicepre 3 gyakorlattal hogy első volt a állva bicepsz váltott karral (a befordítós) , francia rúd , kalapács bicepsz , arra gondoltam hátha jobb lenne ha kezdeném a falapáccsal , francia rúd , végül koncentrált bicepsz.

    Szerintetek?
  • Fec papa
    #25807
    Szerintem amikor a mellezel. de majd valaki aki jobban ért hozzá megmondja, de általában azok együtt dolgoznak én úgy tudom.
  • Neoncsoves
    #25806
    ha már otthoni edzés...


    szerintetek a tricepszet akkor csináljam amikor a bicepszemet edzem, vagy amikor mellezek(fekvőtámasz, stb) ?
  • Tyler1
    #25805
    Én ma is úgy járkáltam egész nap, mint aki befosott, pedig szombaton volt lábnap :)
  • jazzy
    #25804
    Otthoni edzés, úgyis sokan szokták kérdezni.
  • JohnnyNapalm
    #25803
    +1
    csak én 5 éve csinálom:D de olyan kemény lábazás volt most hogy úgy éreztem magam mint a legelső után:DD
  • Vaxi
    #25802
    az a jó! nekem is volt már olyan nem egyszer, hogy az öltözőben nem bírtam lemenni a lépcsőn, úgy remegett a lábam, meg a gyomrom is :D
  • Roger6
    #25801
    Gratulálok! Csak így tovább!
  • JohnnyNapalm
    #25800
    motörhead tetkó
  • Fec papa
    #25799
    Na túl vagyok az első héten! YAY! :D Nem volt könnyű, ma is meghaltam a lábazás után, de valahogy rámtörtek utána az endorfinok és teli mosollyal az arcomon tekertem haza felé, ügyet sem vetve a remegő lábaimra. :D
  • Attila8805
    #25798
  • Breki33
    #25797
    http://fegyenc.com/fegyenc-edzes/
  • ravensoul
    #25796
    Pedig most erre nagyon nincs keret... :)
  • Effe88
    #25795
    hát venni kell egy fekpadot,rudat,tárcsákat oszt csááááD::D:D
    így
    sokat ne várjon ettől a fekvőtámasz meg egykezes súlyzó dologtólD:D:
    a semminél jobb persze
  • Roger6
    #25794
    Otthoni edzésben a fekve nyomás és felhúzás nem tudom hogyan oldható meg.
  • Effe88
    #25793
    legyen 3x8 az ismétlés szám
    fekvenyomás-felhúzás-guggolás alap gyakorlatok ezek kellenek
  • Effe88
    #25792
    hú de jól néz ki
  • jazzy
    #25791


    Nagyon jól néz ki.
  • ravensoul
    #25790
    Sziasztok!

    Elkezdeném a tömegnövelést, megfelelő kajálással és otthoni edzéssel.

    A tápanyagtáblázatot így állítottam össze (a súlyom 64 kg):
    http://shop.builder.hu/kaloria.htm4?etekid=7821&act=mutat

    Edzéstervem ebből áll:
    Heti 3 edzés . pl. hétfő-szerda-péntek
    1. Fekvőtámasz 3x20
    2. Tolódzkodás két szék között 3x10
    3. Bicepsz állva 3x20
    4. Tricepsz állva egykezessel 3x20
    5. Oldalemelés 3x10
    6. Egykezes evezés 3x10
    7. Guggolás 3x20
    8. Vádli állva 3x50
    9. Hasprés 3x20

    Kérdésem az lenne, hogy változtatnátok-e valamit ezeken, vagy javasolnátok-e még valamit az eredményesebb tömegnövelés érdekében? (Úgy hallottam, nehezen hízóknak a Jumbo! a legmegfelelőbb tápkieg.)

    Nincs lehetőségem edzőterembe járni, most szeretnék venni 2db 15kg-os egykezes (állítható) súlyzót. Hol érdemes szétnézni ez ügyben? Vaterán kínálnak cementtel/homokkal töltött súlyzókat, nem tudom, érdemes-e beruházni ilyenbe. A lényeg, hogy aránylag olcsón megússzam a súlyzóvásárlást.

    Segítségeteket és válaszaitokat előre is nagyon szépen köszönöm!
  • Tyler1
    #25789
    Ha már kaják...
    Mai desszertem: zabpelyhes-kókuszos túrógombóc eper-vaníliás fehérjeöntettel. Receptet a Scitec oldaláról loptam, + pár dologgal kiegészítettem.

  • Tyler1
    #25788
    Ja, a serpenyő is, ha már ő volt a poszt főszereplője :D
  • Tyler1
    #25787
    Nekünk is ilyen tányérkészletünk van :D
    Jól néz ki a manna
  • Roger6
    #25786
    Kaptam szép új teflonos serpenyőt barátnőmtől, úgyhogy egyből ki is próbáltam. Alig várom, hogy újra kezembe vehessem.
  • DarkHorSe
    #25785
    Most ugy eszem hogy, 4 tojas, zabpehely, mez, kokuszreszelek, sutopor es ezt kisutom reggel, marha jo :D