1385
Max Payne
  • Silent
    #1074
    Köszi!
  • Cobra11
    #1073
    www.gamecopyworld.com , www.megagames.com , crack keresŐ: astalavista.box.sk
  • Silent
    #1072
    1.5 patchhez kéne nekem törés nem tudjátok hol találok?
  • Jano
    #1071
    :D
  • Shep
    #1070
    Patt helyzet


  • matya007
    #1069
    thx cobra! csak azt nem tudom mi a szarért szedtem le! hi
  • Shep
    #1068
    Hitman mod a linket lentebb találod.
  • Cobra11
    #1067
    szart sem érsz vele mert csak az usaban müxik és havi fizetős díja van.
  • matya007
    #1066
    sziasztok! bocsi hogy itt kérdezem de nem tud véletlenül valaki moto city online-hoz serialt? köszi szépen
  • Lacee
    #1065
    Hát ez meg...?
    Vmi mod?
  • Shep
    #1064







    Nem hiszem.
  • ujedith
    #1063
    Hi ALL!
    A Max Payne Demoban mukodenk a modok?
  • Shep
    #1062



  • Shep
    #1061

  • Shep
    #1060
  • G. Joe
    #1059
    Az nem ellenvélemény, hogy nagyon tre az tuti !
    Ezt beszólásnak hívják, és nem hiányzik senkinek!
  • G. Joe
    #1056
    Szreintem meg ilyen beszolást nem kértünk a topicba!
  • G. Joe
    #1054
    Hehe! Ma ujra felraktam! Világbajnok game!
  • F3negyerek
    #1053
    honnan lehet letölteni modokat hottá?mert fasza a gáma!figyeljetek csak.Nekem most 1024*768 32 és 2x AA-n megy a gáma,és szerintetek a 4x es nem mossá már nagyon szét?vagy még szebb lesz?
  • Cölöpverő
    #1052
    monnyon valaki egy oldalt ahonnan letudom szedni a gámét.
    +találtam egy helyen 700mb iso-ban de 1kb/s-el jön egy hétig meg nincs kedvem tölteni.
    plíz-tenksz!
  • Shep
    #1051
    Töltsétek le a hitman modot innen mert nagyon jó lángszóró, új map stb. stb.
  • nortol
    #1050
    Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek.
    Az a problémám, hogy sehogy sem tudom használni a chat-eket. Hogyan lehet elérni ezt a funkciót?
    Köszönöm előre.
  • Cobra11
    #1049
    Bemásolod az mpm kiterjesztésű fájlt a Max Payne könyvtárába és indításkor a modoknál kiválasztod. Ennyi. Új játékot kell kezdeni, hogy menjen. A mod nem az igazi, mert pl. bulettimenál és ugrásnál kivált külső nézetre és (szerintem!) a játék elveszti a hangulatát. Letölteni asszem a www.maxpaynecenter.com címről lehet.
  • AMD rula
    #1048
    Ez engem is érdekel, márha vanolyan...
  • dummy
    #1047
    Hali!

    Hogyan is lehet az FPS modot beüzemelni? Régen már ment egyszer, de elfelejtettem. :(
    Most nem választható ki semmi sem az Optionnél.
  • Shep
    #1046
    Van egy új mod The One van benne egy új pálya Escape de mikor be akarnám tölteni a game kilép a winbe vmi hibaüzenettel. Ment vkinek a pálya, esetleg tud vki gyógyírt a problémára?
  • Aborg
    #1045
    Próbáld újra elmentett pozícióból, ott még meg kéne szökni a hasbalőtt szöszinek.
  • KeKKSZike
    #1042
    83MB? Mi ez?
  • Shep
    #1040
    Pontosan hol is van ez mert én nem találom
  • Shep
    #1037
    Kung-Fu mod v2.0
  • KeKKSZike
    #1036
    Mi ennek a Modnak a neve, amivel a falon lehet futni?
  • Shep
    #1035
    Atom jó az egyik legjobb mod. Falon futás: futas közben a fal felé oldalazol és ráugrasz uu. mintha szembol ugranal rá. A dolognak egy szépséghibája van csak, mégpedig az hogy nem lehet visszaugrás vagy a falon futás közben lőni, de gondolom ezt majd a későbbi verziókban megoldják/vagy nem/
  • KeKKSZike
    #1033
    És ez most hogy jön ide?
  • Shep
    #1029
    Cimet pls
  • K.András
    #1028
    G miki oldalán fentvan a magyaritása a játéknak.
  • Shep
    #1027
    Kösz kipróbálom
  • Hitm@n
    #1026
    De van valami hasonló.
    Csak szaladj a fal mellett és ugrás+a fal felé odalazz.(vagyis oldallal ugorj a falnak.)
    Nekem valahogy így jött be.
  • Shep
    #1025
    Olyan nincsen benne hogy oldalt fut a falon? mert nekem az nem sikerult, persze lehet hogy nem is lehet
  • Hitm@n
    #1024
    Fúúú,hát elég sokat rugdostam benne :),lehet,hogy azt is megcsináltam.Nekem az tetszett,mikor a falon szalad,de tényleg király az is,mikor rúgsz és lelassítja a játékot.
    Az egyedi fegyverekről nem is beszélve...
  • Shep
    #1023
    Sajna tudomasom szerint nem lehet őket kombinalni, viszont van mod szerkesztő aminek segítségével saját modot készíthetsz, a centerről az is letölthető, de biztos nem egy egyszerű dolog, szóval én nem is próbálkoztam vele. Biciklirugást próbáltad már?/a kamera lassítás és ráküzelítés nagyon jó benne/