1385
Max Payne
  • ibrik
    #1225
    Álítsd be a swp fájl méretét fixre - a fizikai memória méretének másfélszeresére (a min és max érték legyen ugyanannyi).
  • Waterhorse
    #1224
    Most akkor erre van válasz???
    Mert én is így jártam, csak én windows telepítés után, de a körülmények ugyanazok most is mint amikor működött, szal ezelőtt ment rendesen, nem kellett semmiféle patch, nekem éppen, hogy attól fagyott ki a játék.

    Most én is kapok egy runtime error üzenetet, ráadásul ezzel egy időben vmi felnyomja a méretét a windowsban a Win386.swp nevű fájlnak, úgy, hogy tele lesz a vinyom. 2 giga szabad hely. 1-2 scandisc fríssítgetés és újraindítás után helyreáll a méretprobléma, de valahányszor idítanám a játékot ez történik.
    Eddig tökéletesen ment és 98 van fönt, szal még nem is lehet xp kompatibilitási hiba.
  • [oLe] #1223
    Gyerekek igy inditsatok ha fentvan az SP2 es az 1.05-os patch is:

    MaxPayne.exe -skipstartup

    Enjoy :)
  • flashX
    #1222
    TOPIC UP!!
  • stone
    #1221
    Na mostmár nekem sem indul el, be sem jön a játék, hanem runtime error hibaüzenettel leáll a MaxPayne.exe, íg egyik napról a másikra.
  • steweee
    #1220
    xp és xp sp1 alatt csak 1.05 peccsel megy, egyébként fagy játék alatt. a bemelegítés fut csak rendesen. peccsel megjavul. sp 2 vel nincs tapasztalatom, nem raktam fel
  • stone
    #1219
    Ez tuti? És van valami megoldás sp2 uninstallon kivül?
  • stone
    #1218
    Patch-el próbálod?
  • Vlala #1217
    ui.: Lehet, hogy az a gond, hogy nehezítettem a fokozaton?
  • Vlala #1216
    Alternatív befejezés a kettőben? Háromszor nyomtam végig, nem találtam különbséget... pedig ébn is olvastam valahol, hogy másodszorra más lesz a vége. Mit rontottam el?
    XP alatt kell hozzá patch, (a kettőhöz nekem nem kellett, csak az 1hez) SP2 felpakoláa után érdemes mindent újra feltelepíteni, mert furcsán viszonyul a régi regbejegyzésekhez.
  • mike369
    #1215
    valsz. SP2 miatt van. SP1-el nálam simán megy.
  • barret
    #1214
    Nekem csak a tutorial megy xp-n,a newgame azonnal kilép...Neked szerencséd van:)
  • stone
    #1213
    Ehhh, jó kihalt ez a topic ami mondjuk érthető mert elég régi gamma, de azért bepróbálkozok hátha valaki erre jár és tud segíteni:

    Az a gond hogy játék alatt a billentyüzet és az egér is sokszor késve reagál nemtudom miért eddig sose volt ilyen egyik játéknál sem. Xp-m van és sp2 alul meg ott a konfig, ja meg 1.05 patch+nocd crack+magyarositás.

    Esetleg valami tipp?
  • steweee
    #1212
    a bunos chapter final battlenak mi a befejezése.lelövök mindenkit, és nézegethetem a programozók fényképét meg egyéb fényképeket a hátsó teremben amíg le nem jár az idő? mert utána max hanyattvágja magát! lehet még vmit csinálni ott?
  • steweee
    #1211
    van vkinek olyan trénerje ami az 1.05 alatt is működik? én egyet találtam a http://www.xcheater.com/download.ashx/mp_trn.zip-on, de az nem működik, átszerkesztéssel sem
  • steweee
    #1210
    ennek is van alternatív befejezése mint a kettőnek?
  • polux
    #1209
    Szivesen!
    Örülök! :)
    Jó játékot!
  • ollie
    #1208
    ja 1.05 a legújabb, amúgy meg ez számomra csak játék
  • steweee
    #1207
    köszönöm a segítséget, végre működik!
  • polux
    #1206
    Az SB Live 5.1-et benne hagytam volna a gépben!
    Jó kártya, az alaplapra integráltak a nyomába sem érnek!
    Nekem nem volt még gond a hangal!!!
  • steweee
    #1205
    azt hiszem veled vitáztam nemrég, mondtad hogy lelkészként is dolgoztál? és max paynezel? mi a véleményed? én tökéletesen azonosulni tudon a karakterrel, az életben is így viselkednék adott esetben, azt hiszem. ha lenne rá lehetőség leszámolni az ilyen söpredékkel.
  • steweee
    #1204
    1.5-ös a legújabb, ugye?egy csomó külföldi oldalon és a hivatalos honlapján is nézegettem, az a legmagasabb verziószámú, bár már nem éppen új.
  • steweee
    #1203
    ja, 4,6-os radeon driver és dirX9b
  • steweee
    #1202
    pontosítok, xp sp1, régebben sima xp volt, azon játszottam vele sokat! a hangkártya változott, sb live 5.1-ről alaplapi realtec ac'97 audiora legfrissebb driverral, minden máshoz tökéletes, pl a nwn-nál pont az sb szarozott és ez a tökéletes.vmi 5let?
  • ollie
    #1201
    Nekem a legújabb patch-el tökéletesen megy XP alatt.
  • mike369
    #1200
    tökéletesen kell futnia xp-n is!
  • polux
    #1199
    Most látom, a hang miatt nem megy.
    A valóban ez a baj, akkor próbáld lecsréni a hangdrivert.
    Elöszőr egy frissebbre, ha nem jó, akkor valami régit nézz.
  • polux
    #1198
    Sajnos nem. :-/
    Soha nem próbáltam XP alatt.
    Próbálkozz más forumokban is, hátha tudja valaki.
  • steweee
    #1197
    köszi, és nem tudod miért nem megy xp alatt?
  • polux
    #1196
    méegyszer:
    Max Payne v1.05 - no CD
  • polux
    #1195
    Szia!

    Mintha itt lenne:
    Max Payne v1.05

  • steweee
    #1194
    MAX PAYNE NOCD v1.05 van vkinek? légyszi!
  • steweee
    #1193
    mi volt a legutolsó ismert peccs hozzá? az 1.05-ös? még mindig nem megy a dolog, de szeretném ha működne. nálam ez alapjátéknak számít!
  • hykao #1192
    danke, közvetítem az érintettnek...
  • ibrik
    #1191
    Options menü - "Game"
  • zaki
    #1190
    asszem a movies könyvtárat kell átnevezni vmi másra, és akkor jó lesz
  • hykao #1189
    Amúgy nála is csak a hang kikapcsolásával tudtam elindítani...
  • hykao #1188
    Nem emlékszik valaki, hogy a Max Payne első részében a feliratokat be kell külön pipálni? van egyáltalán felirat opció?
    Haverom most játszik vele, de nem találja a menüben, én meg már nem emlékszem (régen játszottam vele), és elég messze is lakok tőle, hogy ezért átugorjak hozzá...
  • steweee
    #1187
  • steweee
    #1186