33479
12316971501353788406.png
  • jazzy
    #25865
    Az is jól hangzik :)

    Én csak vitamint, de majd a Diablos zsebpénzemből benevezek valami jóra :D
  • Vaxi
    #25864
    én most whey compexet vettem pisztácia fehércsoki ízben. ezt vettem a nyereményből :DD
    finom :)
  • jazzy
    #25863
    Akkor hajrá Branch :)

    Mézes vaníliás, nyam, de jól hangzik, én a cytogenes vaniliás szar óta nem veszek vaniliásat soha.. de próbáltam ilyen joghurtos málnásat, meg fehércsokis nem tudom milyet, azok ütöttek.
  • csuszi
    #25862
    nem szeretném kai-t.
    csak annak tudok drukkolni tiszta szívvel, aki emberileg is üti a mércét.
    és Ő nálam nem üti.

    okosság: kurva dagadt vagyok :) lassan sikerül átállnom értelmesebb kajára, de ez a kurva mézes vanília fehérje feladja a leckét :D
  • jazzy
    #25861
    Amúgy ja, de Immo csak 1 accal nyomja, bár továbbra sem beszéltem még vele soha 1 szót se, a másik srác elfáradt mert 8 acc helyett csak 2vel kapom, vagy lehet elment a kedve, hogy a plusszaim jobban nőnek :D

    Nincs mit tenni, segítőkész emberré váltam.

    Veled mi a helyzet? Mr. O. esélyes tipp? Vagy valami okosság?
  • csuszi
    #25860
    áááá
    :) kezd elfogyni a kraft, fel kell tüzelnem a kis faszkalapokat, gyerünk újra lépkedj ki és be ki és be, baszd el rá az idődet kérlek nyomd a - gombot rám, ügyes kis maki jó maki :)
  • Stockbauer33 #25859
    Nagyon jó mind a kettő
  • jazzy
    #25858
    Visszatérve erre miután kinevettem magam ismét a kényszeres minuszoló bagázson, adok még nekik hszt amire nyomkodhatnak nyáladzva.

    Én nagyon örülnék, ha Branch Warren végre elérne valami jó kis helyezést, persze nyerni, de még top3-ra se nagyon van esélye, de nekem nagy kedvencem. Friss képeket nem nézegettem még, de előző évekből kiindulva Kainak nagy esélye lehet.
  • jazzy
    #25857
    Immonak ismét nem tetszett :DD Ez olyan vicces esküszöm amikor megjelenik a pontozás :D
  • ps7a
    #25856
    Kár, hogy az a desszert nem marha volt hanem Synthol (youtube) :D
    Sok ilyen hülye van :D
  • hungary27
    #25855
    Amúgy popey-nak az alkarja nagy.
  • Effe88
    #25854
    ez off de ti is röhögjetek egyet ezen a bohócon:D:D:D
    popey
  • Roger6
    #25853
    Baszki, ma kardió... Annyi kedvem van hozzá, mint bányalónak síelni.

    Ja, amúgy említettem, hogy jön velem egy hölgy (25 éves) is. Most hétfőn kezdtük. Nagyon akarja, 3-szor szeretett volna jönni egy héten, de felülbíráltam őt azzal a kérdéssel, hogy mikor sportolt utoljára (6 éve). Éssss meg is lett az eredménye. Tegnap még elviselhető volt az izomláza (comb-fenék), nagyképűen azt is mondta, hogy azt hitte rosszabb lesz. Mára rosszabb lett. Vendéglátós ráadásul, szóval egész nap mászkál szegény. Na mindegy, pénteken folytatás: guggolás / kitöréssel a középpontban, szóval még jobban meg fog halni véleményem szerint.
  • Vaxi
    #25851
    nem igazán akarok belefolyni a kis játékotokba, engem borzasztóan hidegen hagy ki és mit ír ide, átgörgetem, ha nem érdekel és kész.
    viszont engedd meg, hogy megkérdezzem tőled, hogy miért látogatod a testépítés topicot, hogy ha szerinted majom az összes testépítő?!
    csak a flém miatt?
    költői kérdés volt, kérlek ne válaszolj rá, tényleg leszarom a kis vitátokat.
  • ps7a
    #25850
    Volt nemrég egy videó egy niga fószerről, ahogy a gettógyúrást intézi...na annak respect.
    De van itt több is:
    60-as natural
  • Attila8805
    #25849
    Már a mőltkor kifejtette hogy őt mennyire zavarja hogy valaki nagyobb mint ő mert csak arra emlékezteti hogy ő nem tud tovább jutni egy bizonyos ponton és most is leírta a 25846 ban hogy lelki problémái vannak.
    Hagyjátok figyelmen kívül vagy küldjetek neki kedélyjavítókat.
  • Különc
    #25848
    Szerintem itt szellemi probléma van alapvetőleg
  • ps7a
    #25847
    Ezt a majom részt kifejtenéd bővebben? :)
  • Retsu
    #25846
    Hogy lehetsz ilyen? Direkt provokálsz, aztán meg oltasz? Na mind1, gratulálok ha így éled ki magad h sértegeted a lelki problémás embereket! Majd érteni fogod ha te vagy vki hozzátartozód is benne lesz, mert ezt csak az értheti igazán aki benne van!

    Ja amúgy teszek rá melyik majom nyeri meg. Mind1 milyen barnítót és pózológatyát raknak rá, attól még majom marad.
  • Effe88
    #25845
    dorian yates!!!!!!!!!
  • A Kaszas
    #25844
    ki más mint ez a retsu
  • Vaxi
    #25843
    próbálkozzunk hírekkel a testépítés világából.



    Cutler nem indul. Kérdés, ki fog nyerni? félhét, vagy kai?
  • Roger6
    #25842
    Nagyon szép, kimondtad: ŐK se. Tehát érdekes, hogy itt veled van gondja pár embernek, többnek, és nem másokkal.

    "Látatlanba meg ne nagyon bocsátkozz semmibe"- ez pont te írod, aki egyből lekoxolóztad az öreget úgy, hogy nem is tudod mitől-hogyan lett ilyen alakja? Paradoxon szó jelentése alatt az értelmező kéziszótárban a te polgári neved áll.

    Amúgy meg milyen gyerekes már fenyegetőzni verekedéssel, mert nem tetszik másnak a véleménye? Te jó ég, leülhetsz, egyes.
  • Tyler1
    #25841
    Kár, hogy az a fene nagy életkorod az értelmi színvonaladon(legalábbis abból, amit itt előadsz) nem mutatkozik meg...
  • Retsu
    #25840
    Akkor ők se szórakozzanak velem!
  • Különc
    #25839
    Fejezd már be tényleg
  • jazzy
    #25838
    Az, hogy házigazda vagyok nem jelent semmit, kitakarítom a szemetet, ennyi, a véleményemet nem befolyásolja.

    Az, hogy ma sokat mennyit segítettél az egy dolog, ki akarod terjeszteni ezt az elmúlt 6 évre?
  • Retsu
    #25837
    Először is hülyegyerek én vagyok az idősebb, szal ne ecsézz! Látatlanba meg ne nagyon bocsátkozz semmibe, mert nem tudhatod kivel beszélsz! Nagyon kinyílt itt valaki(k)nek a csípája, de sebaj.

    #25835:Lám csak,te sem beszélsz már normálisan, házigazda úr? Honnan veszed h nem tudok felmutatni vmit??? Pl. ma is többet segítettem a kérdezőknek, mint ti együttvéve. Ezzel az álmacsósággal csak te vagy a szánalmas.
  • tigeroo
    #25836
    én ismerek olyan segédmunkásokat akik 60-hoz közelebb járnak már mint az 50, de az alkarjuk kb. mint az én vádlim (jó, az megint más hogy méretes sörhasuk is van), és jobban is bírják az egész napos lapátolást mint a "csikók", jó, tudom, nem testépítő étrendjük van, meg nemis súlyzóznak. DE! én elhiszem hogy ez kivitelezhető ebben a korban is ugyanolyan megfelelő edzéssel és étrenddel.
  • jazzy
    #25835
    Nem tudod milyen utat választott, nem ismered, semmit nem tudsz róla, csak látatlanban dobálózol szánalmas, irigy, idióta hozzáállással.

    Te fel tudsz mutatni valamit? Nem. Pár naponta bejössz és vagy sírsz, vagy fenyegetőzöl. Menjél ülj be a sarokba és gondolkozzál mit is akarsz valójában az életben elérni.
  • Tyler1
    #25834
    Az a gáz ecsém, hogy látatlanba megmondom, hogy ő 50 felett is többet dolgozik egynap a teremben, mint te egy héten. És még jobban is néz ki.
    Ha meg azt gondolod, ez ennyi idősen nem jár kemény munkával, kitartással, lemondással, áldozatokkal, csak a "fotelben anyagozást" szűri le a kis agyacskád, akkor a főnaiva te vagy.
    Én büszkén állnék ki akárhova ilyen faterral, vagy nagyfaterral, és nem a külső miatt.
  • Fbn Lx
    #25833
    szerintem simán lehetséges és mindenképp elismerendő, nem kell rögtön a szúrásra gondolni
    nem egy hét alatt és nem három hónap alatt, de 5x évesen is elérhető ez.
    Főleg, mert szerintem egyáltalán nem olyan alkata volt, mint aki soha nem sportolt
    Ha megnézitek, pl a karját, azért van rajta izom, csak nagyon elzsírosodott a pali. régebben simán sportolhatott
  • Retsu
    #25832
    Mindenkinek a saját dolga, hogy mit ismer el. A magam részéről elítélem, aki ezt az utat választja tehát nyilvánvalóan nem ismerem el.
  • jazzy
    #25831
    Ti tudjátok, hogy mi a lófasz az az elismerés?
  • DarkHorSe
    #25830
    Senki nem mondta, hogyha este benyomja reggelre ilyen lesz(csak te):D
    Azert 5x evesen, azert mert dietazik es normalis edz, eszik nem fog igy kinezni : D Plane ha tenyleg nem is nagyon edzett elotte, es ugy nezett ki mint a kepen.
  • Roger6
    #25829
    És neked is csak ez jött le. Oké, elnézést, azt hittem az, hogy ennyi idősen valaki nekiáll ennek a dolognak, és akar valamit csinálni, küzd, és betart dolgokat, az fontosabb, mint hogy szúrja magát. Akkor egyedül maradtam ezzel. Mert mint tudjuk, ha nyomja a szurit, reggelre ilyen lesz, főleg 50 évesen, nem is kell semmi mást csinálja. Este benyomja, reggelre így néz ki. Edzeni sem kell, meg kajálni sem, meg semmit sem ennyi idősen.

    Mellé lőttem, nekem más a mentilitásom, egyedül maradtam ezzel.
  • DarkHorSe
    #25828
    Igaza van amugy :D
  • Roger6
    #25827
    Elég primitív ember vagy, ha ennyi jött le neked. Büszke lehetsz magadra.
  • Vaxi
    #25826
    nekem a tricepsz mell után van, egyrészt mert hát és láb után annyi erőm van, mint egy adag fosnak, így pont belefér akkor a két kis izom edzése (hát váll / láb bicepsz)
    mellezés közben meg bemelegszik kellően a tricepsz és lehet tolni. nekem így jött be :)
  • Retsu
    #25825
    Jaja, soha nem késő anyagozni. Ha vki azt hiszi, 50en túl naturál módon ilyen eredményt lehet elérni, naggyon naíva.