1385
Max Payne
  • Hitm@n
    #1022
    Kösz szépen!

    Nagyon állat!

    Már csak az érdekelne,hogy ezeket a modokat nem lehet-e kombinálni egymással?
    Mondjuk ezt a kung-fu modot a plusz fegyveres moddal,vagy ilyesmi.
    Lehet,és ha igen hogyan?
  • Shep
    #1021
    kung fu 2.0
  • Hitm@n
    #1020
    Melyik ez a mod?

    A Kung-fu mod?

    Vagy melyik?
  • Shep
    #1019
    Mindenkinek aki szereti a Maxet es a matrixot kotelezo ez a mod Kulinpapa hozzászólásában is vszinű ez a mod van. Pár dolog csak ami érdekes lehet falon futás, bicikli rúgás stb
  • Kulinpapa
    #1018
    http://kungfu.maxpayneheadquarters.com/
    ezt probaltatok mar?
  • hackett1977
    #1016
    Kösz szépen a segítséget Hmuda!

  • Hmuda
    #1015
    Vedd fel a detonátort és vidd vissza a páncélozott ajtóig. Ott várni fog 3 muksó, vigyázz, az egyiknél gránátok vannak. Ha nem tiszta, meddig kell visszavinni: a kirobbantott alagúthoz, egy lépcsőn jöttél le. Nos a lépcsővel szemben van az ajtó, fent.
  • hackett1977
    #1014
    Hi!

    Tudna valaki mondani egy olyan helyet a web 'en, ahol teljes leírást találok erről a game 'ről? Sajnos elakdtam a második pályán, ott ahol ki kell robbantani a páncélszekrény ajtaját. Ez valami bank vagy mi.

    Segítsetek please!
  • The Hedgehog
    #1011
    Sztem tuti a Voodoo okoz neki gondot! Egyre kevesebb játék akarja "befogadni" a "varázslót" !!!
  • Dikkma
    #1010
    Ha lett kivágva a topicból, akkor az utána következő hozzászólások nem csúsznak egyet. A kinn levő számláló mutatja a topicban található hozzászólásokat. Ilyen egyszerű :)
  • Shep
    #1009
    Cracket felraktad? mert gondolom nem eredeti, ha nem ez a gond akkor én spec a voodoora gyanakszom
  • Shep
    #1007
    Hát figy az enyém lett az 1000ik de szerintem ennek nem sok haszna van
  • I.C.ram
    #1006
    ez erdekes nekem azt irja hogy az elozo hozzaszolasom az 1000. pedig itt egeszen mas van irva :)) (1005)
  • I.C.ram
    #1005
    jajj :((
  • I.C.ram
    #1004
    999!
  • Shep
    #1003
    Nem pont letöltésre gondoltam, hanem kölcsonkéred vkitől, megiratod, netán megveszed
  • A-Tom
    #1001
    Kössz
    ISDN 64k
    megjelenik a 2. rész mire letöltöm
  • Shep
    #1000
    Hát szerezdd meg az isot mert nekem azzal megy és nagyon állat.
  • A-Tom
    #999
    HELP!
    Nekem nem megy
    Loading után visszalép Kínylódszba
    RIP változat TNT2 kártya
    Van hozzá peccsem, ami a leírása szerint ezt a hibát orvosolja, de a peccs nem települ, mert nem találja a feltelepített játékot. Mit tehetnék???
    Thx
  • Shep
    #998
    Kell hozzá mod, sajna nem ugrik be hogz melyikben van benne de asszem a doubs globalban benne van
  • Shep
    #996
    igen, nem szaggat, bár a végén már lehet, hogz kicsit fog én nem tudom mert nekem c700 gef2mx400 512mb rammal 800x600 minden max és egy helyen lassult be csak a parkolónál volt egy rész de igaz hogz ott akármilyen beállítás volt mindíg belasult még 640x480xlow all ban is
  • Shep
    #994
    Olvass vissza kicsit mert voltak lent ezzel kapcsolatban hozzászólások, mármint olyanok akik csináltak mapot, mpm et meg a Mod szerkesztővel tudsz csinálni ami fenn van itt
  • Shep
    #991
    Figyelj egy Noname TNT2essel amitől az én TNT egyesem jobb volt akár hiszed akár nem egy 366osal játszható volt a game igaz csak 640x480 és minden low volt/haver gépe/
  • ember
    #988
    azért nem mindegy hogy milyen kártyát veszel
  • Shep
    #987
    Jó kicsit gyors válasz volt de a 981re volt a fog a 982re pedig a van, tehát fog menni a gépeden, ha veszel kártyát igaz nem fullon de szerintem elég szép játékléményben lesz így is részed
  • Shep
    #983
    Fog, van
  • Shep
    #979
    Nincs van még egy bonus pálya is de csak akkor kapod meg ha végigviszed a gamet a 3ik nehézségi fokozaton is
  • Cobra11
    #977
    Illetve a teherautó kerekénél lévő támasztót.
  • Cobra11
    #976
    Egyébként 8 pályás a 3. rész.
  • Cobra11
    #975
    Shep úgy gondolta, hogy az általad említett 3.rész = 3.epizód
  • Shep
    #973
    Nem sok 8 v. 9 pályás a 3ik epizód
  • Cobra11
    #971
    Ha ez az a rész, amire gondolok, akkor menj el hátra és ott látsz egy teherautót. Lődd ki a teherautót és kész.
  • Shep
    #969
    Igaz de hát akkor is.
  • Lazarus
    #968
    A régi játékokba nehéz volt hibát ejteni:)
    Itt már elég sok lehetőség adódik rá (sajnos) ez részben köszönhető a 3D megvalósításoknak is.. dehát a korral haladni kell
  • Shep
    #967
    Nem tudom mit vagyto úgy oda nézzétek meg az összes mostani játékot mind ilyen tisztelet a kivételnek/pl OperationFlashpoint igaz bugos de jó az ötlet, megvalósítás, hosszú/ roppant rövidek, nincsenek rendesen kidolgozva, vmit bugok tömkelegét tartalmazzák bezzeg a jó ki régi gamék hosszúak voltak ötletesek rendes kidolgozással pl Day of the Tentacle, Wizardry sorozat stb
  • Lazarus
    #966
    csinájjanak de gyorsan mert ha sokáig húzzák akkor már semmit nem fog érni (kutyának se köll)
  • Nyiri
    #965
    Én 3x nyomtam vegig, de mostmar le is toroltem, érdekes hogy kb. 1997-tol dolgoztak rajta és az ember 1 honap alatt kivegégzi . Nagyon elrontottak hogy nincs benne multi!!!
    Ha lett volna akkor már rég nem UT-znek
    Olvastam hogy csinalnak hozzá egy multi peccset, de nemtom mi lesz belole.
  • Lazarus
    #964
    Hát igen... ezt az ember végigjácca és annyi..
  • KeKKSZike
    #963
    Azt vettem észre, hogy teljesen leállt a játék iránti érdeklődés...

    A www.maxpaynecenter.com-on is már hetek óta nincs frissítés!
  • Shep
    #962
    Be kell menni az egyik szobába, vmint az egyik ablakon keresztul a párkányon is végig lehet menni.