1385
Max Payne
  • Shep
    #837
    A játék felbontása kisebb legyen mint a desktopodé.
  • Bilux
    #836
    Pedig az fogja kinyitni a gázpalack akkor kezd újra én is megszívtam itt....:)))
  • Nyiri
    #834
    Nekem csak neha megjelenik a taskbar de azt olvastam egy oldalon hogy ugyanolyan felbontásban kell futnia a gamenak mint a windows, de ez nem oldotta meg a problemat
  • Shep
    #833
    Ok bocs
  • kowajano
    #832
    másnak is fagy a game savage 2000 el vagy csak nekem?
  • Nyiri
    #831
    Shep: Nem en akadtam el ott!
  • Jose
    #830
    kilöttem mindent mindenkit mindenhol de a gázpalack ugyan semmilyen ajtót nem nyitott ki
  • Hmuda
    #829
    Menj vissza a faszival oda ahol egy kicsit váltott a kép(mielőtt kimentél volna a sikátorba). Ott a pasas bedumál az ajtón és már engednek is be.
  • Shep
    #827
    A 0-day FTp topicban próbálkozz ott talán tudnak segíteni, de szerintem inkább irattasdd meg, mert megéri
  • zacsko
    #826
    Fenn van valahol egy rip verzió? Ez a játék nekem is kell:)
  • Shep
    #825
    DE az ék kilövés meg nem ment mi?
  • Nyiri
    #824
    AAAAAAAAH
    Vazze, csak elmeroggyantak jatszarnak!
    Mivel a gameban a tárgyak (95%) interaktiv, ki lehet loni dolgokat. En pl. mindent tonkreteszek amit csak lehet :O)
    Meg a Duke3D-ben is volt ilyen, nem ertem mit kell benazni!!!
    Szerintem kb. 10-11 ora alatt vegig lehet vinni elakadas nelkul, egyedul azok a szar alompalyak amikben meg lehet akadni!

  • Shep
    #823
    Van egy tök érdekes képem, kissé vicces is, hova tudnám feltenni, hogy utánna ide beszúrjam/Ftp nem jó/
  • Jose
    #821
    haller. mit kell azon a pályán csinálni aminek az elején felborul a kamion???? a mobiltelefon kiskereskedőket kinyírtam utána lemegyek az alagsorba 2 narkós rámrobban a fal és nem nyílik 1 ajtó sem hová kell menni?????
  • Dikkma
    #819
    Ez jó :)
  • Shep
    #818
    nA EZ MÁR JÓ
  • Shep
    #817
    Akkor ide és ott a nap képét nézzétek meg aug. 30-at
  • Shep
    #816
    Hogy a búbánatba nem jó
  • Shep
    #815
    KATT ide a képért nem semmi
  • Shep
    #814

  • Shep
    #813
    Na ez nem stimm
  • Shep
    #812

  • Shep
    #811
    Nekem nem megy ez az Mp5 mod hibaüzenettel kiszáll még az elején
  • Shep
    #810
    Nem én csináltam hanem a készítők én csak beollóztam Petinek hogy lássa milyen a game
  • Nyiri
    #809
    Ja megvan az MP5 :O)
    Egy sima MOD
    Amikor inditod a MAXOT ki kell valasztani :O)
    62 kbyte
    Itt leszedheted :O)
    Jo sok gyilokot! (Ja és a bullet time kotelezo!)
  • Nyiri
    #808
    Angyal: (maxpayne.exe -screenshot) igy inditod és akkor a gameban minden F10-re a maxpayne\sreenshots konyvtárba kirakja az eppen aktualis képet!
  • Shep
    #806
    Petike katt ide
  • Shep
    #805
  • Shep
    #804

  • Shep
    #803
    ah elirtam, shooter
  • Shep
    #802
    3rd person shotter,
  • Shep
    #800
    Ez csak vicc volt
  • Shep
    #799
    Ajajaj ez a mai ifjúság
  • Shep
    #798
    Hát pedig így volt hiszed vagy sem ha akarod ne hidd, de mi következik abból hogy rakj alá éket? Hát szerintem az ha kilövöd akkor mivel lejtőn áll a kocsi legurul, vagy nem?
  • Nyiri
    #797
    Ja vazze, kb. fel masodperc mire rájossz!
    (A táblan egy olyan kép van ami hirdeti: Rakj eket az auto kerekehez)
    Ez egy cseppett egyértelmű nem???
  • Shep
    #796
    Ill Snaci, nem Slash bocsi
  • Shep
    #795
    Emberek ti amúgy nem nézitek a pályát csak úgy vakon játszottok egy perc se kellett hogy rájöjjek a dolog nyitjára, ui a kerítésen van egy tábla ha megfigyelitek ami szinte tálcán kínálja a megoldást. Bocsi mindenkitől a kifakadásért de Slash volt kb a 3ik ember aki itt akadt el, az eglsz játékban nem lehet elakadni szerintem.
  • Coine
    #791
    te jó ég, ha te beírsz az SG-re akkor már gond van ;-))

  • Shep
    #790
    Hát én is ezt kérdeztem már vagy 2 hete de senki nem válaszolt,


    Slash ha megnyered a hard boiled/ha minden igaz ez a 2ik/ fokozaton a gamet akkor kapod meg, még a 2 fokozatnál tartok
  • Sith
    #788
    Láttam a chetek közöt hogy lehet kérni MP5-öst, a problémám az hogy nálam ez a chet nem müködik és az egész játékfolyamán egyszer se láttam MP5-öst.
    Egyáltalán létezik a játékban MP5?