1385
Max Payne
  • steweee
    #1185
    na, azóta tesstelgettem a beállításokat!hihetetlen, a hang miatt nem megy! ha bepöttyölöm hogy sounds - enabled, akkor adja a hibaüzenetet.egyébként minden maxon.először a foggingra és a task switchingre és a screen bufferra gyakakodtam, de nem, a hang miatt. vmi megoldást tud vki? integrált Realtek AC'97 audio van a gépbe
  • steweee
    #1184
    már 2 vagy 3 éve winXp-m van. tavaly még játszottam a maxi 1-el, és semmi gond nem volt vele.most hogy újra akartam telepíteni, install után beállítások panel, majd play, és előugrik egy hibaüzenet panel, hogy:
    Runtime error !

    program: d:\may payne\max payne.exe

    abnormal program termination

    kidobtam a cd-t, gondolván hogy megsérült.majd megszereztem megint, install, boldogan indítom, és ugyanaz a hiba!!!!mi a franc ez? kérdeztem egy haveromat, neki is megvan, azt mondja hogy az XP miatt, de hát nekem már évek óta az van, és eddig futott rajta! tud vki segíteni?????plíz!!!
  • Shep
    #1183
    Szét lehet őket lőni
  • teran
    #1182
    kösz de én meg szeretném oldani a feladatott csak hogyan nem találom a megoldást egyelöre
  • Panjabi Mc
    #1181
    Én beírtam az örökélet kódot és átmentem rajtuk csak ugy lazán:)és utána ment a
  • teran
    #1180
    help
  • teran
    #1179
    na eljutottam egy bizonyos föépületbe ott fel mentem harmadik emeletig mindenkit kinyirtam de ott egy hosszu folyoso álja utamat és fémdetektorokal van tele hol kell kikapcsolni vagy mit kel csinalni vele?
  • teran
    #1178
    na eljutottam egy bizonyos föépületbe ott fel mentem harmadik emeletig mindenkit kinyirtam de ott egy hosszu folyoso álja utamat és fémdetektorokal van tele hol kell kikapcsolni vagy mit kel csinalni vele?
  • teran
    #1177
    na eljutottam egy bizonyos föépületbe ott fel mentem harmadik emeletig mindenkit kinyirtam de ott egy hosszu folyoso álja utamat és fémdetektorokal van tele hol kell kikapcsolni vagy mit kel csinalni vele?
  • hykao #1176
    Kár, hogy nem a 2-höz csinálták.
  • zaki
    #1175
    eléggé hangulatos, majd jön az új vincsi karácsonyra, lesz helyem felpakolni a sok jó game-t, majd kipróbálom ezt a mod-ot is
  • hykao #1174
  • hykao #1173
    Pl.: itt a Megagames-en.
  • hykao #1171
    Új mod: The Family.
    Fekete-fehér, a '30-as évek gengszter hangulatával.
    Akinek tetszett a MAFIA (van akinek nem?) biztos ezt is szeretni fogja.
    A mod mérete majd 50mb.
  • zaki
    #1170
  • mrteo
    #1167
    kösz a helpet, leszedtem a patch-et de ha felülírom a crack-el ugyanúgy rossz.
    Tud valaki helyet ahonnét letölthetném a patch-hez tartozó crack-et?
  • Roll
    #1166
    Bemegyek a terembe van 3 számítógép egymás mellett,a gépek mellett egy szoba van két ajtóval.Ha nem nyomom meg az első számgépet akkor oda be tudok menni,de a másik ajtó ahol ki lehetne menni az zárva.Viszont ha megnyomom a gombot a gépen akkor az első lesz csukva és a második nyitva./közbe valami levegőt fúj a szobába/
    Az egyik képernyőn még egy ilyen szöveg áll: pin 665.
    Erre rájöttem,hogy vissza kell menni és ki tudok nyitni egy ajtót,de ott csak fájdalomcsillapító van.
  • Shep
    #1165
    Ez nem az, ez a föld alatti rész, a földalatti bázis, amiről te beszélsz az a chapter 1 ben van.


    írdd le bővebben hol is tartasz, mert rémlik a dolog, csak nem tudom pontosan.
  • steweee
    #1164
    ha jól emléxem akkor ez a bankrablós helyszín a páncélteremnél. de már rég játszottam vele, ha tévedek akkor bocs.
  • Roll
    #1163
    Hol van itt bomba? Egy helyről beszélünk?
  • steweee
    #1162
    bemész, asztalon kutaszkodsz.vissza pc, nyom gomb, kinyílik ajtó bemész. bombát felvesz, majd vissza pc, gombot megnyom, ahonnan bejöttél arra kimész.vissza a páncélajtóig, addig is vigyázz, mert szemből lőnek.bomba felrak...
  • Roll
    #1161
    Sziasztok! Segítsetek,megakadtam, a part III-ban.
    Van 3 számítógép egymás mellett, oldalt egy szoba.
    Elöszőr az ajtó nyitva,de másik zárva.Ha megnyomom a számítógépet akkor,meg a másik van nyitva,de az elsőt meg bezárja.
  • ollie
    #1160
    Gondolom XP-d van, nem? Tedd fel a legújabb patch-t (1.05), az megoldja a kilépéseket, ami egy hibás memória kezelés miatt van. Nekem is ugyanez volt, de a patch megoldotta.
  • mrteo
    #1159
    Help!!!
    Amikor elindítom az első küldetést a progi kikapcsol.
    A gyakorló küldetés minden gond nélkül végigmegy, de ha elkezdenék játszani annyi.
    Másik cd-vel is próbáltam ugyanaz a hiba.
    Mi lehet a gáz?????

    gép: AMD Athlon 2500+, 256Mb Ram, FX5200-128MB videokártya.
  • Zagash
    #1158
    Sziasztok!

    Nehéz szülés volt, de végre elkészült--

    Aki érdekelt a Max Payne honosítás ügyében, szeretné végigtolni a gammát magyar nyelven, az megtalálja a játék szinkron nélküli, teljes honosítását az alábbi linken.
    Jó szórakozást hozzá!


    Max Payne HUN
  • TTomi
    #1157
    nem. csak az elsö rész egy darabja
  • zaki
    #1156
    ez a teljes?
  • Roll
    #1153
    Max Payne magyarítás
  • zaki
    #1152
    gamecopyworld.-on nézd meg
  • barret
    #1148
    sztem az eredeti text-et kéne vele felüliratni! keresd meg, és irasd felül! ha exés akkor az megcsinálja magától...
  • Cinti
    #1147
    Hé srácok!!! Komolyan segithetnétek.Egy éve már lejátszottam, de most jó lenne magyar szöveggel is végigjátszani. Még egyszer köszi.
  • Cinti
    #1146
    Sziasztok. Leszedtem a Gmiki oldaláról a Max Payne magyarositást, de akárhová másolom nem jó.Tudna valaki ajánlani egy másik magyarosítást, vagy segíteni, hogy mit kéne csinálnom? Előre is köszi .
  • Zagash
    #1145
    Látom osztod az észt :)

    De örömmel nyugtáztam, hogy legalább megoldottam a problémát.
  • zaki
    #1143
    minden van már köszi
  • Imremagdi
    #1142
    de ha nemnevezed át a könyvtárat ,hanem letiltod a hangot akkor is elindul
  • zaki
    #1141
    ISTEN VAGY!!! jövök egy bambival
  • Imremagdi
    #1140
    nevezd át movies könyvtárat vmi másra és rögtön elindul xp latt
  • zaki
    #1139
    nekem is :(((
  • CSOCSO
    #1137
    mi a bajotok a max payneval?????? most nyomtam végig 2 napja xp-n
  • Zagash
    #1131
    lol. csak annyi, hogy mára a NOCD lapot törölték...